Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

mitsi1985 έγραψε:

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!!! :laugh:

χτες ηταν το πρωτο βραδυ που δε με επαιρνε ο υπνος ως το ξημερωμα.χτες ενα σκυλι εκλαιγε ολη νυχταα ειτε ατην ανυποφορη ζεστη ειτε επειδη ακουγε κατι περιεργο...μη κακομελεταω αλλα φοβαμαι σεισμο.ρε δε σταματησε,με επιασε φοβος,με υπεβαλλε.

πηραμε ενα ανεμιστηρα για το δωματιο,δε μπορω νσ σντεξω το κλιματιστικο μεσα στουπνοδωματιο.ωστοσο το σπιτι χρειαζεται ενα κλιματιστικο 20αρι κ ο αντρας μου θα ψοφισει στο σαλονι αν δε το παρουμε.ποσο να κανει ομως το 20αρι..... :huh::huh:

κατρινακι μεγαλη προσοχη,ο αντρας μου μου εχει απαγορευσει να μπαινω στα νερα εν απουσια του γιατι ειχε παθει ζημια η μαμα του απο γλιστρα.εβαλα κ εγω αυτο το αντιγλιστρικο πλαστικο στο πατο με ¨καρφακιᨴγια μασαζ πατουσας. :woohoo:

αχ!μην λες για σεισμο γιατι και γω φοβαμαι...εχθες μας κουνησε και λιγο εδω..και με τετοια ζεστη αποτομη...δεν ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κατερινάκι, βάλε τα πιο ανάλαφρά σου ρούχα, οπλίσου με λίιιιτρα νερό, πήγαινε από σκιές όσο μπορείς και καλά ψώνια! Πήγα για το air και μου είπαν αύριο, το αργότερο μεθαύριο (πολύ νάζι η δικιά σου όμως)... Να δούμε!

Βασιλική μου, νομίζω ότι οι περισσότερες περνάμε τέτοιες κρισούλες. Δεν είναι τίποτα. Πες στον εαυτό σου "σκέφτομαι χαζομάρες :P αφού δεν υπάρχουν ενδείξεις ότι κάτι δεν πάει καλά" και θα περάσει!

Μπέλλα άσε, με αντηλιακό και κάτω από ομπρέλα έγινε η "δουλειά"! Μπάνια τέλος. Μη φοβάστε για σεισμό καλέ! Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. Παθαίνουμε εμείς τίποτα; ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Κατερινάκι, βάλε τα πιο ανάλαφρά σου ρούχα, οπλίσου με λίιιιτρα νερό, πήγαινε από σκιές όσο μπορείς και καλά ψώνια! Πήγα για το air και μου είπαν αύριο, το αργότερο μεθαύριο (πολύ νάζι η δικιά σου όμως)... Να δούμε!

Βασιλική μου, νομίζω ότι οι περισσότερες περνάμε τέτοιες κρισούλες. Δεν είναι τίποτα. Πες στον εαυτό σου "σκέφτομαι χαζομάρες :P αφού δεν υπάρχουν ενδείξεις ότι κάτι δεν πάει καλά" και θα περάσει!

Μπέλλα άσε, με αντηλιακό και κάτω από ομπρέλα έγινε η "δουλειά"! Μπάνια τέλος. Μη φοβάστε για σεισμό καλέ! Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει. Παθαίνουμε εμείς τίποτα; ;)

στεναχωρηθηκα που καηκες αληθεια.

ο γιατρος μου ειπε ''μακρια απτον ηλιο΄'ακουσε με πριν το διαπιστωσεις μονη σου΄΄.εγω το διαπιστωσα μονη μου η ηλιθια αφου εφαγα αιφνιδια λιποθυμια.οσο για τη θαλασσα τη λαχταραω ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ομως μου εξηγησε οτι ταλαιπωρει την εγκυο ο ηλιος η καυτη αμμος κ τα χαμηλα καθισματα.

ασε που η αφυδατωση του δερματος μας μας σπρωχνει προς τη ραγαδα μια ωρα αρχιτερα!!

( :silly: :silly: αυτα λεω στον εαυτομου για να μη κλαιω που δε παω για μπανιο!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!Αν τελικα με βαλει μεσα...!!Τι κανετε γλυκουλες μου?

ωστε δεν ειχα μονο εγω ανησυχο βραδυ?ολη νυχτα ειχα συσπασεις..και ο μπεμπης ξυπνιος!Ολα με ενοχλουσαν..η ζεστη..το αιρ κοντισιον..ενα πλακωμα στο στηθος..μου ενοχλουσε την ανασα!

