Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

καλησπερα κοιλιτσες ομορφες κ πλεον μεγαλες... :):):)

ελπιζω να ησαστε ολες καλα εχω χασει πολλα επισοδεια αλλα κανει τοση ζεστη που δεν την παλευω να καθομαι ουτε στο pc...

Diosa μου λυπαμε για οτι σου συνεβει....υπομονη κ συντομα ο θεουλις θα σου στειλει αλλο....σε θαυμαζω απιστευτα ομως γιατι εχεις πολυ δυναμη μεσα σου κ προχωρας μπροστα κ ετσι ειναι το σωστο καθε εμποδιο για καλο λενε....ευχομαι κ το Βερονικακι μας να μπει κ να δει αυτα που λεμε κ να παρει δυναμη απο εσενα κ να μην απογοητευτει....

ασχετο αλλα τελικα τον τουμπαρα τον αντρα μου εχτες... :blush::blush::blush: δυο μερες τον κυνηγαω κ τελικα εχτες δεν μπορεσε να μου αντισταθει... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

καλησπερα κοριτσια μου!!!

κατρινα κι εμενα θελησε καποια στιγμη να μου βαλει νωριτερα απο την αρχικη που ειναι 18/9 αλλα δεν τον αφησα ;)

εμεις σημερα παραλαβαμε τις προικες!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΚΙ ΕΝΑ φωτιστικο για το παιδικο, τελειο!!!! μια τεραστια πεταλουδα, χειροποιητο, με φοβερα χρωματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν μια ώρα γύρισαμε από την παιδίατρο και η μικρή έχει ωττίτιδα.....όταν τους έλεγα εγώ στο νοσοκομείο να της δώσουν κάτι για τα φλέματα-βήχα και μύξες με γράφανε..........να τα τώρα πάλι με αντιβίωση :angry::angry::angry::angry: Αύριο το πρωί θα πάμε στον νευρολόγο και η παιδίατρος συνέστησε να την δεί και παιδοχειρούργος. Επίσης θα πρέπει λέει να γίνει εγκεφαλογράφημα και μαγνητική. Αυτά σας έπρηξα το ξέρω αλλά έχω σκάσει τώρα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntora26 έγραψε:

καλησπερα κοιλιτσες ομορφες κ πλεον μεγαλες... :):):)

ελπιζω να ησαστε ολες καλα εχω χασει πολλα επισοδεια αλλα κανει τοση ζεστη που δεν την παλευω να καθομαι ουτε στο pc...

Diosa μου λυπαμε για οτι σου συνεβει....υπομονη κ συντομα ο θεουλις θα σου στειλει αλλο....σε θαυμαζω απιστευτα ομως γιατι εχεις πολυ δυναμη μεσα σου κ προχωρας μπροστα κ ετσι ειναι το σωστο καθε εμποδιο για καλο λενε....ευχομαι κ το Βερονικακι μας να μπει κ να δει αυτα που λεμε κ να παρει δυναμη απο εσενα κ να μην απογοητευτει....

ασχετο αλλα τελικα τον τουμπαρα τον αντρα μου εχτες... :blush::blush::blush: δυο μερες τον κυνηγαω κ τελικα εχτες δεν μπορεσε να μου αντισταθει... :):):)[/quote

που χαθηκες εσυ Ντορακι?ολα καλα?τι ρωταω..μετα το χτεσινο..φανταζομαι..ολα οκ..!! ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

καλησπερα κοριτσια μου!!!

κατρινα κι εμενα θελησε καποια στιγμη να μου βαλει νωριτερα απο την αρχικη που ειναι 18/9 αλλα δεν τον αφησα ;)

εμεις σημερα παραλαβαμε τις προικες!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ ΚΙ ΕΝΑ φωτιστικο για το παιδικο, τελειο!!!! μια τεραστια πεταλουδα, χειροποιητο, με φοβερα χρωματα!!

και εγω δεν θα τον αφησω να αλλαξει ΠΗΤ!

