Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

ΚΑΤΕΡΙΝΑ79 έγραψε:

thinkpink! έγραψε:

Μαρηηηηηη!!!!!Δαγκώσου που θα πάω 40+5!!!Α παπαπα!!!!Είναι και μεγάλη η μπέμπα πως θα βγει;Στην κοιλιά μια χαρα τούμπες κάνει,αλλά βαριέται να βγει....τσάμπα φαί και ξενοδοχείο,χαζή είναι;;;[/quote:1v1cp4a5]

ΕΓΩ ΝΑ ΔΑΓΚΩΘΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ....ΕΜΕΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΒΡΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΘΕΣΗ,ΣΙΓΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗ ΓΥΡΙΣΩ ΕΓΩ ΑΝΑΠΟΔΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΕΒΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ;) ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΖΑΜΠΑ ΟΠΩΣ ΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΤΕΡΙΝΑ79 έγραψε:

Άντε μαρή έχεις καβάντζα τις μανούλες Αυγούστου εσύ δεν έχεις ανάγκη!!!Εκει θα είσαι 1η,ποιος στη χάρη σου!!!!! :P:P:P

ΕΙΔΕΣ Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ????ΕΧΕΙ ΕΞΥΠΝΗ ΜΠΕΜΠΑ!ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανω ρε κοριτσια??δεν φταιω εγω..με τη μαια μου βαλτε τα!η μια μου ειπε πως θα γεννησω 29/7 και η αλλη 2/8..αντε πειτε μου..που ανηκω??και αν φυγετε ολες σας μονη μου να μεινω εδω???δεν σφαξανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thinkpink! έγραψε:

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΡΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ!ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ MSN KAI ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ;););)

ετσι παω πασοοοοο!!!!!! ;);) :silly: :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κολλάει πάλι το μάμμυ γμτ!!!!

Κατερινούλα δαγκώσου γιατί θα έρθω να σε δαγκώσω εγώ αν δεν γεννήσω μέχρι τις 12 Ιουλίου!!!!!Βασικά δεν θέλω να πάω με πρόκληση,ας έρθει όποτε θέλει το μπουμπούκι μου!!!!Αλλά να έρθει!!

Αναστασία μην νιώθεις τύψεις πουλάκι μου,θα σε παίζουμε και μετά...Εγώ λογικα θα μπορώ να μπαίνω γιατί θα είμαι στη μαμά μου και θα με βοηθάει :P:P

Πάω να κάνω ντουζάκι κοπέλες, μην φύγετε I'll be back!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ BIG BROTHER ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ!ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΑΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣ ΣΤΟ ΑΓΧΟΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εε.. τελικα μηπως να το ξανασκεφτομουν????σπιτι με πανικο ακουω.. χαχαχαχα!!!!οχι οχι πλακα κανω!!!!μη με αφησετε μονη μου...θα παθω καταθλιψη!!!!!!κατερινα μου(thinkpink) μου αρεσει η ιδεα του live!!!

κατερινα το υποσχεθηκες τωρα..κανονισε..εχω και το τηλ σου...χαχαχαχα!!!!

σε περιμενουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΣΕ ΕΧΩ ΣΕ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΣΥΝΔΕΣΗ!ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ LAPTOP ΠΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΕΙΣ ΣΚΗΝΙΚΑ.

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΕΖΕΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΣΠΝΟΙΑ.ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ...

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επανήλθα!!!!Επλυνα το 2 μετρο(σε φάρδος πλέον)κορμί μου και επιτέλους θα αράξω....

Κατερινούλα καλή ξεκούραση....και τα δικά μου πόδια νταούλια είναι....

Αναστασία τι εννοεις ότι υποσχέθηκα;Ότι θα σε παίζουμε;Εννοείτε ρε αυτό...αρκεί να μην γεννήσεις και εσύ πριν από μένα και θυμώσω :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληνυχτα κατερινα μου!!!!προσπαθησε να κανεις νανακια!!!!φιλακια και στη δικη σου κοιλιτσα!!!ευχαριστω που θα με παιζεις!!! ;):P

κατερινα79 μου εισαι πολυ σβελτη οπως λεει και η μαμα μου!!!γρηγορη εννοω!ναι αυτο εννοω,να με παιζετε και μετα εγκυμοσυνης εποχη!!!!!ευχαριστω βρε κοριτσια..μονο και δεν με παιζετε ομως!!!εγω ειμαι καρκινακι και θυμαμαι....!!παρεμπιπτοντως την κυριακη εχω γενεθλια!!αλλα δεν θα κανω τπτ..οχι ρε,δεν παιζει να γεννησω νωριτερα απο σενα..ουτε πονους εχω,ουτε συσπασεις..τπτ!!!ασε που ειναι νωρις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαντάζεσαι να γεννήσω 04/07 και εγώ και να έχετε γενέθλια μαζί με την κόρη μου;Τότε θα σ'αγαπάω πιο πολύ!!!!!!!

