Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

nikulina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΤΙΚΕ...ΜΕ ΠΕΡΝΙ ΤΗΛΕΦΟΝΟ ΚΑΦΕ ΜΙΣΑΟΡΟ...

ΝΑ ΜΙΝ ΤΙΧΟΝ ΝΑ ΚΑΝΟ ΚΑΤΙ..ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΙΜΑΖΕΨΟ ΜΟΥ ΙΠΕ ΑΛΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΑΓΙΡΕΨΟ....ΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΟΜΕΝΕΣ Η ΒΟΛΤΕΣ....ΑΜΑΑΑΑΝ ...ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΟ ΑΝ ΙΜΕ?

ΑΦΤΟΣ ΘΑ ΜΕ ΚΛΙΣΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ....ΦΕΝΕΤΕ ΠΟΣ ΧΕΡΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ???...ΦΕΝΕΤΕ!!!!ΑΛΑ ΠΟΛΙ ΦΟΒΑΜΕ ΠΟΣ ΘΑ ΑΠΟΓΟΙΤΕΦΤΙ...ΣΑΝ ΒΛΕΠΟ ΣΙΜΕΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΡΤΙ ΜΕ ΤΕΣΤ ΣΤΟ ΧΕΡΙ...ΠΑΙ ΘΑ 10 Ε...ΤΙ ΙΤΕΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΙΠΑ?ΑΛΑ ΕΛΙΚΡΙΝΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΟ ΤΙ ΝΑ ΜΕΤΡΙΣΟ....

Εύχομαι να είσαι και να μην απογοητευτείτε!!!!

Στις πόσες μέρες είσαι τώρα?28-29?

Το περισσότερο που σ'έχει καθυστερήσει πόσο είναι?

Κάνε ένα τεστ να σου φύγει το άγχος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΧΡΙΣΑ ΔΕΝ ΙΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΧΟΜΕΝΙ....

ΣΙΜΕΡΑ ΙΝΕ 29 ΜΕΡΑ..ΤΟΡΑ ΑΝ ΜΕΡΑΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟΥ ΜΟΥ ΚΙΚΛΟ ΣΙΜΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΟΛΙ ΘΑ ΕΡΤΙ....ΑΦΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ..ΙΤΑΝ 30 ΟΡΟΛΟΙ...ΜΕΤΑ ΟΜΟΣ ΞΕΚΙΝΙΣΑΝ Ι ΤΡΕΛΕΣ...

ΑΝ ΜΕΤΡΟ ΜΕ ΤΟ ΤΕΛΕΦΤΕΟ ΚΙΚΛΟ ΠΟΥ ΙΡΤΕ ΣΤΑ 22 ΙΜΕ ΙΔΙ ΣΕ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ..7 ΜΕΡΕΣ

ΑΝ ΟΜΟΣ ΜΕΤΡΟ ΜΕ ΤΟ ΚΙΚΛΟ ΠΟΥ ΙΡΤΕ ΠΡΙΝ 2 ΜΙΝΕΣ ΔΙΛΑΔΙ ΣΤΑ 26 ..ΤΟΤΕ ΕΧΟ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΑΤΙΣΤΕΡΙΣΙ

ΑΝ ΟΜΟΣ ΚΡΑΤΩ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΔΙΛΑΚΙ 30 ΣΙΜΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΑΝΙΣΤΙ

ΑΦΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΝΙ ΕΝΔΙΠΟΣΙ ΙΝΕ ΠΟΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΙ ΔΕΝ ΙΧΑ ΣΙΜΤΟΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ..ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΣ ,ΟΥΤΕ ΦΟΥΚΟΜΑ...ΕΡΧΟΤΑΝ ΣΤΑ ΞΑΦΝΙΚΑ.