για το φωτιστικο ετσι οπως μας το λες..θελουμε φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια@ έγραψε:

Πριν μια ώρα γύρισαμε από την παιδίατρο και η μικρή έχει ωττίτιδα.....όταν τους έλεγα εγώ στο νοσοκομείο να της δώσουν κάτι για τα φλέματα-βήχα και μύξες με γράφανε..........να τα τώρα πάλι με αντιβίωση :angry::angry::angry::angry: Αύριο το πρωί θα πάμε στον νευρολόγο και η παιδίατρος συνέστησε να την δεί και παιδοχειρούργος. Επίσης θα πρέπει λέει να γίνει εγκεφαλογράφημα και μαγνητική. Αυτά σας έπρηξα το ξέρω αλλά έχω σκάσει τώρα :x

ευχομαι ολα να πανε καλα κοριτσακι μου..

κανε λιγο υπομονη..και ολα θα τελειωσουν..

Τουλαχιστο θα κανεις ολες τις εξετασεις..και θα εισαι ησυχη μετα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το φωτιστικο θα το παρω την αλλη εβδομαδα και θα σας βαλω φωτο!!!

μαρια, μην ανησυχεις, για προληπτικους λογους θα σου ειπανε να κανεις αυτες τις εξετασεις...

η ωτιτιδα θα περασει, τα εχουν αυτα τα πιτσιρικια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Κατρίνα, Θα πεις στο γιατρό σου να γράψει ΠΗΤ όσο γίνεται αργότερα (σε καμία περίπτωση να μην τη μεταφέρει 01/09 γιατί δεν σε συμφέρει καθόλου!

αλλα γιατι δε με συμφερει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια, αλλά να.... είναι που ήρθαν όλα απανωτά και η καημενούλα δεν έχει σηκώσει κεφάλι!

Λοιπόν το φωτιστικό πεταλούδα και εγώ θέλω πολύ να δω, ανυπομονούμε και εμείς μαζί σου για την παραλαβή του!

Κατρίνα μου πως τα πέρασες στα μέρη μας? Σου άρεσε? Ελπίζω να γέμισες μπαταρίες περισσότερο από την κούραση του ταξιδιού. Να μου φιλήσεις την κόρη σου, από την μαρια@ πές της χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina μου χαθηκα γιατι το pc του αντρα μου το οποιο εχουμε στο σαλονι κατι εχει παθει κ κολαει συνεχεια κ δεν το ανοιγουμε κ μπαινω απο το pc του αδερφου μου αλλα τωρα με την ζεστη εχουμε ενα air contition μονο στο δωματιο μου κ το πρωι μεχρι καποια στιγμη το απογευμα κλεινουμε το δωματιο του αδερφου μου κ αναβουμε το air contition κ δροσιζει κ κουζινα κ σαλονι με αποτελεσμα το δωματιο του αδερφου μου να ειναι φουρνος κ να μην παταω το απογευμα μπορει να καθετε ο αδερφος μου γιαυτο χαθηκα...κατα τα αλλα ολα μια χαρουλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτέλους σας διάβασα!!! :woohoo:

Βρε πολυλογούδες ούτε η ζέστη σας σταματά!!! :ohmy:

Μαρία μου περαστικά και πάλι στην Ελλη!Ωτίτιδα τελικα,ε;Το καημενούλι θα ταλαιπωρηθεί λαγάκι αλλά θα περάσει!!!

Αναστασία πιάσατε κεφαλακι;;;;Πως;;;;Κι εγώ θέλωωω!!! :woohoo:

Την Παρασκευή έχω το πρώτο μου μαθημα ανώδυνου τοκετού και ανυπομονωωω!!!!

diosa καλά να περάσετε στην εκδρομούλα σας!!!

Ντοράκι φαντάζομαι πόσο θα ηρέμησες!!! B)

Κατρινάκι μου εντάξει το ταξιδάκι;Γέμισαν οι μπαταρίες!!!

αντε να μας ξαναρθεις σύντομα!!!

Δεν θυμάμαι κάτι άλλο...

Θα επανέλθω μόλις θυμηθώ κάτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασουλα μαθηματα βλεπω!!!για να δουμε εμπειριες!!θε με πιανανε τα γελια εμενα παντως!

