Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

aaaaaaaaaa xexasa na sas pw kai to simantikotero simera piga ston diavitologo kai stin diaitologo mou mia xara ola to zaxaro katevenei alla gia na min anevei anevasame ta epipeda ivsoulinis ola ok omws!kai to simantikotero emeina statheri sta kila mou exw parei sto synolo 7 kila dextika synxaritiria kai xerete poia einai i epivraveysi mou??????

mia mpala pagwto oti geysi thelw!san oneiro mou fenete tha to afisw na liwnei sto stoma mou ante na dw kai tin antidrasei tis mpempas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xrisanthemo έγραψε:

aaaaaaaaaa xexasa na sas pw kai to simantikotero simera piga ston diavitologo kai stin diaitologo mou mia xara ola to zaxaro katevenei alla gia na min anevei anevasame ta epipeda ivsoulinis ola ok omws!kai to simantikotero emeina statheri sta kila mou exw parei sto synolo 7 kila dextika synxaritiria kai xerete poia einai i epivraveysi mou??????

mia mpala pagwto oti geysi thelw!san oneiro mou fenete tha to afisw na liwnei sto stoma mou ante na dw kai tin antidrasei tis mpempas!

Χαχαχ!Κοίτα χαρά για μια μπάλα παγωτό η Χρύσα!!! Εχεις δίκιο μωρέ,σε πειράζω....Πάντως η συνυφάδα μου που είχε ανεβάσει κι αυτή ζάχαρο κι έκανε ινσουλίνες έτρωγε 1 μπαλίτσα κάθε 3-4 μέρες! Αν είσαι καλό κορίτσι ίσως σε αφήσουν κι εσένα! ;)

Κορίτσια στις 6 έχουμε ραντεβού με το γιατρό,να δούμε τη μπουμπουκίτσα μας!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Είμαι πολύ χαρούμενη γτ έχω να τη δω απο αρχές Μαη....Ο γιατρός στην αθήνα έχει ενα παμπάλαιο μηχάνημα κ δεν διακρίνεται τπτ...ενώ αυτός εδώ όλα τελευταίας τεχνολογίας....είδες αν είναι νεαρός ο γιατρός,μέσα σε ολα αυτά είναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Γιουλη ετσι οπως μου τα γραφεις θα γινει φοβερο

το δωματιο του μπεμπη...

αλλα..χαρα στο κουραγιο σας βρε κοριτσι μου ..

χιλια δυο πραγματα θα κανετε ..το αποτελεσμα επειδη θα

ειναι υπεροχο το θελουμε σε φωτογραφια[/quote

Σε ευχαριστώ πολύ....

Μόλις το ετοιμάσω θα το ανεβάσω.

Άσε στήνουμε υπερπαραγωγή αλλά προσπαθούμε όσο πιο οικονομικά γίνετε...

Κορίτσια σας αφήνω για λίγο. Επανέρχομαι σε λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou gluka ti kanete?

shmera eimai polu xaroumenh!!!phgame sth maia,metrhsame to sakxaro mou kai enw to katwtero fusiologiko (me tis Souhdikes times)einai 4 egw exw 5.polu kala dld.h piesh mou einai 9,6/6,1.evala sunolika 9-10 kilakia.edw kai 2 evdomades den phra grammario alla h mpempoula mou megalwse.h koilitsa mou megalwse kata 2cm.oi sfugmoi ths mpempoulas mou anerxontai stous 142.to kalutero????????????????????????ekei pou pshlafize h maia thn koilia mou gia na dei ti 8esh exei(parempiptontws den exei allaksei 8esh edw kai 8-9 evdomades,einai me to kefalaki katw)mou leei:8eleis na niwseis to kefali ths?ths lew naiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mou leei 8a to kanoume omws polu prosextika.ksafnika koritsia epiasa to kefalaki ths karamelitsas mou!!!!!api8anh ais8hsh htan!!!!!!!!den hksera ti na kanw?na klapsw h' na gelasw..ta ekana k ta duo etsi gia poikillia :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

rwthsa gia tis suspaseis pou exoume kai mou eipe an einai suxnes kai sunodeuontai apo pono prepei na pame sto nosokomeio gia na mas elegksoun kai na mas dwsoun ena xapi na hremhsoume.epishs rwthsa gia ta xeria kai ta podarakia pou ponane kai prhzontai kai mou eipe pws einai entelws fusiologiko kai to mono pou mporoume na kanoume einai ksapla kai pshla ta podia mas.

