Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

χαχαχα!!! Yeliz ήταν που χθες εγώ ανέβασα την προκλητική φώτο και η δική σου ήταν σεμνή!!!Σήμερα όμως του δίνεις και καταλαβαίνει!!! :laugh: :laugh: :laugh: Κeep going!!!

Kατερινάκι κι εγώ είχα πονάκια κ με επιασε υστερία,πήρα το γιατρό κλαίγοντας,μου έδωσε yutopar που είναι για συσπάσεις,2 μέρες τα πήρα κ τα κοψα,μια χαρά τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

elpidaki μου εγώ εσάς σκέφτηκα και είπα να βάλω καμιά σεμνή για να μην σας κολάσω στην κατάστασή σας... αλλά εφόσον είδα οτι στο σηκώνει ο οργανισμός σας ποιός ο λόγος? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yeliz ena tha pw ton antra mou ton kinigaw idi kathe mera kai eutixos eimai apo tis tixeres kai mou kathete :P:P:P

koritsia mias kai leme ola auta na rwtisw kati??? mi sixathite entaxei? :blush:

koritsia to exete paratirisei kai seis??? sto eswrouxo mou vriskw arketa sixna ena aspro pixto pragma sa vlenna (me to sumpathio kiolas :blush: )

exete paratirisei kai seis kati tetoio??? kserw oti otan gennas vgazeis vlenna :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tha kanw to pagwto pou sas elega ksana vazw link

http://webtv.antenna.gr/webtv/10me1reci ... uv_zob8%3d

apla de tha to ftiaxw etsi

skftika na to kanw ws exeis:

na mi valw katholou zaxarouxo kai na valw sti krema mono gala kai fitiki santigi, xwris mpiskota

kai gia ti vasi na valw Digestive me ligo besel

xwris polla polla lete na ginei kalo?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική μου το παγωτό ακούγεται οτι θα γίνει πολύ καλό... μμμμ

Όσο για τα υγρά που λες είχα και εγώ παρόμοια σε όλη την εγκυμοσύνη και μου είχε πει ο γιατρός ότι είναι απο τις ορμόνες...και οτι είναι φυσιολογικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου βλεπω τις φωτο που εχετε βαλλει και με εχετε κολασει για τα καλα!!! Ο αντρας μου μαζι με τον αδερφο μου και δυο φιλους βλεπουν το ποδοσφαιρο στο σαλονι και εγω εχω αραξει στο κρεβατακι και διαβαζω τα νεα σας :):)

Diosa μου εισαι ολα τα λεφτα,πολυ θετικος ανθρωπος. Μπραβο σου!!! Εγω ειμαι η Ελενα και σε καλωσοριζω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισαμε απο τον γιατρο μας ..

φτασαμε 1.035 gr κι εχουμε παρει θεση!!!!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη που ειναι ολα καλα ..αν και σημερα ολη τη

μερα σχεδον κοιμαται αλλα ας ξεκουραστει κι αυτος λιγο ..

κοριτσια εχω μια ερωτηση ..με τα βλαστοκυτταρα τι θα κανετε ???

ο γιατρος μου προτεινε να τα κρατησω ..το σκεφτομαι ...

Κατερινακι μου ξανα να ζησετε !! σου ανοιξε θεματακι η κατρινα με

ευχες μεσα στο μαμμυ εκει σου γραψαμε ολες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Πριν λίγο ξύπνησα!!!

Είχαμε περίεργη νύχτα!!!

