Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΕΧΟΥΜΕ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. :P:P

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΧΑΡΑ Κ ΑΝΤΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙΑ ΣΑΣ... :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΑ.!!!

ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ.ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΣΑΣ ΤΕΛΕΙΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΝΟΥΣ ΧΑΜΗΛΑ Κ ΣΤΗ ΜΕΣΗ..ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΑΠΟ ΚΑΝΑΠΕ ΣΕ ΚΡΕΒΑΤΙ Κ ΑΠΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΕ ΚΑΝΑΠΕ.ΗΘΕΛΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ..ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΧΑ ΑΡΚΕΤΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΛΩΤΣΟΥΣΕ Κ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΑΝΕΒΑΖΕ :laugh: :laugh:

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ 11.45 Κ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ Κ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γεια σας!!!!

Κικη μου είχαμε τα καλα τα δικά σας!!! Λαθος συναγερμος!!! πήγαμε στο ΙΑΣΩ νομίζοντας οτι εχω δυνατες συσπάσεις, αλλά τελικά όχι, ηταν απλά ο μπέμπ[ης που κλωτσούσε σαν τρελλός!!!!! χιχιχιχι!!!!

πάντως μαλλον παμε τελικα για παρασκευη!!!! για να δούμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενα μου τι να πω...απο τωρα μας παιδευουν τα ζουζουνια μας :laugh:

εμενα παντως ειχε και ενα καλο η ιστορια αυτη..ετοιμασα το βαλιτσακι του νοσοκομειου χιχιχι :P

παντως νομιζω πως τωρα καταλαβαινω ποιες ειναι οι συσπασεις και νομιζω πως ειναι οταν πετρωνει η κοιλια μου και ποναω χαμηλα στο σημειο που ποναγα οταν ειχα περιοδο...

μουριτσα περιμενουμε νεα αυριο!!!

αχ κοριτσια σε λιγες μερουλες δεν θα προλαβαινουμε να μπαινουμε στο μαμμυ..θα μας τρεχουν τα μικρουλια μας συνεχεια! ααααχ λιγες μερουλες μονο μας χωριζουν απο το μεγαλο ονειρο!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ε κοντεψα να γεννησω! θα σας προλαβαινα ολες στην στροφη! απο το απογευμα με επιασαν κατι πονοι απο κατω αλλο πραγμα! στην αρχη ειπα α μωρε δεν ειναι τιποτα αλλα οσο πηγαινε η κατασταση γινοταν ανυποφορη! απο τα πολλα πηρα την γιατρο μου τηλ μου ειπε να ξαπλωσω και να μετραω καθε ποση ωρα ερχοταν ο πονος και εφευγε! τελικα με το που ξαπλωσα σταματησε κι ο πονος! αυριο πρωι εχω ραντεβου να με δει αλλα αντι για 12 μου πε να παω πιο νωρις γιατι αν δει τιποτα περιεργες συσπασεις θα με με βαλει μεσα! αυτα τα νεα μας!οποτε αν με χασετε θα ξερετε που θα με βρειτε!!! χιχιχι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas egkuoules mou!!!!

gewrgia mou edw eimai!mpainw,diavazw alla eidika shmera h mera htan kapws periergh kai prolava na diavasw ta nea mexri thn anakoinwsh ths anton.

argurw mou den ksereis poso se katalavainw!!!ta idia niw8w!ola m'enoxloun..kai na fantasteite egw exw kai kana mhna akoma..an me paei ws to telos!ouf!thn koilia mou den thn antexw allo.to mwro mou ka8etai sto stomaxi mou h'ston omfalo mou panw kai me zorizei kataplhtkika.prin ligo eixa kati eksapseis kai hmoun etoimh na vgalw t'entera mou..h' apo auto htan h epeidh efaga 2 zamponoturopitakia,1 krouasanaki,1 cheese cake(egw ta eftiaksa miam miam) pagwto,patatakia,kafe to ena pisw apo to allo.. :huh: eixame kosmo kai eprepe na tous peripoih8w?na trwne oi alloi kai egw na vlepw?den einai swsto.. :silly: :silly: :silly:

ase pou shmera phge mia malako na pesei panw mou :angry: me to amaksi.egw odhgw akoma.ma otan 8es na stripseis kapou den pas entelws sthn akrh?e auto ekane kai auth me th diafora oti profanws h apaisia to metaniwse sthn poreia kai ksafnika akouw ena frenarisma sta 2 metra apo mena.h xazh...den thn eida ka8olou gia pote vre8hke dipla mou!me katatromakse..den fovh8hka mono gia thn karamelitsa mou h' emena,alla kai gia to amaksaki mas pou to exoume monaxa 2 mhnes.eutuxws telos kalo ola kala!

kikitsa mou kai egw exw parei kai kaoutsouk kai silikonhs.as epileksoun ta mwrakia mas poia tous voleuei.

