Μετάβαση σε περιεχόμενο

TO ΣΤΕΚΙ ΜΑΣ.....ΜΕ ΑΓΑΠΗ.....No3


Recommended Posts

:laugh: :laugh: :laugh: ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΟΛΆ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΩΓΑΚΙ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΠΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙς ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΖΕΣΤΗ ΚΑΙ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΗΝ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΑΡΑ ΥΓΡΑΣΙΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ Η ΑΠΟΚΑΤΩ ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΗΤΤΟΠΑΘΙΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΗ ΑΠΟΚΑΤΩ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το παλευω κατερινακι οσο μπορω...αρκει να εχω και τον αντρουλη μου διπλα μου...γιατι μου τον παιρνει η θαλασσα συνεχεια διπλα της..

λοιπον κοριτσακια καλο μεσημερι καλη σας ορεξη και τα λεμε παλι... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: ΓΩΓΑΚΙ θα σε παρω και τηλ να τα πούμε να μην αγχώνεσαι και να μην στεναχωριέσαι τόσο όλα είναι μέσα στην ζωη και άλλωστε ρόδα είναι και γυρίζει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φαγαμε κι εμεις...κοτοπουλο ψητο με σαλατα...διαιτα βλεπεις...περιμενω την τριτη πως και πως να την χαλασω για ενα βραδυ :P και μετα ξανα διαιτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκατζουδες μου ,Ασπάκι και Συμπεθερούλα μου που ειστε????? :P:P Γωγακι μου και Ανθουλα μου τα φιλια μου... :kiss::kiss:

Κατερινάκι μου που εισαι εγκυούλα μου ??????????μου αρεσει που λεγαμε ναι ναι δεν θα κατσουμε πολυ και φυγαμε κοντα 8.30... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υποθετω θα εχουν κολλησει σε κανενα βαζο με γλυκο απο τα σιροπια.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: φιλακια καρολινακι μου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έχω κολλήσει στη καρέκλα του γραφείου,δε κουνιέμαι καθόλου,νυστάω, πονάει η μέση μου απίστευτα,και μάλλον πρέπει να κρύωσα..ούτε κουράγιο να γράψω δεν έχω..

λέω να πάω σπίτι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εχεις το ελευθερο να φυγεις,μην το σκεφτεσαι καν...βουρ για το κρεβατακι σου..μηπως περιμενεις...και σε ποναει η μεση σου ζενια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγακι έγραψε:

αν εχεις το ελευθερο να φυγεις,μην το σκεφτεσαι καν...βουρ για το κρεβατακι σου..μηπως περιμενεις...και σε ποναει η μεση σου ζενια?

μου ηρθε εχθες.για αυτο ειμαι ετσι αλλα εχω και ενα κρυωματακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουλαχιστον χαρηκες τη μερα της επετειου σας... ;):P

πιες κανενα παυσιπονο φαε και νανακια...σιγουρα θα εισαι καλυτερα αργοτερα...περαστικουλια σου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εφυγαν ολοι και ειμαι μονη μου!αχχχ αν ειχα αλλο ενα παιδακι θα ειχα μια παρεουλα τωρα!Ο γιος μεγαλωσε...χθες βραδυ του χαιδευα τα φρυδακια και του λεω,αυτο σου αρεσε πολυ οταν ησουν μωρο,νανουριζοσουν αμεσως!'Δεν ειμαι μωρο πια' μου λεει 'ποτε θα το καταλαβεις οτι μεγαλωσα?' και μου γυρναει πλευρο!!εκλαιγα μια ωρα, ακομα και τωρα βουρκωνω,αχχ τα νευρα μου δεν ειναι καλα τελευταια.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!Τι μου κανετε?Γωγακι?κριμα που δεν ηρθες..θα σε γνωριζα κι εσενα!!καλα την Ανθουλα τη καταλαβαινω ειναι μακρυα!

