Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

vasoula mou perastikoulia :)

kuoula de peirazei koritsaki mou tha paroume mou fainete oles tis plastikes pisinoules kai tha kanoume plats plouts :P

kala poso exei megalesei mwre i mpoumpou, konteuoume koritsia kai m' exei piasei mia animoponisia :blush:

ntora moy me to kalo kali egkimwsini na exei i kopela :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Δε με πειράζει βρε καλό μου το μπάνιο. Να μην έκανα κακό εύχομαι. Δεν ξέρω τι θα κάνω :-/

Άσε Αγγελικούλα μου το ραντεβού με τα παιδάκια μας πλησιάζει. Απίστευτη αγωνία.

Ντορούλα συγχαρητήρια για τα νέα σας! Αυτά είναι τα όμορφα. Όλα καλά θα πάνε :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια....οσο για εχτες κ εγω ημουνα καπως ανησυχη ειχα φοβους για το μωρο ειχα κ κανενα δυο καινουρια πονακια και ανχωθηκα πολυ....αλλα ολα καλα ο μπεμπης μου ειναι ζωηροτατος κ με κανει κ ησυχαζω απο την μια αλλα δεν με αφηνει να κοιμηθω απο την αλλη...ειναι πολυ νυχτερινος τυπος ολη μερα ισα που κουνιεται κ με το που σκοτεινιαζει τρελενετε στις κλωτσιες....μηπως πρεπει να ανησυχω?λετε να με ξενυχταει κ μετα? :blink::blink: λετε να μου γυρναει σπιτι ξημερωματα? :blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Γεια σας και παλι γλυκουλες μου!!Καλησπερουδια!!

Βασουλα..μου τι επαθες στα ξαφνικα?περαστικα!!!λες να ηταν δηλητηριαση?

Ευχομαι οχι..

VASILIKIμου trofocard .πινω νομιζω κι εσυ!!χτες παντως οι συσπασειςηταν απο τη στεναχωρια μου!

Σουπιτσα και Ροζι..ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος..και εχουν αλλα ..εκει.

Δεν μας συμφερει καθολου το βιβλιαριο τους!εδω και 8 μηνες στα φαρμακεια πληρωνουν κανονικα τα φαρμακα!Ακομα και η κουμπαρα μου τα πληρωνει ολα της εγκυμοσυνης!Σε περιπτωση νοσηλειας στο νοσοκομειο..το παιδι εχει καθε δικαιωμα ως μελος οικογενειας χωρις να ειναι στο βιβλιαριο του πατερα!

λες παιζει ρολο ε????

εμενα δεν μου εχει κανει διαφορα το τροφοκαρντ αλλα διαπιστωνω οτι εχω περισσοτερες οταν αγχωνομαι και τσαντιζομαι...

αυριο πας για τον υπερηχο καρδιας????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

ευχαριστω πολυ κοριτσια....οσο για εχτες κ εγω ημουνα καπως ανησυχη ειχα φοβους για το μωρο ειχα κ κανενα δυο καινουρια πονακια και ανχωθηκα πολυ....αλλα ολα καλα ο μπεμπης μου ειναι ζωηροτατος κ με κανει κ ησυχαζω απο την μια αλλα δεν με αφηνει να κοιμηθω απο την αλλη...ειναι πολυ νυχτερινος τυπος ολη μερα ισα που κουνιεται κ με το που σκοτεινιαζει τρελενετε στις κλωτσιες....μηπως πρεπει να ανησυχω?λετε να με ξενυχταει κ μετα? :blink::blink: λετε να μου γυρναει σπιτι ξημερωματα? :blink::blink:

:woohoo: :woohoo: :laugh: :laugh: kai emena to idio!!!!!!!!!oli mera einai ysixos kai to vradi :woohoo: :woohoo: :blink: :woohoo: :blink: xtes koimi8ika stis 4 to proi kai ksipnisa stis 6!!!!!!!!!!!!!!!!!malon me proetimazi!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια,

είπα να περάσω να πω ένα γεια .

Αυτή την περίοδο τρέχω απίστευτα πολύ, την επόμενη εβδομάδα δίνουνε τα μαθητούδια μας εξετάσεις οπότε τρέχουμε τώρα. από την επόμενη Παρασκευή θα είμαι φρι αγκεν,οπότε θα τα λέμε πιο συχνα!

