Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

Kat6 έγραψε:

geia sas apo tis duo Katerines!Katrina kai koumpara Katerina..kaname eggrafh kai ftia3ame to profil..kai sas xairetoume..!Giauto sas grafw apo to profil ths Katerinoulas..!Filia polla apo aurio pali 8a ta leme! :):):):):):)

καλώς την κουμπάρα :woohoo:

να μην ξεχάσεις να μας πεις την ΠΗΤ σου και τι μωράκι θα κάνεις για να σε εντάξουμε στην λίστα μας! ;)

Κατρίνα καλή επιστροφή να έχεις αύριο με τον καύσωνα...σε λυπάμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Kat6 έγραψε:

geia sas apo tis duo Katerines!Katrina kai koumpara Katerina..kaname eggrafh kai ftia3ame to profil..kai sas xairetoume..!Giauto sas grafw apo to profil ths Katerinoulas..!Filia polla apo aurio pali 8a ta leme! :):):):):):)

Καλως τα κορίτσια!!!

Κατερινάκι καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

Κατρινακι μου καλή επιστροφή για αύριο!

Να προσέχετε!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια :) Πριν λίγο γυρίσαμε από θάλασσα. Ποτέ δεν φανταζόμουν ότι θα ήταν τόσο ταλαιπωρία, αλλά ήταν υπέροχα! Μπήκα και σας διάβαζα κάποια στιγμή από iPhone αλλά είναι μπελάς να γράψεις εκεί... Ο κόσμος γιατί κοιτάζει τόσο επίμονα; :angry:

Αννούλα, καλή ξεκούραση! Άλλα δύο σ/κ έμειναν ;) Ο μικρός σου είναι απίστευτος! Κι έρχεται κι άλλος ένας!

Αγγελικούλα, πολύ γλυκιά είναι η Τσόκλη. Δεν είμαι πιο όμορφη or something, απλώς... άλλη φάτσα :P Τέλειο αυτό με την μπουνίτσα!!

Αναστασία, γιατί δεν ξεκουράζεσαι βρε; Ξέρω ότι είναι και η ανυπομονησία και η αγωνία να είναι όλα έτοιμα, αλλά μην τα παίξουμε κιόλας καλό μου! Με γεια και τα ροζάκια σας :P Κι εννοείται πως εσύ έχεις δίκιο! Πού να τρέχουμε μετά για κοκκαλάκια; Χαχαχ κι εγώ τα ίδια λέω στον δικό μου :blush: Όσο για τη θάλασσα, μην πολυστενοχωριέσαι γιατί εδώ κοντά στην Αθήνα τουλάχιστον, δε λέει καθόλου...

Βασούλα μου, η άδεια σε "έστρωσε" τελείως ε; Πολύ χαίρομαι! Άντε να πάει έτσι άνετα μέχρι τέλους. Θαύματα κάνει η ξεκούραση! Εγώ 11/07 είχα πει ότι θα βγω (μόλις μπούμε στο μήνα μας περίπου), αλλά μάλλον 03/07 με βλέπω τελικά, δεν παλεύεται!

Σουπίτσα, συγχαρητήρια για τις προσπάθειές σου που καρποφόρησαν! Σχετικά με το ΕΝΤΚΑ... εγώ του τα έχωσα χθες άσχημα. Είναι και θέμα αυτοπεποίθησης, πώς να το κάνουμε :(

Κατερινάκι, καλό σου ταξίδι αύριο! Καλά περάσατε; Πώς πήγατε τελικά; Ελπίζω με αυτοκίνητο γιατί αύριο θα σας χρειαστεί το air condition :dry:

Καλώς μας ήρθε και η έτερη Κατερίνα :)

Κορίτσια, ευχαριστώ και για τις απαντήσεις σχετικά με τα πονάκια... Μάλλον με ξεκούραση θα είναι ΟΚ. Έχει απλωθεί και η μπέμπα παντού σαν της Αναστασίας και είναι στιγμές που λέω "τώρα θα δω κανένα χεράκι να ξεπροβάλλει" :dry: Τέλος πάντων, λογικά... φυσιολογικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuoula mou kai gw anarwtiemai ti to periergo vlepoun milame oxi apla koitazoun epimona koitazoun kai me kakia oi perissoteres giati oi gynaikes einai pou koitoun perissotero :angry::angry::angry:

pantos simera mia kirioula pou me eide mou edine tin euxi tis na nai kala i gunaika :):):)

koritsia simera einai i giorti tou patera :woohoo: :woohoo: :woohoo:

mexri kai o antras mou , mou leei simera de tha mou peis xronia polla??? kai gw mpampakas eimai kai koritsia mou to pe me tetoio parapono :P ti glikoulis :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάρες!

