Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε? Νο 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 970
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimeeeera koritsia kimon ela k eftase i mera fouuuuuuuuuuuu na koliseis

ranai happy rose sas eyxaristo eyxomai polyyyyy sidoma na exoume poles anakoinoseis :) :) :)

fouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ela mpas k kolisete oles :) sa filo k sas eyxaristoooooo polyyyyyy pou eiparxete sti zoi mou :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Καλημέρα!!

Τι κάνετε βρε κορίτσια???

Η μάνα ΜΙΝΑ γιατί δεν κοιμάται και έχει σηκωθεί

από τόσο πρωί?? Σε είδα εγώ!!! :laugh: :laugh:

Κορίτσια τίποτα ακόμη. Η κυρία κάνει την παλαβή και πολύ

μου τη δίνει :angry::angry: Έλα κυρά μου να τελειώνουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες η παλιοσιχαμένη???

...Άντε κυρά μου εσένα θα περιμένουμε? Έχουμε και δουλειές!!!

Θέλω να έρθει για να ξεκινήσω πάλι...αύριο θα κάνουμε και το σπερμοδιάγραμμα και έχω μεγάλη αγωνία για το αποτέλεσμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli έγραψε:

καλημέρααα κόρες,

όχι να μην έρθει η κυρία milina να πάει αλλού.

κάθε εβδομάδα και μια εγκυμοσύνη, υπέροχα...

Αχ βρε morouli αφού έκανα χοριακή και ήταν αρνητική..

γι' αυτό την περιμένω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!ευχαριστω,πολυτεκνο και καρπερο,τσιμπιτερο ζωακι :kiss: !!!Με ποναει η μεση,το στηθος πολυ,και θερμ,37,3 ακατεβατη! :blink: Μακαρι να μην ειναι της παλιοκυριας συμπτωματα :laugh: ,τηρω σιγη ιχθυος :pinch: ...και βλεπουμε,εχω και κατι πονακια σαν περιοδου,δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaa koritsia!!!!!!kai i kathisterisi sunexizete!!!koritsia 2 mera kathisterisis exthes to prwi to test arnitiko.....aporw pws den exei erthei afou eixa programatismeni worixia tin elenxame ekana enesi!!!pira to giatro kai mou pe na perimenw merikes meres an den erthei isws eimai egguos lei kai den exei na lei to oti to rtest edixe arnitiko!!!!!ti na pw!!!prospathw na prosgiwthw kai lew tha rthei min xerese!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kimonaki makari koritsaki mou na eimaste kai na mas voithise i agia eirini .....makari!!!!!!!eida ston upno m exthes oti episkeftika ena monastiri pou itan tis agias annas kai mou dwse enas papas 3 eikones!!!proskinisame kai meta lei koritsia eixa se mia valitsa paidakia kai ithele enas antras po to monastiri na mou ta parei kai ta krupsame me kati gunaikes se mia valitsa kalla me voithisan kai irthe autos k epsaxne alla telika den m ta pire ax den xerw!!!!

neraidaki mouu makari agapi m makari!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

ΤΙΝΚΥ!!!!σου ηρθαν οι φωτο??

αχ ναι καλε και ολο ελεγα να στο πω και το ξεχναγα..... :laugh: :laugh:

κουκλες κουκλες... :laugh:

αντεεεε στην αλλη συναντηση θα μας πιανεις κι εσυ μυτουλα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

ΤΙΝΚΥ!! γιατι να μην μας πιανεις και συ παρακαλω????Αυριο θα στειλω της BARB!δεν ειχα αμαξι γιαυτο το καθηστερησα!μιλατε στο φεις?

καλα εγω τον εχασα αυτον τον μηνα αλλα δεν πειραζει.

ναι μιλαμε θα της το πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kελλάκι μου!! Φιλεναδούλα μου! Σου το εύχομαι μέσα από την

καρδιά μου κοριτσάκι μου να είσαι εγκυούλα!

Το όνειρο καλό μου ακούγεται. Και η Αγία Άννα είναι προστάτιδα

των γυναικών. Ψάξε το λιγάκι στο google κάτι έχω διαβάσει αλλά

δεν θυμάμαι τώρα...

Άντε κορίτσια μου μακάρι να είστε εγκυούλες!

Κimonaki όλα καλά!! Η θερμοκρασία από δέκατα θα γίνει πυρετός

έτσι όπως πάει!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24 έγραψε:

kalimeraaaa koritsia!!!!!!kai i kathisterisi sunexizete!!!koritsia 2 mera kathisterisis exthes to prwi to test arnitiko.....aporw pws den exei erthei afou eixa programatismeni worixia tin elenxame ekana enesi!!!pira to giatro kai mou pe na perimenw merikes meres an den erthei isws eimai egguos lei kai den exei na lei to oti to rtest edixe arnitiko!!!!!ti na pw!!!prospathw na prosgiwthw kai lew tha rthei min xerese!!

kelly24 sou to efxomai glikia mou na kaneis anakoinosi mazi me tin kimon me oli mou tin psixi sas to efxomai koritsia

kelly des k esi ti 8ermokrasia sou an einai akomi k 36.5 k paizei eos 36.8 xmmmmm malon egimosinh mou mirizei !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!μινακι πως πας?στο γιατρο πηγες?πολυ χαιρομαι κι ας σας "ξερω" ολες σας τοσο λιγο καιρο.εγω σημερα πιο χαλια.πονος στην κοιλια,στο στηθος,2 σπυρακια ναα και πολυ χαμηλη πιεση(αρα ζαλαδα).για να δουμε.αυριο-μεθαυριο θα ξερω.αν και πολυ φοβαμαι πως τσαμπα τα φαρμακα και η σαλπιγγογραφια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουσα σαλπιγγογραφια και ηρθα!αααχχχχ...ολη η θετικη σκεψη και ενεργεια να μην μας ερθει!!Μην ερθεις!Μην ερθεις!!!Πλιιιιιιιζζζζζζζζ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Ακουσα σαλπιγγογραφια και ηρθα!αααχχχχ...ολη η θετικη σκεψη και ενεργεια να μην μας ερθει!!Μην ερθεις!Μην ερθεις!!!Πλιιιιιιιζζζζζζζζ......

μη σας ερθει!

μη σας ερθει!

μη σας ερθει!

μη σας ερθει!

μη σας ερθει!

μη σας ερθει!

... !

... !

σας το εύχομαι πραγματικά !!! :):):):):):):)

τι νέα τσουπρίτσες ;;;;;;;;;

Kimon !!!!!!!!!!! tani tani ... xixixixixi...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρακι με το τανι τανι σου!! :laugh: εχω πολους πονους γιαυτο συγκρατουμε,αν δεν εχει ερθει ομως μεχρι μεθαυριο θα παω για χοριακη!ευχομαι μην με προλαβει!29η σημερις! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...