epishs!!!kati polu shmantiko!!!!!!mou eipe pws 8a arxisoume ta vradia na mhn koimomaste kala..dld..8a ksupname me to paramikro kai 8a koimomaste epishs me to paramikro kai o logos???to swma mas proetoimazetai gia ton 8hlasmo..etsi leitourgei to swma otan 8hlazei h gunaika.oses anhsuxeite gia to sth8os pou mporei na mhn exei megalwsei(parte mati emena) mou eipe pws to sth8os 8a megalwsei 3 meres meta ton toketo+fusika to mege8os tou sth8ous den paizei rolo sto an 8a exoume gala!!!phra polles apanthseis shmera kai hremhsa!!!!me to kalo ta mwrakia mas glukes mou egkuoules!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γειααα σααας!!! είδατε που δεν άντεξα και ήρθα να σας βρώ? :P:P

Λοιπόν είμαι σέ ένα νησάκι στη θάλασσα του Μαρμαρά στην Τουρκία... Η θεία μου που ζεί μόνιμα στην Κωνσταντινούπολη έχει πανσιόν εδώ και είπαμε να έρθουμε μια βολτούλα... Εγώ είχα φέρει και laptop μαζί μου,

γιατί δεν είχα σκοπό να κάνω μπανάκι και είπα να έχω κάτι να ασχολούμαι (παιχνιδάκια κτλ) αλλάαα για πολύ καλή μου τύχη το internet cafe που είναι ακριβώς απο κάτω έχει ξεκλείδωτο το ασύρματο δίκτυο... χεχε και εγώ συνδέομαι και έχω φουλ σήμα... και μπορώ να σερφάρω όοσο θέλω!! Τυχαίο??? Δεν Νομίζω!! :laugh: :laugh: εσείς τι κάνετε? μόλις μπήκα είδα 301 νέα μηνύματα (ΠΟΛΥΛΟΓΟΥΔΕΣΣΣ) :blink: :woohoo: :silly: μάλλον δεν θα προλάβω να τα διαβάσω γιατί έχω και τον αντρούλη μου που με πρήζει για να παίξει poker!! (και να φανταστείτε δεν ήταν ύπερ στο να κουβαλάμε και το laptop :angry: ) Αν έγινε κάτι συγκλονιστικό ενημερώστε με please!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

Αγορες απο το ιντερνετ δεν μπορω να κανω ....

ο αντρας μου δεν θελει με τιποτα πιστωτικη ...

οποτε ολα απο την ΕΛΛΑΔΑΡΑ θα τα παρουμε και θα

μας πιασουν και τον κ..... κανονικα!!!!!!!

οσον αφορα το παιδικο δωματιο ..σιγουρα ενα μωρο

χρειαζεται πολυ λιγοτερα απο οσα θα του προσφερουμε ...

το θεμα ειναι ομως οτι τελικα θα πεσουμε στην παγιδα

να αγορασουμε και περιττα πραγματα και ισως καποια

να ξεφευγουν στς τιμες..

καλησπερα..!!!! Εχω και εγω το ιδιο προβλημα εμιστοσυνης του αντρα μου αλλα στην bimbomarket που καποια κοπελα προανεφερε μπορεις να παραγγειλεις οτιδηποτε και να τα πληρωσεις την ωρα τις παραλαβης!Απλα ανεβαινει το κοστος μεταφορικων κατα 10ευρω, σκεψου ομως οτι μπορεις να γλιτωσεις τουλαχιστον 200 ευρω απο το καροτσακι ας πουμε?????Στο λητω πχ πουλανε της chicco το τριο scoop 590 ενω εκει με τα εξοδα αποστολης θα παει 430....ειναι μεγαλη η διαφορα!!!! και χωρις πιστωτικη!!!! Ο δικος μου παντως πειστηκα οταν του δειξα οτι υπαρχει τροπος πληρωμης με μετρητα!!! και ασε που το συγκεκριμενο site δεν ειναι αποκλειστικα για αγορες αλλα υπαρχει και το αναλογο καταστημα στην ρωμη..αρα μπορεις να τηλεφωνησεις και να ερθεις αμεσα σε επαφη για οποιαδηποτε ερωτηση!!!!