Η συνάντηση μας ήταν σούπερ!!!! :cheer::cheer:

Διάβασα τα νεάκια σας αλλά είμαι ψόφια για να σχολιάσω, πάω να κοιμηθώ τώρα.

Θα μπω αύριο μόλις μπορέσω να σας πω και τις περιπέτειες μας...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλοί κοιτάζουν, νόμιζα ότι είναι η ιδέα μου, αλλά για να το λέτε και εσείς έτσι είναι!! Μερικοί είναι και αδιάκριτοι!

kuo, με μαγιώ τι έκανες τελικά? Αγόρασες από το Mothercare? Εγώ σκέφτομαι να πάρω κάποιο φτηνιάρικο μόνο για από πάνω και να κρατήσω τα κανονικά μου μαγιώ για από κάτω... 6-7 μπάνια θα κάνω όλα κιόλα-δεν αξίζει τον κόπο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo mou kai gw aporw giati ta ekana ola mesa se 1 evdomada.mono thn kounia ths emeine na sunarmologhsoume,8a th kanoume omws to epomeno sk mallon.aa!sunarmologhsame to relax mas shmera!einai polu omorfo!!!euxaristw polu gia thn euxh sou peri "rozakiwn"... :P :P :P:D :D :D :D :D kai gia to dikio pou mou dineis! :D :D :D

pws na mhn stenoxwriemai gia th 8alassa????sthn a8hna pote den ekana mpanio.o antras mou einai apo korin8o opote kaname ekei,h' se kana nhsaki h' sthn xalkidikh logw tou oti einai konta sto spiti mou.den 8a er8ei to epomeno kalokairi??????eee reeeeee!!!!!8a ginw arapw kai den 8a ksekolaw apo th paralia me thn karamelitsa mou kai ton antroulh mou!!ws tote omws...zhse mah mou...

o kosmos koitazei gia diaforous logous..apo periergeia,apo truferothta,apo kakia isws..

shmera me eida mia Souhdeza(agnwsth) kai mou leei ti omorfh koilitsa!egw apla ths xamogelasa..den to perimena..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες και κοιλίτσες! Όλες καλά;

Γεια σου Μαράκι! Βάλτε και καμια φωτογραφία από τη συνάντηση... όχι σαν εμάς τις ανεπρόκοπες :P

Πραγματικά αυτοί που δίνουν ευχές είναι η εξαίρεση. Κι αυτοί που κοιτάζουν επίμονα εξαίρεση είναι ευτυχώς, αλλά τόσο μα τόσο ενοχλητικοί. Soupitsa με μπικίνι έκανα :blush: σκεπτόμενη το ίδιο με σένα. Μαγιό για max 5 μπάνια;

Αναστασία μου οι παραλίες σε περιμένουν με ανοιχτές αγκάλες! Μην στενοχωριέσαι καθόλου μα καθόλου. Όλη η ζωή μπροστά μας είναι. Φέτος να μας πάνε όλα καλά και του χρόνου τα μπεμπάκια θα είναι στην ιδανική ηλικία για τα πρώτα τους πλάτσα πλούτσα. Έβλεπα χθες μωράκι περίπου ενός έτους... ξετρελαμένο και συγκινήθηκα πολύ στη σκέψη ότι και τα δικά μας θα είναι κάπως έτσι του χρόνου. Και ξέρεις ε... περνάει πολύυυυ γρήγορα!

Σήμερα λέω να παραγγείλουμε air condition. Δεν ξέρω πώς το είχαμε γλιτώσει μέχρι τώρα στη δροσερή σπιτάρα, αλλά δεν πάει άλλο. Καλά κουράγια κοριτσάκια. Θα μας χρειαστεί αν έπιασε καύσωνας από μέσα Ιουνίου!