Μπορει βεβαια να ηταν επειδη στεναχωρηθηκα με μια συζητηση που ειχαμε οικογενειακως που στο τελος κατεληξε σε παρεξηγηση και ο πατερας μου σηκωθηκε κι εφυγε και εμεινα εγω να κλαιω..ολο το βραδυ απο τα νευρα και τα ορμονικα μου φυσικα!Αλλα κι απο την αλλη μηπως ηταν κι εμενα προσεισμικο προαισθημα?

Ευτυχως το πεσιμο δεν ηταν τοσο ασχημο ωστε να βλαψει το μωρακι..το χερι μου ομως και η μεση μου υποφερουν!Αληθεια πρεπαι να το αναφερω στο γιατρο μου?Δεν ηθελα να σας τρομαξω..αλλα να προσεχετε γιατι μπορει να γινει..σε sec..χωρις να το περιμενεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

kuo28 έγραψε:

στεναχωρηθηκα που καηκες αληθεια.

ο γιατρος μου ειπε ''μακρια απτον ηλιο΄'ακουσε με πριν το διαπιστωσεις μονη σου΄΄.εγω το διαπιστωσα μονη μου η ηλιθια αφου εφαγα αιφνιδια λιποθυμια.οσο για τη θαλασσα τη λαχταραω ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ομως μου εξηγησε οτι ταλαιπωρει την εγκυο ο ηλιος η καυτη αμμος κ τα χαμηλα καθισματα.

ασε που η αφυδατωση του δερματος μας μας σπρωχνει προς τη ραγαδα μια ωρα αρχιτερα!!

( :silly: :silly: αυτα λεω στον εαυτομου για να μη κλαιω που δε παω για μπανιο!)[/quote:2bm214uq]

Καλά σου λες Μητσάκο μου! Να βλέπει και η Αναστασία που την είχε πιάσει το παράπονο που δεν έχουν θάλασσα εκεί πάνω στα ξένα :P Ωραία η θάλασσα και ο ήλιος, αλλά υπό ΠΟΛΥ αυστηρές προϋποθέσεις! Το "ο ήλιος δεν αστειεύεται" είναι τελικά εύκολο να το διαπιστώσει κανείς. Ο γιατρός σου είναι σοφός. Κι εμένα το ίδιο μου είπε, εγώ είμαι ηλίθια :unsure: Αυτό για τις ραγάδες δεν το είχα σκεφτεί αλλά it makes sense!

Ώρα για μπάνιο... στην μπανιέρα (πάλι).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια εγω ελοιωνα στη παραλια..ολη μερα..!!Τωρα που πηγα στη Θεσσαλονικη πηγαμε μια μερα για καφεδακι σε μια παραλια..και μονο που κατσαμε για καφε..κατω απο ομπρελα τεραστια..αρχισα να δυσανασχετω!

φανταζομαι τι θα τραβηξω..μεχρι το τελος!Πως θα περναει η μερα στο εξοχικο αν δεν εχει ολη μερα θαλασσα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia kalimera :):):)

katrinaki kalos irthes kai perastika me to pesimo an kai fantazomai oti perissotero itan i tromara :S

elpidaki mpravo koritsaki mou gia ta kala neakia, tha kaneis mia koukla mpoumpou vale mas ton 3d sou na ti doume kai meis :):):)

kuoula perastika kai se sena me to kapsimo, egw an kai kaigomai kathe xrono eutixos mexri twra tin exw glitwsei, mallon kanei douleia to 50 antiliako ;)

mpella mou se katalavainw me ta podarakia sou kathe vradu ta exw psila allios ponaw polu :dry:

sorry koritsia ama ksexnaw kamia alla exoume pei exw mnimi xrisopsarou :blush::blush::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμαν το ποσο κολλαει το λαπτοπ.

kuoεκτος απο μπανιο στη μπανιερα θα παρω πισινουλα ετσι για ενα καλοκαιρι.αν δε τρυπισει,θα κανει κ το μωρο πλατσουρισματα του χρονου! ο αντρας μου ειναι τυπος του ¨ενα πραμα κ καλο,εγω ειμαι της φτηνιας.ετσι μου λεει να παρουμε πισινα με φιλτρο (πανω απο 80 ευρω),ναι καλα.δε φτανει που δεχτηκα να παρω 3 κουρτινοξυλα 300 ευρω.απτο πρακτικερ θαταν φτηνοτερα,αλλα να πω την αληθεια αισθανομαι οτι αν η διαφορα ειναι φυσιολογικη καλο ειναι να παμε σε μαγαζακια,να τα παιρνει η ελλαδα,να επιβιωσουν οι επιχειρησεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

elpidaki mpravo koritsaki mou gia ta kala neakia, tha kaneis mia koukla mpoumpou vale mas ton 3d sou na ti doume kai meis :):):)

