Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

aggelike. έγραψε:

ama den exei kimmataki kai mpw tha kanw kai mia voutia gia sena :P

zakinthos xm tha to sizitisoume kamia fora gia ta thetika kai ta arnitika tis an kai i zigaria gernei pros to deutero distixos :S

filakiaaaaaaa

απο παραλιες εχει τελειες!!!!

αλλα ειναι ψιλομπαχαλο νησι.....

εγω δεν ειχα περασει και πολυ καλα οταν ειχα ερθει...

ενω εχει πολυ ωραια μερη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

κοριτσάκια τι κανετε?

εμενα το φαγητάκι μου είναι έτοιμο και σε λίγο θα φάμε!

λέμε για θάλσσα αργότερα,αλλά το σκέφτομαι!!!

κανένα μπικίνι δεν μου κάνει :blink::blink: αντε από κάτω "κάπως" θα βολευτώ αλλά από πάνω?????? έχω αλλάξει 2 νούμερα,τι θα μου μπει άραγε! :dry:

λέτε να μπορέσω να κολυμπήσω ή θα φωνάζω σαν καμιά τρελή τους ναυαγωσώστες :ohmy::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou Annoula mou kai Aggelikh mou!!!!vlepw eiste kala kai xairomai :):) kai gw kala eimai,euxaristw polu :):):)

Annoula mou to palikaraki sou ws kai egw pou den to kserw ka8isa kai eipa ta kator8wmata tou ston antra mou(+pistepse me to kataeuxaristh8hkame) poso mallon eseis pou einai to aima sas!pwpw kai gw etsi k xeiroterh 8a ginw eimai sigourh!!!pws mporoume na mhn eimaste allwste etsi otan exei na kanei me thn idia mas th zwoula??!!

kala apisteuto auto me to den mporw na ekfrastw analoga..kai kala kaneis Annoula mou :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

exw pswnisei 3 diaforetika xrwmata se kokkalakia(fouksia,mwv+roz apalo) kai mou leei o antras mou:agaph mou hremhse den 8a gennh8ei to mwro me makru malli.ma an den ta parw twra meta pou na exw xrono me to mwro na ta parw?dikio den exw???(peite NAI ,peite NAI!!) :blink::blink::blink: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Aggelikh se niw8w apoluta!!!kai gw exw trela me ta roz kai genika me ola ta xaritwmena pragmatakia pou aforoun ta mwrakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε;;;;

Εγώ σήμερα όλη την μέρα κοιμάμαι!!!

Κατερινάκι μου αυτους τους πόνους τους έχω κι εγώ και τό μονο που μου είπε η γιατρός είναι ξεκουραση...Είναι φυσιολογικό!Μην ανησυχείς!!!Απλά προσπάθησε όσο μπορείς να μην κουράζεσαι!Πότε σταματας απο την δουλειά;

Ροζι κι εσύ να προσέχεις εφόσον είχες αιματάκι άλλες φορές!!!Πολύ ξεκουραση κορίτσια!!!

Αγγελικούλα εμείς θα τα λεμε και στο άλλο!!!Οσες πιστές προσέλθετε!!!

Αννούλα πάλι στην δουλειά,ε;Υπομονήηηη λιγο έμεινε!!!

Βασιλικούλα όποτε τον χρειάζεσαι να τον παίρνεις αμέσως τηλ τον γιατρό...Γι'αυτό τους πληρώνουμε!!!

Αννούλαααα έκλεισες την 33η εβδομάδα και μπαίνεις στην 34η καθώς η 1η εβδομάδα ξεκινάει απο την 1η μέρα εως την 7η!!!

Εμείς διανύουμε την 32η!!!!

Πολύ χαιρομαι που πλησιάζει ο καιρός!!!

Ο μικρούλης μου τελευταία είναι πολύ ήσυχος...Μαζί με μένα κοιμάται και ο ζουζούνος μου!!!Μόλις φάω κάτι τότε ξυπνάει!!!Μακάρι να είναι έτσι ήσυχος και μετά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι πάρα πολύ καλύτερα, δόξα τον θεούλη!!!

Δεν έχω σχεδόν καθόλου πονάκια!!!

Τι τέλειο πράγμα η ξεκουραση!!!

Εσύ Αννούλα τι ώρα σχολάς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

Είμαι πάρα πολύ καλύτερα, δόξα τον θεούλη!!!

