Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

Kimon έγραψε:

Καλημερα!τι εχεις Γωγω μου?γιατι δεκατα??μαλλον απο ορμονες θα ειναι,ειναι οι μερες τωρα....

καλησπερα ανθη μου! μαλλον αυτο παιζει...απλα αισθανομαι αρρωστη..με σκοτωνουν αυτα τα δεκατα. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οποτε ζεσκονιζω και καθαριζω τις κορνιζες και τις φωτογραφιες -δηλ καθημερινα- με παιρνει το παραπονο και αρχιζουν τα δακρυα.....που πηγες αραγε πατερουλη μου????που εισαι??ποσο καιρο εχω να σε δω ζωντανο εδω μπροστα μου και οχι ονειρο???....να με κανακεψεις και να με σκεπασεις το βραδυ ?ακομα και τωρα που ειμαι 32 χρ εχω την αναγκη αυτη....ποσο καιρο εχεις να φας ρυζογαλο και γαλακτομπουρεκο απο τα χερακια μου που τοσο σου αρεσε?Δεν θα επιτρεψω σε κανεναν να σε ξεχασει ουτε στον εγγονο σου!!ολη μερα βρισκετε μεσα στις φωτο σου και μιλαει για σενα!Ξερω οτι εκει που εισαι, εισαι καλα και κανεις παρεα στους αγγελους....ειμαι σιγουρη γιαυτο!!!.... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

καλημερα ανθουλα μου!τι εγινε? σε πηρε το παραπονο για τον πατερουλη?

δεν εισαι η μονη...κι εμενα στις 16 νοεμβριου κλεινει τα 4 χρονια που εφυγε απο κοντα μας :( οι φωτογραφιες του ειναι πρωτες και καλυτερες στο σαλονι...παντα ειναι μεσα στο μυαλο μου και στην καρδια μου και θα τον θυμαμαι μεχρι να παω να τον συναντησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μεσημερι κοριτσια!!!

πως περνατε?

ανθουλα? εισαι τραπεζωμενη σημερα?

ασπακι?ησουν στη βαπτιση?κι αν ναι...με το τυρκουαζ φορεμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Γωγω μου το βραδυ εχουμε δεξιωση-garden party!με catering σε κηπο...ωραια θα ειναι!!! :)

καλο μεσημερι ανθη μου! ελα βρε συ...που? σαλαμινα? κατα τις 5 θα ειμαι κι εγω σαλαμινα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

ασπακι?ησουν στη βαπτιση?κι αν ναι...με το τυρκουαζ φορεμα?

Ναιιιιιιιιι!!!!!!

Πες μου ότι ήρθες και δεν μου μίλησες??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

γωγακι έγραψε:

Ναιιιιιιιιι!!!!!!

Πες μου ότι ήρθες και δεν μου μίλησες??????[/quote:3larjtop]

αχου!!! θα τρελαθω!!! διπλα σου περασα και μας παραχωρησες τη θεση σας με τον αντρα μου για να χαιρετισουμε πρωτοι...και μαλιστα μου ειπες συγκεκριμενα...περαστε,περαστε...δεν ημουν σιγουρη οτι ησουν εσυ...απο την αλλη ειπα οτι με βλεπεις καθε μερα στη φωτο και θα με γνωριζες...αφου δεν ειπες τιποτα λεω κι εγω δεν ειναι η ασπα αυτη...αλλα το βραδυ που μιλησα με το καρολινακι μου ειπε οτι τελικα εσυ ησουν αυτη με τα ωραια ματια... :woohoo:

καλημερα ειπα? δεν ειπα...καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΩΓΩ......καλημέρα για αρχή!!!

Καλέ δεν σε κατάλαβα καθόλου...μου είπε το βράδυ η Καρολίνα ότι ήσουν εσύ και πραγματικά ξαφνιάστηκα. Ναι όντως σου μίλησα...."περάστε, περάστε", χαχαχα...έβλεπα που θα χαιρετάγαμε πρώτοι και λέω στον άντρα μου καλύτερα να περάσουν οι συγγενείς πρώτοι!!!!

Γιατί βρε δεν μου μίλησες...έστω έξω. Είμασταν τόσο κοντά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

ΒΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΓΩΓΩ......καλημέρα για αρχή!!!

Καλέ δεν σε κατάλαβα καθόλου...μου είπε το βράδυ η Καρολίνα ότι ήσουν εσύ και πραγματικά ξαφνιάστηκα. Ναι όντως σου μίλησα...."περάστε, περάστε", χαχαχα...έβλεπα που θα χαιρετάγαμε πρώτοι και λέω στον άντρα μου καλύτερα να περάσουν οι συγγενείς πρώτοι!!!!

Γιατί βρε δεν μου μίλησες...έστω έξω. Είμασταν τόσο κοντά!!!!!

χα χα χα....αφου σου εξηγησα...δεν ημουν σιγουρη οτι ησουν εσυ..εγω απο μια φωτο που σε ειχα δει φορουσες γυαλια ηλιου,ενω εσυ την δικη μου φατσα την βλεπεις καθαρα καθε μερα :laugh: :laugh: :laugh: και πιστευα οτι εαν ησουν εσυ θα μου μιλουσες.εεε..αφου δεν μιλησες λεω κι εγω δεν θα ειναι αυτη η ασπα...δεν πειραζει την επομενη φορα στη συναντηση... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααααααα κουκλες μου και καλη εβδομαδα να χουμε!!!!!!!!!!!!

