Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

Καλημέρα και πάλι πολυλογούδες κοιλούμπες :laugh:

Από που να ξεκινήσω.

Από ότι διάβασα περάσετε τέλεια στην συνάντηση!!! Αχ πόσο σας σκεφτόμουν δεν λέγετε. Ήμουν με τον προμηθευτή και εσάς σεκπτόμουν. Αλλά έχω 2 παράπονα. 1ον δεν μας ενημερώσατε αν κάνατε κρεπάλες... B) 2ον Δεν ανεβάσατε Φώτο. Έστω 1. Αν δεν θέλετε να την δούνε και οι άσχετοι στείλτε με PM!!!

Βασούλα μου και Νανά μου μία χαρά το βάρος των ΝΙΝΙΩΝ.... Και εμείς όταν πατήσαμε το κιλό έκλαιγα..... Βέβαια σκέφτομαι που θα φτάσω η έρημη.

Το Σάββατο είχαμε γενική. Πήρα 2 γυναίκες + την μαμά μου + τον μπαμπά μου + τον αντρούλη μου. Ξεκινήσανε 8.30 το πρωί (εγώ επειδή είχα μανικιούρ πήγα στις 10.30) και τελειώσαμε 22.30. Είναι μονοκατοικία και λίγο μεγαλούτσικο το σπίτι. Η μαμά μου έπλενα και σιδέρωσε κουρτίνες και ο άντρας μου τις έβγαζε και τις έβαζε... Ο Μπαμπάς μου πλάκωσε την αυλή. Επίσης μετακινήσαμε όλα τα έπιπλα του σπιτιού και καθαρίστηκε κάθε σπιθαμή. Τι να σας πω. Το βράδυ ήμουν τόσο κουρασμένη που δεν ένοιωθα τα πόδια μου. Δεν με αφήσαν να κάνω τίποτα αλλά πάλι το πάνω κάτω και γενικά όπου μπορούσα (στα κρυφά) συμμάζευα και βοηθούσα. :dry:

Την Κυριακή κάναμε το πρώτο μας μπανάκι. Ξυπνήσαμε 7.30 το πρωί και πήγαμε Χαλκιδική με τον Αντρούλη μου....... 13.00 είμασταν πάλι σπίτι. Ήταν τέλεια και δεν ταλαιπωρηθήκαμε καθόλου. Φυσικά η φαλαινίτσα ( :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ) έγινε θέαμα στην παραλία αλλά δεν με νοιάζει. Ένιωθα τέλεια και νομίζω ότι και ο μπέμπης το ευχαριστήθηκε...

Σόρρυ πάλι για το μεγάλο ποστ.

Επανέρχομαι σε λίγο..

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

emena to aristero einai panta prhsmeno...sa to anthropaki ths michelin me ta elastika aytokinhton einai,,,, :silly: :silly: :silly: kai me ponaei kiolas...prepei na kourasto poli gia na prhstei kai to deksi...efaga pagoto kai o mpemphs ta exei parei kranio

xeria kai podarakia me kopanane!!!!! :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanna80 έγραψε:

emena to aristero einai panta prhsmeno...sa to anthropaki ths michelin me ta elastika aytokinhton einai,,,, :silly: :silly: :silly: kai me ponaei kiolas...prepei na kourasto poli gia na prhstei kai to deksi...efaga pagoto kai o mpemphs ta exei parei kranio

xeria kai podarakia me kopanane!!!!! :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ γιατί δεν μπορώ να βολευτώ με τίποτα το πάνω μέρος του μπικίνι :huh: δεν μου κάνει κανένα :(:( ο αντρας μου,λέει να τα ενώσουμε και να κάνουμε ένα...μόνο έτσι έχω πιθανότητες! :blush::blush:

σήμερα ρώτησα τον γυναικολόγο μου εαν ισχύει αυτό που λένε ότι δεν κάνει να κοιμούτναι ανάσκελα οι εγκυμονούσες...πλέον όταν ξαπλώνω στο πλάι αρχίζει και διαμαρτύρεται το μικράκι μου...κλοτσάει!