katerina mou se niw8w!emena prox8es eixe pesei h piesh mou..kai genika th fovamai giati exw aneka8en xamhlh piesh kai otan to pa8ainw svhnw,xanomai!alati kai xumo portokali!!!!

rena mou me to kalo kopela mou!!8a perimenoume nea sou!!!

mouritsa mou perimenoume kai apo sena neakia!!!me to kalo!!!

gewrgia mouu kai esu me to kalooo alla mh viazesai akoma!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες και μανουλιτσες! :P

γιωργια μου ευχομαι να πανε ολα καλα αν τελικα σε κρατησει μεσα σημερα!! :woohoo:

αναστασια εισαι πολυ κακια γιατι απο εδω δεν πετας κανενα απο τα νοστιμα μπινελικακια που εχεις φτιαξει..ωραια φιλη εισαι :P:P:P:P:P :laugh: :laugh: νομιζω ομως οτι ανακατεψες πολλα και διαφορα φαγητουλια και γι αυτο σε επιασε το στομαχακι σου :(

φιλακια σε ολες! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπελούδια!

Αντον να σου ζήσει το μπεμπάκι σου! Να το χαίρεστε! :kiss:

Ρένα! Κι εσύ της Κικής τα καμώματα? Σας τρέχουν μανουλες!!! Υπομονη και θα έρθει και ο πραγματικος συναγερμος με το καλό! :kiss:

Γεωργία λες να κανεις την έκπληξη? Περιμένουμε νέα!

Αναστασία μου σωφερίνα!!! Πρόσεχε τις βλαμμένες!

Αργυρώ κι εγω κακοδιάθετη και γκρινιάρα ειμαι...απο τη μία θέλω να γεννησω και να ξαναέχω το σώμα μου πίσω (να ξεπρηστώ, να μη πονάω, να περπαταω κανονικά) και απο την άλλη σκέφτομαι πως θα γεννησω και ναι μεν θα λιώσω για τη μπέμπα αλλά θα βρεθώ σε νέα πραγματικοτητα και τρομάζω... :blush:

Μουρίτσα περιμένουμε νέα!

Κατερινάκι! Πιές χυμούλιδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,κοπελάρες μου!!Χαίρομαι που βλέπω ότι όλες είστε καλά!!!

Εμείς αύριο θα δούμε τον γιατρούλη μας και θα μας πει πότε θα γεννήσουμε!!Λογικά κοντά στις 38 εβδομάδες με πρόκληση φυσιολογικού τοκετού!Έχω πολλή αγωνία!!Θέλω να σφίξω στην αγκαλιά μου την μπεμπούλα μου!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αποφασιστηκε!!!! μπαινω μεσα Παρασκευη πρωι 8 η ωρα για την καισαρικούλα μου!!!!!! μολις μιλησα με τον γιατρό, και οφειλω να ομολογήσω ότι απο εκεινη την ώρα με εχει πιασει ενας μινι πανικος ανακατεμενος με ανυπομονησία!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω ανχωθει λιγο, τι λιγο.....?!!!εχω πητ 07/07 και εχω αρχισει να εχω κατι πονακια αλλα δεν ειναι ουτε διαρκειας ουτε πολυ εντονα μαλιστα προχθες μπηκα στο νοσοκομειο γιατι πονουσα και οντι=ος ειχα συσπασεις σε σημειο που μου ειπε να μεινω μεσα αλλα δεν ηρθαν οι περιβοητοι πονοι και εφυγα το πρωι (μενω και μακρια απο το νοσοκομειο)τωρα οταν ξαπλωνω εχω πονους αλλα.....δεν ειναι και λιγο μπουλουκο; 3650 πριν μια εβδομαδα παρακαλω εσεισ οι κοντινες σε τι φαση βρισκεστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενα μου να σου ευχηθω και απο εδω με το καλο να παρεις αγκαλιτσα το μπεμπη σουυυυ!!! 2 μερουλες σε χωριζουν απο τη μεγαλη στιγμη!! :woohoo:

Friday δηλαδη περιπου μια βδομαδουλα σας εχει μεινει?? με το καλο και εσυ να παρεις αγκαλιτσα το ζουζουνι σου! :woohoo:

eleniteo με το καλο και εσυ!! θρεφταρακι η μπουμπουκα σου! αν πας μεχρι τις 40εβδ θα βγει καπου 4 κιλακια το μπεμπακι σου δηλαδη?? :woohoo:

αναστασια μου οντως να προσεχεις..δεν την αφηνεις καλυτερα την οδηγηση τωρα τελευταιες μερες και εσυ??

