Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ.....

ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ?ΒΛΕΠΟ ΚΙΝΙΣΙ ΠΡΟΙ ΠΡΟΙ,,,:):):)

ΕΓΟ ΣΙΜΕΡΑ ΙΜΕ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΙΜΕ ΚΑΛΑ..ΣΙΜΕΡΑ ΕΧΙ ΓΕΝΕΤΛΙΑ Η ΚΑΛΙΤΕΡΙ ΜΟΥ ΦΙΛΙ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΟ ΝΑ ΜΕ ΔΙ ΕΤΣΙ...

ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΕΧΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΦΤΟ ,ΑΛΑ ΝΙΟΘΟ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΙ..ΜΑ ΜΟΥ ΛΙΣΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ...ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΙΤΑΝ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΑΝ ΘΑ ΙΧΑ ΠΕΤΑΞΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ....ΔΕΝ ΤΑ ΘΑ ΙΧΑ ΔΙ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕΣ Η ΕΞΕΤΑΣΙΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΝΟΜΙΖΑ ΠΟΥ ΒΡΙΚΑ ΓΙΑΤΗ ΕΧΑΣΑ....ΙΠΑ ΜΙΠΟΣ ΑΠΟ ΑΦΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΡΑΧΙΛΟ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΙΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΡΑΒΙ ΤΟΥ ΤΡΑΧΙΛΟΥ...ΙΠΑ ΜΙΠΟΣ ΕΧΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΚΑΙΘΑ ΠΕΡΑΣΟ ΘΑ ΙΔΙΑ...ΓΙΑ ΑΤΟ ΠΙΓΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ....ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΘΑ ΙΤΑΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙ ..ΝΑΙ ΞΕΡΙΣ ΑΠΟ ΑΦΤΟ,ΕΠΙΔΙ ΣΕ ΑΦΤΙΝ ΤΗΝ ΜΟΛΙΝΣΙ ΣΙΣΤΙΝΕΤΕ ΚΑΤΕΦΤΙΑ ΠΡΟΚΛΙΣΙ ΤΟΚΕΤΟΥ..ΔΙΛΑΔΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ΤΟ ΤΟ ΕΧΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ....

ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΠΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΤΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΤΙΣΟ ΕΚΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ...ΟΠΟΣ ΛΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ...ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΙ ,ΚΑΙ ΣΕ ΑΦΤΟ ΒΟΙΤΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

maraki24 έγραψε:

ΤΟ βράδυ μάλλον θα έχουμε έξοδο..Έρχεται ο Κιάμος στην Κύπρος στα μπουζουκια και θα πάμε με παρέα...

Εσύ τι κάνεις? Σου ήρθε περίοδος τελικά?

Μπουζούκια??? Τέλεια..Να πάτε και να περάσετε καταπληκτικά!

Περίοδος όχι ακόμα..Κάτσε καλέ νωρίς είναι ακόμα στις 50 ημέρες τώρα θα έρθει :woohoo: :woohoo:

Σπάσιμο νεύρων μέχρι να στρώσει ο κύκλος.

nikulina έγραψε:

ΚΑΙ ΝΑΙ ΜΑΡΑΚΙ ΝΟΜΙΖΟ ΠΟΣ ΕΧΙΣ ΔΙΚΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΡΔΕΦΤΟ ,ΑΛΑ ΝΙΟΘΟ ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΙ..ΜΑ ΜΟΥ ΛΙΣΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ...ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΙΤΑΝ ΚΑΛΙΤΕΡΑ ΑΝ ΘΑ ΙΧΑ ΠΕΤΑΞΙ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ....ΔΕΝ ΤΑ ΘΑ ΙΧΑ ΔΙ ΑΦΤΕΣ ΤΗΣ ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΕΣ Η ΕΞΕΤΑΣΙΣ..ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΙΧΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΝΟΜΙΖΑ ΠΟΥ ΒΡΙΚΑ ΓΙΑΤΗ ΕΧΑΣΑ....ΙΠΑ ΜΙΠΟΣ ΑΠΟ ΑΦΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΡΑΧΙΛΟ..ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΙΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΡΑΒΙ ΤΟΥ ΤΡΑΧΙΛΟΥ...ΙΠΑ ΜΙΠΟΣ ΕΧΟ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ ΚΑΙΘΑ ΠΕΡΑΣΟ ΘΑ ΙΔΙΑ...ΓΙΑ ΑΤΟ ΠΙΓΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ....ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΘΑ ΙΤΑΝ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΙ ..ΝΑΙ ΞΕΡΙΣ ΑΠΟ ΑΦΤΟ,ΕΠΙΔΙ ΣΕ ΑΦΤΙΝ ΤΗΝ ΜΟΛΙΝΣΙ ΣΙΣΤΙΝΕΤΕ ΚΑΤΕΦΤΙΑ ΠΡΟΚΛΙΣΙ ΤΟΚΕΤΟΥ..ΔΙΛΑΔΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΙΟΣ ΤΟ ΤΟ ΕΧΑΝΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙΜΟΥ....

ΑΛΑ ΤΟΡΑ ΠΙΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΤΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΑΤΙΣΟ ΕΚΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΕΝΟ ΕΓΙΟΣ...ΟΠΟΣ ΛΕΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ...ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΙ ,ΚΑΙ ΣΕ ΑΦΤΟ ΒΟΙΤΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΙΣ...

Νίνα μου να κάνεις την εξέταση να σου φύγει το άγχος και τέλος μην τυρρανάς άλλο τον εαυτό σου.Το πρόβλημα του τραχηλου φαντάζομαι είναι απο μόνο του ήδη πολύ επικύνδυνο!Ίσως και να μην έπαιξε κανένα ρόλο η φλεγμονή αυτή,μπορεί και να έπαιξε..Καλά κάνεις που ψάχνεις απαντήσεις αλλά ως εκεί που αντέχεις!(Ψυχολογικά)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΑ ΕΧΙ ΠΟΛΙ ΔΙΚΙΟ....ΑΝΔΕΧΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΑ...ΑΛΑ ΠΟΣΟ???ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΞΕΣΠΑΟ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΔΟΝ ,ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΙ ΚΑΙ ΑΦΤΟ...

ΣΙΜΕΡΑ ΟΜΟΣ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟ ΚΑΛΑ,ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΑ ΓΕΛΙΑ,,,ΤΟ ΞΕΡΟ..

ΚΑΙ ΕΣΙ ΜΑΡΑΚΙ ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΙΣ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΠΟΝΑ Η ΜΕΣΙ ,ΠΕΣΤΟΝ ΠΟΥ ΕΣΙ ΘΑ ΧΟΡΕΒΙΣ ΟΧΙ ΑΦΤΟΣ.....ΜΙΝ ΤΟ ΧΑΣΙΣ....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΦΙΓΟ,,ΞΕΚΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ..ΜΙΠΟΣ ΘΑ ΜΠΟ ΑΡΓΟΤΕΡΑ...

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικουλίνα μου να περάσεις καλά στο πάρτυ και μην τα σκέφτεσαι..Αλλά να σου πω τη γνώμη μου...Ίσως να οφείλεται και η φλεγμονή αλλά μην ρισκάρεις να μην κανεις ραφή του τράχηλου γιατί ποτέ δεν ξέρεις..Και σε μένα λένε πολλοί άλλαξε γιατρό και πώς δεν το κατάλαβε ο γιατρός και συνέχεια μου βάζουν ιδέες αλλά είπα ότι από εδώ και πέρα θα σκέφτομαι θετικά και ήταν θέλημα Θεού..

Όσον αφορα τα μπουζούκια δεν με βλέπω να χορεύω έτσι κι αλλιώς γιατί δεν΄θα είμαι με παρέα που να με εμπνέει!!! Έχω να διασκεδάσω και να χορέψω με την ψυχή μου από Θεσσαλονίκη..Για αυτό περιμένω πώς και πως να έρθει η παρέα μου να τα σπάσουμε!!