μου είπε πως υπάρχουν γυναίκες που όντως έχουν πρόβλημα, επειδή ανάσκελα πλακώνει η μήτρα τα αγγεία και αρχίζεις να ζαλίζεσαι και να μην πέρνεις αναπνοή! εγώ όμως επειδή χθες το δοκίμασα δεν έπαθα τίποτα και μου είπε πως αν είχα πρόβλημα θα το καταλάβαινα. βέβαια μου λέει πως επειδή κοιμήθηκες χθες καλά,δεν σημαίνει ότι θα συμβαίνει αυτό μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης!!1 :blink::blink:

nanna80 έγραψε:

kalhmera koritsakia!to sabbato eida tonbebako mou 1370 gr oxi kai megalos mikroulhs alla kalos!etsi eipe o doctor....ayrio perno to xarti apo to ika giana stamathso epiotelous!!!kai epishs xtes kaname to proto mpanio@souper!!!!

Νανά μου πόσο θα θελας να είναι?? :huh: πίστεψε με είναι μια χαρά και μεγαλούτσικο μη σου πω, εμάς την Πέμπτη (2 μέρες νωρίτερα δηλαδή) ήταν 1188γρ.!! ;) :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ κι εγώ αριστερά το νιώθω το μωράκι μας...λέτε να ψηφίζει Παπαρήγα αύριο μεθαύριο???? εμάς κάθε φορά που πηγαίνουμε για υπέρηχο,αλλάζει θέση,μια πάνω,μία κάτω....άτακτο παιδί!!!!

Μπάλλα μην αγώνεσαι, έχουμε χρόνο ακόμα! κράτησε το άγχος σου για αργότερα :P

rozi1 έγραψε:

kalimera koritsiaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

zestiiiiiiiiiiiii :P:P:P:P:P:P:P

ti kanete?pws eiste??????? :)

akouste ti diavasa xtes!mia kopela genise enw eitan 25 evdom.to mwraki tora kai 20 meres einai mia xara se 8ermokitida!!!!pige ayti gia na parei to epidoma apo to ika kai den tis to dinoyne,gt lei oti mexri 28 evdom.8ewrite apovoli :(:(B) .ayto egine edw sto herakleio

αυτό είναι το κουφό της ημέρας τώρα? :huh::huh::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

εγώ γιατί δεν μπορώ να βολευτώ με τίποτα το πάνω μέρος του μπικίνι :huh: δεν μου κάνει κανένα :(:( ο αντρας μου,λέει να τα ενόσουμε και να κάνουμε ένα...μόνο έτσι έχω πιθανότητες! :blush::blush:

σήμερα ρώτησα τον γυναικολόγο μου εαν ισχύει αυτό που λένε ότι δεν κάνει να κοιμούτναι ανάσκελα οι εγκυμονούσες...πλέον όταν ξαπλώνω στο πλάι αρχίζει και διαμαρτύρεται το μικράκι μου...κλοτσάει!

μου είπε πως υπάρχουν γυναίκες που όντως έχουν πρόβλημα, επειδή ανάσκελα πλακώνει η μήτρα τα αγγεία και αρχίζεις να ζαλίζεσαι και να μην πέρνεις αναπνοή! εγώ όμως επειδή χθες το δοκίμασα δεν έπαθα τίποτα και μου είπε πως αν είχα πρόβλημα θα το καταλάβαινα. βέβαια μου λέει πως επειδή κοιμήθηκες χθες καλά,δεν σημαίνει ότι θα συμβαίνει αυτό μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης!!1 :blink::blink:

nanna80 έγραψε:

Νανά μου πόσο θα θελας να είναι?? :huh: πίστεψε με είναι μια χαρά και μεγαλούτσικο μη σου πω, εμάς την Πέμπτη (2 μέρες νωρίτερα δηλαδή) ήταν 1188γρ.!! ;) :silly: :silly:[/quote:2zi8jh4c]

