Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ.....


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

κοριτσακια μου πηγαμε στο γιατρο εχθες που σας ελεγα(την καρδιολογο) και μας ειπε οτι δεν ειδε τιποτα,και οτι δεν εκανε ταχυκαρδιες, αρα δεν ανησυχουμε,αν ηταν κατι κακο θα το εκανε συνεχεια ειπε. βεβαια θα το παρακολλουθουμε συχνα,κομμενος και ο ενας καφες την εβδομαδα που επινα !!! φτου!! βεβαια,μας ειπε οτι αυτη η ταχυκαρδια προκαλειτε απο στενοχωρια και στρες...δυστυχως εγω αυτον τον καιρο ειμαι στενοχωρημενη και αγχωμενη με καποια θεματα και μαλλον χτυπησε εκει. μας εξηγησε αυτη οτι οταν σε μια τοσο μικρη καρδουλα βαζεις αγχος ειναι σαν να την μαστιγωνεις να παει πιο γρηγορα... οποτε μακρυα οι στενοχωριες... εντομεταξυ κοριτσια μου θα την σκοτωνα τη γιατρο...ενταξει δε λεω 100 διπλωματα στο τοιχο ειχε....αλλα απο συμπεριφορα ΧΑΛΙΑ!!!! εκτος του οτι περιμενα 3 τεταρτα απ'εξω διοτι ειχε αλλο ραντεβου, ειχα εγω την αγωνια μου κοντευαμε να σκασουμε με τον χρηστο και τη μαμα μου 3 τεταρτα απ'εξω..., μας περνει μεσα εμενα μονο χαιρετησε(λες και ο χρηστος και η μαμα μου δεν ηταν παροντες) ,ηταν πολυ ψυχρος ανθρωπος-συμπληρωνα τα στοιχεια μου για το κομπιουτερ της χωρις να με ρωτησει καν πως αισθανομαι. ΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ παμε για τον υπερηχο,ξαπλωνω και το παιδι ηταν γυρισμενο με τον ποπο μπροστα!! και αυτη δεν εβλεπε καλα.. και κοριτσια μου θα λυποσασταν αν με βλεπατε....μου αρχιζει με αυτο το οργανο που ακουμπαει στη κοιλια κατι μπουνιες στη κοιλια........και εμ το χερι της και εμ το οργανο αυτο.....και να δυσανασχετει κιολας!!!!! και να μου λεει ''αχ δεν στριβει με τιποτα'', και ''μη σφιγγεστε σας παρακαλώ δεν βλεπετε οτι δεν μπορω??'' και κατι τετοια η bitch !!! εγω να εχω βαλει τα κλαμματα και εκεινη στον κοσμο της! ουτε που σταματησε τις μπουνιες!!!! ο χρηστος να με χαιδευει και απο οτι μετρησε ετρωγα μπουνιες στη κοιλια πανω απο μιση ωρα... αν δειτε τη κοιλια μου σημερα θα καταλαβετε....σηκωθηκα με κλαμματα γιατι πονουσα στη κοιλια και τελικα ηταν απο τις μελανιες... αφηστε ...ηθελα τοσο πολυ να τη νπλακωσω στο ξυλο!!! αλλα εχε χαρη που την ειδικοτητα της δεν εχουν πολλοι... βεβαια μιλησα στο γιατρο μου και το τι ακουσε αυτη δεν λεγεται!!!

ζαχαρενιαααααααααααααα που τετοια τυχη κουκλα μου...εχουμε ξεχασει πως γινεται!!!!!!!!! 2 μηνες τωρα γιοκ!!!!!! αχααχαχαχαχαχαχχαχχαχασαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο ρε μικρουλα....χαρηκα για σενα...

τετοιες υπαρχουν πολλες κ πολυ χειροτερες...να σου λενε κ ασχημα στην ψυχρα...δεν σε νιωθουν γιατι δεν ειναι δικο τους θεμα...