Φιλακια πολλα και καλες αγορεεεεεεες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P:P kalhspera koritsakia!!!phga sto ika kai edosa maxh me to gynaikologo tou kentrou manas kai paidiou gia na mou grapsei thn adeia kyhseos!!malosame den ithele giati ektos apo to parapemptiko tou nosokomeiou kai giatrou ithele ekthesh gia th b epipedou :side: meta pou phga sto dieythynth mou thn egrapse!! :blush::blink::S treis fores exo paei kai tis treis malosa me ton blaka!!!edosa to xarti sth douleia kai perimeno . o giatros tou ika mou edose PHT 28/08/2010 ENO O DIKOS MOU 08/09/2010 .MPAXALO????POS METRAO TIS 56 MERES TORA KORITSAKIA????
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τις 56 μερες τις μετρας ημερολογιακα απο την πητ μη υπολογιζοντας την.

κοριτσια ξερει καμια σας αν κανει να χρησιμοποιησουμε το φαρμακο που ψεκαζουν στα κλιματιστικα για τους μυκητες και τα μικροβια????

μου λεει η αδελφη μου να ερθει ο γαμπρος μου να μου τα ψεκασει γιατι λεει ειναι χειροτερα να το ανοιγω με τα μικροβια που μαζευει αλλα εγω φοβαμαι μηπως δεν κανει... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα για λιγο να πω μια καλησπερα ...

αλλα πως να πω μια μονο καλησπερα οταν γραφετε τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα

πολλα ???????

καταρχην ! an-n μου χαρηκα παρα πολυ με την μπεμπουλα σου ..επιασες το κεφαλακι της ε ???? απιστευτο!!!!μεγαλωσε πολυ το μωρακι σου,μπηκες στην τελικη ευθεια ....αντε και στα δικα μας οι υπολοιπες!!!

diosa μου καλησπερα πηγατε εκδρομουλα βλεπω ???? γιατι να μην κανεις μπανακι ? με τοση ζεστη δεν σκας??? εμεις παντως σκασαμε...

anlou καλως ορισες,σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου ειναι πραγματικα πολυ χρησιμες,θα το ψαξω αυτο που μου εγραψες για το bimbo market Θλεω πολυ να αγορασω διαφορα πραγματακια για τον μπεμπουλη ..

κατα τα αλλα ..γλυκιες μου μολις εφαγα ενα παγωτακι ..0% λιπαρα χωρις καθολου ζαχαρη 99 θερμιδουλες μονο,αλλα ηταν τελειο θα μπορουσα να φαω αλλα 5!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

μπηκα για λιγο να πω μια καλησπερα ...

αλλα πως να πω μια μονο καλησπερα οταν γραφετε τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα

πολλα ???????

καταρχην ! an-n μου χαρηκα παρα πολυ με την μπεμπουλα σου ..επιασες το κεφαλακι της ε ???? απιστευτο!!!!μεγαλωσε πολυ το μωρακι σου,μπηκες στην τελικη ευθεια ....αντε και στα δικα μας οι υπολοιπες!!!

diosa μου καλησπερα πηγατε εκδρομουλα βλεπω ???? γιατι να μην κανεις μπανακι ? με τοση ζεστη δεν σκας??? εμεις παντως σκασαμε...

anlou καλως ορισες,σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου ειναι πραγματικα πολυ χρησιμες,θα το ψαξω αυτο που μου εγραψες για το bimbo market Θλεω πολυ να αγορασω διαφορα πραγματακια για τον μπεμπουλη ..