ΤΟΡΑ ΟΜΟΣ ΜΟΥ ΦΟΥΣΚΟΣΕ ΣΤΙΤΟΣ ΚΑΙ ΚΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟ ΤΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ 37,5..ΚΑΙ ΠΟΛΙ ΕΝΔΟΝΙ ΜΙΡΟΔΙΑ.ΚΑΙ ΥΡΓΟ ΣΙΝΕΧΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΒΕΒΕΑ ΑΦΤΑ ΙΝΕ ΚΑΙ ΣΙΜΤΟΜΑΤΑ ΕΓΙΜΟΣΙΝΙ ΑΛΑ ΜΠΟΡΙ ΚΑΙ ΟΧΙ..ΜΑΛΟΝ ΣΤΟ ΤΕΣΤ ΘΑ ΚΑΤΑΛΙΞΟ...

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΙΡΕΜΙΣΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ...ΑΚΟΥ ΕΚΙ

ΚΟΜΕΝΕΣ Η ΒΟΛΤΕΣ!!!!!!ΟΥ ΑΠΟ ΔΩ..ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΙΙ ΚΟΜΕΝΕΣ Η ΒΟΛΤΕΣ...ΜΕ ΤΕΤΙΑ ΖΕΣΤΙ...ΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑ ΑΦΤΟ ΜΕ ΤΟ ΙΜΕ ΙΗ ΔΕΝ ΙΜΕ ΚΑΤΙ ΜΟΥ ΘΙΜΙΖΙ...ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΦΙΛΙ ΜΑΣ...

ΑΡΑΓΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΘΑ ΔΙΞΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟΡΑ Η ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΤΗΝ ΔΕΚΑΤΙ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΙ ΑΡΝΕΤΙΚΟ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

...ΑΚΟΥ ΕΚΙ

ΚΟΜΕΝΕΣ Η ΒΟΛΤΕΣ!!!!!!ΟΥ ΑΠΟ ΔΩ..ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΙΙ ΚΟΜΕΝΕΣ Η ΒΟΛΤΕΣ...ΜΕ ΤΕΤΙΑ ΖΕΣΤΙ...ΧΑΧΑΧΑ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

(Όσο για την φίλη μας έχει εμφανιστεί ουκ ολίγες φορές με διάφορα ονόματα. Και ποια είναι η πλάκα??? Κάνει τις ίδιες ερωτήσεις συνέχεια :woohoo: :woohoo: :woohoo: ) παρενθεσούλα ήταν αυτό.

Εσύ Νίνα μου περίμενε μέχρι την Πέμπτη και κάνε ένα τεστάκι..

Εμένα με άγχωσες πάντως!!! :dry::huh::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΤΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ Η ΣΙΡΑ????????????ΘΑ ΔΙΣ ΚΑΙ ΕΣΙ ΤΗΝ ΓΛΙΚΑ...

ΔΕΝ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΑΝΧΟΣ..ΑΦΤΟΥ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ....ΜΕΤΑ ΕΓΟ ΛΕΟ ΑΝ ΔΕΝ ΙΜΕ ΚΑΛΑ ,ΑΝ ΙΜΕ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΙΤΕΡΑ...ΜΕ ΤΟ ΑΝΧΟΣ ΤΗ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ?

ΑΛΑ ΠΕΣ ΔΕΝ ΣΕ ΜΠΕΡΔΕΣΑ ΜΕ ΤΗΣ ΜΕΡΕΣ?ΠΟΣ ΝΑ ΘΑ ΜΕΤΡΙΣΟ? ΑΝΤΕ ΔΕ...ΠΟΣ?

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ΓΛΙΤΟΣΑ ΝΑ ΚΑΝΟ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ...

Η ΠΛΑΚΑ Ι ΜΕΓΑΛΙ ΙΝΕ ΠΟΣ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΙΤΕΛΙ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΓΙΟΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΙΤΟΣΟ ΤΗΝ ΖΕΣΤΙ..ΔΙΛΑΔΙ ΤΗΝ ΞΑΠΛΑ ΜΕ ΖΕΣΤΙ....

ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΑΔΙΣΑ ΠΟΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΙΣΙ ΚΑΘΟΛΟ..Η ΝΑ ΠΡΟΧΕ!!!!...Η ΑΠΑΝΔΙΣΙ ΤΟΥ...ΙΜΟΥΝ ΦΟΡΤΟΜΕΝΟ ΣΑΝ ΜΙΑ ΜΕΛΙΣΟΥΛΑ !!!! ΤΟΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ ΤΙΧΕΟΟΟΟ?ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΟΟΟΟΟΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΕΠΙΣΤΡΕΦΟ ΣΕ ΜΙΑ ΟΡΙΤΣΑ....ΚΟΦΕΕ ΤΙΜΕ...ΧΙΧΙΧΙ..

ΟΧΙ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ......ΧΑΧΑΧΑ

coffee time ????

κ εγώ θέλω...μπροστά στην Θάλασσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειάαα σας!!! μόλις γύρισα, απο το πρωί στους δρόμους, αλλά το ευχαριστήθηκα!! 8:30 η ώρα έφυγα απο το σπίτι, πήγα στον ΟΤΕ πήρα την βεβαίωση κατόχου γραμμής,πήγα στην Forthnet έκανα τη σύνδεση, κάνει λέει 2-3 εβδομάδες να εγκρίνει ο ΟΤΕ :angry: , πήρα το router και τώρα περιμένω να με ειδοποιήσουν για να συνδεθώ επιτέλους!!!

Πήγα στον γιατρό, μόλις τελείωσα απο'κει συναντήθηκα με 2 φίλες μου κάναμε βόλτα στα μαγαζιά και μετά κάτσαμε για καφέ, έδωσα και αίμα για εξετάσεις να δούμε που βρίσκεται ο αιματοκρίτης (θα πάρω αύριο τα αποτελέσματα) μετα πήγα στη μαμά μου, έφαγα εκεί και ήρθα στο σπιτάκι μου!! Πολύ ζέστη όμως ρε κορίτσια απαπαπα 34 βαθμούς έχει... και έχω και αύριο πάλι πρόγραμμα, έκλεισα ραντεβού και στην δερματολόγο στις 10:30 για αποτρίχωση με Laser, πριν απο αυτό θα πάω να πάρω τα αποτελέσματα και να τα πάω στον γυναικολόγο να τα δει και να μου πει αν χρειάζεται να παίρνω η όχι σίδηρο...

Τώρααα να σας πω για τον γιατρόοοο!!

Κοριτσάκια μου είναι πάρα πολύ καλούλης πολύ συμπαθητικός 45 λεπτά με είχε μέσα και με ρώτησε τα πάντα!! με εξέτασε και απο κάτω (όπως όταν κάνουμε ΠΑΠ) και με υπέρηχο. Τα είδαμε όλα ωοθήκες, τράχηλο, μήτρα και όλα είναι τέλεια μου είπε...μου είπε ότι αν δεν του έλεγα ότι η καισαρική έγινε πριν 2 μήνες αυτός θα νόμιζε ότι έχουν περάσει 2 χρόνια!! έχει επουλωθεί η τομή τελείως απο μέσα και μου είπε ότι είναι σαν να είμαι μικρό παιδί!! όλα "καθαρά" και σε πολύ καλή κατάσταση σαν να μην ήμουν ποτέ έγκυος, έχει επανέλθει τελείως η μήτρα!! (δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο χάρηκα!!) τον ρώτησα για τα πονάκια που είχα με λίγο αίμα το περασμένο Σ/Κ και είπε ότι ήταν απο την ωορρηξία και ότι συμβαίνει καμιά φορά να βγαίνει και λίγο αιματάκι..το μάθαμε και αυτό, να ξέρουμε να μην ανησυχούμε αν ξανασυμβεί σε κάποια απο μας!! Αυτές τις μέρες θα μου έρθει και περίοδος είπε...