οσο για το αλλο που ρωταει η ζαχαρενια εμεις τιποτα απο τοτε που περιμενα να αδιαθετησω...γιατι φοβαμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

κοριτσακια μου πηγαμε στο γιατρο εχθες που σας ελεγα(την καρδιολογο) και μας ειπε οτι δεν ειδε τιποτα,και οτι δεν εκανε ταχυκαρδιες, αρα δεν ανησυχουμε,αν ηταν κατι κακο θα το εκανε συνεχεια ειπε. βεβαια θα το παρακολλουθουμε συχνα,κομμενος και ο ενας καφες την εβδομαδα που επινα !!! φτου!! βεβαια,μας ειπε οτι αυτη η ταχυκαρδια προκαλειτε απο στενοχωρια και στρες...δυστυχως εγω αυτον τον καιρο ειμαι στενοχωρημενη και αγχωμενη με καποια θεματα και μαλλον χτυπησε εκει. μας εξηγησε αυτη οτι οταν σε μια τοσο μικρη καρδουλα βαζεις αγχος ειναι σαν να την μαστιγωνεις να παει πιο γρηγορα... οποτε μακρυα οι στενοχωριες... εντομεταξυ κοριτσια μου θα την σκοτωνα τη γιατρο...ενταξει δε λεω 100 διπλωματα στο τοιχο ειχε....αλλα απο συμπεριφορα ΧΑΛΙΑ!!!! εκτος του οτι περιμενα 3 τεταρτα απ'εξω διοτι ειχε αλλο ραντεβου, ειχα εγω την αγωνια μου κοντευαμε να σκασουμε με τον χρηστο και τη μαμα μου 3 τεταρτα απ'εξω..., μας περνει μεσα εμενα μονο χαιρετησε(λες και ο χρηστος και η μαμα μου δεν ηταν παροντες) ,ηταν πολυ ψυχρος ανθρωπος-συμπληρωνα τα στοιχεια μου για το κομπιουτερ της χωρις να με ρωτησει καν πως αισθανομαι. ΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΩΜΑ παμε για τον υπερηχο,ξαπλωνω και το παιδι ηταν γυρισμενο με τον ποπο μπροστα!! και αυτη δεν εβλεπε καλα.. και κοριτσια μου θα λυποσασταν αν με βλεπατε....μου αρχιζει με αυτο το οργανο που ακουμπαει στη κοιλια κατι μπουνιες στη κοιλια........και εμ το χερι της και εμ το οργανο αυτο.....και να δυσανασχετει κιολας!!!!! και να μου λεει ''αχ δεν στριβει με τιποτα'', και ''μη σφιγγεστε σας παρακαλώ δεν βλεπετε οτι δεν μπορω??'' και κατι τετοια η bitch !!! εγω να εχω βαλει τα κλαμματα και εκεινη στον κοσμο της! ουτε που σταματησε τις μπουνιες!!!! ο χρηστος να με χαιδευει και απο οτι μετρησε ετρωγα μπουνιες στη κοιλια πανω απο μιση ωρα... αν δειτε τη κοιλια μου σημερα θα καταλαβετε....σηκωθηκα με κλαμματα γιατι πονουσα στη κοιλια και τελικα ηταν απο τις μελανιες... αφηστε ...ηθελα τοσο πολυ να τη νπλακωσω στο ξυλο!!! αλλα εχε χαρη που την ειδικοτητα της δεν εχουν πολλοι... βεβαια μιλησα στο γιατρο μου και το τι ακουσε αυτη δεν λεγεται!!!

ζαχαρενιαααααααααααααα που τετοια τυχη κουκλα μου...εχουμε ξεχασει πως γινεται!!!!!!!!! 2 μηνες τωρα γιοκ!!!!!! αχααχαχαχαχαχαχχαχχαχασαχαχ

ειδες που ειναι ολα καλα!! :woohoo: αλλα τι μαλακω αυτη;;;; :angry: ,καλη συνεχεια κουκλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρούλα μου τώρα είδα κοπέλα μου τι περάσατε....