:woohoo: :silly:

΄Χρύσα μου εγώ έχω κύκλο με 26 μέρες ή 28 ή 30 αλλά μέχρι εκεί και πάλι αγχώνομαι..πού να είχα 50 μέρες κυκλο!!!1 :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 έγραψε:

Έχω να διασκεδάσω και να χορέψω με την ψυχή μου από Θεσσαλονίκη..Για αυτό περιμένω πώς και πως να έρθει η παρέα μου να τα σπάσουμε!!

:woohoo: :silly:

΄Χρύσα μου εγώ έχω κύκλο με 26 μέρες ή 28 ή 30 αλλά μέχρι εκεί και πάλι αγχώνομαι..πού να είχα 50 μέρες κυκλο!!!1 :lol:

Α ρε Θεσσαλονίκη,όσο να πείς στο κέφι δεν πιανόμαστε!!

Πλάκα κάνω για τις 50 μέρες! :dry::dry::huh::unsure::blink: Ούτε να το σκέφτομαι!!!!!! Ανα δίμηνο περίοδο? Θα τρελλαθώ,δεν θα με πείραζε καθόλου αν ήταν σε κάποια άλλη φάση.Αλλά τώρα που θέλουμε μωράκι??

Νίνα μου καλά να περάσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια,γεια σας κ απο εμενα.Ειμαι παλιο μελος,οι περισσοτερες θα με ξερετε.Χαθηκα για ενα διαστημα απο το mammy,γιατι μου συνεβησαν διαφορα προσωπικα,οικογενειακα κ....τελος παντων,τωρα ειναι τα πραγματα καλυτερα.

Εγω εχω μπει σε ολες τις κατηγοριες σχεδον :P ,λογω του οτι προσπαθω για 2ο παιδακι,αλλα λογω προβληματων...δεν μας κανει τη χαρη να μας ερθει.. εχουμε περασει απο 40 κυματα,οπως κ οι περισσοτερες εδω μεσα...τον περασμενο Φεβρουαριο ειχα κ μια παλλινδρομη που με εριξε στα...ταρταρα..ψυχολογικα. :(

Αλλα οπως λετε κ στο θεματακι...Παμε παλι απ'την αρχη.Ετσι ειναι η ζωη,κανει κυκλους.

Αποφασισα να μπω σημερα κ να σας γραψω γιατι η αληθεια ειναι πως δεν θελω να πω πουθενα αλλου τις...υποψιες μου για αλλη μια φορα.Θελω μα πιστευω πως ουτε θα ξεγελαστω παλι,μιας κ η καθυστερηση ειναι πλεον γεγονος,οχι μεγαλη βεβαια...2 ημερες,αλλα επειδη ειμαι παντα ρολοι κ η ακατανομαστη ερχετε καθε μηνα κυρια στο ραντεβου της,αυτον τον μηνα,μου φαινετε πως ισως...κατι να εχει γινει.Ισως...Παντα ηλπιζα κ εβλεπα συμπτωματα,χωρις να εχω καθυστερηση.Την προηγουμενη φορα που ειμουν εγγυος,παλι δεν ειχα καθυστερηση οταν το καταλαβα,αλλα το ειχα νοιωσει..οσες ειναι ηδη μανουλες θα καταλαβουν τι εννοω.

Δεν εχω πει τιποτα σε κανεναν κ ουτε προκειτε...δεν την ξαναπαταω.Δεν ξαναπαω σαν τρελη να αρχισω τις χοριακες κ τα τεστ.Απλα θα περιμενω μεχρι την Παρασκευη και...αν...αν δεν εχω αδιαθετησει,θα παω κατευθειαν στο γυναικολογο.

Δεν κοιταω ουτε συμπτωματα,ουτε τιποτα...προσπαθω να παταω στη γη γιατι οσες φορες στο παρελθον πηρα θαρρος κ πεταξα η προσγειωση ηταν απιστευτα επωδυνη... :unsure:

Αυτα απο μενα.Ευχαριστω οσες με διαβασουν,ηθελα απλα για αλλη μια φορα,να τα πω καπου,οπως κανω τα τελευταια 2,5 χρονια....

Ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου σε ολες σας καλη επιτυχια στις προσπαθειες.Αν εχω νεα,θα σας τα ανακοινωσω.Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Κοριτσια,γεια σας κ απο εμενα.Ειμαι παλιο μελος,οι περισσοτερες θα με ξερετε.Χαθηκα για ενα διαστημα απο το mammy,γιατι μου συνεβησαν διαφορα προσωπικα,οικογενειακα κ....τελος παντων,τωρα ειναι τα πραγματα καλυτερα.

Εγω εχω μπει σε ολες τις κατηγοριες σχεδον :P ,λογω του οτι προσπαθω για 2ο παιδακι,αλλα λογω προβληματων...δεν μας κανει τη χαρη να μας ερθει.. εχουμε περασει απο 40 κυματα,οπως κ οι περισσοτερες εδω μεσα...τον περασμενο Φεβρουαριο ειχα κ μια παλλινδρομη που με εριξε στα...ταρταρα..ψυχολογικα. :(

Αλλα οπως λετε κ στο θεματακι...Παμε παλι απ'την αρχη.Ετσι ειναι η ζωη,κανει κυκλους.

Αποφασισα να μπω σημερα κ να σας γραψω γιατι η αληθεια ειναι πως δεν θελω να πω πουθενα αλλου τις...υποψιες μου για αλλη μια φορα.Θελω μα πιστευω πως ουτε θα ξεγελαστω παλι,μιας κ η καθυστερηση ειναι πλεον γεγονος,οχι μεγαλη βεβαια...2 ημερες,αλλα επειδη ειμαι παντα ρολοι κ η ακατανομαστη ερχετε καθε μηνα κυρια στο ραντεβου της,αυτον τον μηνα,μου φαινετε πως ισως...κατι να εχει γινει.Ισως...Παντα ηλπιζα κ εβλεπα συμπτωματα,χωρις να εχω καθυστερηση.Την προηγουμενη φορα που ειμουν εγγυος,παλι δεν ειχα καθυστερηση οταν το καταλαβα,αλλα το ειχα νοιωσει..οσες ειναι ηδη μανουλες θα καταλαβουν τι εννοω.

Δεν εχω πει τιποτα σε κανεναν κ ουτε προκειτε...δεν την ξαναπαταω.Δεν ξαναπαω σαν τρελη να αρχισω τις χοριακες κ τα τεστ.Απλα θα περιμενω μεχρι την Παρασκευη και...αν...αν δεν εχω αδιαθετησει,θα παω κατευθειαν στο γυναικολογο.

Δεν κοιταω ουτε συμπτωματα,ουτε τιποτα...προσπαθω να παταω στη γη γιατι οσες φορες στο παρελθον πηρα θαρρος κ πεταξα η προσγειωση ηταν απιστευτα επωδυνη... :unsure:

Αυτα απο μενα.Ευχαριστω οσες με διαβασουν,ηθελα απλα για αλλη μια φορα,να τα πω καπου,οπως κανω τα τελευταια 2,5 χρονια....

Ευχομαι μεσα απ'την καρδια μου σε ολες σας καλη επιτυχια στις προσπαθειες.Αν εχω νεα,θα σας τα ανακοινωσω.Φιλια!!!

Καλησπέρα ζούμπι μου,

Μακάρι να είσαι έγκυος κοριτσάκι μου και να πάνε όλα καλά!

Να χαίρεσαι και το παιδάκι που ήδη έχεις!

Δυστυχώς όταν το έχουμε στο μυαλό,όλο συμπτώματα έχουμε..

Μακάρι την Δευτέρα να μας έχεις ευχάριστα νέα..

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το οτι ηρθες στο σωστο μερος ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ...

να ευχηθω ηρεμια-γαληνη στην ζωη σου...

αυτην τν περιοδο και σε 9 μηνες να εχετε

ουα ουα ουα!!!

θα μας πεις τα νεοτερα σε λιγες μερες λοιπον!