Εννοείτε πως είναι νωρίς να γεννήσεις,πλάκα κάνω..Συσπάσεις ούτε εγώ έχω,στον 8ο είχα πολύ περισσότερες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου στειλω ενεργεια να γεννησεις νωριτερα????????χαχαχαχαχαχαχα!!!ας βγει το μικρουλι οποτε θελει..φαγωθηκες να βγει νωριτερα..την ρωτησες αν θελει????χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

και γω ρε συ...αχαχα!εγω σε 2 μερες μπαινω στον μηνα μου...πως τις νιωθεις τις συσπασεις???

νια μωρε αισχος επεισοδιο εχει σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ρε δεν θέλω να βγει νωρίτερα,μια χαρά είναι,έτσι κι αλλιώς λίγες μέρες μείνανε...Απλά όλες γεννάνε νωρίτερα και λέω εγώ μπουκάλα θα μείνω;

Πετρώνει όλη η κοιλιά για λίγο στις συσπάσεις..Ρώτησα προχθές τον γιατρό μου τι πρεπει να νιώθω για να τον πάρω τηλ και να ενοχλήσω,μου είπε:Θα το καταλάβεις όταν έρθει η ώρα να γεννήσεις....οπότε λογικά θα είναι οδυνηρο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην αγχωνεσαι εχεις εμενα την ακομα πιο μπουκαλα!!!!θα σου κραταω εγω συντροφια..εσυ εισαι 38+6...πωπω...κοντευεις!!!τοο πρωτο σου ειναι???

αααα αυτες ειναι??τις εχω και γω τοτε!!!ειχα κανα 2-3 σημερα!!

ωχ μη μου λες τετοια!!!γιατι να ειναι οδυνηρο????φοβουμαιιιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντεύω ναι,το 1ο μου είναι!!!!Γιαυτό σου λέω δεν βιάζομαι,θα βγει όπου να ναι!!!

Οδυνηρό θα είναι για να καταλάβουμε ότι γεννάμε ρε...αλλιώς πως θα πηγαίναμε;κουτουρού;;;;

Μην φοβάσαι,όλα κανονισμένα από τη φύση είναι....Το λέω εγώ που πονεσε λίγο η κοιλιά μου κατα τις 23:00 σήμερα και κατουρήθηκα απ'το φόβο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα!!!τι καλααα!!!με το καλο κοριτσακι μου!!!!

το πρωτο λενε συνηθως πως παιρνει ολο τον μηνα και φτανει ως και την πητ.αχ δεν μπορω τον πονο..ειμαι πολυ φυγοπονη!!!!μεχρι αηδιας ομως!!!ας δω τα νερα ...και αυτο ειναι ενα σημαδι...καλα εχει τρελαθει το καμαρι μου...με χερια ,ποδια και κεφαλι ταυτοχρονα κουνιεται..με γαργαλαει!!!!απιστευτο!!!εχω και μια φαγουρα!!!καλα γεννα εσυ πρωτη,μας λες πως ειναι και μετα προετοιμαζομαι κ γω ψυχολογικα!και εσυ φοβιτσιαρα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ φοβιτσιάρα αν αυτό σε καθησυχάζει....θα τη βγάλουμε καθαρή βρε όμως,που θα πάει;Θα σου πω την εμπειρία μου όταν με το καλό γεννήσω..

Δεν το έχω δει το επεισόδιο εγώ,πως και έτσι;;;;

Νύσταξα όμως Αναστασία μου,λέω να τη πέσω...πήγε 3 και...

Καληνύχτα κορίτσι,όνειρα γλυκάαααααααααααα,τα λέμε αύριο!!!!

Καλό μήνα σε όλες!!!!!Με το καλό τα υπόλοιπα γεννητούρια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα θα πανε,εχεις δικιο απλα οταν δεν το εχεις ξαναζησει παντα υπαρχει ενα Α αγχος!!οκ Κατερινακι και γω θα την πεσω σε λιγο!!!!! φιλακια στη κοιλιτσα σου!!!!!καληνυχτα!!!!!καλη ξεκουραση!!!!φιλακιααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

ολα καλα θα πανε,εχεις δικιο απλα οταν δεν το εχεις ξαναζησει παντα υπαρχει ενα Α αγχος!!οκ Κατερινακι και γω θα την πεσω σε λιγο!!!!! φιλακια στη κοιλιτσα σου!!!!!καληνυχτα!!!!!καλη ξεκουραση!!!!φιλακιααααα!!!!!!

Φυσικά και έχεις 1 άγχος!!!!Ειδικά όταν πρόκειται να γεννήσεις!!!!

Φιλάκια,καληνύχτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες και μανουλιτσες!!