χαίρομαι πολύ που τελικά δεν είναι κάτι σοβαρό!!!!να μην αγχώνεσαι και ξέχνα για λίγο τις στεναχώριες σου...πάνω απ'όλα είναι η μπουμπού σου τώρα!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

καλά η γιατρός μου την έχει δώσει!!!!η βλαμένη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) σας ευχαριστω κοριτσακια μου ολες!!!!! ειμαι και εγω πολυ χαρουμενη που εγιναν ετσι τα πραγματα!!! βεβαια εχω φρικαρει με την κοιλια μου η οποια με εχει πεθανει σημερα...
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α τη βλαμμενη τη γιατρινα! Τι ατομο Θεε μου!!!! Απαραδεκτη! Να τα βρασω τα διπλωματα...

Αντε ομως, ολα καλα, οποτε τα αφηνουμε πισω μας!

Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο!!!!μικρουλα χαρηκα παρα παρα πολυ για τα καλα νεα.με το καλο το κοριτσακι σου.να σκεφτεσαι παντα το παιδακι σου κι ασε τις στεναχωριες απ εξω.

οσο γι΄αυτη την ηλιθια αφου μπορεσες και κρατηθηκες και δεν την αρχισες στις μπουνιες....μη τη σκεφτεσαι τωρα κανενας γιατρος απο αυτους δε σε νιωθει σαν ανθρωπο παρα μονο σαν περιστατικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα,αυτο εχει σημασια!!!μην στεναχωριεσαι για τιποτα μικρουλα μου,και μη δινεις σημασια στους γιατρους!!ολοι ιδιοι ειναι μου φαινεται!!σε αντιμετωπιζουν σαν να εισαι αντικειμενο και οχι ανθρωπος

!και ηταν και γυναικα!!! :angry::angry:

φιλακια,και ηρεμια απο δω και περα..μην εχεις καθολου αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα ειλικρινα χαρηκα πολυ με τα αποτελεσματα!!! :cheer:

δεν της εριξες καμια μπουνια της καρδιολογου?? :angry: αν ειναι δυνατον..επιτρεπεται να σε πιεζει τοσο?? :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mprabo mikroula kai apo mena..kserw oti htan poli dyskolo ayto pou perases alla etsi mas feronte alla tous exoume anangi kai den mporoume aliws...shmasia exei oti to mwro einai kala!!poso ebdomadwn eisouna akribos otan ekanes to B epipedou??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες κοριτσακι μου???Η ζουζουνα σου ειναι μια χαρα!!!

Αλλά καλα λεω εγω για τις γυναικες γιατρους, δεν τις θελω με τιποτα!!!Εκανα ενα καρδιογραφημα και εβαζε τα καλωδια λες και τα κολλαγε σε τοιχο!!!Και ημουν και στην αρχη της εγκυμοσυνης που το στηθος σε ποναει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα πολυ χαρηκα με τα νεα σου....μια χαρα η Ελενιτσα σου.. :)

τωρα για τη γιατρο τι να σχολιασω θα της αρεσε αραγε να της κανανε το ιδιο; :angry::huh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου χαιρομαι πολυ που τελικα ολα πηγαν καλα ουφφφφφφ

μπραβο βρε αγαπουλα μου

μην στεναχωριεσαι με την !@$#@%$#$% δ αξιζει ....μα τι ανθρωποι ειναι αυτοι ??????γρρρρρρ

ασχετο αλλα νομιζω οτι ειχα δει το ανδρακι σου στα ταμπουρια χαχαχχαχα κ λεω να του πω να σου δωσει το φιλια μου???αλλα ντραπικα μην με περασει για τρελη χαχαχχαχαχαχα αγαπουλα μου εσυ ολα καλα θα πανε μην στεναχωριεσαι ε?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι τωρα διαβασα το θέμα..στην αρχη στεναχωρεθηκα αλλα τελικα ολα καλα με την μπεμπουλα σου!!!θα πηγαινεται σε αυτο το ζωων να το βλεπει το μωρακι??? Μα καλά να το έκανε αντρας γιατρός θα έλεγα οτι είναι το έχουν και στο αίμα τους οι περισσότεροι αλλά γυναίκα?? Αυτή δεν έχει μείνει έγκυος?? Ακους εκει κλωτσιεα στην κοιλιά..

