Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

Καλημέρα κούκλες...

soupitsa μου είναι κρίμα και πολύ μεγάλο άδικο μανούλες να χάνουν τα μωράκια τους... και εγώ στεναχωρέθηκα πολύ όταν το διάβασα... Μακάρι να βρεί τη δύναμη η κοπέλα και να γίνει σύντομα καλά..γιατί αυτο είναι το πιο σημαντικό τώρα να είναι αυτή καλά!

Αγγελική μου αν και δεν έχω πείρα απο 29η εβδομάδα μήπως μεγάλωσε το μωράκι σου και δεν έχει πια αρκετό χώρο όπως πριν για να κάνει σβούρες?

Μήπως γιαυτό το νιώθεις λιγότερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

yezelin mou kai annoula kalimera :):):)

annoula eides re gamoto, e ma de mporw vgainw apo ta rouxa mou ti dld to paizoume theoi emeis oi antrwpoi???? oi xeirroteroi imaste :angry:

yezelin mou kai gw auto skeftomai oti de xwraei :dry: en to metaxi exei parei kai thesi opwte mporei kai gi auto

de mou les otan efiga xtes teleiwse to parti me tous kouklous??????? lew kai gw otan girisw ta koritsia tha xoun gemisei selides me kouklous alla mpaaaaaa kale giati, valte kanena na anoixei to mataki mas :laugh: :laugh: :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

koritsia deite ti KATHARMATA uparxoun sto kosmo ILITHIOI, VOURLA POU NA PATHETE TO IDIO TERATA koritsia to diavasa kai klaiw an einai dinaton dld

einai skliro deite to oses antexete

http://troktiko.blogspot.com/2010/06/bl ... _9661.html

Και λίγα λες Αγγελική μου :angry::angry:

Άνθρωπος που δεν αγαπάει τα ζώα δεν μπορεί να αγαπήσει ούτε τους ανθρώπους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελική κι εσύ τα ίδια ε. Καλά ρε κορίτσια γιατί δεν τα λέτε αυτά; Νιώθω αυτό και λέω "πάει, αυτό ήταν" μέχρι που μιλήσαμε με το γιατρό και είπε ότι είναι πολύ συνηθισμένο. Τα μπεμπάκια λογικό είναι να μην κουνιούνται πια τόοοοσο πολύ. Πριν έκαναν... συγχρονισμένη κολύμβηση εκεί μέσα, τώρα πού να πάνε τα καημένα; Καλά, για κορμάρες ας μη μιλήσουμε. Θα τα πούμε μετά τις γέννες, με το καλό.

Άννα :unsure: Μόνο υπομονή με αυτούς τους τύπους, τίποτε άλλο...

Για το άλλο θέμα, ειλικρινά δεν ξέρω τι να πω και δεν έχει και νόημα, πραγματικά. Είναι πολύ βάρβαρο και πολύ άδικο και μόνο ο χρόνος μπορεί να απαλύνει τέτοιο πόνο. Μακάρι για τις κοπέλες αυτό να γίνει το συντομότερο δυνατό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα χθες δυστυχώς δεν μπορέσαμε να συνεχίσουμε γιατί δεν έμπαινε στην σελίδα με τίποτα και αυτό πρέπει να συνεχίστηκε όλο το βράδυ...

Ωραίο το Yezelin :P αλλα πολύ μεγάλο και δύσκολο βρε Αγγελικούλα :silly: :silly: δεν το κάνεις Yeliz καλύτερα ? για πιο εύκολα! :laugh: :kiss: :silly: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Αγγελικούλα χθες δυστυχώς δεν μπορέσαμε να συνεχίσουμε γιάτι δεν έμπαινε στην σελίδα με τίποτα και αυτό πρέπει να συνεχίστηκε όλο το βράδυ...

Ωραίο το Yezelin :P αλλα πολύ μεγάλο και δύσκολο βρε Αγγελικούλα :silly: :silly: δεν το κάνεις Yeliz καλύτερα ? για πιο εύκολα! :laugh: :kiss: :silly: :laugh:

Γεια σου! Yeliz σε λένε; Τέλειο είναι! Τουρκικό; Ξέρεις αν σημαίνει κάτι; Εγώ είμαι... άλλη μια Κατερίνα :P

Γεια σου Ρόζη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIOSA έγραψε:

Ναι Κατερίνα μου Τούρκικο είναι και σημαίνει τα χνάρια του ανέμου!!

Χάρηκα!!!

Πςςςς, αυτό είναι όνομα με νόημα! Ποίηση :cheer:

Hello λοιπόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

DIOSA έγραψε:

Γεια σου! Yeliz σε λένε; Τέλειο είναι! Τουρκικό; Ξέρεις αν σημαίνει κάτι; Εγώ είμαι... άλλη μια Κατερίνα :P

Γεια σου Ρόζη :)[/quote:2bbwf7ob]

gia soy katerinaki!na zeisete!!!!!oreia koilitsa!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rozi mou se ekana add :):):) pw pw emeis sigoura tha sinantitoume kapoia stigmi :)

kuoula mou de sas ta lew gia to mwro gia na mi sas anxwnw kath' oti polles fores noiwthw vlakies pou mou sfinonontai sto mialo apo diafora pou diavazw :dry: alla twra mporw na pw oti me kathisixasate me ton afalo kai mena, ksereis ti skeftomoun oti ponaw epeidi kai kala exei dimiourgithei koili kai to mwro ti sprwxnei :blink: ase sou lew egw eimai foskolos :blink::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

geia sou yeliz :):):)

kala oses den eidane xtes ti grafame gia tous kouklous trexte grigora na deite ti kouklia anevasame ax!!!!