Στη Θεσσαλονικη περασα τελεια..!!!δεν με κουρασε το ταξιδι..οσο φανταζομουν!Η μεση μου ομως με ενοχλουσε ολες τις μερες..!Με τα κοριτσια περασαμε ενα πολυ ομορφο απογευμα..ναταν κιαλλο..

Τωρα θα σας πω και την ασχημη παραλιγο περιπετεια μου!Τη Κυριακη το βραδυ μπηκα να κανω ενα ντουζακι.και χωρις να το καταλαβω..σε κλασματα..γλυστραω και πεφτω μεσα στη μπανιερα..αντανακλαστικα..εβαλα το χερι μου και χτυπησα ευτυχως μονο απο τον αγκωνα και κατω..οπου εγινε τουμπανο..και καταμαυρο..!ευτυχως ετσι προστατεψα τη κοιλιτσα μου και ο μπεμπουλης δεν ηρθε σε επαφη με τη μπανιερα!Ομως απο το πεσιμο και τρανταγμα..μεσα στη μπανιερα..πρεπει να τρανταχτηκε..η μεση μου γιαυτο και υποφερω τωρα περισσοτερο!! :(:( Μετα το πεσιμο..βγηκα σα τη βρεγμενη γατα..και δεν ηξερα να το πω του αντρα μου η οχι?τελικα του το ειπα..για παν ενδεχομενο!Αφου τα ακουσα χωρις αιτια..ξαπλωσα και περιμενα να ακουσω το μωρο..!Στην αρχη τιποτα..αλλα δεν αγχωθηκα γιατι ημουν σιγουρη οτι προστατεψα τη κοιλια..!μετα απο λιγο..αρχισε το κλωτσιδι ο μικρουλης μου και ηρεμησαμε ολοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Κατρινάκι μου θέλει πολύ προσοχή η μπανιέρα... :S:S

Ελπίζω να μην πονάς πολύ... :(

Το μωράκι σου δεν παθαίνει τίποτα!!!Προστατεύεται πολύ καλά μέσα στον σάκο!

Αλλά πολύ πολύ πολύ προσοχή όλες μας!!!!

ΝΑΙ!!!Την Παρασκευή θα κάνω το πρώτο μου μαθημα και θα σας πω εντυπώσεις!!!

Μπαααα...Εγώ δεν θα γελάω...Είμαι σοβαρό κορίτσι εγωωωω :laugh: :laugh: :laugh:

Είμαι πολύ περίεργη πάντως να δω τι θα μάθουμε!!!

Μετά θα έρχομαι σπίτι και θα κάνω ασκησούλες για να τα δείχνω και στον Ακη... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasoula mporeis na rwthseis ton giatro sou an mporei na to kanei..an k egw den to sunistw polu giati an den einai ekpaideumenos se auto oso kalos giatros kai na einai mporei na thn piesei polu kai na ths prokalesei tpt.emena mou to proteine h maia mou giati hksere kai epeidh epepe na to kanei k h idia gia na dei ti 8esh exei..

ax phgaine na mas peis pws einai!!!!egw 8a paw stis 28/6!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια φορά να σας πω κι εγώ πρώτη ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! Αφού "κάποια" με ξύπνησε απ τα αξημέρωτα με τις κλωτσίτσες της..... B)

Είμαι με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά από χθες που πήγα γιατρό κ την είδα....Ειναι 1.488 γραμ(καμια σχέση με 2 κιλά που μου χε πει ο άλλος γιατρός για τέλη 29ης),παρ'όλα αυτά είναι πολύ καλή,30+3 την βγάζει το μηχάνημα.Θα γεννηθεί πάνω απο 3,5 κιλά,μεγάλο μωρό(τι έχω να περάσωωω :blink: ) και είναι και ψηλούλα!Πάλι καλά που μου μοιασε λέω του μπάμπα.... :P:P:P Είδαμε τη φατσούλα της σε 4ντι και ήταν τέλειαααα....είχε και λόξυγγα και τη βλέπαμε που έκανε πάνω κάτω!! :laugh:

Αχχχ,πετάω σε πελάγη ευτυχίας.... :silly: :silly: :silly:

Με το καλό να τα παρουμε όλες μας αγκαλιά τα αστέρια μας ρε κορίτσια....