Τοσο κακό το αγχος και η στεναχωρια εε??γιατι και εγω περναω μια πολυ περιεργη φαση και ειμαι συχνα πολυ αγχομενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρηκα παρα πολυ που η μπεμπουλα σου ειναι μια χαρουλα ..

μου εφυγε ενα βαρος !!!!

να δωσεις φιλακια πολλα στο κοριτσακι σου !

και απο δω και στο εξης οχι αγχος!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλα πολύ χάρηκα με τα ευχάριστα νέα σου! Κοίτα απο'δω και πέρα να είσαι ήρεμη και να απολαύσεις το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης σου. Οσό για τη γιατρό θα συμφωνήσω οτι οι γυναίκες γιατροί είναι συνήθως τρελλές σκύλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιχιχιιχι...χαιρομαι γιατι ειχα δικιο....ουφ! ουτε να αγχωθει λιγο η κορουλα σου δεν μπορει κατευθειαν εσυ...λες να ειναι ερωτευμενη να ειδε καμια κοιλιτσα αλλη και να ειχε κανα γαμπρο μεσα και την επιασε ταχυπαλμια εεεεε? χαχχαχαχχα....οσο για τον καφε...εναν ελληνικο μερα παραμερα κανει καλο απο οσο ξερω, ρυθμιζει το κυκλοφορικο...να μην σε επηρεασω ομως εσυ ξερεις καλυτερα....παειιιιιιιιι και αυτο...ολα καλα....φιλια καλη συνεχεια....οσο για την ''επιστημονα'' μαλλον ο αντρας της δεν την ........οποτε τα βγαζει στους ασθενεις της...αμαν πια με την υπεροψια του καθενος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EIDES MIKROULA OLA KALA!!!! ADE KALH SYNEXEIA K ME TO KALO NA KRATISEIS STIN AGALITSA SOU TO MWRAKI SOU ! :) A K EFOSON SOU EIPE OTI EINAI APO ANXOS GRAPSE TA OLA KANONIKA KITA NA PERNAS ESI KALA ME TON ADROULI SOU K TIN KILITSA SOU :) K GIA TA YPOLOIA XRISIMOPOIHSE POLYYYYY MELANI XIXIXIXI!!:) FILIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες σας ευχαριστω για τα μηνυματακια σας!! και εγω χαιρομαι που δεν ηταν τιποτα και απλως θελει παρακολουθηση! και εγω υποσχεθηκα τερμα το αγχος!!!

για τη γιατρο και λιγα λετε!!!! αχαχαχαχαχααχαχαχαχα οντως δεν της κανει καλα κατι ο αντρας της...ειναι σιγουρο!!!! (αχ πολυ γελασα με αυτο) !!!