εμεις που καναμε υπερηχο 36 +3 ημασταν 2750γρ!! :P ε δεν θα εχει παει καπου 2850 τωρα?? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας εγκυουλες!!καλα ε ειχα γραψει ολοκληρη ιστορια και μου σβηστηκε γμτ!!τα πηρα!! :angry::angry:

κικιτσα μου ειμαι ακαρδη,κακιστρο!!!αλλα να σου πω κατι???ηταν αισχος μωρε δεν ειδες τι επαθα εγω??? :silly: :silly: :silly: :silly: ασε γλιτωσες σου λεω!!! :lol::lol::lol: οδηγανε ηρεμα εδω μωρε αλλα ετυχα στην εξαιρεση!τι μπαζο!

χαρα μου εγω τις προσεχω αλλα απ'οτι φαινεται οχι αυτες!τι φολα!και γω τα ιδια νιωθω σχετικα με τον ερχομο της καραμελιτσας μου!αγωνια για να τη δω,φοβο για τον τοκετο,ανυπομονησια να τη σφιξω στην αγκαλια μου,να επανελθει το σωμα μου να μην νιωθω σαν ιπποποταμος που δεν μπορει να παρει τα ποδια του αλλα και αγχος για το πως θα αλλαξει η ζωη μας μετα εποχη μπεμπας!θα ειμαι αραγε καλη μανουλα?θα δωσω το 10000000000000000000000000% της αγαπης μου στο μωρο μου???στην θεωρια ολα ειναι ευκολα.καθε μερα της μιλαω της λεω ποσο πολυ τη λατρευω,πως την περιμενουμε σαν τρελοι ο μπαμπακας της και γω αλλα στην πραξη φοβαμαι μην πελαγωσω.. :huh:

friday μου αντε να μας πεις και εσυ ποτε με το καλο θα γεννησεις!περιμενουμε νεα σου!!!

ρενα μου αχχχχ!!!εφτασε η ωρα η καλη !!!!!με το καλο κοπελα μου!!!!πω!τι αγωνια!!!!τι χαρα!!! και τι λαχταρα!!!!!με κανεναν πονο κοριτσακι μου!!!!με το καλοοο!!!!

ελενητεο εχεις αγχωθει επειδη το μωρο σου ειναι μεγαλο?η' επειδη εχεις πονακια και φτανει η στιγμη??εμενα μου ειπε ο γυναικολογος μου πως αν παρω ολες τις μερες και την γεννησω στισ 40 εβδομαδες τοτε θα βγαλω εναν κοριτσαρο 4 κιλα.ο Θεος να με βοηθησει!!!!! :S:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενητεο κι εμενα πριν μια εβδομάδα 3200 ήταν η μπέμπα μου, άυριο ξαναπάμε γιατρο και θα σου πώ νέα.

Αναστασία και σε μενα ο γεννετιστης ειπε αν πάρουνε 40 εβδ θα πατησουμε τα 4 κιλά!

Να σε ρωτήσω τωρα που θυμηθηκα...Μέτρησε τη κοιλια η μαία? μεγάλωσε?

Ρένα!!! Ήρθε η ώρα! Με το καλό!!!

Friday λίιιιγο ακόμα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ωραια χαρα!!!!σουπερ μωρα θα βγαλουμε!!το θεμα ειναι πως θα τα βγαλουμε!! :D :D :D :D :D :D :D :D

δεν σ'εχω ξεχασει..αυριο εχουμε ραντεβου με τη μαια.σ'ειχα στο νου μου να σου πω αμεσως μολις μαθω.μην αγχωνεσαι παντως..απ'οτι φαινεται τα μωρακια μας θα ειναι θρεφταρακια και ας μην μας φαινεται.. :D :D :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?

καλε την γιωργια δε βλεπω..δεν ειχε πει οτι μπορει να την κραταγε ο γιατρος? ή κανω λαθος??

αν ειναι ετσι ευχομαι να της πανε ολα τελεια!!! :woohoo: :woohoo:

αναστασια μου αυτες τις αποριες νομιζω τις εχουμε ολες..εγω σημερα καθως περπατουσα σκεφτομουνα ' μα πως θα ξερω ποτε θα αλλαζω πανες στη μπεμπα μου??' ΄πως θα την κραταω σωστα οταν την κανω μπανακι..να μην την πιεσω κατα λαθος' και διαφορες τετοιες αποριες :P

Friday μου σ'ευχαριστω πολυυυ!! B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις δικιο κικιτσα μου..η γεωργια ηταν να μπει σημερα για εξεταση λετε να την κρατησαν???η Παναγια να τους φυλαει και να πανε ολα καλα!!!!