Καλά φαντάζομαι όλες στα παλιά μας μαγιό θα είμαστε υπερθέαμα..... :P:P:P Στα Mοthercare έχει σχετικά καλά και σε νορμάλ τιμές. Εξαρτάται βέβαια πόσο θα το χρησιμοποιήσεις. Για 2-3 φορές δεν αξίζει. Δες μήπως κάνεις Πατέντα :blink::blink::blink:

Έχω από φόβο δεν κοιμάμαι πια ανάσκελα. Βέβαια και στο πλάι που κοιμάμαι ψιλοπλακώνω την κοιλίτσα και τον νοιώθβ να κλωτσάει αλλά δεν νομίζω να πειράζει... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia egw foraw ta magio mou misa misa as poume mou kanei to katw se merika, volevomai kai me to apo panw apo alla

fisika isa pou xwraei to stithos mou mesa :blink: lew vasika na paw na parw kanena ftino magio estw mono to apo panw sta calzedonia exw tin entipwsi oti mporeis na agoraseis mono panw i mono katw, tha koitaxw ;)

oson afora ton upno egw koimamai sto plai me to maxilari tis egkimwsinis, to latreuw auto to pragma me exei swsei :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi mou exw erthei pws den exw erthei ;)

ton giorgo les :) vasika opws sou elega oi perissoteres mou parees einai ntopoioi, kala fetos polu exw stenaxwrithei pou de mporw na simetasxw sto anagennisiako :( petaw ti skoufia mou gia kati tetoia :P:P:P:P

de peirazei tou xronou na maste kala ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:silly: :silly: :silly: Καλησπέρα!!!!!

Το τι γέλιο με δάκρυα έριξα με το μεσημεριανό της λεχώνας δεν λέγεται!!! :laugh: :laugh: :laugh: Οικομική κρίση :blink::S

Εγώ κοιμάμαι στο πλάι με πολλά μαξιλάρια τριγύρω μου. Ανάσκελα θέλω καμιά φορά για να ισιώσει η μέση μου αλλά δεν αντέχω για πολύ, πέραν του ότι μου είπε και ο γιατρός μου ότι δεν κάνει σε αυτούς τους μήνες. Επίσης να μην εξασκούμε καθόλου τους κοιλιακούς μυς, όταν πάμε να σηκωθούμε πάντα από το πλάι.

:woohoo: :woohoo: Σε 4 μέρες μπαίνω στον 8ο!!!!! :woohoo: :woohoo:

Όσο για την συναντησούλα μας ήταν πολύ ωραία! :cheer: Χάρηκα πολύ που κατάφερα να πάω και να γνωρίσω τα κορίτσια της παρέας από κοντά. Το πως πέρασε η ώρα ούτε που το καταλάβαμε, αφού σηκωθήκαμε να φύγουμε και πάλι στεκόμασταν και μιλούσαμε! Η Έλλη μου στην αρχή ήταν ησυχούλα αλλά μετά ξεσάλωσε....η γλυκιά και όμορφη Έλενα της έκανε παρέα, την έπαιζε και γενικώς την ντάντευε....έτοιμη για τον ρόλο της μέγάλης αδελφής! Καθόμασταν ακριβώς δίπλα σε ένα πισινοσιντριβάνι και η Έλλη μου όλο πήγαινε και στεκόταν ένα βήμα πριν το μπλούμμμμμ ..... στο τσακ την μάζευα γιατί μετά θα γινόμασταν ομάδα pregnant baywath :woohoo: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: με σωσίβια τις κοιλιές μας :lol:

στο 307146vxc9wan6l3.gif η κάθε μία δεν ακολούθησε για τους δικούς της λόγους. Πάντώς εγώ με τις Κατερίνες τσιμπήσαμε το κατιτίς μας!

Όσο για φώτο στις δικές μου υπάρχουν κλειστά ματάκια :blink: περιμένω την Κατρίνα μήπως έχει καλύτερο υλικό!! :side: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας πω και τις περιπέτειες μας.....