Δεν έχω σχεδόν καθόλου πονάκια!!!

Τι τέλειο πράγμα η ξεκουραση!!!

Εσύ Αννούλα τι ώρα σχολάς;

8 σχολαω και νιωθω ηδη πτωμα απο την κουρααση... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wx Annoula kouragio!!!ligo emeine akoma..

egw lew na ka8arisw ton aporrofhthra pou einai aisxos kai ouf!to skeftomai polu!!!!!

Annoula adeia pote pairneis???

ax koritsia h mpempa mou exei aplw8ei pantou kai dinei,dinei!! :lol::lol::lol::lol: einai polu asteio!!!exei ta xerakia ths deksia-aristera xamhla konta sto pipi kai ta podarakia ths to ena ligo pio panw apo ton omfalo aristera kai to allo sto pleuro deksia.exei aplw8ei san xtapodaki to giavraki mou!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsakia molis girisame apo to mpanaki mas sti thalassa kai itan TELEIA :woohoo: :woohoo: :woohoo: to kata euxaristithika :P

annoula mou kouragio me ti douleia :dry:

vasiliki mou de ksereis pws se noiwthw egw tha akouw zakintho kai tha trexw, twra pou einai kalokairi kapws paleuete alla to xeimwna....mauro xali de mporeite na fantastite :huh::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου, επειδη δουλευω μονο σ/κ (12 ωρες τη μερα βεβαια), παιρνω αδεια τελος Ιουνιου, οποτε μου μενουν 2 σ/κ ακομα δουλειας. Αντε περναει ο καιρος, λιγο εμεινε για την αδεια μου...Η μπεμπα μεγαλωνει και απλωνεται,ε?

Αγγελικη καλη η θαλασσα? Αχ, και εγω θα ηθελα να ξεφυγω λιγακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, και εγώ γύρισα από τη δουλειά και έριξα ένα 3ωρο υπνάκι :) (δεν άντεχα άλλο από τη ζέστη!!!)

Θέκλα, πέθανα στα γέλια με τη λίστα με πρώτη νύχτα του γάμου και ΕΝΤΚΑ!!! Τελικά, είδε χαρά κάποια από εδώ τη πρώτη νύχτα? γιατί όλες όχι απαντάμε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Εγώ στο ΕΝΤΚΑ δε συμμετέχω γιατί όπως σας είπα εδώ και 2 βδομάδες επαναστάτησα γιατί κόντευα να τρελλαθώ :P

Πάω να κάνω ένα μπανάκι γιατί έχω αρχίσει και ζεσταίνομαι... και επανέρχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annoula mia xara se vriskw..pou douleueis mono 2 meres thn evdomada ennow.upomonh liges meroules emeinan kai liga sk epishs.8a perasoun amesws.xampari den 8a pareis!

ax Aggelikh mhn milas ka8olou gia 8alassa..pe8ainw!!!edw etsi kai kanw kamia prospa8eia na mpw sth 8alassa ..8a me kouvalane 4 sto nosokomeio..apo kruopaghma 8a einai?apo kardiako epeisodio?ax Ellada Ellada!!!euloghmeno kalokairaki..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Ουφ, και εγώ γύρισα από τη δουλειά και έριξα ένα 3ωρο υπνάκι :) (δεν άντεχα άλλο από τη ζέστη!!!)

Θέκλα, πέθανα στα γέλια με τη λίστα με πρώτη νύχτα του γάμου και ΕΝΤΚΑ!!! Τελικά, είδε χαρά κάποια από εδώ τη πρώτη νύχτα? γιατί όλες όχι απαντάμε :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Εγώ στο ΕΝΤΚΑ δε συμμετέχω γιατί όπως σας είπα εδώ και 2 βδομάδες επαναστάτησα γιατί κόντευα να τρελλαθώ :P

Πάω να κάνω ένα μπανάκι γιατί έχω αρχίσει και ζεσταίνομαι... και επανέρχομαι!