I second that! Βάλε τον υπέρηχο ντε :cheer::cheer:

Κατερινάκι, πολλή προσοχή θέλει ρε γαμώτο. Η ομπρέλα είναι απαραίτητη- και δεν αρκεί κιόλας. Εντάξει, μη δυσανασχετείς. Έχουμε καιρό μπροστά μας, ναι; B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerinaki εσυ πως και τη πατησες και καηκες...??ααχχχ θα σε μαδησει ο γιατρουλης ωχ!

Ναι κοριτσια βαλτε καμμια φωτο..απο 4d!!!!σε λιγο θα βαλω απο Θεσσαλονικη ειστε ετοιμες??

Το πρηξιμο στα ποδια ειναι πολυ ενοχλητικο!και πρηζομαι μονο που καθομαι στον υπολογιστη!Μπελλα σε λεκανακι με αλατι χοντρο..τα ποδαρακια και αν καποιος μπορει να σου κανει μασαζακι!Μια μερα μου εκανε μια φιλη και ξεπρηστηκαν τα καημενα!Ο αντρας μου δεν τοχει με το μασαζ..περισσοτερο με ποναει παρα με ανακουφιζει!

μιτσι..μην το γελας..και εγω σκεφτομαι να παρω μια πισινα 99ευρω κανει..να τη βαλω στη βεραντα η ταρατσα..!!!το μονο που σκεφτομαι ειναι το νερο που θα μενει μεσα τοσο καιρο..αλλα υπαρχουν ειπες και φιλτρα?

Αγγελικουλα μου σε ευχαριστω..πραγματι ηταν περισσοτερο η τρομαρα..αλλα και η μεση..που τρανταχτηκε..δεν μου φαινεται και πολυ καλο..φοβαμαι για μεταγενεστερα προβληματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

Katerinaki εσυ πως και τη πατησες και καηκες...??ααχχχ θα σε μαδησει ο γιατρουλης ωχ!

Ναι κοριτσια βαλτε καμμια φωτο..απο 4d!!!!σε λιγο θα βαλω απο Θεσσαλονικη ειστε ετοιμες??

Το πρηξιμο στα ποδια ειναι πολυ ενοχλητικο!και πρηζομαι μονο που καθομαι στον υπολογιστη!Μπελλα σε λεκανακι με αλατι χοντρο..τα ποδαρακια και αν καποιος μπορει να σου κανει μασαζακι!Μια μερα μου εκανε μια φιλη και ξεπρηστηκαν τα καημενα!Ο αντρας μου δεν τοχει με το μασαζ..περισσοτερο με ποναει παρα με ανακουφιζει!

μιτσι..μην το γελας..και εγω σκεφτομαι να παρω μια πισινα 99ευρω κανει..να τη βαλω στη βεραντα η ταρατσα..!!!το μονο που σκεφτομαι ειναι το νερο που θα μενει μεσα τοσο καιρο..αλλα υπαρχουν ειπες και φιλτρα?

Αγγελικουλα μου σε ευχαριστω..πραγματι ηταν περισσοτερο η τρομαρα..αλλα και η μεση..που τρανταχτηκε..δεν μου φαινεται και πολυ καλο..φοβαμαι για μεταγενεστερα προβληματα!

μωρε υπαρχουν με φιλτρο αλλα ανεβαινει το κασε.γιαυτο θελω μια φθηνη να μη χωραει τα τρελα κυβικα ωστε να τα ριχνω για να πλυνω τη βεραντα,χωρις να νιωθω αντιοικολογα.

kuo ποσο κανει το κλιματιστικο για που,ποσα btu

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κατρινα με την τουμπιτσα σου... :( ευτυχως που δεν στυπησες!!!

καθε φορα που μπαινω στο ντουζ αυτο σκεφτομαι! να κρατηθω, να μην γλυστρισω και τετοια...

για τις συσπασεις εσενα σου εδωσε τιποτα???

kuo την πατησες κι εσυ με τον ηλιο... pepanthol αφρο να βαλεις αν κανει. θα δεις αμεση βελτιωση και ενυδατωση!

κοριτσια εγω μιλαω και με τις διδυμομανουλες και εχω ξεσηκωθει γιατι εκει οι περισσοτερες γεννανε αυτο το μηνα!!!!!!!!

