Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

nikulina έγραψε:

ΔΙΟΣΑ ΘΑ ΚΑΝΙΣ ΟΛΙΚΙ ΑΠΟΤΡΙΧΟΣΙ?ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΙΡΙΑ?

Ναί Νίνα μου και την Κυρία και τον... Κύριο :P:P:blush: :woohoo:

Βαρέθηκα τόσα χρόνια μπίρι μπίρι με το silkepil τώρα πιά βέβαια δεν πονάω αλλά βαριέμαι την διαδικασία... είχα σκοπό απο πέρσι να κάνω αλλά έμεινα έγκυος και δεν έγινε.. και τώρα μετά απο την καισαρική φοβάμαι να βάλω silkepil στην Κυρία για να μη κάνω καμιά ζημιά στην τομή :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερούδια!!!

Να΄μαι κ΄εγώ!!! Αχ, μου λείψατε... :lol:

Διάβασα τα νέα σας! Νίνα, υπάρχουν τεστάκια (να μην κάνω διαφήμιση τώρα, ε?) που δείχνουν από την 5η μέρα της σύλληψης... Όχι καλή μου, δεν σε πιέζω, αλλά όπως λέει κ η Χρύσα αγχώθηκα κ εγώ κ άλλωστε έχουμε ανάγκη τα καλά νέα! Ό,τι κ να γίνει πάντως το καλοκαίρι είναι εδώ κ ουφ, άντε στο καλό, όλα θα γίνουν στην ώρα τους!

Μαράκι με γεια το μαγιώ! Καλοφόρετο! ;)

Diosa εσύ έχεις όντως καλά νέα! Μπράβο κορίτσι, ο καιρός περνάει γρήγορα κ όλα δρομολογούνται! Πολύ χαίρομαι που σε "βλέπω" τόσο ανεβασμένη κ έτοιμη για... όλα! ;) Εγώ πάντως το felicine το παίρνω... από τον Δεκέμβριο σχεδόν, :unsure::unsure: με μια διακοπή ενός μήνα μετά την παλλίνδρομη, ήδη δηλαδή 2 μήνες τώρα... Κατά πάσα πιθανότητα έφταιγαν οι χρωμοσωματικές ανωμαλίες που χάσαμε το εμβρυάκι μας, κ το φυλλικό βοηθά να μην υπάρχουν αυτές... ευτυχώς δεν υπάρχει θέμα υπερδοσολογίας!

Κορίτσια εγώ πέρασα ένα τέλειο Σ/Κ! Θαλασσίτσα, ύπνος, ξενοιασιά για πρώτη φορά μετά από καιρό... Χθες όλη την ημέρα γυρνούσα στα μαγαζιά με την κολλητή μου... Αχ! Μακάρι να έχουμε αφήσει τα άσχημα πίσω μας! Αύριο θα πάω τελευταία φορά στη Σχολή (το Σεπτέμβριο ξανά) κ το καλοκαίρι για μένα επισήμως αρχίζει τώρα!

Αχ, όχι Σεπτέμβριο, Diosa, βάλε με κ εμένα Αύγουστο, όσο νωρίτερα τόσο καλύτερα!!! :P:)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΟΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ...ΠΟΣΟ ΣΕ ΦΤΑΝΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ? ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΙ? :dry::dry: ΘΕΛΟ ΚΑΙ ΕΓΟ....

ΑΧ Ο ΚΑΙΜΕΝΟΣ Ο ΑΝΔΑΣ ΜΟΥ ΤΗΣ ΤΕΛΕΦΤΕΕΣ ΜΙΝΕΣ ΤΗΣ ΕΓΙΝΟΣΙΝΙ.ΤΟΝ ΕΧΟ ΣΚΑΣΙ ΜΕΞΙΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΡΙΨΙΜΟ ΣΤΙΣ ΦΤΕΡΝΕΣ.... :pinch::pinch::pinch:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΣ ΤΗΝ ΔΙΜΙΤΡΟΥΛΑ...ΚΑΙ ΕΣΙ ΜΑΣ ΕΛΙΨΕΣ...

ΠΟΥ ΙΣΟΥΝΑ ?ΕΔΟ ΚΟΝΔΑ ΣΕ ΜΕΝΑ?

