Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΕΤΑΡΤΗ ΦΟΡΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΕΚΑΝΑ ΧΟΡΙΑΚΟΥΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΗ.ΠΙΟ ΘΕΤΙΚΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.640 ΜΟΝΑΔΕς ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟς.ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΕΤΑΩ ΔΕΝ ΠΑΤΑΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΛΕς ΟΙ ΚΟΙΛΙΤΣΕς ΜΕ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΥΓΙΗ ΜΩΡΑΚΙΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλακα κανεις ?!?!?!?

σου βγαζω το καπελο και προσκηνω ταπεινα!!!!!!

εγω με 2 και τα χω παιξει!!!!

να πανε ολα καλα και καλα κουραγια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμαμαι που το σκεφτοσουν αλλα τελικα το πηρες αποφαση βλεπω !!! ;)

συγχαρητηρια λοιπον , να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και ενα γερο μωρακι ! :) ειμαι η ρουλα απο το ποστ μαμαδες με τρια παιδακια και εχω μπει σε σκεψεις για 4ο αλλα δεν το παιρνω αποφαση .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙς ΕΥΧΟΥΛΕς ΣΑς ΚΑΙ ΕΣΕΙς ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΟΣΕς ΑΚΟΥΓΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΘΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΕΛΕΓΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΥΖΗΤΩ ΓΙΑ ΑΥΤΕς ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ 4.ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΛΕς ΤΟ ΛΟΥΖΕΣΑΙ.ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΛΕΩ ΠΟΤΕ.ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΛΕς ΠΟΤΕ :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΛΑΚΙ ΤΙ ΤΡΙΑ ΤΙ ΤΕΣΣΕΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ.ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΕΙΔΙΚΕς ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΩΜΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΕΜΕΙς ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΘΑ ΚΟΛΗΣΟΥΜΕ. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω κι εγω τις φοβιες μου ... με κουρασε παρα πολυ η τριτη εγκυμοσυνη , ηταν οι φλεβες μου τουμπανο , δεν εσπασε βεβαια καμμια φλεβα αλλα φοβαμαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: Συγχαρητήρια!!!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Μπράβο σου όμως βρε κοπελιά. Ύστερα από 3 παιδιά πήρες την απόφαση και για 4ο!!!! Ειλικρινά σε θαυμάζω!!! :)

....αυτά να τα ακούω εγώ που κουράζομαι με 2, τι να πεις κι εσύ μετά??? :blink::blush::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ,ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩς Ο ΚΑΛΟς ΘΕΟΥΛΗς ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΜΕΣΩς ΧΩΡΙς ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ Η ΜΩΡΟΥΔΙΛΑ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.ΠΩς ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΜΗΝΕς ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ;;;;;;;;;;;; :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SKATZOXOIROULA έγραψε:

ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ,ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩς Ο ΚΑΛΟς ΘΕΟΥΛΗς ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΕ ΑΜΕΣΩς ΧΩΡΙς ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ.ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΕΙΨΕΙ Η ΜΩΡΟΥΔΙΛΑ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ.ΠΩς ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΟΙ ΜΗΝΕς ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ;;;;;;;;;;;; :):):)

Αλήθεια, πόσο είναι τα άλλα σου παιδάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο...να ειναι υγιες και να εχετε κουραγιο να τα μεγαλωσετε!!!!εγω περιμενω τον δευτερο γιο μου....και οταν λεω στον αντρα μου για 3ο με αποπερνει!!!εσεις πως τους πεισατε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ Η ΚΟΡΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕς ΜΕΡΕς ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ 9 ΘΑ ΠΑΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ,Ο ΔΕΥΤΕΡΟς ΓΙΟς ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 7 ΘΑ ΠΑΕΙ ΠΡΩΤΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΟΥ Ο ΠΑΣΑς ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΤΡΙΑ.ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια !!!!!με το καλο το νεο μελος.και εγω εχω 4 παιδια. οταν γεννουσα το 4αρτο ο πρωτος μου ηταν 9 ο δευτ 5 και ο τριτ 3.θα δεις θα το λατρεψουν και θα το προσεχουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...