κατα τα αλλα ..γλυκιες μου μολις εφαγα ενα παγωτακι ..0% λιπαρα χωρις καθολου ζαχαρη 99 θερμιδουλες μονο,αλλα ηταν τελειο θα μπορουσα να φαω αλλα 5!

wendy μου ο λόγος που δεν είχα σκοπό να κάνω μπανάκι είναι ότι μου είπε ο γιατρός μου να περιμένω να μου έρθει περίοδος μια φορά μετά την καισαρική και έτσι να κάνω... αλλιώς σιγά μην έχανα την ευκαιρία εγώ για μπανάκι!!! :P (σήμερα μου ήρθε και περίοδος και αρχίσαμε και επίσημα να μετράμε κύκλους χε χε )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n μου απο τον τρόπο και μόνο που γράφεις μπορω να καταλάβω τον ενθουσιασμό σου...και χαίρομαι πάρα πολύ όταν διαβάζω μηνύματα απο μανούλες που περιέχουν τόση χαρά και τόσο ενθουσιασμό!!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο, μία εύκολη γέννα και ένα υγιέστατο μωράκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδιτσεςςς μου επιτελους..!!!Ειμαι μεσα απο τις 1800 η ωρα και προσπαθω να διαβασω νεακια και να γραψω τα δικα μου!!αλλα που τετοια τρυχη..το μαμμυ σερνεται..η φορθνετ μου κανει διακοπες..και να συνεχεια εξω ειμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρηκα πααρα πολυ που μου ειστε καλα..αν και αγχωθηκα με την Ελλη σου Μαρακι!!Ευχομαι περαστικα..συντομα!

Περιμενουμε και τα νεακια απο τα κοριτσια που εχουν εξεταση το απογευμα..!!Τυχερουλες!

Για το δωματιο και εμεις σημερα περιμενουμε μια προσφορα απο το συνεργειο..τωρα πηγε ο αντρας μου εκει να παρει τη τιμη..Αλλα εμεις εχουμε και αλλα θεματα προς επιλυση στο σπιτι..στην πολυκατοικια..Το σπιτι ειναι 3οροφο παλιο..δικο μας μεν αλλα εχει να βαφτει απο 1981..οποτε ολες οι ζημιες που βγαζει τωρα δικαιολογημενες.. :blink::blink: Ευχομαι ο πατερας μου να μας λυπηθει και να μη μας ζηταει μεγαλο μεριδιο..οικονομικου τσονταρισματος στο σπιτι!(βλεπετε εγω ειμαι παντρεμενη..οποτε πληρωνω..η αδελφη μου στα 30..ελευθερη..δεν πληρωνει σαλιο..) :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανν..πολυ μου αρεσε αυτο που εγραψες..οτι ..ενοιωσες το κεφαλακι της μικρης..πως ηταν ακριβως το αγγιγμα?θελω κι εγω!!!προς το παρων φανταζομαι μονο πατουσακια πιανω εγω..μιας και τεντωνει και μολις το ακουμπαω τραβιεται..χιχιχι!

diosa..χαιρομαι που ξανγυρισες στη παρεα μας παρολαυτα..!!Πραγματικα..σε θαυμαζω..να ξερεις!

νανα80..αντε τελειωσες κι εσυ!αλλα δεν καταλαβα τι εννουσε ο γιατρος εκθεση απο τη Β επιπεδου?Δηλ.δεν φτανει μονο το υπερηχο..και αυτα που μας εδωσαν τοτε?(οι μετρησεις δηλ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλεεε ...

Που πηγατε ολες?????

Μονη μου μιλαω παλι???

Ουφφφ..παλι τη πατησα..οση ωρα ειστε μεσα..εγω διαβαζω..και τωρα ..δεν ειναι καμμια εδω.. :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nanna, τι βλάκας αυτός του ΙΚΑ!!! Συνήθως χαρίζουν μέρες και σου βάζουν ΠΗΤ πιο μετά, και αυτός ο ηλίθιος έβγαλε και δικό του πόρισμα και ήθελε και τη β'επιπέδου :angry: Εγώ θα πάω την άλλη βδομάδα και... να δούμε αν θα ξεμπερδέψω...