Και μια χαζή ερώτηση, επειδή δεν πήρα αλλαξιέρα, αλλά μια απλή συρταριέρα (ροζ :blush: ): το στρωματάκι αλλαξιέρας που μπαίνει πάνω... το στερεώνουμε κάπως ή όχι, δεν είναι απαραίτητο; Επίσης, το στρωματάκι αυτό πρέπει να έχει κάλυμμα; Μου φαίνεται πιο λογικό να μην έχει για να το απολυμαίνουμε μετά από κάθε άλλαγμα, όχι;

:blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!!!!!

θα ειναι ζορικη η εβδομαδα μας με τη ζεστη που κανει :(

κι εχουμε καιρο ακομη...

καλε μην μας ξεσηκωνετε ετσι με τα μπανια.... :P

kuo στο μαξιλαρακι της αλαξιερας χρησιμοποιεις σελτεδακια ;)

και πλενεις αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

asta n apane katerinaki mou krima polu krima :(:(:(

kuo an ksana peis vlakia :angry: esy exeis kormara prepei na deis emena sa to happy hippo eimai :P:P:P kai olo paw thalassa kai deixnw ta kali mou :P:P:P kale ekanes mpanio??? ennow kolimpises?? ksereis giati sto lew?? egw proxtes pou pigame piga na kolimpisw kanonika kai me pire to varos tis koilias, fantazomoun oti mesa sto nero ta pragmata tha itan kalitera me to kentro varous logo tis anwsis allaaaaaaa :P:P:P

twra oson afora ton afalo sinexos mou simvainei kai malista niwthw entono pono, diplonome gia ligo kai kounaw to mwro na allaxei thesi :blush: o antras mou polu gelaei otan vlepei patousaki na xtipaei ekei :S

kai na kanw kai gw mia erwtisi koritsia i mikri mou einai iremi teleutaia de ti poli akouw noiwthw pou kai pou kati apales kinisis mallon xerakia :dry: na anisixisw??????????

Καλημέρα Κοριτσάρες...

Από το πρωί σας διαβάζω. Και συνεχίζω ακάθεκτη...

Αγγελικούλα μου ο δικός μου 3 μέρες ήταν υποτονικός. Τον ένοιωθα αλλά λίγο. Ο μόνος λόγος που δεν τρελλάθηκα ήταν επειδή ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει κάθε μέρα να τον ακούω. Αν μια μέρα δεν τον ακούσω τότε να τον πάρω τηλέφωνο. Η ένταση δεν παίζει κανέναν ρόλο.

Βέβαια από χτες ξαναδίνει ρεσιτάλ κλωτσιών.

Άρα μην ανησυχείς ΚΑΘΟΛΟΥ :)

Φιλιά

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες!

Κι εγώ για μαγιό με ένα μπικίνι που είχα βολεύτηκα,το οποίο ανοίγει κάπως το πάνω του κι ετσι μου κάνει παραδόξως!

Κατερινοσουπίτσα έτοιμο το δωματιάκι?Ωραίο βγήκε?

Κυο σου πέρασαν τα πονάκια?

Νανα μια χαρούλα ο μπέμπης σου! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορισάκια!!!!

μπήκα εχθές το βράδυ και σας διάβασα αλλά ήμουν πτώμα καο δεν είχα κουράγιο να γράψω...με το που γυρίσαμε από τη Χαλκιδική(σηγμείωση δεν έκανα μπάνιο κλαψ-κλαψ) φύγαμε για μια βάφτιση που είχαμε στο Νευροκόπι και γύρισα πτώμα...ξεράθηκα στον ύπνο!!!!

Αννούλα το αγοράκι σοπυ είναι σκέτη γλύκα!!!!τέτοια θα μας κάνουν και θα μας τρελάινουν!!!!

Kuo μου υπομονή με τα πονάκια...ειναι φυσιολογικά, έχεις μπει και στο 8ο πια!!!!πλησιάζει η ώρα σου!!!όσο για την αλαξιέρα δεν νομίζω να μπορείς να τη στυερεώσεις κάπως πάνω στη συαρταριέρα...και σίγουρα όπως είπε και η Βασιλική θέλει σελτεδάκια από πάνω...και πλένεις αυτά...

Νανά μου μεγάλωσε ο μπεμπούλης σας!!!μπράβο βρε κοριτσάκι!!!!