Και τώρα το καλύτερο!!! μου είπε τον Οκτώβριο να πάω να κάνουμε όλες τις εξετάσεις (ΠΑΠ,στήθος,αίματος κτλ) και μόλις βγούν τα αποτελέσματα να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Α να σας πω και για το φολικό οξύ... μου είπε ότι θα ξεκινήσω να το παίρνω κανά μήνα πριν αρχίσω τις προσπάθειες γιατί βοηθάει πολύ να σχηματιστεί χωρίς πρόβλημα ο νευρικός σωλήνας του μωρού!!

Κορίτισια είμαι πολύ χαρούμενη!!! Μπαίνουμε σε πρόγραμμα σιγά σιγά!!!

Χρύσα μου και εσύ μην το καθυστερείς, πάνε στον γιατρό!!! πες του και για το φολικό οξύ...

Νίνα μου σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι!!! να κάνεις την αρχή...και να σας πω πώς το φαντάζομαι εγώ ότι θα γίνει?

Πρώτη θα μείνει η Νίνα έγκυος, τον Αύγουστο που θα πάει διακοπές θα μείνει η Χρύσα!! :P:P μετά κόβω την Δήμητρα να μένει προς τον Σεπτέμβριο και Οκτώβριο με Νοέμβριο το Μαράκι και εγώ (γιατί το Μαράκι θα πάει μήνα του μέλιτος και θα το πιάσει εκεί το jokerάκι της)

και μετά θα ανοίξουμε ένα ποστ με τίτλο "ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Για τα άλλα κοριτσάκια δεν γράφω γιατί δεν ξέρω πότε ξεκινάνε η αν ήδη ξεκίνησαν προσπάθειες!! μη νομίζετε ότι δεν σας υπολογίζω!! Ελπίζω το αργότερο μέχρι τον Νοέμβριο να έχει αδειάσει όλη η λίστα!!

Φιλάκια κοριτσάρες μου!! ( και sorry για το τεράστιο post)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΙΟΣΑ...ΚΑΛΙ ΜΟΥ ΣΙΜΠΕΤΕΡΑ..ΠΟΛΙ ΧΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΙΣΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΛΑ ΝΕΕΑ...

ΤΟ FILICINE ΕΓΟ ΤΟ ΠΕΡΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΝΑ ΜΙΝΑ ΠΙΑ.ΝΑ ΜΙΝ ΠΟ ΕΝΑ ΜΙΣΙ.....ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΙΠΕ ΚΑΙ 2 ΜΙΝΕΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΟ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΤΙΕΣ ΝΑ ΑΡΧΙΖΟ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟ..ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΦΑΡΙΣΤΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΦΧΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Τώρααα να σας πω για τον γιατρόοοο!!

Κοριτσάκια μου είναι πάρα πολύ καλούλης πολύ συμπαθητικός 45 λεπτά με είχε μέσα και με ρώτησε τα πάντα!! με εξέτασε και απο κάτω (όπως όταν κάνουμε ΠΑΠ) και με υπέρηχο. Τα είδαμε όλα ωοθήκες, τράχηλο, μήτρα και όλα είναι τέλεια μου είπε...μου είπε ότι αν δεν του έλεγα ότι η καισαρική έγινε πριν 2 μήνες αυτός θα νόμιζε ότι έχουν περάσει 2 χρόνια!! έχει επουλωθεί η τομή τελείως απο μέσα και μου είπε ότι είναι σαν να είμαι μικρό παιδί!! όλα "καθαρά" και σε πολύ καλή κατάσταση σαν να μην ήμουν ποτέ έγκυος, έχει επανέλθει τελείως η μήτρα!! (δεν μπορείτε να φανταστείτε πόσο χάρηκα!!) τον ρώτησα για τα πονάκια που είχα με λίγο αίμα το περασμένο Σ/Κ και είπε ότι ήταν απο την ωορρηξία και ότι συμβαίνει καμιά φορά να βγαίνει και λίγο αιματάκι..το μάθαμε και αυτό, να ξέρουμε να μην ανησυχούμε αν ξανασυμβεί σε κάποια απο μας!! Αυτές τις μέρες θα μου έρθει και περίοδος είπε...