αντε στις αρχες ιουλιου...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mitsi1985 έγραψε:

αμαν το ποσο κολλαει το λαπτοπ.

kuoεκτος απο μπανιο στη μπανιερα θα παρω πισινουλα ετσι για ενα καλοκαιρι.αν δε τρυπισει,θα κανει κ το μωρο πλατσουρισματα του χρονου! ο αντρας μου ειναι τυπος του ¨ενα πραμα κ καλο,εγω ειμαι της φτηνιας.ετσι μου λεει να παρουμε πισινα με φιλτρο (πανω απο 80 ευρω),ναι καλα.δε φτανει που δεχτηκα να παρω 3 κουρτινοξυλα 300 ευρω.απτο πρακτικερ θαταν φτηνοτερα,αλλα να πω την αληθεια αισθανομαι οτι αν η διαφορα ειναι φυσιολογικη καλο ειναι να παμε σε μαγαζακια,να τα παιρνει η ελλαδα,να επιβιωσουν οι επιχειρησεις.

Το έχεις βρει εσύ το κόλπο ;) Τέλεια ιδέα η πισινούλα. Έχεις δίκιο σε αυτό με την... αλληλεγγύη στα μαγαζάκια, αλλά συνήθως η διαφορά είναι χαοτική!

Το κλιματιστικό είναι 12.000 btu για σαλόνι και έκανε 650+80 η εγκατάσταση. Μου έπιασε λίγο τον κ... -το ξέρω- αλλά είναι από αυτά τα inverter με το σκεπτικό ότι θα κάνει την απόσβεσή του χωρίς να σκάμε κερατιάτικα στη ΔΕΗ κάθε δίμηνο. Εσείς τι σκέφτεστε;

Κατερινάκι, θα με μαδήσει ναι, και καλά θα κάνει. Με τη μέση τι έγινε; Νιώθεις καλύτερα προς το παρόν τουλάχιστον; Όταν με το καλό γεννήσουμε, πήγαινε κοίταξέ το με μια μαγνητική να 'σαι σίγουρη γιατί οι βρωμοακτινογραφίες δεν τα δείχνουν όλα! Μακάρι να μην είναι τίποτα.

Βασιλικούλα ευχαριστώ! Με Bepanthol παστώνομαι από χθες. Είναι ό,τι πιο δροσιστικό. Καλό; Να:

kapsimo.jpg

Κι εσύ έχεις ξεσηκωθεί ε;! Έρχεται και η σειρά μας B)

Κορίτσια να και μία από το γάμο μια και ανέβαζα. Αυτή είναι η (πολύ χαρούμενη) γιαγιά μου :woohoo: Τον άντρα δεν τον έβαλα γιατί είναι ντροπαλό αγόρι :P

IMG_0089.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

mitsi1985 έγραψε:

Το έχεις βρει εσύ το κόλπο ;) Τέλεια ιδέα η πισινούλα. Έχεις δίκιο σε αυτό με την... αλληλεγγύη στα μαγαζάκια, αλλά συνήθως η διαφορά είναι χαοτική!

Το κλιματιστικό είναι 12.000 btu για σαλόνι και έκανε 650+80 η εγκατάσταση. Μου έπιασε λίγο τον κ... -το ξέρω- αλλά είναι από αυτά τα inverter με το σκεπτικό ότι θα κάνει την απόσβεσή του χωρίς να σκάμε κερατιάτικα στη ΔΕΗ κάθε δίμηνο. Εσείς τι σκέφτεστε;

Κατερινάκι, θα με μαδήσει ναι, και καλά θα κάνει. Με τη μέση τι έγινε; Νιώθεις καλύτερα προς το παρόν τουλάχιστον; Όταν με το καλό γεννήσουμε, πήγαινε κοίταξέ το με μια μαγνητική να 'σαι σίγουρη γιατί οι βρωμοακτινογραφίες δεν τα δείχνουν όλα! Μακάρι να μην είναι τίποτα.

Βασιλικούλα ευχαριστώ! Με Bepanthol παστώνομαι από χθες. Είναι ό,τι πιο δροσιστικό. Καλό; Να:

kapsimo.jpg

Κι εσύ έχεις ξεσηκωθεί ε;! Έρχεται και η σειρά μας B)

Κορίτσια να και μία από το γάμο μια και ανέβαζα. Αυτή είναι η (πολύ χαρούμενη) γιαγιά μου :woohoo: Τον άντρα δεν τον έβαλα γιατί είναι ντροπαλό αγόρι :P

IMG_0089.jpg[/quote:syflmpj6]

kala eisai mia kouklitsa!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Κατερινάκι είσαι τέλεια!!!Αψογο το φορεματάκι σου.....

