Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

εμεις παντως 7 μηνες δεν κανουμε τιποτα....εγω δεν εχω καθολου ορεξη,ουτε το σκεφτομαι..αλλα λογικο ειναι πιστευω,αλλα και κεινος φοβαται.. κατι αλλο ομως θελει συνεχεια...χιχιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

nanna80 έγραψε:

ton xtypas kato sa xtapodi??????

emena tora teleytaia to exoume kopsei ligaki....an kai exoume katalhksei apla na briskomaste gia ypno alla as mh milhso..exoume kai epeteio shmera... :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :huh::huh::huh::unsure::unsure:

Να ζησετε!!!οτι επιθυμειτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Είμαι λιωμένη στον καναπέ με ερ να δουλεύει φουλ κ βαριέμαι...

Κατρίνα είχε πολύ πλάκα το στόρυ....δες το με χιούμορ!Εχουν ξεφύγει κι αυτοί κι εμείς μαζί! Μας βλέπω όλες ξανα έγκυες μετά τη γέννα απ΄τη λύσσα μας!! :laugh: :laugh: :laugh:

Κυάκι έχω μια φιλενάδα που τις 2 εγκυμοσύνες της τις έβγαλε στον ήλιο,λόγω δουλειάς,κρατάει τις ξαπλώστρες σε μια παραλία,είχε γίνει αράπο κανονική,με το κατάλληλο αντηλιακό δεν είχε κανένα πρόβλημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

ton xtypas kato sa xtapodi??????

emena tora teleytaia to exoume kopsei ligaki....an kai exoume katalhksei apla na briskomaste gia ypno alla as mh milhso..exoume kai epeteio shmera... :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :huh::huh::huh::unsure::unsure:

Μια απ τα ίδια Νανούκο...ούτε ξέρω τι ώρα γύρισε χθές,κοιμόμουν του καλού καιρού,ξύπνησε πρώτος κι έφυγε....

Χρόνια σας Πολλάαααα!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσιαααααα!!!

Εχθές το πρωί πήγαμε την μικρή στον Νευρολόγο. Την εξέτασε τα αντανακλαστικά και είδε γενικά την συμπεριφορά της και την βρήκε ok. Μας είπε ότι δεν χρειάζεται να ψάξουμε με παραπάνω εξετάσει εφόσον δεν υπάρχουν ενδείξεις. Μίλησα και με έναν γνωστό Παιδοχειρούγρο και μου είπε τα ίδια. Το βλέπω και εγώ το παιδί ότι τώρα είναι καλά αλλά χωρίς παραπάνω εξετάσεις δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για το μέλον. :dry: Είμαι καθησυχασμένη εν μέρη (γιατί η παιδίατρος μου τα είπε πιο τραγικά :S ) αλλά εύχομαι να μην είναι τίποτα και προς το παρόν θα τους ακούσω και δεν θα το ψάξω άλλο. Σας ευχαριστώ και πάλι όλες για το ενδιαφέρον σας :kiss::kiss::kiss:

kuo είσαι σκέτη γλύκα!!! Το φορεματάκι πολύ όμορφο και από σώμα super! αλί σε εμάς :S ! Να ζήσετε και πάλι! Γιαουρτάκια τώρα στην κόκκινη κοιλίτσα και τώρα θα την κρύβεις για λίγο από τον ήλιο. Πάντως ακόμα και κάτω από την ομπρέλα είναι επικύνδυνα λένε και μέσα στην θάλασσα γίνεται η χειρότερη αντανάκλιση :dry:

Κατρίνα μου τι πέσιμο ήταν και αυτό. Ταρακουνήθηκε ο μπέμπης. Περιμένουμε νέα από τον υπέρυχο. Χέρι και μέση εύχομαι να περάσουν γρήγορα. Όσο για το πρωινό "συμβάν" τι να πω πρώτα σε ανάβουν και μετά σε αφήνουν με την γλύκα :angry: Η αλήθεια είναι ότι δεν μας βρίσκουν καθόλου σέξυ απλά θέλουν να ικανοποιήσουν τις ανάγκες τους :S:(

rozi εγώ όταν γέννησα την Έλλη είχα ΙΚΑ και ο άντρας μου δημόσιο. Την έβαλα όταν γέννησα στο ΙΚΑ γιατί τα λεφτά ήταν περισότερα και όταν σαράντησα την μετέφερα στο δημόσιο. Θεωρώ ότι είναι καλύτερα εκεί. Επιλέγεις όποιον γιατρό θέλεις που είναι συμβεβλημένος και δεν ταλαιπωρείσαι. Το πας το παιδί όπου θέλεις. Τώρα που δεν δουλεύω είμαστε όλοι στο Δημόσιο και μας έχει βολέψει.