Κατά τ΄άλλα όλα καλά, λίγο η ζέστη μας επηρεάζει (τι πρωτότυπο :P )

και τώρα τελευταία το παιδί μου κάτι κάνει στον αφαλό μου,σα να τραβάει κάτι νιώθω :blink::blink: τι να πω!!! πάντως ακούγεται όλο και λιγότερο το καημενούλι, φαίνεται πως τρώει γερή φρίκη από την ζέστη! Κλιματιστικό δεν έχουμε,οπότε την βγάζουμε με ανεμιστήρα.

Αχ κορίτσια την Κυριακή έχουμε γαμοβάπτιση και είναι και νωρίς....στις 11.00 το πρωί :blink: πώς θα αντέξω :blink: και τί θα φορέσω :blink:

πειράζει εάν πάω με φόρμα? :P:P ουφ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!!

Διαβασα τα νεα σας και εμαθα τα παθηματα σας. Να προσεχετε κοριτσακια τον ηλιο και εσυ Κατρινα μου την μπανιερα. Σοκαριστηκα οταν διαβασα οτι γλυστρισες.

Κυο μου πολυ ομορφο νυφικο και εσυ κουκλιτσα. Μακρυα απο τον ηλιο!!!!

Βασουλα μου περαστικα σου,αλλο κακο να μη σε βρει.

Σημερα εκανα το πρωτο μου μπανακι στη θαλασσα,ηταν τελεια. Δεν ηθελα να βγω απο τη θαλασσα :P:P Αυριο το απογευμα θα παμε για υπερηχο να δουμε το καμαρι μας :):)

Με τη ζεστη δυσκολα τα πραγματα καλα που υπαρχουν και τα κλιματιστικα.

Καλο βραδυ σε όλες σας :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου γλυκά!!!

Είμαι πολυ καλύτερα...

Δεν ξέρω τι μπορεί να με πείραξε...Ξάπλωσα και ηρέμησα...

Κατερινούλα μου πολύ χαρηκα με την μπεμπα σας!!!

Μεγάλωσε πολυ!!!

Θα μας φας όλες μαλλον,εεε;;Εαν δεν σας προλάβω εγώ που μου βιάζεται ο σκατουλίνος μου... :laugh: :laugh: :laugh: Μωρέ γερά να γεννηθούν τα μωρουλίνια μας και ας γεννηθούν όποτε θέλουν!!!

Θέκλα μου γαμοβάφτιση,ε;Και στις 11;;;Ντάλα ήλιος δηλαδή...Να προσεχεις πολυ!!!

Ντόρα θα έχετε και παρέααα!!!Με το καλό να γεννηθούν όλα τα μωράκια!!!Γερά να είναι!!!

Πριν λίγο απο το κλιματιστικό βγήκε μια απαίσια μυρωδιά σαν να καίγεται κάτι...Επαθα ένα ψιλοσοκ μέχρι να καταλάβω τι καίγεται...Το κλείσαμε για λίγο και τώρα δεν μυρίζει τίποτα...Μην μας κάνει κανένα τρελό και πάθει τίποτα γιατί με βλέπω να μετακομίζω στην πεθερά μου στο εξοχικό... :S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω το Αλκμηνάκι πως μεγάλωσε :woohoo: Ολόκληρος κορίτσαρος έγινε!! Μην στενοχωριέσαι για τη μία φορά στον ήλιο... Εδώ άλλες κάθονται όλο το καλοκαίρι και είναι μια χαρά... Μία φορά δεν είναι ικανή να βλάψει οτιδήποτε (δική μου θεωρία που ισχύει!)

Ντόρα, συγχαρητήρια για τον ξάδελφο! Είναι σημαντικό να είναι κοντά ηλικιακά τα δύο ξαδελφάκια. Θα κάνουν καλή παρέα!!

Θέκλα, εγώ στη θέση σου δεν θα άντεχα γάμο και βάφτιση την ίδια μέρα και μάλιστα τη χειρότερη ώρα!!Δεν μπορείς να πας μόνο στη βάφτιση?? Τουλάχιστον φόρα κάτι αέρινο και πολύυυυ δροσερό και βρες κανένα κάθισμα σε καλό σημείο μέσα στην εκκλησία...

Ψώνισααααα :woohoo: Καλά, μην φανταστείτε σπουδαία πράγματα, αλλά, ναι, έκανα την αρχή γιούχουυυυ (από jumbo προστοπαρών!)

Στο βαλιτσάκι του babyspace είχε ένα εκπτωτικό κουπόνι της Fisherprice των €10 και πήρα αυτό που περιστρέφεται πάντω από την κούνια και κάνει μουσική με τα ζωάκια rainforest.