χθες βαφτίσαμε το κοριτσακι μας και ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη... :):) αχ η παπένια μου βαφτίστηκε Λυδια-Δήμητρα...γερό να ναι όπως όλα τα παιδάκια του κόσμου...και μετα απο πολυ κλάμμα την πηρε ο ύπνος λιγα λεπτα αφου τέλειωσε το μυστήριο...ευτυχως προλάβαμε να την βγαλουμε φωτό με το πρώτο φόρεμα... :P:P κορίτσαι μοσχομυρίζει με το μύρο που της έβαλε ο παπάς...μου πε να μην την κανω μπανάκι για 7 μερες.. :dry: εγω λεω αύριο το πολυ να την πλύνω...

ένα μεγαλο ευχαριστω στην Γωγούλα μου που ήρθε απο τόσο μακριά μετα του συζύγου...και ήσουν μια κουκλιτσα...η Λυδία παιζει απο χθες με το παιχνιδάκι σου

!!!!!! :woohoo: :laugh: της άρεσε πολύ ;)

Ασπάκι μου γλυκό ευχαριστω και πάλι που ήρθατε...καλα περιττό να πω ότι είστε απο τα πιο ταιριαστά ζευγάρια που χω δει ποτέ... :woohoo: :woohoo: πτου πτου πάντα αγαπημένα...και γλυκαμένα στη ζωή σας... :P το φορεματακι σου πολυ όμορφο...μου άρεσαν πολυ τα χρώματα... :):)

τα φιλια μου σε όλη την παρεουλα...

Συμπεθερούλα μου ...έχασες να δεις τι μωρο σου δίνουμε :P:P:P:P

Κατερινουλα μου,Ανθουλα μου...τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν μου είχε πει κάτι η Καρολίνα θα ήμουν υποψιασμένη και θα είχα το νου μου.

Αλλά δεν μου είπε και όπως πάντα στο κόσμο μου.... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

Ασπάκι μου γλυκό ευχαριστω και πάλι που ήρθατε...καλα περιττό να πω ότι είστε απο τα πιο ταιριαστά ζευγάρια που χω δει ποτέ... :woohoo: :woohoo: πτου πτου πάντα αγαπημένα...και γλυκαμένα στη ζωή σας... :P το φορεματακι σου πολυ όμορφο...μου άρεσαν πολυ τα χρώματα... :):)

Καλέ μην λές τέτοια και μου τον κλέψουν!!!!! :blink:

Που θα βρω μετά άλλον να με αντέχει???? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ευτυχισμενη μανουλα!!! να μην ευχαριστεις....ηθελα παρα πολυ να ερθω πιστεψε με...φαντασου το οτι με εφερε ο αντρουλης μου,που δεν ηθελε να ερθει επειδη ντρεποταν... :P

η παπενια σου ηταν σκετη κουκλιτσα,και ειδικα οταν της φορεσατε το βαπτιστικο της φορεμα με το καπελο...ολα τα λεφτα... :woohoo: και το χρωμα τελειο το λιλα...το αγαπημενο μου!!! καλοφωτιστη γερη κι ευτυχισμενη σε ολη της τη ζωουλα να ειναι,κι εσεις γεροι και δυνατοι να την καμαρωνετε σε καθε σταδιο της ζωουλας της. :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω Γωγάκιμου για τα καλά σου λογακια...να σαι καλά και να χαίρεσαι όλους όσους αγαπάς! όντως ,ου φάνηκε ντροπαλό παιδι ο άντρας σου αλλα συνάμα και πολύ καλό παιδί...πάντα ευτυχισμενοι να στε...

Ασπάκι μου ήμουν τόσο αγχωμένη με όλα που δεν θυμηθηκα να σου πω για το Γωγάκι...αν και προσπάθησα να την πεισω να μην ερθει γιατι ήταν αρκετα μακρια...άλλα ...η τσουπρίτσα ήρθε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karolinaki1 έγραψε:

Ασπάκι μου ήμουν τόσο αγχωμένη με όλα που δεν θυμηθηκα να σου πω για το Γωγάκι...αν και προσπάθησα να την πεισω να μην ερθει γιατι ήταν αρκετα μακρια...άλλα ...η τσουπρίτσα ήρθε...

Εμμμμμμμμ οι αγάπες δεν κρύβονται καλή μου!!! Αχ μας έχεις μαγέψει!!!!χαχαχαχα...

αχχχχχ βρε Γωγώ ακόμα σε σκέφτομαι...ακούς εκεί να βρεθούμε τόσο κοτνά και να μην μιλήσουμε.. :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι η αληθεια ειναι οτι το βραδυ που με επιβεβαιωσε το καρολινακι μας οτι ησουν εσυ,τοτε στεναχωρηθηκα γιατι ηταν κριμα μωρε αφου ειμασταν στο μυστηριο μαζι να μη μιλησουμε...καλα εσυ δεν με γνωρισες?

αντε παλι...τα ιδια θα λεμε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

όχι καθόλου....μα καθόλου!!!! :blush::S:unsure:

είμαι φοβερή έτσι?...που να μην είχες και φωτογραφία!!! :blink::blink:

οτιεισαι φοβερη εισαι...απ'ολες τις αποψεις... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...