Η Έλλη μου είχε να κάνει 3 μέρες πυρετό και ήταν σχεδόν καλά και από τον βήχα.

Το Σάββατο το απόγευμα μια φίλη βάφτιζε τον γιόκα της και πήγαμε. Όταν τελείωσε η βάπτιση το μόνο που θέλαμε με τον άντρα μου ήταν να πάμε στο σπίτι να αλλάξουμε και να πιάσουμε από έναν καναπέ στην δροσιά του air condition μαζί με καρπούζι και τυρί.

Έτσι σταματήσαμε στο σούπερ μάρκετ να ψωνίσουμε και μας βγήκε το καρπούζι ........ εκεί που ψωνίζαμε γλύστρησε το κοριτσάκι μου και έπεσε στα πλακάκια και χτήπυσε πίσω το κεφαλάκι της! Την πήρε αγκαλιά ο άντρας μου και της γύρισαν τα μάτια και λυποθύμησε.... την συνεφέραμε γρήγορα και όπως είμασταν φύγαμε για εφημερεύον νοσοκομείο. Πηγαίναμε τρέχοντας στον δρόμο σαν τρελοί, η μικρή είχε υπνηλία και έκανα του κόσμου τα χαζά για να την κρατάω ξύπνια.

Εκεί της έκαναν ακτινογραφία η οποία δεν έδειξε κάποιο κάταγμα αλλά μας έκαναν 3η μερη εισαγωγή για παρακολούθηση. Ευτυχώς το κοριτσάκι μου δεν είχε άλλα συμπτώματα που να προέρχονται από το χτύπημα. Ο βήχας της όμως επειδινώθηκε και ανέβασε και το βράδυ πυρετό. Την επόμενη μέρα ήταν πολύ καλύτερα, μέσα στην ζωηράδα. Οι συνθήκες του νοσοκομείου όμως ήταν χάλια (από που να αρχήσω....... :angry::angry::angry: τρομερή ταλαιπωρία και ανοργανοσιά )και υπογράψαμε με τον άντρα μου και εχθές το βδάδυ την βγάλαμε.

Μια από αυτές τις μέρες θα την πάω σε νευρολόγο ιδιώτη να την δει και αυτός να μας πει την γνώμη του καθώς και στην παιδίάτρο μας γιατί αν περιμέναμε από το νοσοκομείο ...... αφήστε!

Την λογική τους δεν μπορώ να την καταλάβω, πας στο νοσοκομείο, σε εξυπηρετούν στο άρπα κόλα και μετά σε προωθούν σε ιδιώτες εξωτερικούς ιατρούς με τον τρόπο τους....

Όταν είπαμε ότι θέλουμε να την βγάλουμε μας λένε μα γιατί? Θέλει και ερώτημα δηλαδή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκες μανουλες!!! Τι κανετε??? Εδω και δυο ωρες ειχαμε διακοπη ρευματος και κοντεψα να σκασω χωρις κλιματιστικο...

Καθε μερα γινεται ολο και πιο δυσκολο το ξυπνημα για τη δουλεια,ειδικα τωρα με τη ζεστη.

Μαρια μου περαστικα στη κουκλιτσα σου. Απιστευτο ολο αυτο που σας συνεβη. Δοξα το Θεο που ειναι τωρα καλα η μικρη :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι περαστικουλια στη μικρουλα σου!!!

παλι καλα που δεν ηταν τιποτα σοβαρο!!!

καλα οσο για το συστημα υγειας... τι ρωτας... :angry: λειτουργει οπως λειτουργουν ολα στη ελλαδα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια μου τι περασετε βρε κοπελα μου ???

περαστικα στην κουκλα σου Ελλη ..

Ελπιζω να ειναι καλυτερα τωρα ..να της δωσεις

πολλα -πολλα φιλακια απο μενα ..