Γύρω στις 4:30 το βράδυ, μόλις είχε τελειώσει μια ταινία που έβλεπε ο Ακης...Εγώ λαγοκοιμομουν καθώς άκουγα τις φωνές απο την ταινια.Βγαίνει που λέτε στο μπαλκόνι να καπνίσει και βλέπει 4 σκιές απέναντι απο μας κάτω να προσπαθούν να διαρρήξουν ένα μαγαζάκι που φτιάχνει μηχανάκια και σέλες για μηχανάκια. :blink: Οι 2 ήταν σκυμμένοι πάνω απο την κλειδαριά,ο άλλος κοιτούσε τα μπαλκονια να δει μήπως βγει κάποιος και ο τρίτος στην γωνια του τετραγώνου μήπως έρχεται αμάξι. Εμείς επειδή είμαστε ρετιρέ το μπαλκόνι μας έχει μεγάλη εσοχή και δεν μπορεί να σε διακρίνει κανένας απο κάτω...Προσπάθησε να τραβήξει βιντεο ο Ακης με το κινητό αλλά ήταν σκοτεινά...Ωσπου ακούει ένα κρακ και κατάλαβε οτι σπάσαν την κλειδαριά...μπαίνει μέσα και παίρνει τηλ στο 100. Εγώ ατάραχη μέσα κοιμάμαι ώσπου ακούω τον άντρα μου να μιλάει σιγά στο τηλ και ακούω να λέει την διεύθυνσή μας. Σκέφτηκα "Μα καλά, delivery τέτοια ώρα;;;Ποιόν βρήκε;" και ακούω να λεει οτι γίνεται διάρρηξη :unsure: Πετάγομαι απο το κρεββάτι και βγαίνω μαζί του έξω...Ευτυχώς την ώρα που μιλούσε ο άντρας μου μέσα στο σπίτι, είχαν ήδη καλέσει απο την απέναντι πολυκατοικία την αστυνομία και ένα περιπολικό ήταν ήδη εκει!

Αναστατωθήκαμε όλοι όσοι το πήραμε χαμπαρι :S:S Και το καλό ήταν οτι έγιναν όλα τόσο γρήγορα, και τα τηλ και η αστυνομία που έπιασαν τα 3 απο τα 4 άτομα οι οποιοι μόλις είδαν το περιπολικό άρχισαν να τρέχουν!!! Φανταστείτε οτι ήταν παλικάρια 17-19 χρονών...

Χάρηκα τόσο πολύ που τους έπιασαν!!! :woohoo:

Τα παλικάρια αυτά είχαν ματιάξει μια μεγάλη μηχανή που είχε μέσα στο μαγαζάκι κλειδωμενη η οποία πιθανώς να ήταν για επισκευή και ευτυχώς δεν πρόλαβαν να κάνουν τίποτα!!!

Μετά απο όλο αυτό κοιμήθηκα κατα τις 7:30 και ξύπνησα πριν λίγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

sto eswrouxo mou vriskw arketa sixna ena aspro pixto pragma sa vlenna (me to sumpathio kiolas :blush: )

exete paratirisei kai seis kati tetoio??? kserw oti otan gennas vgazeis vlenna :blink:

Ουουυυυυ.... συνέχεια τις τελευταίες 2 βδομάδες! Τώρα το έχω συνηθήσει! Και μάλιστα όταν σηκώνονται από καρέκλα ή το κρεβάτι τρέχει (θυμάστε που σας είχα ζαλίσει ότι είχα ακράτεια... εεε... δεν είχα... αυτή η άσπρη βλέννα ήταν :S ).

Επιτέλους μας έδωσε το ο.κ. για σεξ ο γιατρός και από τη στέρηση τόσων μηνών έχω γίνει sex maniac :blush: Νιώθω άλλος άνθρωπος πάντως :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γυρίζω πίσω στα δικά μας!!!

Κατερινάκι μου να ζήσετε και πάλι!!!

Πήγατε και ταξιδάκι!Τέλεια!!!

Φοβερή η κοιλίτσα σου!!!Φτου φτου!!!

Βασούλα τέλεια με τον μικρούλη σου!!!

Τα βλαστοκύτταρα θα τα δωρίσουμε στο Παπανικολάου!!!

Διάβασα τόσα πολλά που δεν θέλω με τίποτα να τα δώσω σε ιδιωτική εταιρεία καθώς αποδείχτηκε οτι είναι όλοι τους απατεώνες!!!