Κατρινάκι, η forthnet είναι πολύ #$^$%^ $%^. Και εμείς είχαμε για ένα διάστημα και ανυπομονούσα να τελειώσει ο χρόνος να την καταργήσουμε.

Diosa, ζηλεύω που είσαι διακοπούλες....!! Φαντάζομαι να πίνεις το καφεδάκι σου δίπλα στη θάλασσα... αχ, τι ωραία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρινα μου σε ευχαριστώ πολύ!! και εγώ σας θαυμάζω ΟΛΕΣ σας!!! γιατί είστε έγκυες και το απολαμβάνετε!!! και μεταδίδετε αυτή τη χαρά και στους άλλους!! Εσείς είστε ένας απο τους λόγους που συνεχίζω και αντιμετωπίζω τα πράγματα τόσο αισιόδοξα και θετικά... Είμαι πολυ περήφανη για όλες σας!!! Σας ευχαριστώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η αδεια μου ληγει την Παρασκευη 18 Ιουνιου!

και θα μου γραψει..παλι για αλλο ενα μηνα..μεχρι 18 Ιουλιου..

Σημερα στο Ικα μου ειπε..ο κυριουλης στο ταμειο..να προσεξω να μην χασω τα λεφτα του επιδοματος.!!!δηλ.να προσεξω..η αδεια μου μου να μην ειναι..μεσα στις 56 μερες!Τυχαια ομως οι 56 μερες μου ξεκινανε..18 Ιουλιου με ΠΗΤ..12 Σεπτ..

Αν αλλαξει η ΠΗΤ μου..οπως μου ειχε πει καποια στιγμη ο γιατρος μου θα γινει 01 Σεπτεμβριου..τοτε..τι γινεται?..χανω κατι?γιατι μετα οι 56 μερες ξεκινανε 3 ΙΟΥΛΙΟΥ!!Τι κανω τοτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy mou euxaristw polu gia ta gluka sou logakia!!!!htan pragmatika ekplhktikh empeiria!!!

diosa(h alliws yeliz,elpizw na mh to grafw la8os) mou exw diavasei thn istoria sou kai pragmatika 8a sumfwnhsw me thn katrina:kai egw se 8aumazw!lupamai polu gia oti perases!pragmatika.euxomai grhgora me ena mwraki sthn agkalitsa sou!xairomai polu gia to 8arros sou kai th psuxikh sou dunamh.aa!!!kai s'euxaristw polu gia ta omorfa sou logakia!! :):):kiss:

katrina mou htan monadikh empeiria!!evala ta xeria mou antikrusta xamhla sto shmeio pou vriskontai oi salpigges kai apo panw htan ta xeria ths maias.h maia mou kateu8une ta xeria enw tautoxrona pieze polu prosextika to shmeio ekeino mexri na sunanthsoume ena empodio.otan sunanthsame to "empodio", to kefalaki ths koroulas mou eniwsa kai den perigrafontai ta sunais8hmata..toso prwtognwro sunais8hma alla toso plummurismeno apo 8emra+aperigrapta sunais8hmata..htan malako,san ena mikro peponaki sthn ektash,toso gluko alla tautoxrona sou edine thn entupwsh oti einai "eu8rausto".gia merika klasmata tou deuteroleptou to krathsa giati den h8ela na thn piesw h' na ths prokalesw kapoia dusforia.mh to dokimasete mones sas,einai epikinduno.mono an einai polu kala ekpaideumenh h maia sas mporeite na to zhthsete.einai to mikro mas THAUMA!!!!!to aggeloudi mas,h psuxoula mas,h zwh mas olh!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα, Θα πεις στο γιατρό σου να γράψει ΠΗΤ όσο γίνεται αργότερα (σε καμία περίπτωση να μην τη μεταφέρει 01/09 γιατί δεν σε συμφέρει καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aν η Β επιπεδου..δειχνει μεγαλυτερο το μωρο..με ΠΗΤ 1 Σεπτεμβριου..αλλα ο γιατρος μου βαλει τη κανονικη μου ΠΗτ 12 Σεπτεμβριου..αλλαζει κατι?οχι εε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...