Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

savropinguinos έγραψε:

καλά ειμαι,σημερα θα ετοιμασω βαλίτσες,Σαββάτο πεταμε γ Χίο!

με τη μεταθεση που πηρε ο συζηγος εεε??? για ποσο διαστημα θα ειστε χιο?περισυ ειχαμε παει διακοπες στη χιο καλα περασαμε...και φτηνες τιμες στις ταβερνες..καθε μερα εξω τρωγαμε,μεσημερι βραδι...καλη διαμονη ευχομαι να εχετε γιωτα.. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι παμε να βρουμε σπίτι,ελπιζω γρηγορα μονο γτ θα εχουμε κ το μωρο μαζί!!! καλή θα ειναι μωρε αρκει να εχουμε την υγεία μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες!!! ;)

καλημερα ασπακι,καλημερα ζενια,καλημερα ανθουλακι,καλημερα καρολινακι μου,καλημερα γιωτακι!!!

τι μου κανετε?

καλο μηνα να εχουμε ολες!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και Κ Α Λ Ο Μ Η Ν Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι μου κάνουν οι φιλεναδίτσες μου??????????

Ασπάκι μου,Συμπεθερούλα μου,Γωγάκι μου,Γιωτάκι,Κατερινάκι μου....

Χαθηκα λιγάκι γιατι είχα πολυυυυυυυυ δουλίτσα και τωρα τελευταια με πεταγε εξω το μαμμυ....αλλα το Καρολινάκι επανήλθε δριμύτερο!!!!!!!!!! :P:P:P τι νεα ???????????

Ασπάκι μου εισαι πολυ πειραχτηράκι..... :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GOOD MORNING GIRLS!!!!!!καλο μηνα να εχουμε!!

κι εγω εχω ενα θεμα με το νετ μου..σερνεται...και εχω και πολλες δουλειες εσωτερικες και εξωτερικες..τρεχω παλι.,.

αντε να τελειωνουμε να παω εξοχη να ξεσκασω λιγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα Κατερινάκι μου!!!!!!!!!!!!!!! τελικα θα βαφτω μοναχούλα αλλα πιστευω θα τα καταφερω μια χαρα ...πηρα προιοντα estee lauder...αχχχχχχ εχω λιγο αγχος για την κυριακή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mirlitsa έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

Μη μου πείτε ότι δεν σας αρέσει??? :blink::P[/quote:tvswnjeq]

πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινακι μου μην αγχωνεσαι..ολα θα ειναι τελεια..μονο και μονο απο την αγαπη σας!μακαρι να μπορουσα να σου εκανα το μακιγιαζ..!

εγω εχω περιεργη διαθεση τελευταια..ουτε κρυο ουτε ζεστη..εχω να κανω τοσα..και εχω και τοσα στο κεφαλι μου εκτοσ τα δικα μου..αλλα και της πολυκατοικιας..που θελει το ρεκτιφιε!με τους γονεις μου δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε για τις δουλειες..ο αντρας μου εχει αφοσιωθει στη δουλεια του..μου λειπει η μικρη μου..τι να πω..

Τεσπα να μη σας ζαλιζω γιατι ..εγω ειαμαι πολυ αισιοδοξο ατομο..και αν μη τι αλλο μονο ευχαριστα να λεμε!!χαχαχα..

ευχομαι λοιπον αυτος ο μηνας..να ειναι ο τυχερος..για "καποιες ψυχουλες..που παλευουν..!!" ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Καρολινακι μου μην αγχωνεσαι..ολα θα ειναι τελεια..μονο και μονο απο την αγαπη σας!μακαρι να μπορουσα να σου εκανα το μακιγιαζ..!

εγω εχω περιεργη διαθεση τελευταια..ουτε κρυο ουτε ζεστη..εχω να κανω τοσα..και εχω και τοσα στο κεφαλι μου εκτοσ τα δικα μου..αλλα και της πολυκατοικιας..που θελει το ρεκτιφιε!με τους γονεις μου δεν μπορουμε να συνεννοηθουμε για τις δουλειες..ο αντρας μου εχει αφοσιωθει στη δουλεια του..μου λειπει η μικρη μου..τι να πω..

Τεσπα να μη σας ζαλιζω γιατι ..εγω ειαμαι πολυ αισιοδοξο ατομο..και αν μη τι αλλο μονο ευχαριστα να λεμε!!χαχαχα..

ευχομαι λοιπον αυτος ο μηνας..να ειναι ο τυχερος..για "καποιες ψυχουλες..που παλευουν..!!" ;);)

αγαπούλα...σκεψου τον αγόραρό σου!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: που τον κόβω για τρίμετρο...με αυτα που εχουν δειξει οι μετρησεις... σε λιγο καιρο θα τον εχεις αγκαλίτσα και πιστεψε με θα τα ξεχασεις όοοοοοοοοοοοολα... :woohoo:

και εννοείται ότι εδω δεν λεμε μονο τα ευχαριστα αλλα και τους προβληματισμους μας...εδω ειμαστε για να βοηθαμε η μια την αλλη...όχι μονο στις χαρες σωστα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!ΚΑΤΡΙΝΟΥΛΑ μου ευχαριστω πολυ!!!τοπιασα το υπονοουμενο!! ;) δεν μου ξεφευγουν εμενα κατι τετοια!! :laugh: ΚΑΡΟΛΙΝΑ μου καλοφωτιστη η Λυδια σου και καλη Χριστιανη !!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλημερα!ΚΑΤΡΙΝΟΥΛΑ μου ευχαριστω πολυ!!!τοπιασα το υπονοουμενο!! ;) δεν μου ξεφευγουν εμενα κατι τετοια!! :laugh: ΚΑΡΟΛΙΝΑ μου καλοφωτιστη η Λυδια σου και καλη Χριστιανη !!!!! :kiss:

ευχαριστω Ανθούλα μου..να σαι καλα...και σύυυυυυυυυυυυυυυντομα με ενα σποράκι υγιέστατο και δυνατό στην κοιλίτσα σου!!!!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!! :)

καλημερα ανθη,καλημερα ασπακι,καλημερα ζενια,καλημερα καρολινακι μου,καλημερα γιωτα,καλημερα κατερινακι,γενικα πολλες καλημερες σε ολο τον καλο κοσμο!!! :)

τι κανετε?μπηκα να σας πω την καλημερα μου,γιατι θα παω να κοιμηθω ξανα.

απο χτες το βραδυ εχω δεκατα και δεν αισθανομαι και τοσο καλα! :(

πολλα φιλακια καλη δυναμη και καλα να περασετε το σ/κ. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Αντε Γωγω ποιος στην χαρη σου :angry: ....σου 'φεξε παλι σημερα!!!! :laugh:

ανθουλα μου καλημερα!!!

νομιζεις...σηκωθηκαμε και φυγαμε..πηγαμε για ψωνια με τον νικο,και μετα πηγαμε για καφε στα village.την ειδα μονο για 10 λεπτα και πολυ σου λεω...τελικα δεν θα παμε σαλαμινα σημερα γιατι δεν πηρε αργια ο νικος..οποτε θα φυγει μονη της...τυχαιο?δεν νομιζω... ;):kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...