Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2010-Νο9


Recommended Posts

aggelike. έγραψε:

de to xw dei auto pou les yeliz to teleutaio ti stori exei giati apo titlous de thimamai sxedon kanenaepeisis eida tin aliki sti xwra to thaumatwn :P kai itan xalia :blink:

kai ton likanthropo mexri ti mesi itan wraio atmosferiko meta egine mia wraiotati patata :huh:

koritsia ksereis poion thewrw kouklo?????????? ton pantreuomoun amesws

ton ntin tou supernatural sas vazw foto

einai to apolito sto stil mou kai magkaki sto rolo ax!!!! ti kouklos

latreuw tous ksanthous kai pantreutika melaxrino xaxaxa

Ύστερα από μια καταστροφική για τους ανθρώπους περίοδο, με την είσοδο επιβλαβών ακτίνων του ηλίου στην ατμόσφαιρα που σκότωσαν πολύ κόσμο και έναν πόλεμο που έκανε το ίδιο, η ζωή στη γη έχει γυρίσει προς τα πίσω. Ληστές, ανθρωποφάγοι και εκμεταλλευτές σε ένα αποκαλυπτικό τοπίο οπού το νερό και η τροφή είναι σπάνια. Ο Eli (Denzel Washington) κυκλοφορεί μόνος του πηγαίνοντας προς τα δυτικά, έχοντας στις αποσκευές του ένα βιβλίο. Η αποστολή του είναι να το προστατεύσει καθώς φαίνεται ότι εμπεριέχει κάποια μυστικά για την διάσωση του ανθρώπινου είδους. Ο Carnegie (Gary Oldman) είναι ο άρχοντας μιας πόλης και φροντίζει οι κάτοικοί της να υπακούν στο πρόσταγμά του. Γνωρίζει για την ύπαρξη του βιβλίου και το θέλει απεγνωσμένα. Ο δρόμος του Eli περνάει από αυτήν την πόλη και η συνάντηση των δυο αντρών θα επιβεβαιώσει την δύναμη και την σημασία του βιβλίου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 998
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

elpidaki83 έγραψε:

Κορίτσια αυτές οι φωτο που ανεβάζετε είναι καλύτερες κι απο αυτές με τα μπραουνις με παγωτο...... :blink::blink::blink:

Αυτή την έβαλα φόντο στον υπολογιστή μου και χθες επαθε εγκεφαλικό ο δικός μου που την είδε!!! B)

MatthewMcConaughey_4.jpg

[file name=MatthewMcConaughey_4.jpg size=77143]http://mammyland.com/images/fbfiles/files/MatthewMcConaughey_4.jpg[/file]

αχαχαχαχαχαχαχα!ο ανθρωπος σου λεει τι γινεται εδω! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpella mou de kserw pantos ama isxiei oti psaxnoume tous mpampades mas emena o dikos mou mpampas einai ksanthos galanomatis san ton ntin

deite ton allo pou lew kai de mpike i foto

yeliz poion rolo ekane evlepa magisses alla de to thimamai :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpella mou de kserw pantos ama isxiei oti psaxnoume tous mpampades mas emena o dikos mou mpampas einai ksanthos galanomatis san ton ntin

deite ton allo pou lew kai de mpike i foto

yeliz poion rolo ekane evlepa magisses alla de to thimamai :huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

elpidaki83 έγραψε:

αχαχαχαχαχαχαχα!ο ανθρωπος σου λεει τι γινεται εδω! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:3jrtz7na]

Του λέω και κάτι παλαβά τελευταία,να με πάει παραλία να δω κανα πιπίνι να ανοίξει το μάτι μου γτ δεν τη παλεύω άλλο και την έχει ακούσει!!!Αλλά γουστάρω,γελάω!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Κορίτσια αυτές οι φωτο που ανεβάζετε είναι καλύτερες κι απο αυτές με τα μπραουνις με παγωτο...... :blink::blink::blink:

Αυτή την έβαλα φόντο στον υπολογιστή μου και χθες επαθε εγκεφαλικό ο δικός μου που την είδε!!! B)

MatthewMcConaughey_4.jpg

[file name=MatthewMcConaughey_4.jpg size=77143]http://mammyland.com/images/fbfiles/files/MatthewMcConaughey_4.jpg[/file]

elpidaki σε βρίσκω άψογη!!! η επόμενη φωτο που ετοιμαζόμουν να βάλω ήταν του κυρίου!!! αλλά η δικιά μου ήταν πιο σεμνή :silly: :silly:

είπα να μην σας κολάσω έγκυες γυναίκες!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala i mourlokampero to anevasa dyo fores :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

yeliz polu kalo akougete tha to dw sigoura an kai mou moirizete dramatiko kai de ta paw kai polu kala klaiw sinexeia :(

koritsia ena allo xazo pragma eimai koinwniologos kai de vlepw koinwnika den einai polu lol auto? :woohoo: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

αχαχαχαχαχαχα!εμενα μου λεει''θες και μαυρο''αχαχαχα!τι να πεις!Αγγελικουλα εμενα ο μπαμπας μου εχει αρρενωπα χαρακτηριστικα!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: λύθηκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

kala i mourlokampero to anevasa dyo fores :blink::blink::blink::blink::blink::blink:

yeliz polu kalo akougete tha to dw sigoura an kai mou moirizete dramatiko kai de ta paw kai polu kala klaiw sinexeia :(

koritsia ena allo xazo pragma eimai koinwniologos kai de vlepw koinwnika den einai polu lol auto? :woohoo: :silly: :silly: :silly:

Αγγελικη ειναι ωραιο,δειχνει πως μπορει να χρησιμοποιηθει η θρησκεια οταν ολα εχουν καταρευσει...τα κοινωνικα ειναι λιγο βαρετα...ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

αχαχαχαχαχαχα!εμενα μου λεει''θες και μαυρο''αχαχαχα!τι να πεις!Αγγελικουλα εμενα ο μπαμπας μου εχει αρρενωπα χαρακτηριστικα!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: λύθηκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

αχαχαχαχαχαχα!εμενα μου λεει''θες και μαυρο''αχαχαχα!τι να πεις!Αγγελικουλα εμενα ο μπαμπας μου εχει αρρενωπα χαρακτηριστικα!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: λύθηκα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elpidaki83 έγραψε:

Μα δεν είναι κούκλος diosa??? Μα τώρα είναι που δεν πειράζει και να κολαστούμε....δώρον άδωρον!!!χεχε

ΘΕΟΣ είναι elpidaki μου Θ Ε Ο Σ !!! ειδικά στην διαφήμιση του D&G (άρωμα) που απλώνει την 2μετρη κορμάρα του... ΚΟΛΑΣΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggelike. έγραψε:

koritsia sas exw kai allon deite e? e? e?

kai autos vampire :woohoo:

peirazei pou emena mou aresoun oi aggelokrousmenoi???xaxaxa :woohoo: :silly: :silly: :silly:

Αγγελική μου τις ταινίες "Λυκόφως" και "Νέα Σελήνη" τις έχεις δεί?

Αν όχι να τις δεις... ΤΙΝΓΚΑ στο βαμμπίρ είναι!!! :silly: :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...