Κατρινάκι με τον καύσωνα θα επιστρέψετε!!!

ρε κορίτσια δεν αντέχετε η ζέστη...μιλάμε όλη την ώρα ιδρώνω και μπαίνω για ντουζάκια...άσε που κάθε 2 μέρες αλλάζω σεντόνια γιατί το βράδυ στον ύπνο μου ιδρώνω...μα δω τι θα κάνω μέχρι τι τέλος του καλοκαιριού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Καλημέρα μανούλες!

Κι εγώ για μαγιό με ένα μπικίνι που είχα βολεύτηκα,το οποίο ανοίγει κάπως το πάνω του κι ετσι μου κάνει παραδόξως!

Κατερινοσουπίτσα έτοιμο το δωματιάκι?Ωραίο βγήκε?

Κυο σου πέρασαν τα πονάκια?

Νανα μια χαρούλα ο μπέμπης σου! :woohoo:

den einai mikroulhs???????e?????

magio pou brhkate?na po thn alhtheia exo ena me sortsaki katokai to ebala alla den trellathika...me koitagane sth thalassa kai o syzhgos olo mou elege ...den exeis koilitsa mia stalia einai...ontos den exo...kai phra ena kilo..exasa deka sthn arxh kai tora ena ...alla kalytera :woohoo: :woohoo: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia :):):)

nana mia xara i mpempoulis sou kai mena to mwraki einai adinatouliko, min anisixis afou o doctor ta vriskei ola ok ;)

elpidaki kai gw me to magio ena pou eixa foraw, kala den epaize na parw egkimwsinis no way meta ti tha to kana :blink::blink::blink:

thei mou de peirazei mpanaki tin epomeni fora :)

kuoula sou vazw foto tis allaxieras tou maxilariou ennow,

http://www.letoshop.gr/?pID=39&ct=1100301&la=1

kai gw etsi tha kanw mia allaxiera panw sti sirtarira an kai mou kanoun dwro allaxiera mpanaki :)

des to kai auto

http://www.ira-bebe.gr/details2.php?lan ... 352&page=1

oson afora to plisimo nomizw einai apo iliko pou plenete kanonika kai me xlwrini :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια..

τι κανετε ?????

εγω μολις ειδα το tickeraki μου και δεν το πιστευα μπηκα στον 7ο??????????

αχ αντε ολες και στον 9ο με εναν πονο ....

κι εγω την συρταριερα μου θα την κανω με αλλαξιερα,νομιζω ειναι πιο βολικο,για αργοτερα που θα μεγαλωσουν τα μωρακια μας ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera vasoula mou synxaritiria ante konteuoume epitelous :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

egw simera ekleisa tin 30 kai dianiw tin 31 evdomada pou anoikei ston 8o!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

koritsia to xete katalavei??? vagame to vodi i oura mas emeine, se ligo kairo tha anakinwnoume gennitouria :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giouli30 έγραψε:

aggelike. έγραψε:

Καλημέρα Κοριτσάρες...

Από το πρωί σας διαβάζω. Και συνεχίζω ακάθεκτη...

Αγγελικούλα μου ο δικός μου 3 μέρες ήταν υποτονικός. Τον ένοιωθα αλλά λίγο. Ο μόνος λόγος που δεν τρελλάθηκα ήταν επειδή ο γιατρός μου είπε ότι πρέπει κάθε μέρα να τον ακούω. Αν μια μέρα δεν τον ακούσω τότε να τον πάρω τηλέφωνο. Η ένταση δεν παίζει κανέναν ρόλο.

Βέβαια από χτες ξαναδίνει ρεσιτάλ κλωτσιών.