φιλιαααα ζουμπακο :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Ελπίζω να είστε όλες καλά! Σήμερα είχα σιδέρωμα :angry::angry: κ έτσι έμεινα σπίτι. Αύριο πρέπει να ξαναπάω στη σχολή κ βαρίεμαι απίστευτα.....

Το Σαββατοκύριακο, ναι, επιτέλους, θα πάω κ εγώ για μπάνιο στη Λεπτοκαρυά. Θα κάνουμε το χατήρι του μπαμπά (θέλει διακοπές), βλέπετε...

Διάβασα για τη Μίνα κ λυπήθηκα πολύ... Γιατί να γίνονται όλα αυτά? Έλεος πια... Φτάνει...

Ζούμπι καλώς ήρθες εδώ, αν κ έλπίζω η παραμονή σου να είναι σύντομη! Φαίνεται ότι πέρασες πολλά από τον τρόπο που γράφεις. Να χαίρεσαι το παιδάκι σου, να είναι πάντα υγιές κ ευτυχισμένο κ τα υπόλοιπα θα έρθουν, σου το εύχομαι!

Νίνα καλά θα κάνεις να πάρεις κ μια δεύτερη γνώμη, από τη στιγμή που σου μπήκε στο μυαλό, αλλιώς πάντα θα αναρωτιέσαι... Εγώ ακόμα δεν τολμώ να πάω σε γιατρό. Παιδιαρίζω, το ξέρω, αλλά τους βαρέθηκα 6 μήνες τώρα, κ με τον πατέρα μου κ με όλα... Αναγκαίο κακό, θα μου πείτε...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΙΝΕ ΝΑ ΜΙΝ ΤΟ ΞΑΝΑ ΠΕΡΑΣΟ ΑΦΤΟ.......

Νίνα μου μην σκέφτεσαι έτσι κορίτσι μου... δεν θα ξαναπάθεις το ίδιο.. καμιά μας δεν θα το ξαναπάθει...θα φροντίσουμε να κάνουμε ότι χρειαστεί για να πάνε όλα καλά. :) όσο για το να το ψάξεις εγώ είμαι υπέρ.. έστω να βρείς τι φταίει για να το αντιμετωπίσεις σε μια επόμενη εγκυμοσύνη,αλλά όπως είπε και η Χρύσα ότι και να κάνεις μην επιβαρύνεις τον εαυτό σου (ψυχολογικά) παραπάνω απόσο μπορείς.. και να χαίρεσαι τη φίλη σου.. χιλιόχρονη της εύχομαι... και ότι ποθεί στην αγκαλιά της να το βρεί :kiss::kiss:

Χρύσα μου καλά έκανες με τον γιατρό, να σου έρθει να πας να κάνεις και ΠΑΠ και μετά βούρ!! :P:P

Μαράκι μου μπουζούκια διαβάζω!! :woohoo: :woohoo: καλά να περάσετε κούκλα μου!!

Ζούμπι μου σου εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι εγκυούλα (να μας φέρεις και εμάς γούρι)...αλλά όπως είπες και εσύ ψυχραιμία μέχρι την Παρασκευή.. μην καταναλώνεις ενέργεια σε τεστ, κατευθείαν στον γυναικολόγο!! Και να χαίρεσαι το παιδάκι σου...

Δήμητρα μου καλά να περάσεις το Σ/Κ και όλα τα υπόλοιπα θα έρθουν... χαίρομαι πολύ που είναι καλά ο μπαμπάς σου... και καλά κάνετε που του κάνετε το χατίρι αφού θέλει διακοπές..