Πήρα επίσης καλτσάκια και 2 ζευγάρια παπούτισα (ένα ζευγάρι πέδιλα και ένα αθλητικά- μόνο για διακοσμητικά όπως καταλαβαίνετε αλλά όταν τα είδα τρελλάθηκα!!!)

2 μπιμπερό και 1 πιπίλα της Nuc, ένα ψαλιδάκι της chicco για τα νυχαλάκια του, μία βούρτσα και τσατσάρα (αν και γλομπάκι μάλλον θα είναι), και κάτι άλλα ψιλά...

Το Σάββατο το πρόγραμμα έχει ΙΚΕΑ, Leroy Merlin και παραγγελία καροτσιού, γυμναστηρίου και πάρκου ταξιδιού από το ίντερνετ! Είδατε? ήταν να μην πάρω φόρα :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα, περαστικά σου... Κάτι θα σε πείραξε αλλά αφού σου πέρασε δεν θα ήταν κάτι σοβαρό...

Μήπως να καλέσετε κανέναν συντηρητή aircondition??Κάνετε γενικά συχνά συντήρηση?

Εμείς είχαμε να κάνουμε πάνω από 2 χρόνια. Ήρθε τον προηγούμενο μήνα ο συντηρητής και έφριξε :ohmy:. Μας είπε ότι είχαν μαζέψει πολύ βρώμα (βέβαια μπορεί και να το είπε για να δικαιολογήσει τα €20 ανα a/c που έκανε 5 λεπτά για να "συντηρήσει" :blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

μιας και σημερα ειχα το πιο τρελο ξυπνημα του 7μηνου!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ξυπνηστε ..πρωτα και θα σας πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

kalhmera katrina mou!!!!!!kalhmera koiloumpes@@@@@

ti epathes glykomou koritsaki mou???? :huh: :silly: :woohoo:

Καλημεραα nanouka μου..!στη δουλιτσα εισαι ε?Τι λεει εξω η θερμοκρασια?εδω Γλυφαδα..τωρα ανοιξα τις πορτες και μουρθε μια ζεστη!

ολη νυχτα ειχαμε τα κλιματιστικα! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sth douleia gia ligo akoma...metrao tis meres sa fantaros!!!!edosa proxtes to xarti sth douleia alla den mou to dosane akoma piso...to klimatistiko exei parei fotia spiti...mono arga th nyxta to kleino, ta podia mou toumpana...kai xtes eixa trelllh fagoura sta podarakia mou... :blink::side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια,

τώρα ολοκλήρωσα το διάβασμα των νέων σας :P

καλέ χαμός έγινε,είναι να μην λείψω εγω!!!! :woohoo: :woohoo:

Κατρίνα μου να προσέχεις στην μπανιέρα,είναι επικύνδινη ζώνη γενικότερα!!!

Βασούλα εσύ ξερνοβολούσες για τα καλά έτσι? :ohmy::ohmy:

Βρε Κατερινά τι γλυκιά νυφούλα που ήσουν, so cute και όντως είσαιπετσί και κόκκαλο βρε αγάπη μου,απαπαπαπα!!! πες μας το μυστικό!!!

εχει αρκετή ζέστη και το σκέφτομαι να βγω,αλλά έχω δουλειές να κάνω με φούντες!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεκλα καλημερα!καλα φαντασου εγω ελειψα 5 μερες στη Θεσσαλονικη και εχασα τη μπαλα...για να σας διαβασω μου πηρε αλλες δυο μερες!

και το νετ να με πεταει συνεχεια εξω!Χτες πηραμε τη FORTHNET για παραπονα..και μετα απο μια ωρα..προσπαθειων επιλυσης της βλαβης μεσω κινητου..παρατηρω οτι σημερα ειναι καλυτερα τα πραγματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΑΣ ΓΑΜΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚULA MIΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΚΕΤΗ ΗΤΑΝ Η ΦΩΤΟ ΝΑ ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ ΕΣΥ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΕΥΠΥΘΩΣ ΑΝΑΦΕΡΩ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΦΑΝΤΑΡΟΣ ΕΔΩ 31 ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΝ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Θεκλα καλημερα!καλα φαντασου εγω ελειψα 5 μερες στη Θεσσαλονικη και εχασα τη μπαλα...για να σας διαβασω μου πηρε αλλες δυο μερες!

