Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

kai egw koritsia parolo pou pantreuthka enw den hmoun egkuos(htan teleutaia mera periodou-eixa teleiwsei vasika)alla eixame tetoia kourash pou mou evgale to kamari mou to nufiko,evgala ta 200 tsimphdakia apo ta mallia mou kai ksera8hkame!!h8ela polu na ginei alla logw tou oti meiname se hotel enos filou mou kai htan k h kourash sth mesh eipame na to afhsoume!kai ston mhna tou melitos pou phgame meta apo ena mhna sxedon pali adia8eth hmoun..pikra apo auth thn apopsh..egw nomizw spaw to rekor olwn!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

aggelike. έγραψε:

elpidaki parepiptontos isoun teleia nifi :):):)

alitheia re koritsia ti paizei me ta nifika???? ta agorazoume?? egw pantos lew na to agorasw de kserw akouw trelles times enoikiaseis kai olo mi kai mi kati 1500 euro enikiasi, paizei na isxioun auta??? :blink::blink::blink:

aggelikh mou egw to agorasa to nufiko mou!apo ta pronovias.2000e edwse h pe8era mou.mono to nufiko kostize 2500 kai to peplo alla 500 alla tous ekana pazaria kai mou afhse to nufiko 2000 kai mou ekanan dwro to peplo..xixixixixi!!!!!se sumferei kati fores na to agoraseis apo to na to noikiaseis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα, ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό και να περάσει με αυτήν την επεμβασούλα. Περαστικά σου!

Βλέπω όλες παρθένες μείναμε την πρώτη νύχτα του γάμου... Ευχαριστώ κορίτσια, ένιωθα απαίσια :P:P:P Όσο για νυφικό, Αγγελικούλα μου, ούτε εγώ έβαλα! Αφήστε που έκανα μ@λακία και με τα παπούτσια (πήρα κάτι πανύψηλα, στα οποία γλύστραγα :blush: ) και αναγκάστηκα να τα βγάλω :blush::blush::blush: Στο τραπέζι μετά πήγα με σαγιοναράκια :blush:

Πάντως όταν με το καλό παντρευτείτε και με θρησκευτικό, θα έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να βρεις το ιδανικό νυφικό για σένα. Άσε που θα έχετε και το πιο όμορφο παρανυφάκι ;)

Ελπιδάκι λες να κάνουμε λίστα;

kuo28: ΕΝΤΚΑ (έχει να το κάνει από...) αφήστε το καλύτερα, ΠΗΣ (πιθανή ημερομηνία σεξ): ΠΗΤ+40 :S

Τώρα που βλέπω τη λίστα μας -την κανονική εννοώ ε- πού είναι η Μαριέττα; Φάνηκε καθόλου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase ase aggelikh!!gkantemia den les tpt..otan teleiwse o gamos eixa teleiwsei apo periodo,otan gurisame pisw apo to taksidi tou melitos(ena mhna meta ton gamo) ta idia..perimene na se koufanw..exei kai allo...ftanoume souhdia kai mou pairnei thl h pe8era mou (eixe t'apotelesmata tou test pap.eixa kollhsei kolpitida kai eprepe na kanw 8erapeia kai malista vasikh proupo8esh h apoxh apo to sex..ouf!ee meta molis perase kaname agkalitses kai emeina egkuos!!!!xixiixixixixiixixi!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

to nufiko polu omorfoooooooooo!!!pote me to kalooo???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα, ωραίο το νυφικό, να πας να δοκιμάσεις πριν γιατί αλλιώς φαίνονται και αλλιώς δείχνουν πάνω σου. Εγώ πάντα σιχαινόμουν τα στράπλες και ήθελα κάτι σε φόρεμα μακρύ και όταν δοκίμασα το φόρεμα που ήταν σα μίζερο νυχτικό πάνω μου (ενώ άλλες λάμπουν)... και τελικά πήρα ένα maggie sottero στράπλες!Το αγόρασα από internet στη μισή (και παραπάνω) (μαζί με το τελωνείο, τη μοδίστρα) τιμή από ότι μου το νοίκιαζαν εδώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kuo μου, σ'ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά. Δεν θα είναι κάτι δύσκολο μου είπαν. Δυο τρία ραμματάκια. Το μόνο κακό είναι ότι είναι σε δύσκολη περιοχή (πολύ χαμηλά στην κοιλιά μου, λίγο πάνω από...).