Και πάλι

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!

Κατρίνα πολύ τρόμαξα μόλις διάβασα οτι έπεσες....πρόσεχε! Κι όλες οι υπόλοιπες φυσικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

ανν..πολυ μου αρεσε αυτο που εγραψες..οτι ..ενοιωσες το κεφαλακι της μικρης..πως ηταν ακριβως το αγγιγμα?θελω κι εγω!!!προς το παρων φανταζομαι μονο πατουσακια πιανω εγω..μιας και τεντωνει και μολις το ακουμπαω τραβιεται..χιχιχι!

diosa..χαιρομαι που ξανγυρισες στη παρεα μας παρολαυτα..!!Πραγματικα..σε θαυμαζω..να ξερεις!

νανα80..αντε τελειωσες κι εσυ!αλλα δεν καταλαβα τι εννουσε ο γιατρος εκθεση απο τη Β επιπεδου?Δηλ.δεν φτανει μονο το υπερηχο..και αυτα που μας εδωσαν τοτε?(οι μετρησεις δηλ)

kalhmera koritsakia!pistepse me katrina mou oute oidios iksere..hrthe o dieythynths kai ola kala meta!einai poli antidrastikos kai blakas!!! :woohoo: perimeno to xarti na mou epistrepsoun apo th douleia na do kai th hmeromhnia tha baloun

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου! Την παλεύετε με τη ζέστη ή λιώσιμο; Τυχερές οι του Ιονίου, σίγουρα είναι πολύ πιο υποφερτά εκεί! Εγώ ξύπνησα... στης μαμάς μου. Μετά από δύο άγρυπνες νύχτες τα μάζεψα και τον εγκατέλειψα για λίγο :blush: και σε λίγο πάω να κλαφτώ σε συνοικιακό μαγαζί με κλιματιστικά μπας και έρθουν σήμερα να εγκαταστήσουν ό,τι υπάρχει. Και το καλύτερο: ΚΑΗΚΑ κορίτσια στην παραλία το ζώον... :( Ούτε που κατάλαβα πώς, αλλά φτάσαμε σπίτι χτες και ήμουν... Ακόμη και η κοιλιά. Φοβήθηκα μήπως έκανα κακό στη μικρούλα μου αλλά ευτυχώς παραμένει πολύ ζωηρή :dry: Αυτό ήταν το τελευταίο μπάνιο για φέτος.-

Κατά τ' άλλα, soupitsa, είδα ότι είσαι κοντά σε μια απόφαση επιτέλους! :P Το Inglesina θα ψήφιζα (και ούτε καν το free, σιγά τη διαφορά) χωρίς να ξέρω το Ethos. Το Peg Perego στην ίδια κατηγορία είναι, όμως είναι αρκετά πιο ογκώδες κλειστό από το Inglesina, που σημαίνει ότι πρέπει οπωσδήποτε να τσεκάρεις αν χωράει σε πορτ μπαγκάζ (και ασανσέρ έτσι κι αλλιώς).

Γιούλη, σχετικά με επιπλάκια (ειδικά τα μικροέπιπλα), μη σου κάνει καμία εντύπωση αυτό που αναφέρεις σε σχέση με ποιότητα και τιμή! Στο ΙΚΕΑ το πιστεύω πραγματικά ότι μπορείς να βρεις και πράγματα ισάξια σε ποιότητα και φυσικά σε καλύτερη τιμή. Πήραμε μια σούπερ συρταριέρα από εκεί για τη μικρή. Το σκεφτόμουν και για κούνια, αλλά με χάλασε το ότι είναι αρκετά στενές. Όμως από πλευράς ποιότητας, την πιάνεις και βλέπεις ότι δεν έχει καμια διαφορά από αντίστοιχα σχέδια πιασοκ@λάδικων μαγαζιών :angry:

Όσο για το ότι περνάει ο καιρός και βαραίνουμε... Μπέλλα, χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, μάλλον χειρότερα θα γίνουν τα πράγματα! Εγώ αυτές τις μέρες δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου πλέον :dry: Στο γάμο βάλε ό,τι πιο άνετο μπορείς δεδομένης της συγκυρίας, ξέχνα τα ψηλά τακούνια και κάτσε κάπου κυρία! Γιατί να είσαι όρθια και να ταλαιπωρείσαι; Θα καταλάβουν οπωσδήποτε!