οσο για την κόκκινη κοιλίτσα είναι πολύυυυ γλυκιά!!! Ελπίζω να μην τσούζει μόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

mitsi1985 έγραψε:

Το έχεις βρει εσύ το κόλπο ;) Τέλεια ιδέα η πισινούλα. Έχεις δίκιο σε αυτό με την... αλληλεγγύη στα μαγαζάκια, αλλά συνήθως η διαφορά είναι χαοτική!

Το κλιματιστικό είναι 12.000 btu για σαλόνι και έκανε 650+80 η εγκατάσταση. Μου έπιασε λίγο τον κ... -το ξέρω- αλλά είναι από αυτά τα inverter με το σκεπτικό ότι θα κάνει την απόσβεσή του χωρίς να σκάμε κερατιάτικα στη ΔΕΗ κάθε δίμηνο. Εσείς τι σκέφτεστε;

Κατερινάκι, θα με μαδήσει ναι, και καλά θα κάνει. Με τη μέση τι έγινε; Νιώθεις καλύτερα προς το παρόν τουλάχιστον; Όταν με το καλό γεννήσουμε, πήγαινε κοίταξέ το με μια μαγνητική να 'σαι σίγουρη γιατί οι βρωμοακτινογραφίες δεν τα δείχνουν όλα! Μακάρι να μην είναι τίποτα.

Βασιλικούλα ευχαριστώ! Με Bepanthol παστώνομαι από χθες. Είναι ό,τι πιο δροσιστικό. Καλό; Να:

kapsimo.jpg

Κι εσύ έχεις ξεσηκωθεί ε;! Έρχεται και η σειρά μας B)

Κορίτσια να και μία από το γάμο μια και ανέβαζα. Αυτή είναι η (πολύ χαρούμενη) γιαγιά μου :woohoo: Τον άντρα δεν τον έβαλα γιατί είναι ντροπαλό αγόρι :P

IMG_0089.jpg[/quote:1ith8l3u]

AAAAAAAAAAAAAA TFOY TFOY TFOY EISAI POLI OMORFI!!!!!!!!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι πανέμορφη νυφούλα! Το φόρεμα μου αρέσει ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, είσαι πετσί και κόκκαλο, τα μαλλιά σου απλά και όμορφα, η γιαγιά νεότατη (νόμιζα ότι είναι η μαμά σου στην αρχή :blush: ) και φαντάζομαι ότι περάσατε υπέροχα!! Να ζήσετεεεεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

mitsi1985 έγραψε:

Το έχεις βρει εσύ το κόλπο ;) Τέλεια ιδέα η πισινούλα. Έχεις δίκιο σε αυτό με την... αλληλεγγύη στα μαγαζάκια, αλλά συνήθως η διαφορά είναι χαοτική!

Το κλιματιστικό είναι 12.000 btu για σαλόνι και έκανε 650+80 η εγκατάσταση. Μου έπιασε λίγο τον κ... -το ξέρω- αλλά είναι από αυτά τα inverter με το σκεπτικό ότι θα κάνει την απόσβεσή του χωρίς να σκάμε κερατιάτικα στη ΔΕΗ κάθε δίμηνο. Εσείς τι σκέφτεστε;

Κατερινάκι, θα με μαδήσει ναι, και καλά θα κάνει. Με τη μέση τι έγινε; Νιώθεις καλύτερα προς το παρόν τουλάχιστον; Όταν με το καλό γεννήσουμε, πήγαινε κοίταξέ το με μια μαγνητική να 'σαι σίγουρη γιατί οι βρωμοακτινογραφίες δεν τα δείχνουν όλα! Μακάρι να μην είναι τίποτα.

Βασιλικούλα ευχαριστώ! Με Bepanthol παστώνομαι από χθες. Είναι ό,τι πιο δροσιστικό. Καλό; Να:

kapsimo.jpg

Κι εσύ έχεις ξεσηκωθεί ε;! Έρχεται και η σειρά μας B)

Κορίτσια να και μία από το γάμο μια και ανέβαζα. Αυτή είναι η (πολύ χαρούμενη) γιαγιά μου :woohoo: Τον άντρα δεν τον έβαλα γιατί είναι ντροπαλό αγόρι :P

IMG_0089.jpg[/quote:2c9i4lps]

Η πιο sweeeeet νυφουλα!!!!!Να ζηστε κοριτσαρα μου...συγκινηθηκα

τωρα!!Η γιαγιακαα..γελαει με τη ψυχη της!και που να δει και την δισεγγονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...