Βασούλα μου περαστικά σου κοριτσάκι μου! Μίλησες με τον γιατρό σου? Εύχομαι να νιώθεις ήδη πολύ καλύτερα :kiss:

soupitsa με γεια τα ψώνια σας! Το παν είναι η αρχή μετά δεν μαζεύεσαι :lol::lol:

nana Χαρούμενη Επέτειο!!! Θα κάνετε κάτι σήμερα? Εμένα του δικού μου δεν του λένε τίποτα οι επέτειοι :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΙΤΑΞΕ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΤΕ ΜΕ ΗΡΕΜΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ.

ΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΚΙ ΑΥΤΗ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΦΡΙΚΗ ΤΟΥΣ.ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΔΕΚΑΗΜΕΡΟ ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΤΟΥ ΠΟΛΥΒΓΑΙΝΕΙ.

ΤΙ ΝΑ ΠΩ Η ΖΕΣΤΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΤΟ ΑΓΧΟΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε Κατρινάκι μου!!!σε γλύκανε καλά καλά και σε άφησε έτσι ο άντρας σου...τι να τους πείς μωρέ δεν ξέρεις τι μπορεί να περνάει μέσα από το μυαλό τους...και αυτοί εγκυμονούν μαζί με εμας πολλές φορές...

και εσύ Νανά μου μια από τα ίδια ε;;;να ζήστε κιόλας και χρόνια σας πολλά!!!!

εμείς κορίτσια από την άλλη κάνουμε κανονικά..τελευταία όμως το αραιώσαμε λόγω δικής μου δυκολίας στα " ακροβατικά" (χαχαχαχαχαχαχ) και ζέστης φυσικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Εγώ πάντως δεν θα το άφηνα έτσι! Πες του σήμερα μετά τη δουλειά να επανορθώσει (και με το παραπάνω εννοείται ;) )

Βιβλία για τον πρώτο χρόνο έχει πάρα πολλά και καλά (σύμφωνα με τις κριτικές). Εγώ θα πάρω 2-3 από εδώ:

http://www.amazon.com/s/qid=1276762190/ ... rst%20year

Διακοπές για Καλαμάτα λέμε... 2,5 ωρίτσες είναι, δεν είναι μακριά, αλλά σκέφτομαι ότι αν συμβεί κάτι οι 2,5 ωρίτσες θα μου φανούν 2,5 χρονάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφφ..τελικα νομιζω οτι εκεινη η ορεξη..που ειχα στο προηγουμενο τριμηνο εφυγε..μιας και δεν προλαβα ουτε τσικ ερωτισμου να αισθανθω..

Μπελλα μου ..Δεν του το ειπα σε καμμια περιπτωση..καπως..ισα ισα !!

αλλη μια αποτυχημενη ευκαιρια ηταν !!δυο στις 3 ολο το 7μηνο!Εκεινος παντως το εχει ξανακανει ετσι!

Γενικοτερα ..του βγαινουν τα ματια..στη τηλεοραση στο ιντερνετ..μου πεταει κατι σποντιτσες..να χαρω..αλλα μεχρι εκει..στα λογια!!Εγω ομως να ρωτησω κατι?την ωρα που αυτοι θελουν..πως μπορουν ..και οταν εμεις θελουμε δεν μπορουν?ωεεωω...??

νανα Χρονια πολλα!!και ευτυχισμενα!!! ;););)

Ελπιδακι μου εσεις?τι κανατε χτες?δεν καταλαβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ουφφ..τελικα νομιζω οτι εκεινη η ορεξη..που ειχα στο προηγουμενο τριμηνο εφυγε..μιας και δεν προλαβα ουτε τσικ ερωτισμου να αισθανθω..

Μπελλα μου ..Δεν του το ειπα σε καμμια περιπτωση..καπως..ισα ισα !!

αλλη μια αποτυχημενη ευκαιρια ηταν !!δυο στις 3 ολο το 7μηνο!Εκεινος παντως το εχει ξανακανει ετσι!