Ευχαριστώ που με συμπεριλάβατε και στη λίστα :):):):):)

Σας αφήνω για απόψε. Καλό βράδυ σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική, φρόντισε να είναι όσο πιο ελαφρύ γίνεται. Σου μιλώ εκ πείρας, γιατί το δικό μου ήταν αρκετά εντυπωσιακό αλλά ήταν πολύ βαρύ και με κούρασε αφάνταστα. Δεν το καταλαβαίνεις στις πρόβες αλλά όταν το φοράς για ώρες, τα πράγματα αλλάζουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλειο δείχνει το νυφικό! Απλό αλλά και εντυπωσιακό μαζί :)

Άννα τουλάχιστον θα φύγει από τη μέση κάτι που πρέπει να γίνει απ' ό,τι κατάλαβα. Μακάρι να είναι όσο πιο ανώδυνο γίνεται! Καληνύχτα σου και καληνύχτα κι από μένα κορίτσια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anna mou perastikoulia glikia mou kai kalinyxta sou :):):)

euxaristw koritsia gia ti simvoules ;) kai gw apo internet tha to parw katerinaki soupitsa proteine an mporeis kana site

kuoula mou glikia kalo vrady kai se sena :kiss:

o gamos prwta o theos leme mazi me ti vaftisi tou xronou ton iouli

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

kai gw apo internet tha to parw katerinaki soupitsa proteine an mporeis kana site

Εγώ από το ebay το είχα πάρει αλλά πλήρωσα τελωνείο γιατί ήταν από Αμερική... Να το κοιτάξεις αυτό με το τελωνείο γιατί είναι αρκετά χρήματα!

Η kuo μοιάζει με τη Μάγια Τσόκλη??? :laugh: :laugh: :laugh: Χμ... τώρα που το λες... αλλά με πολλή φαντασία ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ennoeite oti i kuo einai polu poio omorfi :):):) apla de kserw isws to stil :)

katerina kai gw eixa kanei mia apopira kai exw idi ena nifiko apo internet alla mou eixan valei kaka ilika, kai na sou pw de plirwsa telwneio, esena itan authentiko maggie sottero i sou to eftiaxe kapoia viotexnia??? sorry pou se prizw alla kai gw meso internet to psaxnw katalavaineis :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήταν αυθεντικό από ένα κατάστημα της Αμερικής όπου το είχαν ως δείγμα. Μαζί με το νυφικό που έστειλαν και το πιστοποιητικό γνησιότητας και την εγγύηση... Το είχα ψάξει όμως πάρα πολύ! Περίμενα 3-4 μήνες τουλάχιστον να πετύχω μια καλή ευκαιρία. Από ίντερνετ αξίζει να πάρεις επώνυμο. Κυκλοφορούν πολλά κινέζικα κτλ.. Σε κάτι ξένα φόρουμ είχα διαβάσει ότι σε μια κοπέλα που είχε αγοράσει από ίντερνετ κινέζικο νυφικό της σκίστηκε μέσα στην τελετή :( .

Θέλω να το χαρίσω τώρα το δικό μου γιατί μου πιάνει χώρο και είναι κρίμα... Αν ξέρετε καμία κοπέλα που θα το ήθελε αν και οι περισσότερες λογικά θέλουν να ζήσουν το όνειρο και να αγοράσουν το δικό τους :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα, αν θέλεις βοήθεια ευχαρίστως να βρούμε το νυφικό των ονείρων σου σε ονειρική τιμή! Απλά θέλει υπομονή!! Θα αρχίσεις από πολύ νωρίς χωρίς βιασύνες και συμβιβασμούς! Πολύ μου αρέσει να βοηθάω για επιλογή νυφικών (αλήθεια!!!) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου σε ευχαριστώ πολύ!