Και τώρα το καλύτερο!!! μου είπε τον Οκτώβριο να πάω να κάνουμε όλες τις εξετάσεις (ΠΑΠ,στήθος,αίματος κτλ) και μόλις βγούν τα αποτελέσματα να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Diosa μου τέλεια τα νέα σου!!!!!!

DIOSA έγραψε:

Α να σας πω και για το φολικό οξύ... μου είπε ότι θα ξεκινήσω να το παίρνω κανά μήνα πριν αρχίσω τις προσπάθειες γιατί βοηθάει πολύ να σχηματιστεί χωρίς πρόβλημα ο νευρικός σωλήνας του μωρού!!

Κορίτισια είμαι πολύ χαρούμενη!!! Μπαίνουμε σε πρόγραμμα σιγά σιγά!!!

Χρύσα μου και εσύ μην το καθυστερείς, πάνε στον γιατρό!!! πες του και για το φολικό οξύ..

Diosa μου εγώ το ξεκίνησα πριν κανένα μήνα απο μόνη μου.Μου είχαν πεί ότι είναι καλό να το ξεκινήσω 1 μήνα πριν τις προσπάθειες!

DIOSA έγραψε:

Πρώτη θα μείνει η Νίνα έγκυος, τον Αύγουστο που θα πάει διακοπές θα μείνει η Χρύσα!! :P:P μετά κόβω την Δήμητρα να μένει προς τον Σεπτέμβριο και Οκτώβριο με Νοέμβριο το Μαράκι και εγώ (γιατί το Μαράκι θα πάει μήνα του μέλιτος και θα το πιάσει εκεί το jokerάκι της)

και μετά θα ανοίξουμε ένα ποστ με τίτλο "ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2011" :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Για τα άλλα κοριτσάκια δεν γράφω γιατί δεν ξέρω πότε ξεκινάνε η αν ήδη ξεκίνησαν προσπάθειες!! μη νομίζετε ότι δεν σας υπολογίζω!! Ελπίζω το αργότερο μέχρι τον Νοέμβριο να έχει αδειάσει όλη η λίστα!!

Φιλάκια κοριτσάρες μου!! ( και sorry για το τεράστιο post)

Μακάρι!!!!!!!!!!

Απο το στόμα σου και στου Θεού τ'αυτί...!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ συμπεθερούλα μου εγώ σε ευχαριστώ!!! 1 χαπάκι παίρνεις κάθε μέρα? έχω 1 κουτί που μου έμεινε, λές και εγώ να τα ξεκινήσω απο Αύγουστο και μετά ??? :P:P

Χρύσα μου έχω χάσει επεισόδια!! που μπαίνει καλέ η φιλενάδα μας με διάφορα nick και τι ρωτάει?? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Αχ συμπεθερούλα μου εγώ σε ευχαριστώ!!! 1 χαπάκι παίρνεις κάθε μέρα? έχω 1 κουτί που μου έμεινε, λές και εγώ να τα ξεκινήσω απο Αύγουστο και μετά ??? :P:P

Χρύσα μου έχω χάσει επεισόδια!! που μπαίνει καλέ η φιλενάδα μας με διάφορα nick και τι ρωτάει?? :P:P

ΝΑΙ ΠΕΡΝΟ 1 ΚΑΦΕ ΠΡΟΙ...ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΙ ΠΙ 2 ΜΙΝΕΣ ΠΡΙΝ ΚΑΛΟ ΙΝΕ ..ΒΟΙΤΑΙ ΣΤΟ ΜΟΡΟ....