και το νετ να με πεταει συνεχεια εξω!Χτες πηραμε τη FORTHNET για παραπονα..και μετα απο μια ωρα..προσπαθειων επιλυσης της βλαβης μεσω κινητου..παρατηρω οτι σημερα ειναι καλυτερα τα πραγματα!

τυχαίο??? Δε νομίζω!!! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από εδώ! Σπίτι της μάνας μου πάλι, αν και αύριο πρωί μάλλον θα το βάλουν το a/c! Καλά είστε όλες; :kiss: Κατερινάκι περιμένουμε τρελή ιστορία ή δεν κατάλαβα καλά; :P

soupitsa μου thanks για το ενθαρρυντικό σχόλιο. Το έψαξα και στο νετ όσο μπορούσα και κατέληξα στο συμπέρασμα ότι ο γιατρός μου ήθελε να μου τρίξει τα δόντια :angry: Πω πω εσύ έκανες ψώνια, όχι αστεία! Τέλεια δεν ήταν; Τώρα που πήρες φόρα την πάτησες, δεν υπάρχει επιστροφή χαχαχ! Με γειες όλα και όποτε έχεις όρεξη βάλε και καμια φωτό :cheer: Σε καρότσι κατέληξες;;

Θέκλα μου, μην ανησυχείς για τη ζέστη σε σχέση με το μωράκι. Αυτά είναι στο δικό τους κόσμο εκεί μέσα! Μάλλον έτυχε! Για τον αφαλό... το συζητούσαμε εδώ τις προάλλες. Μέχρι και που πονάει σε φάσεις, αλλά λέει ο doc ότι δεν είναι τίποτα. Γύρευε τι κάνουν!

Έλενά μου, θα δείτε το μπεμπάκι σας;; Άντε, περιμένουμε νέα!

Βασούλα, σιδερένια να πω; Να φύγει και να μην ξανάρθει :angry: Τι έπαθε καλέ το κλιματιστικό; Μήπως έψηνε καφέ; :P Πρόσεχε αυτά τα μηχανήματα του διαβόλου :evil:

Βλέπω όλες μετράμε μέρες που έμειναν για δουλειά ε! Εγώ επιστρέφω την άλλη Πέμπτη, αλλά μάλλον μόνο για μια εβδομάδα ιχιχιχι :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα και επίσης η νοσοκόμα του γιατρού (ο οποίος θέλει λέει τις ασθενείς του λεπτές... ό,τι να 'ναι) μου αποκάλυψε ότι έχει "τσιμπήσει" τη ζυγαριά κατά δύο κιλά :angry: Άρα είμαστε στα +10 που οκ δεν είναι λίγα, αλλά σώζεται η κατάσταση. Πόσα να πάρει κανείς μέσα σε ενάμιση μήνα; (ε, πόσα μπορεί να πάρει; :dry: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!τι κανετε,βασανιζεστε με την ζεστη;;εχθες την εβγαλα αξαπλα ,ακουνητη!!!!a-c δεν εχουμε και δεν θελω γιατι χειροτερευει την ιγμοριτιδα μου,με τον ανεμιστηρα την βγαζουμε και κεινο μονο το βραδυ οταν γυρναει ο αντρας μου απο την δουλεια,εγω ολη μερα με ντουζακια ειμαι!!Θεκλα μου υπομονη!!Βασουλα πως εισαι σημερα;;Κατερινακι μας δουλευεις;δεν εισαι αδυνατη;;;η φωτο καπως σε δειχνει;;ναι και μενα τελευταια καπως φαινομαι στις φωτο....ΔΙΠΛΑΣΙΑ!!!χαχαχαχα!Καλημερα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα!!!!2 μέρες τώρα έχει φάει ένα κόλλημα το Internet και δεν μπορώ να μπω σχεδόν πουθενά... :angry::angry: μου έχει σπάσει τα νεύρα!!!τουλάχιστον μπο΄ρεσα και διάβασα τα νέα των ημερών που δεν είχα μπει!!!

τεσπα κορίτσια λιώνω από τη ζέστη...όλη μέρα με το air condition θα πάθουμε και τπτ στο τέλος!!!

