Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ok... ολα ωραία και καλά... ΣΑΣ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ να ΜΗΝ ερθει σε όποιες περιμένουν... εχετε σκεφτεί όμως -ακου τώρα ΤΙ σκέφτηκα...- οτι αν παίξει εγκυμοσύνη τώρα-τώρα, ο γιατρός θα μας πεί ΟΟΟΟΧΙ τανι τανι για το πρώτο 3μηνάκι ;;;;; και είναι εντελώς καλοκαίρι...!!!!

λίγο άδικο δεν είναι ;;;; :dry::dry::dry::dry::dry::dry:

-λέμε τώρα, λέεεεεμε και καλά οτι είναι πρόβλημα....χιχιχιχι...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασε ρε Μαρακι...απο το πολυ το τανι τανι κοντευει να μου τον ξεκανει... :laugh: ασε να ξεκουραστουμε λιγο!!χαχα!! :laugh: Μολις μας...πιανει θα κανουμε και ενα ωραιοτατο κρυο ντουζ και θα μας περναει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?ακομα στην αναμονη ειμαστε ε?αντε να ανυπομονω να εχουμε νεες εγκυουλες :) καλη επιτυχια σε ολες σας.φυσηξτε εγκυουλες μας να φωλιασουν τα σπορακια μας :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rania ola kala mexri stigmhs doksa to 8eo se eyxaristo

sto giatro oxi den piga akomi milisa mazi tou mou eipe ti na perno alla einai poly noris akomi gia na pao malon apo ton allo mhna 8a kleisoume radevou prota o 8eos na kano k avrio tin defteri xoriakki na doume pos ekselisete eyxomai panagitsa mou na anevenei k meta 8a kleisoume k to radevou mas alla pistevo ton allo mhna gia na mporesei na dei k sako k sporaki k na akousi k kardoula axxxxx panagitsa makari na pane ola kala!!!

rose25 fysawwww me oli tin dinami k psixh fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

kimon koristi mou efxomai na mas anakoinosis efxarista fuuuuuuu

sas filo koritsia kalo apogevma na exoume oles mas!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσηξτε μας καλε,δεν παθαινετε τπτ!παρεα θελουν τα σπορακια σας,να ακολουθησουμε κι εμεις τα αμοιρα..

μινα+φωτης γιατι δεν κανει κοκο για 3 μηνες?ετσι ειναι σε ολες τις εγκυμοσυνες?ποσο ασχετη μπορει να ειμαι θεε μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για πες μου ρε μινα μου γιατι καμια δεν μου απανταει..δεν κανει κοκο τους πρωτους μηνες?τι εμαθα?γιατι?γιατι?γιατι????ανησυχω.δεν κανει με τον αντρα μας η γενικα???χαχαχα!! αν το δει θα με ξεχεσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε τετουλινα...κι εγω θελω σπορακι,αλλα ποιος με ακουει..?δεν ερχεται οποτε το θελουμε τελικα.πρεπει να μας ταλαιπωρει για να το θελησουμε περισσοτερο.για να ειμαστε καλυτερες μανουλες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια και εγω θελω σπορακιιιιι :laugh: :P ας περασουμε καλα τωρα το καλοκαιρακι και μετα θα ερθει και το σπορακι :woohoo: εκανα και ομοιοκαταληξια :silly:

Mina περιμενουμε αυριο νεοτερα σου ολα καλα θα ειναι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρανια28 έγραψε:

για πες μου ρε μινα μου γιατι καμια δεν μου απανταει..δεν κανει κοκο τους πρωτους μηνες?τι εμαθα?γιατι?γιατι?γιατι????ανησυχω.δεν κανει με τον αντρα μας η γενικα???χαχαχα!! αν το δει θα με ξεχεσει!

καλέ εσύ σοκαρίστηκες για τα καλά !!

coooool baby !!

νομίζω και γω οτι είναι ανάλογα την εγκυμοσύνη, αλλα σίγουρα δεν μπορείς να κρεμαστείς από τον πολυέλαιο κλπ... οπως πριν τη διάγνωση εγκυμοσύνης χιχιχιχιχιχι !!!

με το μαλακό δηλαδή... :):)

ωραία, εγώ τώρα που έχω κάτι απορίες ;;

4η μέρα του κύκλου είναι καλές οι τιμές αυτές :

FSH 4.81

LH 4.98 ;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινακι καλε τι ομορφο τικερακι ειναι αυτο?φτου φτου γερο να ειναι σου ευχομαι μια τελεια χοριακη αυριο!!

κιμονακι κ συ ευχομαι να μας εχεις τα πιο υπεροχα νεα αυριο

περιμενουμε με ανυπομονισια τα νεακια σου!!!

φιλια πολλα σε ολες ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κοριτσια!Αντε καλε ακαμα δεν ξυπνησατε :)

Kelly και Κιμον συμφωνω και γω οτι ειστε εγκυες :)Αντε να μικραινει και λιστα. :laugh:

Οσο για το ονειρο ειναι ενα υπεροχο σημαδι οτι εχεις σπορακι στην κοιλιτσα σου μιας και η Αγ.Αννα ειναι μητερα της Παναγιας και προστατιδα ολων των μητερων.Ισως ηθελε να σου δειξει μεσα απο το ονειρο οτι εχεις την χαρης της και την ευνοια της. :)

Εγω τωρα παω να κανω κατι μικροβιολογικες εξετασεις για τον θυροειδη και αναλογα τα αποτελεσματα μου ειπε η γιατρος θα δουμε για νινι.Γιατι αν δεν ανεβει η ατιμη η ορμονη δεν μπορω να πιασω σπορακι. :angry::angry::angry::angry::S:S:S:evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι μου κάνετε??

Σήμερα πήγαμε για σπερμοδιάγραμμα και έχω λίγο άγχος..

μακάρι να πάνε όλα καλά!

Επίσης πήρα και τα αποτελέσματα της χοριακής στα χέρια

μου γιατί εκείνη την ημέρα δεν μπορούσε να τυπώσει..

1,58mIU/ml χάλια.

Μπερδεύτηκα όμως γιατί λέει στις φυσιολογικές τιμές

από 0-50 αντιστοιχεί σε 2-3 εβδ. εγκυμοσύνη μετά ΤΕΡ.

Τι είναι αυτό?? Πού είναι οι γιατροί μας οέο??? :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Andria μου!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου και για τις ευχές σου και

για την απάντησή σου!!

Κάθομαι και κάνω την τρίχα τριχιά...

Πώς τα πας εσύ? Η ψυχολογία εξακολουθεί να είναι στα ύψη?? :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!!!

σημερα κοριτσια εχω τα γεννεθλεια μου κλεινω τα 29 :angry:

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου σημερα λοιπον ολες μας να γινουμε συντομα...πολυ συντομα ομως μανουλες!!! :woohoo: :lol::cheer::blush: :silly: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα κοριτσακι μου!!!χαρυ χρονια σου πολλα κ να τα εκατοστησεις!!!Τι εγινε καννα νεο απο την κελλυ κ το κιμονακι εχουμε;;;;που ειστε καλε;;;;;χθες δεν μπηκα καθολου κ δεν μιλησα ουτε με την κελλυ ουτε με την κιμον κ ευχομαι να μην εχουνε αδιαθετησει οι κοριτσαρες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...