Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

elpidaki83 έγραψε:

Δεν το έχω το βιντεάκι..... :(:(

Ευχαριστώ πάντως κοριτσάκια μου.....Είμαι όντως καταενθουσιασμένη!!!

Σας αγαπώ όλες πολύ!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

δεν πειραζει..Ελπιδακι..μπορουμε να το νοιωσουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Είστε συγκινητικά καλές κορίτσια. Ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ και ανταποδίδω τις ευχούλες. Με το καλό τα μπουμπουκάκια μας!

Νανά με το καλό ο γάμος σας κοπέλα μου! Να ζήσετε και να περάσετε υπέροχα τη μέρα σας και όλη την υπόλοιπη ζωή σας! Τι τέλεια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

και εγω πηγα χτες και τσεπωσα 2500!!!!!!!!!!παρτυ καναμε.. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :blink: :woohoo: :woohoo: mia xara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kai meta ti gena 8a paroyme alla twsa e?kai kati parapanw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi1 έγραψε:

Κατρινα έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :blink: :woohoo: :woohoo: mia xara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kai meta ti gena 8a paroyme alla twsa e?kai kati parapanw?[/quote:3nmshihm]

kala ayta htan 3 mhnes kai dwro Pasxa..me 10% epipleon logw enos paidiou pou dhlwsa sto IKA!

kai meta ua kanoyme de3iwsh!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia ti kanete?xeromai pou eimaste oles kala!

kyo katapliktiki kai i koilia kai to forema mono koita va valeis kanena kilouli pavw sou eisaai polu adynatoula...(filika sto les esti?)simera piga stin douleia na mou upograpsoun to xarti gia na plirwthw ki egw apo to ika kai rwtisa gia to epeidwma kalokairiou mou eipan oti miso to plirwnomai apo tin douleia kai to allo miso apo to ika..rwtisa epeiseis kai gia tin adeia kalokairiou tou 2010 pou mou anoikei kai mou eipe oti ayto tha tin kolisoume mazi me tin adeia poy tha exw meta tin genna super diladi allo ena mina parapanw tha katsw me tin mpempa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

kalispera koritsia ti kanete?xeromai pou eimaste oles kala!

kyo katapliktiki kai i koilia kai to forema mono koita va valeis kanena kilouli pavw sou eisaai polu adynatoula...(filika sto les esti?)simera piga stin douleia na mou upograpsoun to xarti gia na plirwthw ki egw apo to ika kai rwtisa gia to epeidwma kalokairiou mou eipan oti miso to plirwnomai apo tin douleia kai to allo miso apo to ika..rwtisa epeiseis kai gia tin adeia kalokairiou tou 2010 pou mou anoikei kai mou eipe oti ayto tha tin kolisoume mazi me tin adeia poy tha exw meta tin genna super diladi allo ena mina parapanw tha katsw me tin mpempa!

γεια σου Χρυσα..ολες ματσωθηκαμε αυτες τις μερες εε?Πρεπει να κερασουμε τις φιλες μας!

Τωρα εκανα ενα τεστ στο Φεις που σου λεει τι μωρο θα κανεις!!θα κανω διδυμα λεει κοριτσι και αγορι!Μα τιλαθη κανουν αυτοι οι υπερηχοι ρε παιδι μου! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κι εγώ...

Σας διάβασα πολύ γρήγορα γιατί δεν είμαι καλά... :(

Σήμερα το πρωί είχαμε την συνάντηση απο το άλλο φόρουμ και εκεί που ήμουν έτοιμη να φύγω με επιασε ένας εκνευριστικός βήχας με φλέμματα και απίστευτος πόνος στο στομάχι...Δεν πρόλαβα να τρέξω στο μπάνιο και έκανα χάλια χωλ και μπανιο απο τον εμετό :blush::blush::(

Να τρέμω, έγινα κατάχλωμη... Το ίδιο επαναλήφθηκε άλλες 2 φορές...ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ...Ακόμα δεν μπορώ να συνέλθω...Τέτοιο πράγμα ούτε στις αρχές με τους εμετούς... :S:S:S

Ξάπλωσα και σηκώθηκα πριν καμιά ωρίτσα...

Είμαι κάπως καλύτερα αλλά το στομάχι μου καιει...

Σας ζάλισα με τα δικά μου...

Είδα μια υπέροχη νυφούλα!!!!Κατερινάκι μου τι όμορφη και γλυκιά νυφούλα;;;!!!Πραγματικη κούκλα!!! :woohoo:

Αλλά είδα και μια καμενη κοιλίτσα... Φαντάζομαι πόσο θα πονάει,ε; :S

Ελπιδάκι μεγάλωσε πολύ το νινι σου!!!

Κι εμένα ο δικός μου στις 29+5 ήταν 1417 και μου είπαν οτι θα βγάλω μικρό μωράκι...Ααα θα μας τρελάνουν τελείως...Μια χαρά μωράκια θα βγάλουμε!!!

Vasterάκι μου υπομονή με τα πόδια!!!

Ευτυχώς εμένα δεν πρήζονται πολύ...μόνο εάν τα κουράσω αρκετά...

Διάβασα για λεφτάκια απο το ΙΚΑ;;;

Εγώ αυριο θα πάω στον γυναικολόγο να μου γράψει την άδεια και μετά στον εργοδότη μου για να μου την υπογράψει!Και μετά θα πάω κι εγώ να τα τσεπώσω... :woohoo:

Αυτααα προς το παρόν κορίτσια...