καταρχήν να πω στην kuo μας οτι ήσουν κούκλα νύφη!!!! :woohoo: :woohoo: πολύ μου άρεσε το νυφικό σου!!!μακάρι να είστε πάντα ευτυχισμένοι Κατερινάκι μου!!!!και με το καλό η μπουμπού σας!!!!μεγάλωσε πολύ!!!! :):)

όσο για το καψιματάκι θέλει πολύ προσοχή από όλες μας κορίτσια...αλλά όχι και να μην κάνουμε μπανάκια..πώς θα την παλέψουμε;;

είδα οτι θα έχουμε και άλλο γάμο τον άλλο μήνα...Νανά μου με το καλό!!!και σε εσάς οτι καλύτερο εύχομαι!!!

Βασούλα μου περαστικά κοπέλα μου!!!λές να έπαθες καμιά δηλητηρίαση;;ελπίζω να αισθάνεσαι καλύτερα!!άντε τυχερή θα ξεκινήσεις και τον ανώδυνο!!!ποιός στη χάρη σου!!! :):)

Μαράκι μου περαστικά στην Έλλη σου!!!ελπίζω να συνέρχεται σιγά σιγά η μικρή!!

Κατρινάκι επέστρεψες!!! :woohoo: :woohoo: άντε να επανέλθεις δυναμικά στην παρεούλα!!!τι έπαθες βρε κοριτσάκι μου;;;ελπίζω να περνάει το πρήξιμο και το μελάνιασμα!!θέλει προσοχή στην μπανιέρα..και εγώ τη φοβάμαι πολύ!!!

άντε βάλε φωτο από τη συνάντηση όταν μπορέσεις!!!

Ελπιδάκι μου μεγάλωσε η μικρή σας!!!άντε με το καλό να γεννηθο΄ν τα μωράκια μας!!!

ελπίζω να μην ξεχνάω κάποια..sorry αν το έκανα και για το τεράστιο μνμ!!!τόσες μέρες έπρεπε να τα γράψω όλα!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Κοριτσια, σας σκεφτομαι..με τη δουλεια!!υπομονη!αφου αντεξατε μεχρι τωρα..

Οσο για τη forthnet Τι να πω..θα δειξει..λιγα τα βλεπω τα ψωμια τους!!

Κυακο πως παει το καψιμο?

Τελικα χτες πηρα το γυναικολογο μου!του εκλεισα ραντεβου για Παρασκευη οπυ θα ανανεωσουμε ενα μηνα ακομα αδειας..και μετα ξεκινανε οι 56 μερες..Ειπα λοιπον να του αναφερω το γεγονος της γλυστρας στη μπανιερα ..ετσι για να μου φυγει..και μου την ειπε..Επρεπε να με παρεις αμεσως τηλ..μου ειπε!!Κουφαθηκα!του εξηγησα χωρις υπερβολες πως εγιναν τα πραγματα..και μου εξηγησε οτι το τρανταγμα και μονο της λεκανης..μπορει να προκαλεσειπροβλημα γιαυτο σημερα να παω..να κανω προληπτικα ενα υπερηχο!Τον ρωτησα.. να παω αυριο αυριο εξω...?ή αφου θα ερθω σε εσας τη Παρασκευη να το κανω εκει?Και μου ειπε να παω..σημερα..εξω να το κανω γαι να μην υπαρχουν αμφιβολιες!Ψιλοτρομαξα στην αρχη..αλλα αφου ο μικρουλης μου κλωτσαει..μετα με καθυσηχασε ο ανθρωπος!Προληπτικα ομως να παω..Ευκαιρια να δω το μπεμπη μου..εχω να τον δω απο τη Β επιπεδου!6 Μαιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

Καλημερα!!τι κανετε,βασανιζεστε με την ζεστη;;εχθες την εβγαλα αξαπλα ,ακουνητη!!!!a-c δεν εχουμε και δεν θελω γιατι χειροτερευει την ιγμοριτιδα μου,με τον ανεμιστηρα την βγαζουμε και κεινο μονο το βραδυ οταν γυρναει ο αντρας μου απο την δουλεια,εγω ολη μερα με ντουζακια ειμαι!!Θεκλα μου υπομονη!!Βασουλα πως εισαι σημερα;;Κατερινακι μας δουλευεις;δεν εισαι αδυνατη;;;η φωτο καπως σε δειχνει;;ναι και μενα τελευταια καπως φαινομαι στις φωτο....ΔΙΠΛΑΣΙΑ!!!χαχαχαχα!Καλημερα σε ολες!!

Καλημερα Κοριτσαρα μου!!

Eμενα παντως ο αντρας μου χτες μου εταξε πισινουλα για τη βεραντα!Θα ξεσαλωσουμε με τη μικρη μου! :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...