ΚΑΙ ΝΑΙ ΘΑ ΞΕΡΟ ΕΚΙΝΑ ΤΑ ΡΟΖ ΤΕΣΤ..ΑΠΛΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΜΠΙΣΤΕΒΟΥΜΕ ΠΟΛΙ..ΠΡΟΤΙΜΟ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΤΟ ΜΠΕΛ....ΔΕΝ ΚΑΝΟ ΔΙΑΦΙΜΙΣΙ??ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ?:):):):)

ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ..ΠΑΝΕ ΘΑ 45 Ε ΠΟΥ ΠΛΙΡΟΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΝΙΧΙΑ...ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ 2 ΤΟ ΣΑΒΑΤΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΡΜΟΣΙΦΟΝΑΣ...ΙΧΑ ΚΑΤΙ ΝΕΒΡΑ...ΕΚΙ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΠΑΟ ΓΙΑ ΓΕΜΙΣΜΑ..ΤΟΡΑ ΘΑ ΠΑΟ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟ ΕΝΔΕΛΟΣ..ΚΑΙ ΘΑ ΑΦΙΣΟ ΘΑ ΔΙΚΑΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Diosa μου το laser ειναι ακριβό?? πάντα ήθελα να κάνω αλλά ξέφευγε πολύ.Κάπου άκουσα όμως ότι πέσανε πολύ οι τιμές!

Αύριο θα μάθω και εγώ Χρύσα μου αλλά έχω ακούσει ότι δεν είναι πάρα πολύ ακριβά ειδικά αν το κάνεις σε δερματολόγο... θα δείξει... θα μάθω αύριο και θας πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλάαα :kiss::kiss: και Αύγουστο και Ιούλιο αμα θες σε βάζω!!! ;) αρκεί να γίνει!!!

Για τα τεστ που λες (5 μέρες μετά την σύλληψη) είχα κάνει εγώ στις 10 μέρες και μου έβγαλε αρνητικό και ήμουν έγκυος, γιαυτό δεν τα εμπιστεύομαι... καλύτερα εξέταση αίματος κατευθείαν!!!

Δημητρούλα μου έτσι μπράβο!! πολύ χάρηκα που πέρασες τόσο καλά το Σ/Κ εύχομαι αποδω και πέρα συνέχεια έτσι να νιώθεις!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κ εγώ..

Άργησα?

Νίνα μου άσε τρελάθηκα όταν είδα την ζυγαριά.Εγώ πάντα είχα πρόβλημα με τα κιλά.Παλιότερα είχα πάει σε διαιτολόγους αλλά μόλις σταματούσα τα ξαναέπαιρνα.

Όταμ αρραβωνιάστηκα αποφάσισα να κάνω μόνη μου διατροφή μετρώντας θερμίδες,έχασα πολλά κιλά 16, σε 1 χρόνο κ κάτι σταδιακά.ώσπου πέρισυ το καλοκαίρι αποφάσισα να κόψω το τσιγάρο και σε ένα μήνα έβαλα 3-4 κιλά.Φυσικά δεν τα κατάφερα αλλά τα κιλά έμειναν.Μετά απο 1 μήνα έμεινα κ έγκυος και έβαλα άλλα 7-8.τώρα με τα +2 είμαι +1 απο πέρισυ που έμεινα έγκυος.

νερό πίνω πολύ χειμώνα καλοκαίρι.Μόνο στην δουλειά στο 8ωρο πίνω 1,5lt. και άλλο τόσο σχεδόν μετά σπίτι.

Δημητρούλα μου Καλό Καλοκαίρι λοιπόν!!!Σύντομα εγκυούλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, Νίνα μου, Λεπτοκαρυα πήγαμε... Για μπάνιο όμως Σκοτίνα κ Πλαταμώνα... Αχ! Θέλω κ άλλο!!!

Diosa έχεις δίκιο για τα τεστ, όταν βγάζει "αρνητικό" δεν είναι πάντα αξιόπιστο. Εγώ πάντως αυτό είχα κάνει κ ήταν θετικό με τη μία...