ευχαριστω που δεν βαζεις φωτο επειδη

εχω κλειστα ματια ( μα ποια αλλη θα μπορουσε

να ηταν με κλειστα ματια ??????)

και μια που γραφατε για μαγιο ..πηγα κι εγω

να δοκιμασω τα δικα μου...μου κανει ΜΟΝΟ ενα !!

τα υπολοιπα με τιποτα!!!κι αυτο που μου κανει

το μισο στηθος ειναι εξω ..προσοχη!!! προκλητικη

εγκυος στην παραλια!!!

μια απο αυτες τις μερες θα παω στα calzedonia κι

εγω οπως η Αγγελικη ..καλη λυση ειναι επισης και

τα h&m .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα :)

Νανά, σούπερ είναι ο μπέμπης σας, τι μικρούλης καλέ; Πόσο έπρεπε να είναι δηλαδή;

Γιούλη και Αγγελικούλα μου, μην ανησυχείτε καθόλου αφού τα νιώθετε. Κι εμένα μερικές μέρες είναι πιο ήσυχη, αλλά φταίει και το ότι μεγαλώνουν και περιορίζονται. Πάντως μεταξύ μας, δεν είναι τέλειο όταν μετά από μέρες σχετικής ηρεμίας ξαφνικά "γκαζώνουν" ;)

Πάντως Αγγελικούλα και μένα το ίδιο μου κάνει. Τη νιώθω πολύυυ χαμηλά κάποιες φορές πρώτον και δεύτερον κάποιες στιγμές δεν ξέρω τι κάνει εκεί στον αφαλό αλλά πονάει πολύ μέχρι να αλλάξει θέση!

Ελπιδάκι, thanks for asking! Πονάκια πάνε κι έρχονται. Τετάρτη θα ρωτήσω, αν και μάλλον είναι της φάσης. Από δω και πέρα...

Συγχαρητήρια και για τα αποτελέσματα!

Θέη, καλά περάσατε;; Γιατί όχι μπανάκι βρε; Τώρα έχει κάπου κοντά να κάνεις; Όντως δεν παλεύεται με τόση ζέστη. Μίλαγα με Κρήτη πριν λίγο. Χτύπησε 40άρι :blink:

Άννα, κι εδώ μια απ' τα ίδια το βράδυ κι όπως πάει... δε γίνεται αλλιώς. Κι εδώ είναι μπελάς να μπει air condition (και είναι και νοικιασμένο το σπίτι) αλλά πραγματικά, αν από τώρα χτυπάει τέτοιες θερμοκρασίες... τι θα γίνει μετά και με τα μωρά; Για το άλλο θέμα, περαστικό να είναι και να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου εύχομαι :kiss:

Βασούλα μου, κι εσένα στήνει... κωλαράκι ε; :P Χαχαχ πολλή πλάκα έχουν! Κάθομαι ψιλοξάπλα και ξαφνικά τσουπ ξεπροβάλλει κάτι που είναι πολύ μεγάλο για χεράκι ή ποδαράκι! Το κεφάλι είναι κάτω άρα... :woohoo: Για τρελό δάγκωμα! Εμένα κάπου στο κέντρο πρέπει να 'ναι, δεν έχει προτίμηση σε δεξιά ή αριστερή πλευρά αχχαχ

Μπέλλα , τίποτα δεν είναι στάνταρ ακόμη. Μπορεί να γυρίσουν ανά πάσα στιγμή! Γιατί σε προετοίμασε για καισαρική;;

Θέκλα, θεωρητικά δεν γίνεται γιατί "πλακώνονται" διάφορα και δεν μπορούμε να αναπνεύσουμε και δεν αιματώνεται καλά το μωρό (;;; ), αλλά ξέρω πολλές κοπέλες που κοιμούνταν ανάσκελα. Κι εγώ καμια φορά ξυπνάω ανάσκελα και δεν παθαίνω κάτι :P Πάντως μην ανησυχείς που διαμαρτύρεται! Δεν το πλακώνεις or anything (άλλωστε είναι καλά προστατευμένο εκεί μέσα), απλώς αλλάζεις στάση... δραστικά και το παίρνει χαμπάρι :)

Ωχ Μαράκι, περαστικά σας! Τι ήταν αυτό που έπαθε η μικρούλα; :( Και εσύ να έχεις την αγωνία σου, να έχεις και τους μ@λ@κες... έλεος!