Yeliz μου εγώ είμαι απο Ορεστιάδα απο Εβρο!!!

Ολο μου το σοι μένει εκεί...εμένα με κέρδισε ο έρωτας και η αγάπη και ξενιτεύτηκα στην Θεσσαλονίκη!!!Οπότε είμαστε και συν-Θρακιώτισσες!!!

Φιλεναδίτσες μου με τις φωτό σας μας αναστατώσατε έγκυες κοπέλες... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wendy μπραβο για τα ευχαριστα νεακια σου, μια χαρα το νινι, μεγαλωνει!

Βασουλα, δεν καταφερες να κοιμηθεις με την ησυχια σου ε? Τελος καλο, ολα καλα, λοιπον, μπραβο που τους πιασανε, εχουμε γεμισει κλεφτες και εγληματιες, φοβομαστε να βγουμε απο τα σπιτια μας πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ Ελενά μου (προσπαθώ όσο γίνεται να είμαι θετική και αισιόδοξη γιατί αλλιώς δεν παλεύεται... και εδώ που τα λέμε δεν έχω και άλλη επιλογή γιατί το πολύ σε 8 μήνες να είμαι υγιέστατη σωματικά και ψυχικά για να ξαναρχίσω τις προσπάθειες) Χάρηκα και καλώς σας βρήκα!!

Αγγελική καλέ αυτό το χωριό που λές είναι πολύ μακριά από την Ξάνθη κάπου 50-60 χλμ νομίζω...και εκεί ναι μάλλον χιονίζει πιο συχνά!! (να φανταστείς ούτε ξέρω αν έχει γυμνάσιο εκεί)

Κορίτσια να ρωτήσω και κάτι που με απασχολεί απο χθές... προχθές που λέτε μπήκα εδώ μόνο και μόνο για να ζητήσω να με βγάλουν απο την λίστα με τα ΠΗΤ... και απο τότε κατσικώθηκα!! :) μήπως εδώ είναι αποκλειστικά για μανούλες Αυγούστου και Σεπτεμβρίου?? :blush::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν ναι Αννουλα...Μη χειρότερα!

Είχαν μπει και στην δική μας πολυκατοικία πριν κανα 3μηνο και διέρρηξαν το σπίτι στον πρώτο όροφο... Φοβήθηκα και απο τότε με το παραμικρό τσακ ξυπνάω... :S

Αν και έχουμε πόρτα ασφαλείας και ενισχυμένες μπαλκονόπορτες, εάν δεν κλειδαμπαρωθώ μέσα στο σπίτι δεν μπορώ να κοιμηθώ...Το Χειμώνα που δούλευε κιόλας ο Ακης τα βράδια δεν μπορούσα να κοιμβθώ μέχρι να έρθει...

Γινεται χαμός απο τις διαρρήξεις!

Και το ηλίθιο είναι οτι πηγαν 4 σκατόπαιδα να κλέψουν μια μηχανή... :blink::blink::blink: Αλλά το ευχαριστήθηκα που τους έπιασαν...Με ποιό δικαίωμα αφαιρεις την περιουσία του άλλου...

Πριν 3 χρόνια μας έκλεψαν το μηχανάκι κάτω απο το σπίτι μας...

Εεεε είμαι πολύ θυμωμένη μαζί τους και το έζησα όλο αυτό χθες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

soupitsa έγραψε:

Επιτέλους μας έδωσε το ο.κ. για σεξ ο γιατρός και από τη στέρηση τόσων μηνών έχω γίνει sex maniac :blush: Νιώθω άλλος άνθρωπος πάντως :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα WENDY υπέροχα νεάκια! Πατήσατε το κιλόοοο! :woohoo: Τι θεματάκι καλέ;!