Κοριτσια χτες περασα για αλλη μια φορα πολυ ομορφα με τη παρεα σας!τελικα εφτασα γρηγορα σπιτι μου..λιγο μετα τις 2100!!Κομματια αλλα μπηκα στο μαμμυ ..δεν προλαβα ομως για να γραψω γιατι ηρθαν τα κοριτσια που σας ελεγα..και εφυγαν 0030!!μετα δεν ειχα νετ!!Τι πρωτοτυπο!

Σημερα..ειχα Ντοπλερ!!ειδαμε ενα μπεμπαρο..Αιαντα!απο 28 και 5 που ειμαι ..το εβγαλε 31 και1 !!και 1600γραμ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: αυτο δεν ειανι παιδι..μοσχαρακι..γαλακτος!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ζωη να εχει το παιδακι μου..γερο να ειναι!Ετσι λοιπον μου αλλαζει την ΠΗΤ!!απο12 Σεπτεμβριου..σε 25 Αυγουστου...!!Η καμπυλη και ολες οι αλλες εξετασεις βγηκαν σουπερ! αντε να δουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλησπερα εφυγαν ολοι και ειμαι μονη μου!αχχχ αν ειχα αλλο ενα παιδακι θα ειχα μια παρεουλα τωρα!Ο γιος μεγαλωσε...χθες βραδυ του χαιδευα τα φρυδακια και του λεω,αυτο σου αρεσε πολυ οταν ησουν μωρο,νανουριζοσουν αμεσως!'Δεν ειμαι μωρο πια' μου λεει 'ποτε θα το καταλαβεις οτι μεγαλωσα?' και μου γυρναει πλευρο!!εκλαιγα μια ωρα, ακομα και τωρα βουρκωνω,αχχ τα νευρα μου δεν ειναι καλα τελευταια.... :(

ΑΝΘΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.....θα σε μαλωσω...

τι ειπαμε βρε?

στου κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα???

ηρεμησεεεεε...ασχολησου με αλλα πραγματα...μην το σκεφτεσαι καθολου αυτο το θεμα...σκεψου μονο την τριτη που θα φατε με τον νικο απο εναν κουβα φαβα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Καλησπερα εφυγαν ολοι και ειμαι μονη μου!αχχχ αν ειχα αλλο ενα παιδακι θα ειχα μια παρεουλα τωρα!Ο γιος μεγαλωσε...χθες βραδυ του χαιδευα τα φρυδακια και του λεω,αυτο σου αρεσε πολυ οταν ησουν μωρο,νανουριζοσουν αμεσως!'Δεν ειμαι μωρο πια' μου λεει 'ποτε θα το καταλαβεις οτι μεγαλωσα?' και μου γυρναει πλευρο!!εκλαιγα μια ωρα, ακομα και τωρα βουρκωνω,αχχ τα νευρα μου δεν ειναι καλα τελευταια.... :(

αχ Ανθουλα μου μη μου στεναχωριεσαι..σε νοιωθω..απολυτα..

η κορη μου εφτασε 10 ετων ..για να δει αδελφακι!Σκεψου οτι ο γιοκας σου..γινεται αντρακι τωρα και ανεξαρτητος!!εχε πιστη..θα ερθει και το 2ο!!ακου με..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

καλησπερα κοριτσακια μου!!Τι μου κανετε?Γωγακι?κριμα που δεν ηρθες..θα σε γνωριζα κι εσενα!!καλα την Ανθουλα τη καταλαβαινω ειναι μακρυα!

Κοριτσια χτες περασα για αλλη μια φορα πολυ ομορφα με τη παρεα σας!τελικα εφτασα γρηγορα σπιτι μου..λιγο μετα τις 2100!!Κομματια αλλα μπηκα στο μαμμυ ..δεν προλαβα ομως για να γραψω γιατι ηρθαν τα κοριτσια που σας ελεγα..και εφυγαν 0030!!μετα δεν ειχα νετ!!Τι πρωτοτυπο!