Κι εγώ από προνόβιας το αγόρασα το νυφικό μου,συμφέρει καλύτερα από ενοικίαση,δεν το συζητώ.

Καληνύχτα κοριτσάκια!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ksipsnisa nwris noris simera!!!!!!!!xtes to vradi efaga mia vafla me pagoto kai o mpempis moy klwtsuse olo vradi!!! :P:P:P simera alazw mina e????????!!!!!! :):) prepi na prosexw giati to proigumenw mina ti patisa kai eixa aima otan allaza mina!!SIMERA OLI MERA XSAPLA! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια, B) πως ηταν το βραδυ σας χθες? Εγω παντως σαν πουλακι κοιμηθηκα...

Αννουλα μου περαστικα ευχομαι, αντε να ξεμπερδευεις και με αυτο. :)

Αγγελικη, ειδα το νυφικο που εβαλες, αν σου πω οτι μοιαζει πολυ με το δικο μου?? :blink: Και εμενα αυτο το στυλ μου αρεσει. Το δικο μου ηταν στραπλες, με στενο μπουστο και μπαλουν φουστα με μικρα σβαροφσκι!Δεν δοκιμασα πολλα, μολις το ειδα το ερωτευτηκα! :woohoo:

Η κουο ποτε θα μας βαλει να δουμε το δικο της?

Εκλεισα ραντεβου για ντοπλερ στις 3 Ιουλιου, εσεις ποτε θα το κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Τι μου κάνετε; Άννα δουλίτσα είσαι; Υπομονή βρε κορίτσι, τελειώνει όπου να 'ναι!

Ρόζη, μπήκαμε στον προτελευταίο :cheer: Αυτό με την αλλαγή μήνα και το αίμα το έχω ξανακούσει... Τυχερούλα, στην ξάπλα θα τη βγάλεις :P

Για να μην το ξεχάσω, thanks για το σχόλιο για Τσόκλη, αλλά επειδή τυχαίνει να δουλεύουμε στον ίδιο όμιλο και την έχω δει κάποιες φορές από κοντά, δεν πολυμοιάζουμε βρε Αγγελικούλα μου. Τη θαυμάζω πάρα πολύ και πολύ θα ήθελα κάποτε να έκανα κάτι παρόμοιο, αλλά άλλο στιλ τελείως :P

Για νυφικά μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω ρε γαμώτο. Έβλεπα κάποια εγκυμοσύνης στο ίντερνετ, συν τα πολύ απλά νυφικά του Monsoon (τρέλα), αλλά εσύ θα θέλεις κανονικό τότε και δε θα έχεις τέτοιους περιορισμούς! Έχεις αποκλείσει την επιλογή του ραψίματος;

Αννούλα το δικό μου δεν ήταν νυφικό νυφικό, αλλά όταν πάρουμε τις φωτογραφίες, όλο και κάποια θα βάλω! Πάντως κορίτσια, παραλίγο ρόμπα. Αυτό ήταν τούλι κι από κάτω φόδρα... Όταν το δοκίμασα δεν είχα και μεγάλη κοιλιά και ήταν σεμνό κι ωραίο. Στο γάμο... η φόδρα μάζευε από μέσα αρκετά και ίιιιισα που κάλυπτε τον πωπό :ohmy::blush::blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μια ερώτηση. Ελπιδάκι, νομίζω εσύ έλεγες ότι έχεις πόνους περιόδου και παίρνεις Yutopar (έτσι λέγεται, ε; ). Έχεις και αυτό το "πέτρωμα"; Έχω συνέχεια τέτοιους πόνους τις τελευταίες μέρες, αλλά το άλλο... νομίζω πως όχι εκτός από ένα βράδυ που κοιμόμασταν αγκαλιά και μου είπε ο άντρας μου πως για αρκετή ώρα η κοιλιά μου "πέτρωνε" και χαλάρωνε :huh: Θα πάμε στο γιατρό μέσα στην εβδομάδα. Να ανησυχώ μέχρι τότε (για τους πόνους κυρίως);

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...