Όσο για τους κοιλιακούς... έχετε επιχειρήσει ποτέ να σηκωθείτε "αλά κοιλιακοί"; Είναι τρομαχτικό! Η κοιλιά μαζεύεται και... διαγράφεται η μορφή του μωρού :blink::blink::blink:

Έλενα, πότε τελειώνεις με δουλειά; Σε νιώθω!

Thanks για τις πληροφορίες σχετικά με αλλαξιέρες :P Κατέβηκα κέντρο και είχε στα Prenatal ένα στρώμα αλλαξιέρας που από κάτω στερεωνόταν σε μια ξύλινη επιφάνεια, ακριβώς για τέτοιες περιπτώσεις. Για να έχει βάρος δηλαδή εάν κάποιος θέλει να την βάλει πάνω σε συρταριέρα.

Της πήρα και σφηνάκι για τον ύπνο και κουνουπιέρα για πορτ μπεμπέ/καλαθούνα και βουρτσάαααακι για τα μαλλιά και ρουχαλάκια :blush::blush: Πω πω σας τα γράφω και χαμογελάω σαν ηλίθια μιλάμε :blush::blush:

Υ.Γ.: Σόρι για το ποστ-τέρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria mou perastika sas pw pw fantazomai ti perasate :blink::blink::blink:

kala oson afora ti dimosia ugeia ta pragmata einai apla aparadekta :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: , kai ena akoma polu aplo paradeigma pou sas evala prin link me to fagito pou pigan se lexwna dld ti na pw, nosokomeia pou vromoun, pou oi giatroi einai adiaforoi, pou exoun elleipseis akoma kai se oinopneuma, to epomeno vima na dinoun stous astheneis konserves kai anoixtiria en opsi kriseis :blink::blink::blink:

kuoula mou kalorizika ta pragmatakia sas :):):) alithia ti kalathouna pires oudeteri i kamia rozoula??? :):):)

emeis distixos de tha paroume telika kalathouna mias kai tha exei to karotsi mas, krima re gamwto kai tin ithela ekeini pou mou xe kollisei :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου δυστυχώς δεν έχουμε δει τίποτε ακόμη. Δουλεύει η μαμά μου σε... νευραλγικό τμήμα μεγάλου νοσοκομείου των Αθηνών (στις προμήθειες :huh: ) και μαθαίνω κατά καιρούς τα απίστευτα. Αφήστε που οι προμηθευτές είναι απλήρωτοι κάτι χρόνια τώρα και αποκλείεται να πληρωθούν τώρα όπως έχουν τα πράγματα... κάτι που σημαίνει ότι έχουν πιάσει τα νοσοκομεία από τα @@!

Thank you για τις ευχούλες και καλές αγορές σε όσες ετοιμάζεστε :) :) Πραγματικά υπέροχη διαδικασία! Βρίσκεις ό,τι θες σε ό,τι ποιότητα θες.

Αγγελικούλα μου δεν πήρα καλαθούνα. Στο πορτ μπεμπέ θα την κοιμίζω στην αρχή. Είναι πολύ ευρύχωρο και πολύ μαλακό. Θα πάρω και ένα έξτρα στρωματάκι για να είναι πιο άνετη και σίγουρα θα μας βγάλει μέχρι να πάει στο κρεβατάκι της! Δεν πειράζει βρε καλό μου που δεν θα πάρετε την καλαθούνα. Σκέψου ότι τα χρήματά της μπορείτε να τα δώσετε σε κάτι άλλο! Άσε που έχουμε μια ζωή μπροστά μας με το καλό να τα "κακομάθουμε" ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...