ΕΣΙ ΞΕΚΙΝΑ ΟΠΟΥΣ ΣΟΥ ΙΠΕ Ο ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΡΟ..ΕΝΑ ΜΙΝΑ ΝΟΡΙΤΕΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΔΙΛΑΔΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΜΑΣ ΑΦΙΝΙΣ?

ΕΛΑ ΚΑΤΣΙ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ ΜΑΖΙΜΑΣ.....ΕΛΑ ΕΛΑ....

Δεν θα σας αφήσω καλέ..

Αν είστε μέσα θα φάω και θα μπώ..να πιούμε καφέ.. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Diosa moυ εγώ τουλάχιστον έχω δεί πολλά νέα θέματα ν'ανοίγουν με παρόμοιες ερωτήσεις..

( ;) )

Anyway μπορεί να είμαι πολύ καχύποπτη :dry::huh::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Χρύσα μου... μακάρι να μας ακούσει ο θεός και να μας κάνει την χάρη.... και αυτή τη φορά ως το τέλος για όλες μας!!!

Καλέ για το φολικό οξύ μόνο εγώ δεν είχα ενημερωθεί? Χαχα και ερχομαι με μία χαρά να σας πω τι έμαθα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ ναι Χρύσα κάαατσεεε!!! να κάνουμε σχέδια και όνειρα!!!

Εγώ ας πούμε σχεδιάζω να χάσω τουλάχιστον 10 κιλά!!! μέχρι τον Οκτώβριο.... :blink: απο 5/1/2009 μέχρι 30/11/2009 είχα χάσει 20 κιλά ήμουν 96 και έγινα 76 και στα 76 έμεινα έγκυος έφτασα τα 82 και τώρα είμαι 79 και θέλω να γίνω 67-69... επίσης θέλω να ξεμπερδεύω με τις τρίχες μια και καλή για να μην με ξυρίζουν πάλι όταν είναι να μου κάνουν καισαρική :angry::angry: (γιαυτό θα κάνω και το Laser)

Λέτε να τα καταφέρω!?!?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Εγώ ας πούμε σχεδιάζω να χάσω τουλάχιστον 10 κιλά!!! μέχρι τον Οκτώβριο.... :blink: απο 5/1/2009 μέχρι 30/11/2009 είχα χάσει 20 κιλά ήμουν 96 και έγινα 76 και στα 76 έμεινα έγκυος έφτασα τα 82 και τώρα είμαι 79 και θέλω να γίνω 67-69... επίσης θέλω να ξεμπερδεύω με τις τρίχες μια και καλή για να μην με ξυρίζουν πάλι όταν είναι να μου κάνουν καισαρική :angry::angry: (γιαυτό θα κάνω και το Laser)

Λέτε να τα καταφέρω!?!?!?!

Μακάρι να τα καταφέρεις εσύ κουκλίτσα μου γιατί εγώ δεν τα κατάφερα!!!Ανέβηκα στην ζυγαριά σήμερα και κόνταψα να πάθω καρδιακό επεισόδιο!!!

+2 απο την προηγούμενη Τρίτη που μου είχε έρθει και περίοδος.

Και να πώ ότι έφαγα πολύ?? Πραγματικά δεν έφαγα! Απογοητεύτηκα πάντως! :(:(:(

Θα ξαναμπώ σε κανένα μισαωράκι! Ελπίζω να είστε εδώ..

:kiss::kiss::kiss:

ΥΓ.Diosa μου το laser ειναι ακριβό?? πάντα ήθελα να κάνω αλλά ξέφευγε πολύ.Κάπου άκουσα όμως ότι πέσανε πολύ οι τιμές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Σε ευχαριστώ Χρύσα μου... μακάρι να μας ακούσει ο θεός και να μας κάνει την χάρη.... και αυτή τη φορά ως το τέλος για όλες μας!!!

Καλέ για το φολικό οξύ μόνο εγώ δεν είχα ενημερωθεί? Χαχα και ερχομαι με μία χαρά να σας πω τι έμαθα!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Αχ ναι Χρύσα κάαατσεεε!!! να κάνουμε σχέδια και όνειρα!!!