αχου μου βγήκανε τα μάτια :blink::blink::blink:

καλέ πως τα κατάφερες, εμένα ειδικά τώρα με το ΜΟΥΝΤΙΑΛ...μα΄λλον απίθανο είναι, άσε που με τέτοια ζέστη που να ..... απο αυτο....καλέ ιλαρά θα βγάλουμε! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CrazyMummy έγραψε:

καλέ πως τα κατάφερες, εμένα ειδικά τώρα με το ΜΟΥΝΤΙΑΛ...μα΄λλον απίθανο είναι, άσε που με τέτοια ζέστη που να ..... απο αυτο....καλέ ιλαρά θα βγάλουμε! :S

Καλά, τώρα με το μουντιάλ παρακαλάω η καημενούλα (τελικά ενδίδει αλλά μόνο όταν δεν έχει αγώνα!!!).

Πω πω.. τι είναι αυτό με το μουντιάλ πάντως... Ο δικός μου δεν έχει χάσει παιχνίδι!!!! :angry::angry::angry: (πάλι καλά που τα βλέπει μόνος του και δεν κουβαλάει κόσμο όπως άλλες φορές!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια γι' αυτο και εγω επελεξα να μεινω σε αυτη τη δουλεια (για τις 2 μερες εργασιας την εβδομαδα) αλλιως θα ειχα φυγει απο εδω...

Εχει θετικα αλλα εχει και πολλα αρνητικα, π.χ. ο αντρας μου δουλευει Δευτερα-Παρασκευη και εγω Σαββατο-Κυριακη...και αλλα πολλα, αν κατσω να σου αναλυσω...Δεν βλεπομαστε και πολυ και δεν εχουμε καμια μερα κοινη ελευθερη μεσα στην εβδομαδα! Και πολλα ακομα...

Το πιο θετικο ειναι οτι θα ειμαι 5 μερες στο σπιτι για να μεγαλωνω τα παιδια μου by myself!!!

Α, και εμεις που ειμαστε Ελλαδα, τη βλεπουμε με τα κυαλια, μη νομιζεις...Αν και εγω μενω σε παραλιακο προαστιο της Αθηνας, αλλα και παλι δεν ειναι καθαρες οι παραλιες, οποτε...

Σουπιτσα λες να κανω και εγω την επανασταση μου??? :blink: Πολυ 1821 η υποθεση, να εξεγερθουμε ομαδικα??? :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annoula mou nomizw oles oi douleies exoun ta 8etika tous kai t'arnhtika tous.dustuxws zoume sthn epoxh tou sumvivasmou.otan gennhseis 8a vlepeis pio suxna ton antroulh sou..liga sk upomonh kane kai 8a apolausete o enas ton allo kai genikotera thn oikogeneia sas.giati thn vlepete me ta kualia??ax m'exei piasei mia stenaxwria twra..latreuw ton kauswna,ton hlio kai th 8alassa kai den mporw na ta steroumai.ena me parhgorei..h karamelitsa mou alla twra m'epiase h vlakeia..k gw 8elw 8alassa!!! :( :( :( :( :( :( eimai ikanh na klaiw olh mera..gi'auto kai otan vlepw post pou anaferontai sthn eksormhsh sth 8alassa den mpainw kan na diavasw.. ouf

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τη βλεπουμε με τα κυαλια για 2 λογους

1. Η θα δουλευει ο ενας ή θα δουλευει ο αλλος. Δεν υπαρχει κοινος ελευθερος χρονος. Οταν παρω αδεια ελπιζω κατι να γινει γιατι και εγω και ο Γιωργακης λατρευουμε την θαλασσα!!! :woohoo: Ο αντρας μου παλι δεν τρελαινεται και τοσο! :( Αν και μερικα χρονια πριν πηγαιναμε πολυ συχνα, δεν ξερω τι τον επιασε τωρα στα γεραματα! :blink:

2. Πλεον οι θαλασσες δεν ειναι τοσο καθαρες, ολα τα καλοκαιρια τη βγαζω με κολπιτιδες πλεον... :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια,τι να πω, εγω δεν μπορω να παρω τα ποδια μου πλεον....

οχι να παω και στη θαλασσα :P

ειδικα αυτες τις μερες οτι και να κανω αρχιζουν οι συσπασεις και ολο ξαπλα καθομαι...

παρολο που εχω παρει 5 κιλα εχω βαρυνει απιστευτα!!!