αμετρητα ερωτηματα μας βασανιζουν καθε φορα που φερνουμε την εικονα της καθημερινοτητα μας με το μπεμπακι μας αλλα πιστευω πως ο Θεος εχει επιλεξει για καθε μωρακι ενα σπιτι ,μια οικογενεια γιατι εκει θα μεγαλωσει σωστα και θα ειναι χαρουμενο!οποτε αυτο με ησυχαζει λιγο.αλλωστε για να επετρεψε ο Θεος να εχουμε το μωρακι μας υπαρχει καποιος λογος ετσι δεν ειναι?αυτο που με ανησυχει πολυ δεν ειναι τοσο πως θα το αλλαξω,πως θα το αγκαλιασω κτλ οσο το να βλεπω το προσωπακι της γελαστο και χαρουμενο.δεν θελω να κλαιει και να ποναει!θελω να χαμογελαει..ας κανω συνεχεια τον καραγκιοζη δεν με πειραζει,ας κουραζομαι ολημερις ουτε αυτο μ'ενοχλει,μονο χαμογελα ευτυχιας να βλεπω θελω στην καραμελιτσα μου και στον αντρουλη μου!!ουφ δυσκολο μου ακουγεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου καταλαβαινω..εννοειται οτι αυτο ειναι ενα απο τα σημαντικοτερα!! να ειναι χαμογελαστοι και ευτυχισμενοι και τα μωρακια μας αλλα και οι αντρουληδες μας!! B) (και χωρις αυτο να σημαινει οτι θα παραμελησουμε τους εαυτους μας ;) ) δεν θα ειναι δυσκολο..μην σε αγχωνει!! θα δεις πως ολα θα παρουν το δρομο τους με το που θα γεννησουμε..τουλαχιστον ετσι πιστευω :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΕΛΕΓΑ ΚΙ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 2ο!!ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΟΜΩΣ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ Η ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ..ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ...ΠΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΝΩ ΑΜΕΣΩΣ!!!ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΩ ΔΥΣΚΟΛΙΩΝ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κικιτσα μου αυτο ελπιζω και γω,να παρουν ολα το δρομο τους.πολυ δυσκολος ο ρολος της μανουλας..πρεπει να φροντισει το σπιτι,τον αντρουλη της,το-τα παιδι-ια της,το φαγητο,τη δουλεια..αλλα εμεις ειμαστε Α Σ Τ Ε Ρ Α Κ Ι Α και θα τα καταφερουμε ε???οπως ειπες κικιτσα μου αυτο που δεν πρεπει να κανουμε ειναι να παραμελησουμε τους εαυτους μας..ειναι πολυ σημαντικο και για τη δικη μας ψυχολογια και για να γινομαστε αρεστες στα αντρακια μας.ε??ολα καλα θα πανε!ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ μου νομιζω οτι λογικο ειναι καποιες φορες να κουραζομαστε και εμεις, ετσι δεν ειναι?? :dry: γι αυτο καλο θα ειναι που και που να μας βοηθανε και οι αντρες μας λιγο με τα μωρα..και το πιο απλο που μπορουν να κανουν (να αλλαξουν μια πανα πχ) θα μας κανει πιστευω να νιωσουμε καλυτερα γιατι βλεπουμε οτι μας καταλαβαινουν :) να χερεσαι το μωρακι που εχεις και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα και το 2ο σας μπεμπακι! :woohoo:

αναστασια εννοειται οτι δεν παραμελουμε τους εαυτους μας..εγω εχω παρει κατι πολυ ωραια σεξουλιαρικα νυχτικα/φορεματακια που ειναι βαμβακερα αλλα ειναι μινι με ραντακι και εχουν σκισιματακι και στο πλαι :P και πολυ ωραιο σχεδιακι..ξεκουμπωνουν κιολας πανω πανω γιατι τα εχω παρει και για το θηλασμο (και καλα :blush: ) χιχι B)B):P

πηγα σημερα και αγορασα και veet ταινιες αποτριχωσης να κανω τα ποδια μου γιατι αμα γεννησω σιγα μην μπορω να σκυψω να ξυριστω..ασε αυτο δεν θα προλαβαινω κιολας και αμα τα αφησω τα ποδια μου θα γινω σαν αρκουδακι! :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

κοριτσια η γιωργια πρεπει να γεννησε..ειδα καποια κοπελα που της ευχηθηκε να της ζησει το μωρακι της :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ποια ειναι μεχρι την αλλη εβδομαδα και πως νιωθει πωναει καθολου?εγω ειμαι πητ 7/7 και καθε μερα με ποιανουν κατι πονοι παναγια μου......εντονοι κ συνεχεια αλλα οχι διαρκειας! :(:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μην αγχωνεσαι..απλως οταν σε πιανουν οι πονοι να τους χρονομετρας..γιατι αν ειναι συχνοι και μακρας διαρκειας πρεπει να παρεις κατευθειαν το γιατρο σου τηλ..που πιθανοτατα θα σου πει να πας στο νοσοκομειο! :woohoo:

εγω παντως περιμενω να γεννησω με καισαρικη αι πιθανοτατα την αλλη εβδομαδα ασχετα αν εχω πητ 20/7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...