μπουγατσουλα μου πλακα εχουμε!!! δεν εξρω,λες να τον ξερεις????? εχω και εναν ξαδερφο στα ταμπουρια! επαιζε μουσικη στη teens εκει πανω στη πλατεια που εχει κατι goody's. (ειπα goody's τωρα και..... αχ αχ ) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ειμαι 32 χρονων κ προσπαθω απο οκτωβριο του 2022 αμεσως μετα το γαμο μας....με τεστ ωορηξιας βεβαια π δεν την εβρισκα ποτε γτ ο κυκλος ηταν οτι να ναι...μ ειπε να καουμε απλα μεχρι 5 κυκλους προκλησης κ.μετα εξωσωματικη...δεν μ ειπε καν να κανω ενεσεις μαζι με χαπια κ να παμε σπερματεγχυση...δεν μ εβαλε καν ορμονολογικες....σαλπιγγογραφια κ σπερμοδιαγραμμα ειναι αψογα...δεν ξερω τι αλλο μπορει να φταιει...δεν εχω συλλαβει ουτε μια φορα
    • Αχ @Xrisa95 χτύπησες φλέβα με την ερώτηση σου! Εγώ προσωπικά δεν ξεχνάω λεπτό ότι είμαι έγκυος 🤰!! Ακόμα και το βράδυ τινάζομαι απότομα πολλές φορές γιατί φοβάμαι μην έχω κακή στάση για το έμβρυο 🤣🤣🤣 ότι να ναι!! @ΛΕΥΚΗ @Antonia2 αυτό το συζήτησα με την γιατρό προχθές! Μου είπε ότι δεν είναι καλό να αντιμετωπίσουμε την έγκυο σαν άρρωστη και καλά είναι να κάνουμε ότι κάναμε και πριν αλλά σε ήπια μορφή! Και όταν γύρισα να της πω για το βάρος ότι σηκώνω το πολύ 3-4 κιλά μου είπε " εσύ άσε τα 3-4 κιλά" και της λέω ότι υπάρχουν έγκυες που σηκώνουν περισσότερα και μου είπε ότι γυναίκες που έχουν και άλλα παιδιά δεν υπάρχει θέμα αλλά σε γυναίκες που είναι από υποβοηθούμενη αναπαραγωγή είναι πιο αυστηροί!!  Εντάξει εγώ το βρίσκω υπερβολικό πάντως 3-4 κιλά δεν είναι κάτι!! Φυσικά εγώ πλέον ούτε αυτά σηκώνω γιατί δεν θέλω να κάνω του κεφαλιού μου!
    • Καλησπέρα. Δεν έχω τα συμπτώματα των πρώτων ημερών αλλά νιώθω ένα τράβηγμα και πρήξιμο μόνο στην κοιλιά.  Αύριο θα είναι η 10η μέρα από την εμβρυομεταφορα και σκέφτομαι να κάνω ένα τεστ που έχω. Τι λες θα δείξει κάτι; Ο γιατρός είπε να κάνω χοριακη στις 8 Ιουλίου αλλά δεν αντέχω 
    • Μακαρι να ερθουν ολα καλα για ολες μας!!!🙏❤️🧿 Την αλλη Τεταρτη εχω γιατρο!! Ανυπομονουμε μ τον αντρα μου!!! Καλη αρχη μ το νεο γιατρο κ με τη νεα προσπαθεια!! 🤞🤞❤️❤️❤️❤️ Χαρηκα πολυ μ τα νεα σου Ελισσαβετ μου!!! Το οτι εισαι ηρεμη παιζει τεραστιο ρολο νομιζω κ βοηθαει πολυ!!  Ευχομαι πολυ πολυ συντομα να κρατας θετικη χοριακη!!!🙏🤰✨️🤞🥰 Να μας γραφεις τα νεα σου!!
    • Ο γιατρός δεν είμαι αλλά πιστεύω κακος δεν το κοίταξε πριν κάνετε πρόκληση η προλακτινη είναι ένα βασικό εμπόδιο που θεωρώ έπρεπε να ξεπεραστεί πρώτα πριν προχωρήσετε  εγω πρόκληση δεν χρειάστηκε να κάνω γιατί ρύθμισα την ωορρηξία με το χάπι για την προκαλακτινη με την ενδοκρινολόγο  τι ηλικία έχεις αν επιτρέπεται;  Ρωταω γιατί περίπου εχουμε τα ίδια θεματάκια ( εντάξει σίγουρα από γυναίκα σε γυναίκα διαφέρουν ) εγω τότε που προσπαθούσα για το πρώτο μωρο ήμουν 33 είχε περάσει ένας χρόνος και κάτι αλλά κουβέντα για εξωσωματική δεν μου είχε πει 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...