Άρα μην ανησυχείς ΚΑΘΟΛΟΥ :)

Φιλιά

:)[/quote:173ldwxi]

giouli mou sinexeia anxonomai kai sas anxonw me diafora :blush: :blush: sas euxaristw pantos oles pou me kathisixazete akoma kai otan mou karfonontai entelos xazes idees :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑλημέρα κοριτσάρες και καλή βδομάδα να έχουμε κατά το δυνατόν. Το λέω αυτό αποκλειστικά και μόνο λόγω της αφόρητης ζέστης. Δεν ξέρω για εσάς, αλλά για εμένα η χθεσινή νύχτα ήταν η χειρότερη. Ζήτημα αν κοιμήθηκα κανένα δύοωρακι. Δεν έχουμε κι εμείς air condition ακόμα. Λέμε να βάλουμε άλλά είναι μεγάλη φασαρία γιατί πρέπει να τραβηχτεί ειδίκή γραμμή από τον πίνακα στο σαλόνι και αυτό συνεπάγεται σκάψιμο του τοίχου σε μεγάλη έκταση :S:S:S Δεν ξέρω τι να κάνω. Από την μία λέω να κάνω υπομονή και από την άλλη βλέπω πως ξεκίνησε το καλοκαίρι και τρομάζω για την εξέλιξή του.

Κατά τα άλλα, περιμένω να περάσει η ώρα για να πάρω τον γιατρό μου τηλ και να μου δώσει την έγκριση του για την επεμβασούλα που θέλω να κάνω.

Κuo μου, Το στρωματάκι δεν στεραιώνεται με κάποιο τρόπο και το κάλυμμα (σελτεδάκι) θα το χρειαστείς αν το στρωματάκι σου δεν είναι αδιαβροχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου, όλες τα ίδια άγχη έχουμε. Και εγώ 2 μέρες την προηγούμενη βδομάδα είχα ταραχτεί γιατί δεν την αισθανόμουν σχεδόν καθόλου. Και από την άλλη όλο το ΣΚ δεν σταμάτησε στιγμή :):):) Είναι απόλυτα φυσιολογικές αυτές οι φάσεις.

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι, συμβαίνει σε καμιά σας να αισθάνεται το μωράκι της σχεδόν αποκλειστικά από μία πλευρά; Εγώ την αισθάνομαι μόνο από αριστερά εκτός από τις φάσεις που είναι ορίζόντια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

kalimera vasoula mou synxaritiria ante konteuoume epitelous :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

egw simera ekleisa tin 30 kai dianiw tin 31 evdomada pou anoikei ston 8o!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

koritsia to xete katalavei??? vagame to vodi i oura mas emeine, se ligo kairo tha anakinwnoume gennitouria :woohoo:

δεν ξερεις πως περιμενω τις πρωτες ανακοινωσεις :woohoo: :woohoo:

θελω να περασει γρηγορα ο καιρος και να εχουμε ολες τα μωρακια μας ...

απο δω και στο εξης μονο ευχαριστα :):):)

μια που φαγαμε το βοδι .......... :blink:

Αγγελικουλα μου κι εγω εχω ρωτησει απειρες φορες τα κοριτσια ,για τις

κινησεις και τις κλωτσιες ..γιατι κι εμενα μου κανει νουμερα ο μπεμπουλης καποιες μερες και ειναι ησυχος ..οσο περανει ο καιρος δεν θα εχουν τοσο χωρο οπως παλια οποτε θα ειναι πιο αραιες οι κινησεις τους..

οσο μπορεις μην αγχωνεσαι,να γραφεις εδω οτι αισθανεσαι αν αυτο σε κανει καλυτερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna10019 έγραψε:

Αγγελική μου, όλες τα ίδια άγχη έχουμε. Και εγώ 2 μέρες την προηγούμενη βδομάδα είχα ταραχτεί γιατί δεν την αισθανόμουν σχεδόν καθόλου. Και από την άλλη όλο το ΣΚ δεν σταμάτησε στιγμή :):):) Είναι απόλυτα φυσιολογικές αυτές οι φάσεις.

Κορίτσια, να ρωτήσω κάτι, συμβαίνει σε καμιά σας να αισθάνεται το μωράκι της σχεδόν αποκλειστικά από μία πλευρά; Εγώ την αισθάνομαι μόνο από αριστερά εκτός από τις φάσεις που είναι ορίζόντια.

συνηθως τον αισθανομαι λιγο περισσοτερο αριστερα και οταν κλωτσαει με τα ποδαρακια του ,τοτε ψηλα στα πλευρα ..δεν ξερω γιατι κι εμενα εχει προτιμηση απο την αριστερη πλευρα! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ πολύ χάρηκα κορίτσι μου!! Με το καλό το μωράκι σας!! Εύχομαι μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη, που θα την χαρείτε!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...