ΚΑΙ ΒΑΑΑΑΧΧΧΧ!!! :laugh: :laugh:

Σας λέω να το ξέρετε αυτές οι ζέστες δεν θα περάσουν χωρίς συνέπειες (ήδη έχουμε τα πρώτα κρούσματα!!! Μα έχουμε ξεφύγει τελείίίως!!)

Μια τελευταία....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!!!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΝΙΩΣΩ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ!ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟ,ΔΕΝ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙ...ΑΚΟΜΗ!!!!!!!

ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΟΝΙΚΑ...ΚΡΙΜΑ,ΡΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ.Ο ΧΡΟΝΟΣ ΑΣ ΑΠΑΛΥΝΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα, εσύ το τράβηξες καλό μου! Δεν είναι τίποτα! Πονάκια περιόδου καμία; Εδώ ναι... Τετάρτη που θα πάμε θα ρωτήσω...

Yeliz, εγώ είμαι αυτή :P

Σας ευχαριστούμε πολύ για τις ευχούλες!

Ρόζη μου, 10 έχω, αλλά κι ο δικός μου άντρας γκρινιάζει. Όταν με το καλό έρθει ο μπέμπης σας όμως, έχεις την τέλεια "δικαιολογία" να κάνεις ;)

Ρε κορίτσια, τι είναι αυτά που κάνετε μεσημεριάτικα; :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου σε νιώθω τόσο πολύ και πραγματικά λυπάμαι που το βιώνεις και πάλι αυτό το πραγματικά δυσβάχτο και άδικο γεγονός.... Γνώμη μου, επειδή σε μένα δεν έδωσαν την επιλογή της απόξεσης τότε και πήρα τα χάπια (χ2 γιατί το πρώτο πρωτόκολλο δεν έπιασε γιατί ήμουν κι εγώ σχεδόν 11εβδ τότε), χωρίς να θέλω να σε τρομάξω, είναι πολύ επώδυνη και κυρίως ψυχολογικά βαριά διαδικασία... Μπορώ να σου στείλω σε προσωπικό μήνυμα την εμπειρία μου, αλλά να είσαι προετοιμασμένη ότι ίσως αυτή η οδός πολύ πιθανόν να σε κάνει χειρότερα ψυχολογικά και σωματικά... 😢  
    • Εγω έχω πάρει ένα που λέγεται "Η βίβλος της φροντίδας του μωρού"..Καλό είναι,πιάνει αρκετά θέματα και για την αρχή κ αργότερα..
    • Αυτό το έχω απορία κ εγώ..συσπάσεις ακούω αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι..Με πιάνουν καμιά φορά τπτ περίεργα κ λέω λες να είναι;;;🤔
    • Από την ώρα που γυρίσαμε σπίτι , έχω κλειστεί στο δωμάτιο, δεν θέλω να με βλέπει η μικρούλα μου μέσα στα κλαματα. Πήρε ο άντρας μου τον γιατρό και του είπε ότι δεν θα μου κάνει καλό τώρα ναε βάλει στο νοσοκομείο για 3-4 μέρες και να πάρω κάτι χάπια για να αποβάλλω. Στην προηγούμενη παλινδρομη είχα μείνει λίγες ώρες στο μαιευτήριο,όπου φυσικά πονούσε η ψυχήου να βλέπω γυναίκες ετοιμογεννες. Τώρα γιατί να χρειαστούν 3-4 μέρες; Λόγω της εβδομάδας που βρίσκομαι; Δεν ρώτησε ο άντρας μου και δεν ήθελα να τον καλέσω ξανά για λεπτομέρειες. Φοβάμαι πολύ την αποβολή στο σπίτι... Από την άλλη δεν θα αντέξω ψυχολογικά να ξαναπεράσω τη διαδικασία βλέποντας και ακούγοντας μωράκια νεογέννητα. Αχχχ βρε κορίτσια, ενώ έχω τον θησαυρό μου, πονάω τόσο πολύ. Μου έχει μείνει η εικόνα του υπερήχου, με το μωράκι κουλουριασμένο σχεδόν, ενώ διέκρινα ξεκάθαρα τα ποδαράκια του. Ήταν εκεί ακίνητο και σκέφτομαι ότι δεν θα το αγκαλιασω ποτέ. Η καρδιά μου έχει γεμίσει πληγές από τις απώλειες, και απλά αναρωτιέμαι γιατί;;; 
    • Μου είναι τρομερά δύσκολο. Είναι κ η περίοδος δύσκολη γ μένα γιατί χτίζουμε σπίτι και τρέχω κ πιέζομαι πολύ σε συνδυασμό με τις πολλές ώρες δουλειάς συν ένα σωρό κουλες υποχρεώσεις που προκύπτουν.  Πφφφ δεν μπορώ νιωθω ότι κλαταρω κ τσιγάρο πάει σύννεφο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...