Βασούλα, καλά βαψίματα! Τέλεια ακούγονται τα χρώματα :) Το ίδιο και της Γιούλης. Θα βάλετε φωτογραφίες μετά, ε! Σχετικά με τις αγορές, Βάσω, εκτός από προπληρωμένη κάρτα υπάρχει και η επιλογή του εμβάσματος σε κάποια μεγάλα sites (με έμβασμα έστειλα τα χρήματα για το καροτσάκι μας).

Μαράκι, περιμένουμε νέα της μικρής ε! Μακάρι να είναι όλα σούπερ. Σε τι κόσμο ζούμε ρε γαμώτο. Ταλαιπωρία και επιπλέον άγχος για τα στοιχειώδη...

Χρύσα, καλωσήρθατε και συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα! Τι παγωτάκι διαλέξαμε τελικά;

Αναστασία, πολύ με συγκίνησε η περιγραφή σου μετά τη χθεσινή επίσκεψη για να δείτε την μπέμπα! Ευχαριστούμε πολύ και για τις πληροφορίες :)

Yeliz, καλοπερνάμε ε; Τι τέλεια που πρέπει να είναι εκεί! Φάε ένα ορίτζιναλ σεκέρ παρέ και για εμάς :P

Κατερινάκι, καλώς μας ήρθες και πάλι! Περάσατε όμορφα; Καλό μου... διάβασα για το πέσιμο :( Ελπίζω να είσαι καλύτερα. Ο μεγάλος μου φόβος είναι αυτός, όμως ευτυχώς λειτούργησες αστραπιαία :kiss:

Βασιλική, με γεια σας οι διδυμοπροίκες! Χτες είδα κάτι γλυκύτατα διδυμάκια στην παραλία και σε σκεφτόμουν. Δίχρονα και πολύυυ ήσυχα!

Βασούλα μου, καλή αρχή και περιμένουμε εντυπώσεις ε!

Ελπιδάκι, καλημέρα και συγχαρητήρια! Πολύ καλή η μικρούλα! Μεγάλωσε πολύ πολύ :)

Σήμερα θα δούμε και τη δική μας. Ελπίζω να πέρασε το ενάμιση! Ο γιατρός σίγουρα θα μου τα χώσει που κάηκα- και πολύ καλά θα κάνει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα έγραψε:

soupitsa έγραψε:

αλλα γιατι δε με συμφερει?[/quote:3djqws1a]

na gnorizete koritsakia oti kai noritera na gennhsete apo tis 56 hmerres den tis xanete tis pernete meta !de xanoume kaimia mera 56 prin kai 67 meta :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες μου!!!!εχθες ολο το βραδυ τα ειχα τα ποδια ψηλα και ευτυχως σημερα ειναι ξεπρησμενα!φυσικα θα πρηστουν παλι...περιμενω τηλ.απο την γιατρο μου ,θα μου κλεισει ραντεβου για το ντομπλερ!εχω αγωνια(κλασικα!)για να δω ποσο μεγαλωσε...Κατρινα μου ευτυχως δεν χτυπησες ασχημα...και γω ετσι δυσκινητη που εχω γινει αρχισα να φοβαμαι την μπανιερα,1-2 γλυστρησα,χωρις να το καταλαβεις ρε παιδι μου γινεται...βρε kuo μου αντηλιακο δεν εβαζες συνεχεια;τωρα το δερμα μας ειναι ακομα πιο ευαισθητο..να προσεχετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Μια φορά να σας πω κι εγώ πρώτη ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! Αφού "κάποια" με ξύπνησε απ τα αξημέρωτα με τις κλωτσίτσες της..... B)