δεν μπορω και να παω να ψωνισω τιποτα στα ζουζουνια μου να μου φτιαξει η διαθεση ;)

τουλαχιστον με κλωστανε και μου φτιαχνει το κεφι :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

protimw na eimai sth 8esh sou kai otan mou do8ei h eukairia na paw gia mpanaki para auto to diko mou..

telika den anteksa,plantaksa!hr8e o antras mou dipla mou kai mou leei:entaksei kardia mou den 8a ksanaspasw tpt(to meshmeri erikse ena pothri katw kai nomize pws auto me stenaxwrhse :D :D :D :D :D :D :D :D )kai tou lew poios to upologizei to pothri?8elw 8alassa..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μουυυυυ καλησπερα!!!εγω ειμαι ακομα στην ομορφη Σαλονικα!Αυριο πρωι επιστροφη Αθηνα..μαζι με το καυσωνα!

ειστε εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi Aggelikh mou den ftaiei kaneis pou stenaxwriemai..mono egw..elega pws den 8a me peiraze alla telika m'ephrease.ante na er8ei h stigmh na gennhsw thn karamelitsa mou na hremhsw.eseis fusika kai 8a lete oti kanete mpanakia,egw prepei na summorfw8w! :P;):)

kalh epistrofh aurio katrina!!!me prosoxh!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ πολύ χάρηκα κορίτσι μου!! Με το καλό το μωράκι σας!! Εύχομαι μια υγιή και τελειομηνη εγκυμοσύνη, που θα την χαρείτε!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου. Δε θυμάμαι να μας έχεις ανακοινώσει το θετικό σου αποτέλεσμα!!! Με το καλό. Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη κι ένα γερό μωρό στην αγκαλιά σου εύχομαι!
    • Κι εμένα 2 μετρά είναι ο μπαμπάς της μικρής. @nanouko κι εγώ 1,60 είμαι. Το μόνο που με σώζει είναι οτι είναι κι εκείνος αδύνατος. Γερά να είναι τα μωράκια μας κορίτσια μου κι ότι θέλει ας γίνει!!!
    • Κορίτσι μου γλυκό πάντα μας σκέφτεσαι όλες και δεν μας ξεχνάς 🥰🥰🥰.. σας παρακολουθώ συνέχεια!! Και στο θεματακι Αυγούστου βλέπω τα νέα σου ❤️ εγώ καλά είμαι! Είχαμε κάνε την 2η σπερμματεγχηση πριν από 1 μήνα για να ετοιμαστούμε για την επιτροπή φαρμάκων και τελικά μας έκανε την χάρη το σπορακι και βρίσκομαι στην 6η εβδομάδα 6+3 για την ακρίβεια 🥰 και προσεύχομαι να πάνε όλα καλά για όλες! Με την @ΛΕΥΚΗ  την @Antonia2 και την @Xrisa95 θα γεννήσουμε όλες μαζί αν πάνε όλα καλά 😁😁😁😁
    • Θα κανείς σίγουρα κουβέντα με την γιατρό σου να σου πει εκεινος καλύτερα τι πρέπει να γίνει στην περίπτωση σου…Εγω έκανα αποξεση γιατί ήταν λίγο πιο προχωρημένη από εσενα η εγκυμοσύνη και δεν μου εδιναν χάπια για αποβολή στο σπίτι....αν μπορεί να γίνει μόνο του (χωρίς χάπια ) άστο να γίνει μόνο του  εγω θα σου πω την γνωμη μου μόνο.. είναι πολύ νωρίς για να μπεις στην διαδικασία των εξετάσεων ειδικά για καρυοτυπο.. για την ώρα θεωρείτε τυχαίο γεγονός και δεν το ψάχνουν πιο πολύ και σε εμένα αυτο είπαν.. .το μόνο που θα σου έλεγα να κανείς είναι ορμονικές εξετάσεις να δεις θυρεοειδή αν είναι ρυθμισμένα αυτά τίποτα άλλο για την ώρα  Ο φόβος ότι μπορεί να ξανά τυχει πάντα θα υπάρχει απλά με βάσει τις πιθανότητες είναι με το μερος σου στο να πάει καλά την επομενη φορά..Εμένα μου είπαν με το που δω την πρώτη περίοδο μπορω να ξεκινήσω αμέσως προσπάθεια ξανά δεν χρειάζεται να περιμένω και αυτό έκανα...λογικά θα πάρεις το οκ να ξανά προσπαθήσεις μετά την πρώτη περίοδο αρκεί να είναι και ο αντρας σου εκεί μην έχει φύγει ταξίδι  Θα περιμένουμε νέα σου κορίτσι μου από τον γιατρό 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...