Εγώ ας πούμε σχεδιάζω να χάσω τουλάχιστον 10 κιλά!!! μέχρι τον Οκτώβριο.... :blink: απο 5/1/2009 μέχρι 30/11/2009 είχα χάσει 20 κιλά ήμουν 96 και έγινα 76 και στα 76 έμεινα έγκυος έφτασα τα 82 και τώρα είμαι 79 και θέλω να γίνω 67-69... επίσης θέλω να ξεμπερδεύω με τις τρίχες μια και καλή για να μην με ξυρίζουν πάλι όταν είναι να μου κάνουν καισαρική :angry::angry: (γιαυτό θα κάνω και το Laser)

Λέτε να τα καταφέρω!?!?!?!

ΓΙΑ ΤΟ FILICINE ΤΟ ΙΧΑΜΑ ΓΡΑΨΕ ΣΤΟ ΑΛΟ ΠΟΣΤ{ΑΠΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ}..

ΓΙΑΤΑ ΚΙΛΑ ΑΝ ΕΧΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΙΣ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΙΣ....ΕΓΟ ΕΛΕΓΑ ΠΟΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΟ ΣΤΟ ΔΙΕΤΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΟ ΚΙΛΑ..ΚΑΙ ΟΜΟΣ ΣΤΗΝ ΕΓΙΜΙΣΙΝΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΙ ΠΙ ΓΙΑΤΡΙΝΑ ΠΟΥ ΕΧΟ ΠΡΟΒΛΙΜΑ ΜΕ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΙΜΟΥ...ΑΜΕΣΟΣ ΞΕΚΙΝΙΣΑ ΝΑ ΚΟΨΟ ΤΟ ΦΑΓΙΤΟ ΚΑΙ ΙΔΙΚΑ ΤΑ ΓΛΙΚΑ...ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΧΑΣΑ..ΑΛΙΟΣ ΜΑΟΝ ΘΑ ΙΧΑ ΒΑΛΙ ΚΑΙ ΑΛΑ 10 ΚΓ.

ΑΑΑΑ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΙΑ ΔΙΑΦΙΜΙΣΙ ΑΠΟ ΤΟ BOODY LINE{ΠΑΛΙ.ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΧΡΟΝΙΑ}ΠΟΥ ΑΝ ΠΑΣ ΚΑΙ ΧΑΝΙΣ 30 ΚΓ ΠΕΡΝΙΣ ΔΟΡΟ 1000000ΔΡΑΧΜΕΣ...ΙΤΑΝΕ ΔΡΑΧΜΕΣ ΑΚΟΜΑ..ΤΟΤΕ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΦΑΟ ,ΝΑ ΦΑΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΟ ΝΑ ΑΔΙΝΑΤΙΣΟ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΕΜΙΣΜΑ ΠΑΛΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ...ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΑΝ ΠΛΟΥΣΙΙΙ....ΟΚΟΜΑ ΜΑΣ ΕΜΕΝΕ ΑΦΤΟ ...ΤΟ ΘΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου εγώ μάλλον δεν την εντόπισα γιατί λόγω πολύ αργής σύνδεσης δεν μπορώ να διαβάσω όλα τα θέματα... το αποφεύγω γιατί μετά κολλάει αν ανοίγω πολλά παράθυρα... Τεσπα...

Όσο για τα κιλά αν στρωθώ πάλι με την διαιτολόγο θα χάσω κιλά αλλά μόνο έτσι.. αλκιώς μόνη μου δεν θα καταφέρω τίποτα!! Αν πηγαίνω κάθε εβδομάδα να με ζυγίσει τραβάω φερμουάρ!!! Α να πίνεις πολύ νερό χρύσα μου βοηθάει πάρα πολύ να χάσεις βάρος!!!

Νίνα μου έτσι θα κάνω θα τα ξεκινήσω όποτε μου πει ο γιατρός μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...