Βασούλα Μιτς, είδες ότι μπήκες στον όγδοο;; Σούπερ! Έλιωσα στο γέλιο εκεί που λες για το ντιλίβερι τέτοια ώρα :P Τουλάχιστον ήταν μια ενδιαφέρουσα νύχτα!

Yeliz είσαι πραγματικά αξιοθαύμαστη! Με το δεξί να σου έρχονται όλα πάντα :kiss: Και μη ρωτάς χαζομάρες. Εδώ σε θέλουμε, μαζί μας αν μας θες κι εσύ!

Όσο για τα υγρά... κι εδώ στάζει από παντού το πράγμα. Από κάτω, απ' το στήθος... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

eides paidi mou to sex ;) egw pantos de ti paleuw xwris, eidika twra oi ormones mou sti kiriolexia xtipane kokkino :P

Ααααχχχ εγώ με τις συσπασούλες δυστυχώς απέχω...

Αφήστε που όποτε αποπειραθήκαμε με τον αντρούλη μου ήμουν όλο πρόσεχε την κοιλιά, πρόσεχε το ένα πρόσεχε το άλλο και μου θύμωσε... :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASOMITS έγραψε:

Και γυρίζω πίσω στα δικά μας!!!

Κατερινάκι μου να ζήσετε και πάλι!!!

Πήγατε και ταξιδάκι!Τέλεια!!!

Φοβερή η κοιλίτσα σου!!!Φτου φτου!!!

Βασούλα τέλεια με τον μικρούλη σου!!!

Τα βλαστοκύτταρα θα τα δωρίσουμε στο Παπανικολάου!!!

Διάβασα τόσα πολλά που δεν θέλω με τίποτα να τα δώσω σε ιδιωτική εταιρεία καθώς αποδείχτηκε οτι είναι όλοι τους απατεώνες!!!

Yeliz μου εγώ είμαι απο Ορεστιάδα απο Εβρο!!!

Ολο μου το σοι μένει εκεί...εμένα με κέρδισε ο έρωτας και η αγάπη και ξενιτεύτηκα στην Θεσσαλονίκη!!!Οπότε είμαστε και συν-Θρακιώτισσες!!!

Φιλεναδίτσες μου με τις φωτό σας μας αναστατώσατε έγκυες κοπέλες... B)

Γεια σου πατρίδααα!! :P Τώρα όμως εγώ πρέπει να φυγω γιατί ήδη καθυστέρησα και έχουμε και ταξίδι 1 ώρα μέχρι Αλεξ/πολη που έχω ραντεβου στο νοσοκομείο να με εξετάσουν αν είναι όλα οκ!! Επειδη τα τελευταία post δεν προλαβαίνω να τα διαβάσω και είδα οτι κάποιες εύχονται σε κάποιες... Συμφωνώ και επαυξάνω!! :P Αν δεν καταφέρω να μπώ αύριο, που χλωμό το βλέπω, τα λέμε απο την άλλη Δευτέρα!!! 21/06 φιλάκια σε όλες και καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yeliz prwton mi les vlakies, ennoeite pws SE THELOUME edw :):):):):):):):) apo sena mono paradeigma mporoume na pernoume apo to megaleio tis psixis sou :)

deuteron kale de thimasai pou eipa oti eimai asxeti???? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

vre ti me dineis etsi stegna xaxaxaxaxa :woohoo: :woohoo: oute kan kserw tin apostasi komotini -ksanthi :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΝΟΥΛΑ έγραψε:

soupitsa έγραψε:

Επιτέλους μας έδωσε το ο.κ. για σεξ ο γιατρός και από τη στέρηση τόσων μηνών έχω γίνει sex maniac :blush: Νιώθω άλλος άνθρωπος πάντως :woohoo:

Εμας που μας το εχει δωσει ο ανθρωπος απο την αρχη, αλλα δεν μου καθεται ο αντρας μου? :woohoo: Μαλιστα ο γιατρος του εβαλε και χερι του δικου μου :blink: αλλα εκεινος βραχος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...