Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ!!! ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ???


Recommended Posts

Poly endiaferonta ola ayta koritsakia mou!!!!!!

Rafael mou..... gnwrizw kopela ston kyklo mas, pou molis ry8mise th sygkekrimenh ormonh (PRL) emeine amesws egkyos..... ki htan o logos pou den epiane ws tote..... Pws ta pas esy???? Fouskwneis-fouskwneis???

Roulaki mou...... den hxera pws eixes tetoio 8ema me tis ormones sou!!! Ta kataferes pantws & synelaves me poly megalyterh timh apo to diko mou 9,50!!! Gi' ayto kai mou kanei entypwsh pou de mou zhthse kan enan epanelegxo..... kai den exoume kai poly megalh diafora sthn hlikia mh nomizeis..... konteyw ta 34,5......

Bania mou, Endokrinologo psachnw sto IKA Nikaias...... alla den yparxei xeirotero IKA..... den exei pote giatrous!!!!!!!!! Egw "petyxa" mia....... poly kalh........... sto Aigalew.......... alla eytyxws xekoumpisthke......... an 8ymasai......... pou me eixe kanei na balw ta klammata......... alla hxere h rouf........ pws 8a fygei.......... ki ekekane oti h8ele........... katalaves?????????

Mwroulinh mou........... ki egw etsi pisteyw......... pws de 8a xreiastei na psaxw allous giatrous........ gia na doume........ exw mpolikh 8etikh skepsh......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ Κ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!ΚΑΝΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΡΕΤΗΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΜΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ!Κ ΓΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΑ ΑΝΤΥΣΙΛΙΠΤΙΚΑ ΠΡΙΝ 3ΜΗΝΕΣ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ Κ ΕΧΩ Κ ΑΣΤΑΤΟ ΚΥΚΛΟ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφου οργανικα ειναι ολα καλα και τωρα πια ηρεμησε η ψυχουλα σου να μην φοβασαι τιποτα!!!!ολα θα γινουν φυσιολογικοτατα!!!να προσπαθεις να πηγαινεις και στην εκκλησια!!!εγω απο τοτε που το ξεκινησα και πηγαινω τις κυριακες εχει αλλαξει τελειως η ψυχολογια μου!!!απλα τα βλεπω ολα πιο θετικα!!!νοιωθω πως εχω εναν συμμαχο!!!απολαυσε το καλοκαιρακι και τον αντρουλη σου και το χειμωνα αν αρχισεις να φουσκωνεις,μην ανησυχησεις!!!μπεμπε θα ειναι!!!

sorry για το μπουρου μπουρου!!!

ολα να σου παν καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι γινεται ζουζουνιτσα????? ολα καλα μ ε τις εξετασεις??????

συμφωνω απολυτως με την ΚΤΚ , εγω τον δεκεμβρη επισκεφτηκα με τον χρηστο ενα μοναστηρι και μιλησαμε με εναν παππουλη και μας γεμισε αισιοδοξια..ακομη οταν με πιανουν τα κατω μου σκεφτομαι τα λογια του και αμεσως ηρεμω... και τον ιανουαριο επιασα την ελενιτσα.. τελικα η ψυχικη ηρεμια ειναι το παν...απο τα χριστουγεννα ειχα ηρεμησει..δεν με ενοιαζαν ουτε τεστ ουτε τιποτα...καναμε πραγματα με τον χρηστο για εμας...και τσουπ...να η ελενιτσα μολις ξεχαστηκα.. να φανταστεις δεκεμβρη ειχαμε παει καβαλα για το παιχνιδι ολυμπιακος-καβαλα(ημαστε και τρελοι τι να κανουμε) ,αυπνοι πηγαμε κιλκις σε μια φιλη μας και στο καπακι την αλλη μερα γυρισαμε αθηνα ετοιμασαμε πραγματα και φυγαμε για το σπιτι αραχωβα μεσα στα χιονια!!! αυπνοι ημασταν κουρασμενοι!!!! τι αλυσιδες εσκυψα να βαλω ,τι εσπρωχνα το αμαξι ενος φιλου μας που ειχε κολησει στο χιονοδρομικο,τι κυλιομουνα στα χιονια...η ελενιτσα ηταν εκει...μονο που δεν το ηξερα! και ειδες?? πρωτα ο Θεος θα ερθει σε λιγακι... οποτε.....προτεινω διακοπες!!!!!! μπανακια και αγκαλιτσες τα βραδυα και βολτιτσες ρομαντικες!!!! εμεις ετσι τα καταφεραμε!!! βαλαμε την τρελα μας πανω απο ολα και την αγαπη μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου..................

Η αλήθεια είναι πως δεν έχω σταματήσει να το σκέφτομαι, αλλά δεν έχω καθόλου άγχος πια, δε φοβάμαι τίποτε..............

Μη σας πω πως.......... ανυπομονώ κιόλας για την Εξωσωματική..............

Το πιστεύετε????????????

Χθες πήγα το πρωί σε μία Εκκλησία της περιοχής μου και μόλις "μίλησα" στην Εικόνα της Παναγιάς της Οδηγήτριας.............. μου ήρθε μία ηρεμίαααααααααααααααααα................. ένα συναίσθημα πάρα πολύ περίεργο........... και δάκρυσα............... αλλά....................

Δε μπορώ να το εξηγήσω........... ούτε από στενοχώρια δάκρυσα, ούτε από πικρία......... δεν ξέρω............... μια περίεργη............ NIRVANA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω ξανανιώσει έτσι........... το λέω και "σηκώνεται η τρίχα μου κάγκελο"!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna γεια σου γλυκια μου διαβαζω συνεχεια τα νεα σου και ελπιζω να εισαι καλα και γρηγορα να φουσκωσει η κοιλιτσα σου ,να εχεις πιστη και υπομονη και ολα θα γινουν :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KA1 έγραψε:

pipitsazouzouna γεια σου γλυκια μου διαβαζω συνεχεια τα νεα σου και ελπιζω να εισαι καλα και γρηγορα να φουσκωσει η κοιλιτσα σου ,να εχεις πιστη και υπομονη και ολα θα γινουν :)

Γεια σου γλυκειά μου αγορομανούλα!!!!!!!!!!!

Σ' ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...