Γενικοτερα ..του βγαινουν τα ματια..στη τηλεοραση στο ιντερνετ..μου πεταει κατι σποντιτσες..να χαρω..αλλα μεχρι εκει..στα λογια!!Εγω ομως να ρωτησω κατι?την ωρα που αυτοι θελουν..πως μπορουν ..και οταν εμεις θελουμε δεν μπορουν?ωεεωω...??

νανα Χρονια πολλα!!και ευτυχισμενα!!! ;););)

Ελπιδακι μου εσεις?τι κανατε χτες?δεν καταλαβα!

...ξερεις τι,δεν μπορω να μιλησω και ανετα τωρα :woohoo: ...ειναι η στιγμη που...πως να το πω..δεν αντεχουν ρε παιδι μου,θελουν μονο να εξπερματωσουν,και μετα αφου φυγει αυτη η κ....,το παιζουν παπιες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

...ξερεις τι,δεν μπορω να μιλησω και ανετα τωρα :woohoo: ...ειναι η στιγμη που...πως να το πω..δεν αντεχουν ρε παιδι μου,θελουν μονο να εξπερματωσουν,και μετα αφου φυγει αυτη η κ....,το παιζουν παπιες![/quote:3s76al3b]ενω εμας μας παιρνει πιο πολυ χρονο το ολο θεμα,ειναι η διαφορα ανδρων γυναικων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

Την έβαλα όταν γέννησα στο ΙΚΑ γιατί τα λεφτά ήταν περισότερα και όταν σαράντησα την μετέφερα στο δημόσιο.

Γιατί στο ΙΚΑ είναι περισσότερο τα λεφτά? Εννοείς το επίδομα??

Φαντάζομαι ότι με τη διάγνωση του νευρολόγου ησυχάσατε...Αφού είπε ότι όλα οκ να μην ανησυχείτε άλλο. Ταλαιπωρήθηκε και αυτή η καημενούλα πολύ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia :)

nana mou xronia sas polla :):):)

katrinaki mou ti na sou pw egw pantos ama imoun sti thesi sou tha ta eixa parei para polu asxima, signwmi alla emeis exoume prwtereotita auti ti stigmi kai oxi autoi :angry: anyway pantos to na t....ei mesa to apagoreuei kai o giatros logo tou oti genikotera prokalei sispaseis, ante ton teleutaio mina tha pareis to aima sou piso :P oi perissoteroi giatroi sistinoun SEX :woohoo: :woohoo: :woohoo:

pantos kai emeis twra teleutaia exoume ena thema exei megalwsei i koilitsa kai de polivolevomaste :blush::blush: :silly: :silly:

i plaka einai pou emas i mpempa kanei kai paremvoles, rixnei kati klwtsies tou mpampa tis, afou stamatame kai skame sta gelia, ta kataferame na ti ksipnisoume pali leei o antras mou xaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ουφφ..τελικα νομιζω οτι εκεινη η ορεξη..που ειχα στο προηγουμενο τριμηνο εφυγε..μιας και δεν προλαβα ουτε τσικ ερωτισμου να αισθανθω..

Μπελλα μου ..Δεν του το ειπα σε καμμια περιπτωση..καπως..ισα ισα !!

αλλη μια αποτυχημενη ευκαιρια ηταν !!δυο στις 3 ολο το 7μηνο!Εκεινος παντως το εχει ξανακανει ετσι!

Γενικοτερα ..του βγαινουν τα ματια..στη τηλεοραση στο ιντερνετ..μου πεταει κατι σποντιτσες..να χαρω..αλλα μεχρι εκει..στα λογια!!Εγω ομως να ρωτησω κατι?την ωρα που αυτοι θελουν..πως μπορουν ..και οταν εμεις θελουμε δεν μπορουν?ωεεωω...??

νανα Χρονια πολλα!!και ευτυχισμενα!!! ;););)

Ελπιδακι μου εσεις?τι κανατε χτες?δεν καταλαβα!

Τίποτα παιδί μου! Λέω ότι κι εμείς συναντιόμαστε μόνο για ύπνο πλέον,χωρίς σεξ φυσικά.Και την υπόλοιπη μέρα ο καθένας στον κόσμο του...Γενικά νομιζω οτι έχουμε απομακρυνθεί με την εγκυμοσύνη.Είδες που λένε οτι το σεξ είναι απο τους σημαντικότερους παράγοντες στην εξέλιξη μιας σχέσης :huh: ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου με έκανες και γέλασα με τις παρεμβολές της μπέμπας!!!!!