Πάντως, όταν έχεις άποψη για το λέιζερ, πες μας σε παρακαλώ. Εγώ έχω ευαίσθητη επιδερμίδα κ με το ξύρισμα... άστα να πάνε.... :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΙΝΟ ΣΚΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΕΡΟ...ΤΟ ΠΟΛΙ 2 ΠΟΤΙΡΙΑ ΝΕΡΟ ΤΗΝ ΙΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΙΠΑΝ ΝΑ ΠΙΟ 1 ΜΠΟΚΑΛΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ..ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟ ΙΠΙΑ..ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΙ ΝΑ ΤΕΛΙΟΣΟ....ΔΕΝ ΜΕ ΤΡΑΒΑΙ ΝΕΡΟ ..ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΚΙΛΑ ΕΧΑΣΑ..ΒΕΒΕΑ ΣΕ ΑΦΤΟ ΒΟΙΤΙΣΕ ΚΑΙ Η ΑΠΟΒΟΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΜΙΤΡΑ ΣΤΗΝ ΣΚΟΤΙΝΑ ΔΕΝ ΠΙΓΑ..ΟΜΟΣ ΠΛΑΤΑΜΟΝΑ ΔΕΝ ΠΟΛΙ ΜΑΡΕΣΙ..ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΓΙΑΤΗ....ΜΑΡΕΣΙ ΟΜΟΣ ΝΕΙ ΠΟΡΙ...ΜΑΛΟΝ ΜΑΡΕΣΙ ΝΑ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΚΟΣΜΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπόν……….. ξεκινάμε……….. είσαστε & πολλές……….. ζωή να έχετε!!!!!!!!!!!

DIOSA μου υπέροχα τα νεάκια σου καλή μου!!! Άντε………. βουρ στο ψητό, που λένε!!! Και συμφωνώ για το καινούργιο postaki…………..

Γιατί κι εγώ εκεί θα είμαι!!! Yeah!!! Υπέρμετρη αισιοδοξία!!! :woohoo:

NIKULINA μου………… μακάρι να κάνεις εσύ την αρχή, γλυκειά μου!!! B) Στο εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου!!! Όσο για τις εξετάσεις μου………… ουφ………… ακόμη δεν έχουν βγει & κοντεύω να σκάσω από την αγωνία μου!!! :angry:

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ μου………. ελπίζω να έκανες λίγο σπλατς-σπλουτς και για μένα………… το έρμο………… που ακόμη κανένα μπανάκι ζεν έχω κάμει……….. :S κλαψ……….. καλοφόρετο το μαγιώ σου…………. ;)

ΧΡΥΣΑ μου……….. κι εγώ έχω ένα πολύ μεγάλο θέμα με τα κιλά………….

2 φορές πήγα στον ίδιο Διαιτολόγο, πολύ γνωστό κι εκ τηλεοράσεως, έχανα αρκετά κιλάκια & μόλις κουραζόμουν και τα παρατούσα………… καλώς τα κιλάκια πίσω!!! :angry: Τα νεύρα μου!!! Κι ενώ θέλω να τα «πετάξω» από πάνω μου τα σκασμένα……….. δε θέλω να ξαναπάω σε Διαιτολόγο……….. πεταμένα λεφτά μου φαίνονται στην τελική……….. πρέπει να μάθω «να το ράβω»……….. Τέλος!!! :angry:

Κοριτσάκια μου, για το Filicine το είχα ακούσει κι εγώ και μόνη μου το συζήτησα με την Παθολόγο μου & μου τα έγραψε. Η Γυναικολόγος δεν μου το σύστησε καν……… που ξέρει πως προσπαθώ……… anyway…….. όπως και να΄χει……. βιταμινούλα είναι, σίγουρα κακό δεν κάνει……… Εμένα με σακατεύει ο Σίδηρος………….. μου το γυρίζει το στομάχι τούμπα…….. Πίνω την αμπούλα & για περίπου 1 ώρα μετά είμαι………… «αλλού πατάω κι αλλού βρίσκομαι!» φοβερή κατάσταση!!! Σα να θέλεις να κάνεις……… μπλιαχ… μπλιαχ……. και να μη μπορείς!!! :angry:

Και για τα κιλά μου………. Τι να σχολιάσω??? Η μουλάρα??? Που όλο δίαιτα κάνω…………. κι όλο δε χάνω??? Αν κι εχθές ζυγίστηκα……… έπειτα από……… ούτε θυμάμαι πόσες μέρες……….. κι ήμουν…….. 96,8!!! Που πάντα κυμαίνομαι γύρω στα 98……..99………. δεν έκανα τίποτε όμως……… αλήθεια………… μόνα τους ξεκουμπιστήκανε!!! :woohoo:

Κι όσο για την……… παλιά μας φίλη………….. μόνη της θα αποκαλυφθεί η χαζούλα………… με αυτά που γράφει και το ύφος που έχει………….. μπαμ κάνει πως είναι η……………………. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stedim έγραψε:

Ναι, Νίνα μου, Λεπτοκαρυα πήγαμε... Για μπάνιο όμως Σκοτίνα κ Πλαταμώνα... Αχ! Θέλω κ άλλο!!!

Diosa έχεις δίκιο για τα τεστ, όταν βγάζει "αρνητικό" δεν είναι πάντα αξιόπιστο. Εγώ πάντως αυτό είχα κάνει κ ήταν θετικό με τη μία...

Πάντως, όταν έχεις άποψη για το λέιζερ, πες μας σε παρακαλώ. Εγώ έχω ευαίσθητη επιδερμίδα κ με το ξύρισμα... άστα να πάνε.... :x:x:x

Αύριο θα μάθω και θα σας πω...

Κοριτσάκια μου μου έχουν μείνει μόνο 25MB free internet...και απο την ώρα που μπήκα "έφαγα" τα 12... οπότε αν χαθώ κάποιες μέρες θα είναι απο αυτό..μέχρι να πάω στον αντρούλη μου και να αρχίσω να μπαίνω με την δική του κάρτα που έχει ακόμα 1500ΜΒ απείραχτα!! :P μέχρι να ενεργοποιηθεί η σύνδεσή μου έτσι θα βολευτώ... αν και απο 1/8 θα μου ξαναβάλουν 1500ΜΒ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑΖΟΥΖΟΥΝΑ...ΕΦΑΡΙΣΤΟ...ΟΠΟΥΣ ΙΠΑ ..ΕΓΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟ ...ΑΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΘΑ ΦΑΝΙ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΙΝ ΣΤΙΝΑΧΟΡΙΕΣΕ...ΘΕΛΙ ΤΕΛΙΣΙ..ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ...ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΤΙ ΟΡΑ ΘΑ ΓΙΝΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟ...ΘΑ ΔΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΠΙΤΣΑΖΟΥΖΟΥΝΑ σε ευχαριστώ πολύ καλή μου... εύχομαι να είμαστε όολες μαζί ως μανούλες στο ποστ που θα ανοίξουμε... μη χαθεί και η παρέα ;)

όσο για τα αποτελέσματα σου είμαι σίγουρη ότι θα το πάρεις..μη μασάς!!!

συμπεθερούλα μου!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου στον Πλαταμώνα γίνεται πανικός! Δεν νομίζω να υπάρχει μέρος με περισσότερο κόσμο! Αν κ έχεις δίκιο, οι Νέοι Πόροι έχουν υπέροχη θάλασσα... Εγώ προτιμώ τη Λεπτοκαρυά για βράδυ, αλλά δεν μου αρέσει πολύ η θάλασσά της...

Pipitsazouzouna έκανα βουτίτσες για όλες, μην ανησυχείς!

Diosa σε καταλαβαίνω, ήμουν κ εγώ καιρό με ογκοχρέωση...

Εγώ πάντως κορίτσια για κιλά δεν μιλάω. Απαξιώ!!! Είμαι μια γουρουνίτσα με τα όλα της! Στην εγκυμοσύνη βάβαια ο γιατρός μου είπε να μην πάρω πάνω από 10 κιλά, κι εγώ στις 12 εβδομάδες είχα βάλει ήδη 3... Πρέπει να προσέχω, ξέρω, κ για το ζάχαρο κ για την πίεση (οφείλονται στα κιλά σε μένα) αλλά... Τώρα το καλοκαίρι δεν τρώω όλη μέρα κ το απόγευμα, κατά τις 7, που γυρίζει το μωρό μου από τη δουλειά το δίνουμε κ καταλαβαίνει... :x:x Να πώς μπαίνουν τα κιλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΙΜΕ ΕΓΙΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,,ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΟ

ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΒΑΛΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΑΠΟ 10 ΚΙΛΑ..ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΙΣΕ ΙΣΕ ΕΧΑΣΑ -2..ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΠΕΡΑΣΟ ΤΑ 100...ΜΙΚΡΟΥΛΑ.....

ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΕΧΑΣΑ 17 ΚΓ..ΕΧΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΟ ΠΙΣΟ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ?

ΑΛΑ ΙΔΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΠΟΥ ΙΝΕ 112 ΤΟΡΑ ,ΠΟΥ ΙΝΕ ΠΟΛΙ,,,ΑΝ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΛΑ....ΑΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΑΤΙΜΑ ΤΑ ΓΛΙΚΑ ΠΟΛΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΙΜΕ ΕΓΙΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,,ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΟ

ΣΤΗΝ ΠΡΟΤΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΒΑΛΟ ΠΑΡΑΠΑΝΟ ΑΠΟ 10 ΚΙΛΑ..ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΙΣΕ ΙΣΕ ΕΧΑΣΑ -2..ΜΟΥ ΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΠΕΡΑΣΟ ΤΑ 100...ΜΙΚΡΟΥΛΑ.....

ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΕΧΑΣΑ 17 ΚΓ..ΕΧΟ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΟ ΠΙΣΟ...ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΙΝΕ?

ΑΛΑ ΙΔΙ ΜΟΥ ΙΠΕ ΓΙΑ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΠΟΥ ΙΝΕ 112 ΤΟΡΑ ,ΠΟΥ ΙΝΕ ΠΟΛΙ,,,ΑΝ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΔΕΝ ΙΝΕ ΚΑΛΑ....ΑΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΑ ΑΤΙΜΑ ΤΑ ΓΛΙΚΑ ΠΟΛΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΙ...

Για όλες σου αυτές τις ανησυχίες θα μιλάς Nikulina μου με το γιατρό σου.......

Γι΄ αυτό κάνουνε συνέχεια εξετασούλες οι εγκυούλες, κοπέλα μου........ μη μου ανησυχείς καθόλου............

Εύχομαι............ να τα συζητήσετε πολύ σύντομα με το γιατρό σου!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diosa μόλις έκανε πάλι την εμφάνισή της η φίλη μας.'Ελεος, δηλαδή υπάρχει περίπτωση να γίνεσαι μέλος και σε 15 λεπτά να ξεθάβεις ένα θέμα που είχε να απαντήσει κάποιος 1,5 χρόνο???

Και ποια το είχε ανοίξει??Ελατε κερνάω παγωτάκι σε όποια το βρεί... :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θέλω να χάσω όσα περισσότερα μπορώ τώρα για να μην ζορίζομαι πολύ στην εγκυμοσύνη μετά.. γιατί δεν πρέπει να έχω πολύ λίπος στη κοιλιά για να μην δυσκολέψει την καισαρική...

Κάτσε νίνα μου και εγώ να βάλω μια φωνή...

ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!Που είσαι καλέεεεεε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας γίνει το θαυματάκι πάλι και όλα θα πάνε καλά βρε κορίτσια..

Να σας ρωτήσω... :blush:

Αν πάρω τεστ ωορηξίας λέτε να αγχωθώ περισσότερο??Σκέφτομαι μετά τις διακοπές να παραγγείλω γιατί με τον κύκλο μου δεν μπορώ να βγάλω άκρη.Φοβάμαι όμως μην με αγχώσουν ακόμα πιο πολύ.. :dry:

Ας προσπαθήσω κ εγώ...

Μαράκιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα82 έγραψε:

Diosa μόλις έκανε πάλι την εμφάνισή της η φίλη μας.'Ελεος, δηλαδή υπάρχει περίπτωση να γίνεσαι μέλος και σε 15 λεπτά να ξεθάβεις ένα θέμα που είχε να απαντήσει κάποιος 1,5 χρόνο???

Και ποια το είχε ανοίξει??Ελατε κερνάω παγωτάκι σε όποια το βρεί... :woohoo:

Χρύσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...