Πάω να ξαπλώσω πάλι γιατί έτσι όπως καθομαι με ζορίζει το στομάχι...

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaso mou perastikoulia :):):)

kuoula mou eisai super apo tis poio glikes nifoules :kiss::kiss::kiss: kai to forema prepei na itan super ;) na zisete kai me to kalo kai i mpoumpouka :):):) kala e esy eisai sigoura i poio adinati se olo to forum ax! makari oles na imastan toso kompses stin egkimwsini :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rozi και Κατρίνα, στο δημόσιο θα τα βάλετε τα παιδιά, όχι στο ΙΚΑ!!! Δε συγκρίνεται σε επίπεδο υγιονομικής περίθαλψης (για λίγα χρόνια τουλάχιστον ακόμα μέχρι να ενοποιηθούν τα ταμεία). Το που θα δηλώσεις το παιδί δεν έχει καμία σχέση με το επίδομα που παίρνεις στη δουλειά σου. Εγώ το μπέμπη στο ΤΣΜΕΔΕ (όχι στο ΙΚΑ που είμαι εγώ)θα τον γράψω αλλά από τη δουλειά μου θα πάρω το επίδομα κανονικά :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Rozi και Κατρίνα, στο δημόσιο θα τα βάλετε τα παιδιά, όχι στο ΙΚΑ!!! Δε συγκρίνεται σε επίπεδο υγιονομικής περίθαλψης (για λίγα χρόνια τουλάχιστον ακόμα μέχρι να ενοποιηθούν τα ταμεία). Το που θα δηλώσεις το παιδί δεν έχει καμία σχέση με το επίδομα που παίρνεις στη δουλειά σου. Εγώ το μπέμπη στο ΤΣΜΕΔΕ (όχι στο ΙΚΑ που είμαι εγώ)θα τον γράψω αλλά από τη δουλειά μου θα πάρω το επίδομα κανονικά :)

B):unsure: ayto moy lei kai andrulis moy kai to skeftome....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kai meis ti mpempa sto dimosio tha ti valoume, ante na doume ti tha doume etsi pou pane ta tameia kapote to dimosio itan apo ta kalitera tamia, twra polu xalia skeftite oti gia ti genna tha mas dwsoun xilia evro kai an kai malista arketous mines afotou gennisw :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μολις εμαθα οτι ο ξαδερφος του αντρα μου θα γινει κ αυτος μπαμπας...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κ ειμαι πολυ χαρουμενη θα εχει ο μπεμπης μου παρεααααααααα :woohoo: :woohoo: μακαρι να πανε ολα καλα κ να ειναι γερο κ δυνατο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι γλυκουλες μου!!Καλησπερουδια!!

Βασουλα..μου τι επαθες στα ξαφνικα?περαστικα!!!λες να ηταν δηλητηριαση?

Ευχομαι οχι..

VASILIKIμου trofocard .πινω νομιζω κι εσυ!!χτες παντως οι συσπασειςηταν απο τη στεναχωρια μου!

Σουπιτσα και Ροζι..ο αντρας μου ειναι στρατιωτικος..και εχουν αλλα ..εκει.

Δεν μας συμφερει καθολου το βιβλιαριο τους!εδω και 8 μηνες στα φαρμακεια πληρωνουν κανονικα τα φαρμακα!Ακομα και η κουμπαρα μου τα πληρωνει ολα της εγκυμοσυνης!Σε περιπτωση νοσηλειας στο νοσοκομειο..το παιδι εχει καθε δικαιωμα ως μελος οικογενειας χωρις να ειναι στο βιβλιαριο του πατερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα γλυκούλα μου τι έπαθες ;;; Είσαι καλύτερα τώρα; Μακάρι να σηκώθηκες και να ήσουν οκ γιατί θα είναι πολύ κακή φάση να επέστρεψε το... 1ο τρίμηνο. Πω πω καλό μου εύχομαι να ήταν περαστικό και τυχαίο. Καλά περάσατε στη συνάντηση τουλάχιστον;;

Ευχαριστώ για τα καλά σας λογάκια, αλλά πραγματικά δεν είμαι και τόσο λεπτή. Η φωτό μάλλον με δείχνει κάπως.

Κατά τ' άλλα: ο γιατρός τρόμαξε και με τρόμαξε με το κάψιμο. Μου είπε ότι οι μελέτες δεν έχουν καταλήξει εάν η ακτινοβολία βλάπτει το έμβρυο και πως δεν βλέπει κάτι κακό αλλά ποτέ δεν ξέρεις... Σε τέτοιο στιλ. Έχω σκάσει τελείως. Μου είπε να μην ξαναπάω για μπάνιο. Η μπέμπα πήγε 1703 γρ και καλώς εχόντων των πραγμάτων θα γεννηθεί τέλη Ιουλίου με προγραμματισμένη καισαρική. Αυτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

καλησπερα κοριτσακια μολις εμαθα οτι ο ξαδερφος του αντρα μου θα γινει κ αυτος μπαμπας...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κ ειμαι πολυ χαρουμενη θα εχει ο μπεμπης μου παρεααααααααα :woohoo: :woohoo: μακαρι να πανε ολα καλα κ να ειναι γερο κ δυνατο.....

μπραβοοο με το καλο το ξαδελφακι!!ετσι χαιρομαι κι εγω που με τις κουμπαρες μου μειναμε μαζι..και τα μικρα μας θα εχουν λιγη διαφορα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...