Εγώ κοριτσάκια μου εδώ και 2 εβδομάδες έμπλεξα με τον ΟΤΕ και δεν μπορώ να πάω πουθενά :angry: κάναμε αίτηση για τηλ. πριν 2 εβδομάδες και ήρθαν την περασμένη Δευτέρα να το συνδέσουν,είδαν ότι ήταν κομμένα κάτι καλώδια και είπαν θα στείλουν συνεργείο τις επόμενες 2-3 μέρες και τελικά το συνεργείο ήρθε χθες!!! (1 εδβδομάδα μετά) και τώρα περιμένω να ξανάρθουν να συνδέσουν το τηλ. ήταν να έρθουν σήμερα, δεν ήρθαν, πήρα τηλ. είπαν θα έρθουν αύριο... για να δούμε.. γιαυτό και δεν κλείνω και ραντεβού με τον γιατρό.. γιατί μόλις συνδεθεί το τηλ πρέπει να πάω στον ΟΤΕ να πάρω μια βεβαίωση ότι είμαι κάτοχος γραμμής να την πάω στη Forthnet για να πάρω και internet...και να πάω και στον γιατρό την ίδια μέρα για να μην τρέχω με αυτή τη ζέστη διπλά!! ούφ!!! κουράστηκα και μόνο που τα έγραψα!! :P:P

Και μόλις τα κάνω όλα αυτά θα φύγω να πάω στον αντρούλη μου!!! και να κάνω και τα μπανάκια μου :woohoo: :silly:

κορίτσια μου sorry για το μεγάλο post!! ελπίζω να μην σας κούρασα!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina έγραψε:

koritsia mpika pali....dikolo ala mpika..

diosa tora se katalabeno ,poy ebenes apo kinito poso diskolo ine...

Αχ Νίνα μου είναι πολύ σπαστικό με το κινητό!! Εγώ τώρα είμαι στο μαγαζί και έχω πολύ γρήγορη σύνδεση και το δίνω και καταλαβαίνει!! :P:P

Κορίτισια άσχετο 2 μέρες τώρα κόλλησα με αυτό http://www.trivialpursuitexperiment.com/

κάνουν ένα πείραμα για να δουν ποιοί είναι πιο έξυπνοι, οι 30 χρονών και κάτω ή οι 30 και πάνω...? είχαν κάνει το ίδιο με τα 2 φύλα και οι γυναίκες βγήκαν εξυπνότερες!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tesh έγραψε:

γεια σας κοπελουδες τι κανετε? ζουμπιτσα χαιρομαι που ηρθες στην παρέα μας...θα βρω κ την λιστα να σε βάλω. φιλουρες σε όλες

tesh μου που χάθηκες εσύ βρε παιδί? να μπαίνεις πιο συχνά γιατί μας έλειψες!!! Φιλιά και σεσένα!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίτηδες το κάνω για να σας λείψω :woohoo:

δεν χάθηκα diosa σας διαβάζω κάααααθε μερα - όοοοολη μέρα....απλά μερικές φορές δεν έχω κάτι να πώ :blush:

Σημερις εχω επέτειο..κλεινουμε 2 χρονια γάμου κ τα γιορτάζω εδω - μονη - στο μαμμυ(ο συζυξ εργάζεται) :P

μαλλον θα βάλω το βιντεο του γάμου να κρανιωθω λιγάκι,να πάρω την δόση μου κ να μην νιωθω ενοχές που δεν του πήρα δωρο. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

nikulina έγραψε:

Αχ Νίνα μου είναι πολύ σπαστικό με το κινητό!! Εγώ τώρα είμαι στο μαγαζί και έχω πολύ γρήγορη σύνδεση και το δίνω και καταλαβαίνει!! :P:P

Κορίτισια άσχετο 2 μέρες τώρα κόλλησα με αυτό http://www.trivialpursuitexperiment.com/

κάνουν ένα πείραμα για να δουν ποιοί είναι πιο έξυπνοι, οι 30 χρονών και κάτω ή οι 30 και πάνω...? είχαν κάνει το ίδιο με τα 2 φύλα και οι γυναίκες βγήκαν εξυπνότερες!!! :P:P[/quote:1ia15gsb]

τυχαιο που οι γυναικες ειναι εξυπνοτερες?δεν νομιζω!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρουλινη έγραψε:

τυχαιο που οι γυναικες ειναι εξυπνοτερες?δεν νομιζω!! :):):)