Είμαι με ένα χαμόγελο ως τα αυτιά από χθες που πήγα γιατρό κ την είδα....Ειναι 1.488 γραμ(καμια σχέση με 2 κιλά που μου χε πει ο άλλος γιατρός για τέλη 29ης),παρ'όλα αυτά είναι πολύ καλή,30+3 την βγάζει το μηχάνημα.Θα γεννηθεί πάνω απο 3,5 κιλά,μεγάλο μωρό(τι έχω να περάσωωω :blink: ) και είναι και ψηλούλα!Πάλι καλά που μου μοιασε λέω του μπάμπα.... :P:P:P Είδαμε τη φατσούλα της σε 4ντι και ήταν τέλειαααα....είχε και λόξυγγα και τη βλέπαμε που έκανε πάνω κάτω!! :laugh:

Αχχχ,πετάω σε πελάγη ευτυχίας.... :silly: :silly: :silly:

Με το καλό να τα παρουμε όλες μας αγκαλιά τα αστέρια μας ρε κορίτσια....

Και πάλι

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!

Κατρίνα πολύ τρόμαξα μόλις διάβασα οτι έπεσες....πρόσεχε! Κι όλες οι υπόλοιπες φυσικά!

αχ!τι ωραια!!!τι καλα μεγαλωσε!!!την πετυχατε και σε πολυ γλυκια φαση! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!

τι θα κανουμε με αυτη τη ζεστη???? δεν κλεινω το κλιματιστικο λεπτο αυτες τις μερες.... :P οχι τιποτε αλλο αλλα στεγνωνει η μυτη μου και το στομα μου...

με εχει πιασει ενα αγχος βρε κοριτσια αυτες τις μερες και δεν ξερω γιατι..

ολο σκεφτομαι διαφορα, του τυπου μηπως κατι δεν παει καλα και δεν το ξερω.... :blink::blush:

απορω τι εχω παθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Ετοιμάζομαι για ψώνια! Η αδελφή μου πήρε πολύ πατριωτικά την αναβλητικότητά μου και με έχει τόσο ικανή να μην έχω πάρει τίποτα μέχρι να γεννηθεί το μωρό που είπε να με αναλάβει προσωπικά θέλω δε θέλω. Έτσι σήμερα που δε δουλεύω (γιούχουυυυ) θα έρθει να με πάρει να αρχίσουμε αν και σέρνομαι από τη ζέστη (ούτε αυτή η δικαιολογία δεν την έπεισε να κάτσουμε σπιτάκι μας). Έχει κάνει και λίστα, λέει... Πω πω, μάλλον θα περάσω δύσκολες μέρες :P

kuaki, πήγαινε και παρακάλεσε πολύ για το aircondition. Αν σε δουν με την κοιλιά και με ναζιάρικο-απεγνωσμένο ύφος, σίγουρα θα κάνουν κάτι, ειδικά αν πας σε συνοικιακό μαγαζί...Thanks για τις συμβουλές για τα καροτσάκια. Σήμερα θα πάρω και τη μεζούρα και θα αρχίσω να μετράω πόρτες!

Κατερίνα, τι πήγες να πάθες στα καλά καθούμενα??? :blink: Θέλει πολύ προσοχή... Να μπαίνεις και να βγαίνεις πολύ σιγά... Πω πω...ευτυχώς που γλύτωσες. Σου έλεγα να μη γράψει νωρίτερα ΠΗΤ για να μη συμπέσει με την άδειά σου και για να κάτσεις έστω και λίγο παραπάνω μετά με το μωράκι...

Ελπιδάκι φαίνεσαι τόσο μα τόσο χαρούμενη (παρόλο το πρώινό ξύπνημα με τις κλωτσίτσες χι χι χι). Ολόκληρος κορίτσαρος 3,5 κιλά και είσαι και μια σταλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vasiliki76 έγραψε:

καλημερα κοριτσια μου!!!!

