Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΜΑ ΚΙΛΩΝ....


Recommended Posts

καλά Αντριάννα με κούφανες...και μεγάλη γυναίκα και έλεγε τέτοιες χαζομάρες;

Κορίτσια έλεος με όλες τις ... καλά δεν έχουν ντιπ για ντιπ μυαλό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας. Εκανα την εξεταση και ολα καλα με το μωρό μου!!!! "Πιο καλα δεν γινεται" μου ειπε ο γιατρος καμια ανωμαλια και η αναπτυξη της φυσιολογικότατη....Είμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος του κόσμου!!!

Σας ευχαριστω για μια ακομη φορα και ευχομαι να ειστε ολες καλα με τα παιδια καιτις οικογενειες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας. Εκανα την εξεταση και ολα καλα με το μωρό μου!!!! "Πιο καλα δεν γινεται" μου ειπε ο γιατρος καμια ανωμαλια και η αναπτυξη της φυσιολογικότατη....Είμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος του κόσμου!!!

Σας ευχαριστω για μια ακομη φορα και ευχομαι να ειστε ολες καλα με τα παιδια καιτις οικογενειες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας. Εκανα την εξεταση και ολα καλα με το μωρό μου!!!! "Πιο καλα δεν γινεται" μου ειπε ο γιατρος καμια ανωμαλια και η αναπτυξη της φυσιολογικότατη....Είμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος του κόσμου!!!

Σας ευχαριστω για μια ακομη φορα και ευχομαι να ειστε ολες καλα με τα παιδια καιτις οικογενειες σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

Καλησπερα κοριτσια!Ειμαι καινουρια εδω,και εγκυος στο πρωτο μου παιδακι.Θα ηθελα να ρωτησω κατι,ξεκινησα με 66 κιλα και ειμαι 1,78 πριν 10 μερες μπηκα στον πεμπτο και εχω παρει 7 κιλα,ειναι φυσιολογικο η πρεπει να προσεχω?

post-12053-13873940411634_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου τανιουλα με τ καλο το μωρακι σου

για αρχη ακουγονται αρκετα τα 7 κιλα

αλλα οσο δε τρως το μωρακι σου δεν τρεφεται πολυ και μενει μικρουλακι

μην τα σκεφτεσαι μωρε

φαε εκει οσο θες

σιγουρα θα σου μεινουν μετα τι γεννα καποια

που με τον καιρο θα τα χασεις που θα παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα είσαι και ψηλή κόπέλα βέβαια! Εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη πήρα 13 και απο αυτα μεχρι τον 5 είχα παρει γυρω στα 4,5. Απλά να προσέχεις γιατί τους επόμενους μήνες θα παρεις πιο πολλά κ λόγω του οτι μεγαλώνει το μωρό!

Από την άλλη βεβαια, μην κάνεις κ καμια δίαιτα, απλά όπως λεει κ ο γιατρος μου στην εγκυμοσυνη δε χρειάζεται να τρώμε για δύο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...