Σημερα..ειχα Ντοπλερ!!ειδαμε ενα μπεμπαρο..Αιαντα!απο 28 και 5 που ειμαι ..το εβγαλε 31 και1 !!και 1600γραμ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: αυτο δεν ειανι παιδι..μοσχαρακι..γαλακτος!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ζωη να εχει το παιδακι μου..γερο να ειναι!Ετσι λοιπον μου αλλαζει την ΠΗΤ!!απο12 Σεπτεμβριου..σε 25 Αυγουστου...!!Η καμπυλη και ολες οι αλλες εξετασεις βγηκαν σουπερ! αντε να δουμε..

καλησπερα κατερινακι μου...μπραβο κοπελα μου..με το καλο να βγει ο παιδαρος..οσο για την συναντηση θα βρεθουμε που θα παει,δε θα χαθουμε,καλα να ειμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω πιστη Κατρινουλα μου και ξερω πως θα ανταμειφθω καποια μερα!!Αλλωστε η πιστη σωζει! Το μονο που με παρειγορει προς το παρον ειναι ενα καζανι φαβα με 7 κιλα κρεμμυδι τριμμενο!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Εχω πιστη Κατρινουλα μου και ξερω πως θα ανταμειφθω καποια μερα!!Αλλωστε η πιστη σωζει! Το μονο που με παρειγορει προς το παρον ειναι ενα καζανι φαβα με 7 κιλα κρεμμυδι τριμμενο!!! :laugh: :laugh:

ετσι ετσι να διαβαζω την ανθουλα με το αστειρευτο χιουμορ της :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

εεεε ρε φαβα με κρεμμυδι που εχει να πεσει και οχι μονο :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η φαση ειναι οτι οποτε κανω φαβα την πληρωνει η πεθερα μου!! :blink: την παιρνω τηλ και της λεω μαμα σου φερνω φαβα!!πεθαινει αυτη!στην κυριολεξια!! :laugh: μετα απο καναδυο ωρες με παιρνει τηλ και μου λεει τι μου κανες κοριτσι μου?θα πλανταξω!Χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ειναι ωραια η ατιμη για φαβα..αντε περιμενω πως και πως να τα πουμε κι απο κοντα διπλα στο κυμα...αχ!αχ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να φωναξω του γιου μου να ανεβει γιατι το σπιτι ειναι αδειο και εχω φρικαρει και να ετοιμασω κατι να τσιμπισουμε,σας φιλω σταυρωτα!!σμουτς :kiss: [ανευ κρομμυδιου!!]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας εχασα παλι..!μια γραφω μια με πεταει εξω..

ζηλεψα τη φαβα...κι εμενα μου αρεσει πολυ!τη φτιαχνω το χειμωνα..αλλα οχι τακτικα γιατι δε τη πετυχαινω οπως την εκανε η γιαγιουλα μου!

τεσπα θα σας δω αυριο παλι!εε? να μου πειτε καμμια ιδεα για μαγειρεμα!

αα οσο για το ονομα..εχω λατρεια με τον ..Τhis ..is..Spartaaaa..ton Leonidas!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Λεω να τιμησω τον Σπαρτιατη..μιας και ειμαι και εγω απο Λακωνια!

Μου αρεσει ομως και το Αχιλλεας!!λεμε αν εινα μελαχρινος..Λεωνιδας

αν ειναι ξανθος ..Αχιλλεας!!

αν ειναι υπερβαρος..ομως θα αλλαξουν τα σχεδια..και θα ειναι Αιας!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:Α, καλοοοεεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ!!!Κατρινα μου!!!και εσυ Λεωνιδα???Μπραβο!! :woohoo: μακαρι να με αξιωσει και μενα ο Θεος να κανω ενα παιδακι και να βγαλω το ονομα του πατερουλη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...