τι θα κανουμε με αυτη τη ζεστη???? δεν κλεινω το κλιματιστικο λεπτο αυτες τις μερες.... :P οχι τιποτε αλλο αλλα στεγνωνει η μυτη μου και το στομα μου...

με εχει πιασει ενα αγχος βρε κοριτσια αυτες τις μερες και δεν ξερω γιατι..

ολο σκεφτομαι διαφορα, του τυπου μηπως κατι δεν παει καλα και δεν το ξερω.... :blink::blush:

απορω τι εχω παθει!!!

λογικο ειναι αυτο που νιωθεις,αλλα προσπαθησε να διωχνεις τετοιες σκεψεις..ολα καλα θα πανε,απλα πλησιαζει ο καιρος και ειναι κατι αγνωστο...γι'αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Καλημέρα!! Ετοιμάζομαι για ψώνια! Η αδελφή μου πήρε πολύ πατριωτικά την αναβλητικότητά μου και με έχει τόσο ικανή να μην έχω πάρει τίποτα μέχρι να γεννηθεί το μωρό που είπε να με αναλάβει προσωπικά θέλω δε θέλω. Έτσι σήμερα που δε δουλεύω (γιούχουυυυ) θα έρθει να με πάρει να αρχίσουμε αν και σέρνομαι από τη ζέστη (ούτε αυτή η δικαιολογία δεν την έπεισε να κάτσουμε σπιτάκι μας). Έχει κάνει και λίστα, λέει... Πω πω, μάλλον θα περάσω δύσκολες μέρες :P

kuaki, πήγαινε και παρακάλεσε πολύ για το aircondition. Αν σε δουν με την κοιλιά και με ναζιάρικο-απεγνωσμένο ύφος, σίγουρα θα κάνουν κάτι, ειδικά αν πας σε συνοικιακό μαγαζί...Thanks για τις συμβουλές για τα καροτσάκια. Σήμερα θα πάρω και τη μεζούρα και θα αρχίσω να μετράω πόρτες!

Κατερίνα, τι πήγες να πάθες στα καλά καθούμενα??? :blink: Θέλει πολύ προσοχή... Να μπαίνεις και να βγαίνεις πολύ σιγά... Πω πω...ευτυχώς που γλύτωσες. Σου έλεγα να μη γράψει νωρίτερα ΠΗΤ για να μη συμπέσει με την άδειά σου και για να κάτσεις έστω και λίγο παραπάνω μετά με το μωράκι...

Ελπιδάκι φαίνεσαι τόσο μα τόσο χαρούμενη (παρόλο το πρώινό ξύπνημα με τις κλωτσίτσες χι χι χι). Ολόκληρος κορίτσαρος 3,5 κιλά και είσαι και μια σταλιά.

:woohoo: τι ωραια!!!αντε και μεις να αρχισουμε τα ψωνια,απ'οτι βλεπω μετα τον γαμο θα ξεκινησουμε,γυρω στις 15 Ιουλιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!!!!!!! :laugh:

χτες ηταν το πρωτο βραδυ που δε με επαιρνε ο υπνος ως το ξημερωμα.χτες ενα σκυλι εκλαιγε ολη νυχταα ειτε ατην ανυποφορη ζεστη ειτε επειδη ακουγε κατι περιεργο...μη κακομελεταω αλλα φοβαμαι σεισμο.ρε δε σταματησε,με επιασε φοβος,με υπεβαλλε.

πηραμε ενα ανεμιστηρα για το δωματιο,δε μπορω νσ σντεξω το κλιματιστικο μεσα στουπνοδωματιο.ωστοσο το σπιτι χρειαζεται ενα κλιματιστικο 20αρι κ ο αντρας μου θα ψοφισει στο σαλονι αν δε το παρουμε.ποσο να κανει ομως το 20αρι..... :huh::huh:

κατρινακι μεγαλη προσοχη,ο αντρας μου μου εχει απαγορευσει να μπαινω στα νερα εν απουσια του γιατι ειχε παθει ζημια η μαμα του απο γλιστρα.εβαλα κ εγω αυτο το αντιγλιστρικο πλαστικο στο πατο με ¨καρφακιᨴγια μασαζ πατουσας. :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...