Μωρουλινη μου τίποτα σ'αυτή τη ζωή δεν είναι τυχαίο.. τίποτα όμως!!! ;)

tesh μου μας λείπεις πιστεψέ με... και τίποτα να μην έχεις να πείς πες ένα γειά... :kiss: και χρόνια σας πολλά να χαίρεστε ο ένας τον άλλον!! και να ζήσετε πολλάααα χρόνια ευτυχισμένοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια. Ξεκίνησα χτες τα cyclacur. Από σήμερα νιωθω ζάλη και πονοκέφαλο. Για πείτε παρενέργειες που είχατε;
    • Καλημέρα κορίτσια μου!!  Σας γράφω για να σας ενημερώσω πως χθες το απόγευμα πήγαμε και είδαμε το μικρακι μας!! Έχει μεγαλώσει!! Είναι όλα καλά δόξα τω Θεώ ❤️. Ο υπέρηχος με έβγαλε 8+2 χθες ποτέ κρατάμε αυτό σε αντίθεση με την τελευταία ημερομηνία περιόδου που με βγάζε 7+6. Οοολα καλά λοιπόν 🤗
    • Ποιο πολύ ξέρεις τι με ενόχλησε; Οταν με εραβε στην τελευταία μου καισαρική, μου ειχε πει πως μου εκανε ειδικό ράψιμο για να κανω κι αλλο αν θελήσω και χθες αρχισε τα "αποκλείεται να στο ειπα αυτο!!!!" Μεχρι πέρσι (και σε ολες τις γέννες μου) ηταναζι και ο μπαμπάς. Το ιατρείο ηταν του μπαμπά και τα τελευταία χρόνια ηρθε και ο γιος. Οπου μέχρι πρόσφατα χειρουργούσαν παρέα... Το μονο που μπορώ να σκεφτώ ειναι πως νιώθει ανασφάλεια χωρις τον μπαμπα του τωρα. Την αλλη Πέμπτη που θα παω, θα σε δει και ο μπαμπάς... Αν δω οτι και εκεινος τα μασαει, θα παω σε γιατρο που ειδικεύεται σε κυήσεις υψηλού κινδύνου. Εντωμεταξυ για ποση ωρα μου μιλουσε για την πιθανότητα να εχω διεισδυτικό πλακούντα, ενα σεναριο που μπορει να γινει και σε γυναίκες που εχουν μια καισαρική και εν πάση περιπτώσει, ενα σεναριο που μπορεί και να μη συμβεί. Για το παχος της μήτρας, στην αρχή μου ειπε πως δεν τον απασχολεί και πως απλα θα με παρακολουθεί πιο συχνα. Λιγο πριν φύγω, άρχισε και για το παχος και θα δουμε στην αυχενική αν θα φαίνονται οι συνδετικοί ιστοι. Ενα μπαχαλο. Εφυγα αποκαρδιωμενη. Οπως και να εχει εγω του ειπα πως δεν την σταματάω και εν ανάγκη θα ψαξω για πιο εμπειρο (αυτο δεν του το ειπα βεβαια). Ψυχοφθόρο... Ιδίως το να περιμένω απαντήσεις, ως την αυχενική. Νομίζω κι εσυ στο ιδιο καζάνι βράζεις;
    • Καλημέρα κορίτσι μου και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!! Και εγώ έχω το ίδιο θεματάκι (ενδομητρίωση). Την Παρασκευή, μετά από έναν χρόνο προσπαθειών, πήγα στον γιατρό μου και είδαμε σάκο. Τώρα αναμένω να έρθει η Παρασκευή μήπως και καταφέρουμε να δούμε εμβρυικά στοιχεία και να καθησυχαστώ λίγο. Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να κρατήσεις στα χέρια σου ένα γερό μωρό!!!!!
    • Τον είχα ρωτήσει την Παρασκευή που πήγα στο πρώτο μας ραντεβού και μου είπε να κάνω κανονικά το πρόγραμμα μου και να μην αγχώνομαι. Το μόνο που μου είπε είναι πολύ αντηλιακό και αλλαγή στο μαγιό, όπως είπες και εσύ.  Αγχώνομαι γιατί δεν έχω και συμπτώματα. Επίσης επειδή είδαμε μόνο σάκο προς το παρόν, σκέφτομαι διάφορα. Τώρα καταλαβαίνω τις εγκυούλες με τα άγχη τους!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...