καλο μηνα σε οοολες!! με το καλο να παρουμε και οι υπολλοιπες ιουλιομανουλιτσες τα μπεμπακια μας αγκαλιτσα!! :woohoo:

καλε τη γλωσσουδες εισαστε?? στη σελιδα 70 σας αφησα και το φτασατε μεχρι την 74!! :silly: :laugh:

νατασα με το καλο σημερα να παρεις αγκαλιτσα τη ζουζουνα σου! :woohoo:

κοριτσια μην αγχωνεστε για τη γεννα..και εγω καμια φορα σκεφτομαι και λεω δεν γινεται..τοσα δυσεκκατομυρια γυναικες εχουν γεννησει :P:P

φιλακια πολλα σε ολες!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις Ιουλιομανούλες :laugh: !!!

Μπήκε ο μήνας μας κορίτσια :woohoo: !!! Καλό μήνα και γερά νινάκια!!! :woohoo:

Ξενύχτια βλέπω κορίτσια :laugh: !!! Χαρά στο κουράγιο σας!

Κικίτσα μου λες να πάω Αθήνα με τα πόδια ε??? :woohoo: Καλή ιδέα...αλλά τι γίνεται που κάθε 20 βήματα έχω πόνους έντονους χαμηλά στην κοιλιά? Δεν μπορώ να περπατήσω πολύ...με πιάνουν σφάχτες!!! Όταν κάθομαι όλα καλά...αν και σήμερα μόλις κάνω έστω και λίγα βήματα έχω πονάκια :dry: !! Τι είναι αυτό ρε κοριτσάκια μου? :huh: Μπας και γεννάω και δεν το ξέρω?? :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε τρελοκομεία!!!

Πρωι πρωι διάβασα 100 πόστ και γέλαγα σα το ζαβό μονη μου στο λάπτοπ! :laugh: :laugh: :laugh:

Καλό μήνααααααααααα!!! Ιούλιος !!! Ήρθε!!!

Να ευχηθώ στη Γεωργία μας να της ζήσει η κοράκλα!!!

Με το καλό σε Ρένα και Νατάσσα!

Παιδιά τα σπυράκια φευγουν επιτέλους!!! Σήμερα έχω και γιατρο να δουμε πότε περιπου με βλέπει να γεννάω και πόσο εχει πάει η μπέμπα μας!

Μου φτιάξατε τη ψυχολογια με τα πόστ σας! Τις τελευταιες μέρες με έχει πιάσει λίγο μελαγχολία... Φοβάμαι και στερασσάρομαι, ντροπή μου που το λέω αλλά αυτο το νεο με αγχωνει...

Χθές βαλαμε και την κουνια μέσα στο δωμάτιο..παράξενο μου φαινεται... Σήμερα θα πλύνω μπιμπερό και θα κάνω προβα τον αποστειρωτη. Άντε να δουμε!

Έχω αρχισει κι εγω περπατημα γιατι δε με βλέπω να γεννάω, μετα τη μια ώρα "μπουκώνω" απο κάτω και δε μπορω να πάρω τα πόδια μου!

Φιλια σε όλες! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κοριτσαρες, για εξωσωματική δεν ξέρω τιμές εγώ έκανα στη new life κ μας βγήκε 3000€. Πάνω κάτω εκεί είναι όλοι εδώ Θεσσαλονίκη. Για τη γεννα το 2021 εάν θυμάμαι καλά δώσαμε κάτι λιγότερο από 1700€ στην κλινική για δίδυμα με καισαρική. Θα τη φάω!! Δεν μπορώ αυτά τα ποδαράκια κ τα χεράκια!! Να τη χαίρεσαι τη κουκλίτσα κοριτσάρα μου!!😍😍😍 Κάνε 2 τη μέρα καλύτερα, εγώ πχ συνήθως βρίσκω το peak απόγευμα. Το μεσημέρι έχω άχνη κ το απόγευμα είναι τέρμα κόκκινη κ αντίστοιχα απότομα πεφτει την επόμενη μέρα.   Κοριτσάκι μου τώρα που είστε υποψιασμένοι θα έχετε το νου σας κ θα είσαι ασφαλής!! Όλα θα πάνε καλά. Υπομονή για την περίοδο η προηγούμενη δεν ήταν κανονική ήταν λόγω εξωμήτριου. Με το καλό η βάπτιση κοριτσάκι μου!! Να χαίρεσαι το ζουζουνι σου💙💙💙 Για σένα είμαι σίγουρη ότι θα είσαι η επόμενη!! Τώρα που βρήκατε γοατι είχες τόσες βιοχημικές η επόμενη θα είναι κ η τυχερή!! Θα μπορούσε να γίνει νωρίς η ωορρηξία. Σου έχει συμβεί ποτε; Εμένα πχ παίζεται από 10η μέρα μέχρι 16η με τον τελευταίο καιρό 10η-11η μέρα ωορρηξία. Είχες επαφές εκείνες τις μέρες ; 
    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...