εμάς πάλι ο δικός μου όταν γίνεται η δουλειά σταματάει να κουνιέται..λέτε να σημαίνει κάτι αυτό;;μήπως το ενοχλούμε το παιδί;;

Κατρινάκι όντως τον τελευταίο μήνα συστήνουν σεχ οι γιατροί για να διευκολυνθεί ο τοκετός!!!οπότε τότε μάλλον θα πάρεις το αίμα σου πίσω(όπως λέει και η Αγγελική) για τους προηγούμενους 7 μήνες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxa asta siaki mou i mikri mou fainete oti tha ginei tsampoukalou, esas o mpempis pantos fainete poio dialaktikos :):):)

ere ti exoume na travixoume ama gennithoun :P

pantos koritsia ena paidi mporei na apomakrinei to zeugari kai auto einai kati pou prepei na prosexoume :dry:

na rwtisw kati alla de thelw na sas anxwsw kai sas :dry: exete skeftei katholou to dwmatio ton odinwn???? ennow ekei pou se pane kai sou kanoun klisma ktl :blink::blink::blink: koritsia auti i diadikasia se auto to dwmatio mou prokalei paniko :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου άσ'τα....αυτό το κλίσμα είναι ο μεγαλύτερος εφιάλτης μου!!!!μαζί με το δάχτυλο που βάζει η μαία για να δεί τη διαστολή...λένε οτι ο πόνος αυτός είναι μεγαλύτερος και από της γέννας...

το ξύρισμα σκοπεύω να το έχω κάνει μόνη μου τουλάχιστον αυτό να το γλυτώσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai gw ksirisma kai ta sxetika ennoeite apo to spiti diavaza mia istoria toketou opou o giatros eixe pei se mia kopela oti ama thelei na glitwsei to klisma na valei tin proigoumeni nyxta upotheta glikerinis, alla auto proipotheti na kseroume pote genname akrivws :dry:

to daxtilaki mallon de to glitwnoume :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 έγραψε:

Αγγελικούλα μου άσ'τα....αυτό το κλίσμα είναι ο μεγαλύτερος εφιάλτης μου!!!!μαζί με το δάχτυλο που βάζει η μαία για να δεί τη διαστολή...λένε οτι ο πόνος αυτός είναι μεγαλύτερος και από της γέννας...

το ξύρισμα σκοπεύω να το έχω κάνει μόνη μου τουλάχιστον αυτό να το γλυτώσω..

το κλησμα και το δαχτυλο δεν ειναι κατι τρομερο,απλα ειναι αρκετα ενοχλητικο, οι πονοι της προκλησης δεν συγκρινονται με το δαχτυλο...,αλλα αν κανετε επισκληρηδιο ολα καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άμα μπορούσαμε να ξέρουμε πότε θα γεννήσουμε θα ήταν το ιδεατό για αυτές τις άβολες καταστάσεις...αλλά δεν μας ρωτάνε δυστυχώς τα ατιμούλικα!!!!!

τπτ δεν θα γλυτώσουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

sia 24 έγραψε:

το κλησμα και το δαχτυλο δεν ειναι κατι τρομερο,απλα ειναι αρκετα ενοχλητικο, οι πονοι της προκλησης δεν συγκρινονται με το δαχτυλο...,αλλα αν κανετε επισκληρηδιο ολα καλα[/quote:23jrgeiw]

αλήθεια οι πόνοι της πρόκλησης είναι τόσο δυνατοί;;γιατί; δεν είναι ίδιοι με τους κανονικούς πόνους;;

sorry που σε ζαλίζω η άσχετη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κατρινα μου τι σου εκανε ο ακαρδος!!! :P:P:P:P

εχουνε πλακα και οι αντρεςεμενα μου το εχει απαγορεψει απο την αρχη ο γιατρος αλλα ο δικος μου λεει οτι ετσι και αλλιως θα ενιωθε σαν να κλεβει εκκλησια.. :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι ιδιοι με τους κανονικους γιατι γινονται με φαρμακα και οχι κανονικα οπως πρεπει,η ενταση τους ειναι μεγαλυτερη και γινονται πιο συντομα απ'οτι οι κανονικοι,στους κανονικους η ενταση τους αυξανεται σιγα σιγα,στης προκλησης μπαμ και κατω!λενε οτι ο πονος ειναι διπλασιος,παντως ειλικρινα ειναι το κατι αλλο!μετα βρε ολα τα ξεχνας!μην αγχωνεστε απο τωρα,ζητατε και επισκληρηδιο σε τετοια περιπτωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...