Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Ιουλίου 2010! Νο3


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΙΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ ΜΠΕΜΠΑ 2950 ΜΙΛΗΣΑ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!! Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!!!!

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ :P:P:P:P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

έχω συγκινηθει πολύ! Να σας ζήσει η κοράκλα σας!

Γερή καλότυχη και όλες τις ευχες του κόσμου έχεις!

Να τη χαιρεστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις μιλησα και στην HARAP!!! γεννησε με φυσιολογικό τοκετο αν και δυσκολα χτες το απογευμα στις 6.30!!!!! Γεννηθθηκε ο Βενιαμιν της οικογενειας!!!! όλα καλα, η Χαρα και το μωρό μια χαρουλα!!!! μπορεί να την προλάβω και εγώ αν μπω στο ΙΑΣΩ αυτη την εβδομαδα!!!!

Αχχ τι καλα!!! εχουν αρχισει τα γεννητουρια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα και Harap να σας ζήσουν τα νινάκια σας :woohoo: :woohoo: !!!

Γεωργία μου δεν το ήξερα για τα Φισάν... :( ...καλά που μου το είπες...θα πάρω προδέρμ αν είναι ;):) !!! Και εγώ όπως είδες τρελαίνομαι για αρκουδάκια!!! Μην κουράζεσαι με τις δουλειές γιατί ένα θα σου πω...δεν τελειώνουν ποτέ οι άτιμες :P !!! Και μετά θα κουράζεσαι περισσότερο και με 2 παιδάκια! Οπότε όσο μπορείς να κάνεις πως δεν τις βλέπεις... :laugh: (τις δουλειές εννοώ).

Κικίτσα μου το φώς ήταν δύο ξεχωριστά κομμάτια και τα ένωσε ο ηλεκτρολόγος μου :) !!! Επίσης μου έκανε και τα φυλλαράκια με το καλώδιο κάτω από την μαργαρίτα...είναι μερακλής θα έλεγα... :) !!! Μην αγχώνεσαι με τη φυγή του γιατρού σου...όλα θα πάνε καλά θα δεις :) !!!

Κατερίνα χαίρομαι που σου άρεσε το δωματιάκι μας!!!

Ευχαριστώ όλες κορίτσια!!! :):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαλεντινα και χαραπ να σας ζησουν τα μπεμπακια σας!!! αχ τι τελεια!!

σιγουρα θα σας εχουν ξετρελανει τωρα!!! :P

κοριτσια εγω πηγα και αγορασα πανες της μπεμπας και ειναι τοοοσο μικρουλες..ειναι απιστευτο!! αντε κοριτσια με το καλο να γεννησουμε και εμεις τα μπεμπουλινια μας!!! :woohoo:

να κανω μια ερωτηση..επειδη εγω τωρα δεν εχω κοντα μου jumbo να παω να δω..πηγα στο φαρμακειο εδω της γειτονιας και αγορασα 2 μπιμπερο γυαλινα μεγαλα της chicco και μου τα χρεωσε 6ε το ενα?? λογικη τιμη ή με δαγκωσε?? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

valentina +harap na sas zhsoun ta aggeloudia sas!!!!!!!fantazomai th xara sas!!!!kalh loxeia na exeteeee!!!!filakia polla!!!!

valentina mou h korh sou exei ta idia kilakia me otan gennh8hka egw. :D :D :D

kikitsa mou nomizw pws oi times einai ligo tsimphmenes..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Κικιτσα δεν ειναι αναγκη να πας απο το τα τζαμπο αλλα απο ενα μαγαζι με βρεφικα ειδη! Ειναι οντως τσιμπιμενες αλλα οχι κατι το τρομερο! Α και μην φορτωθεις απο μια μαρκα γιατι το ζουζουνι σου μπορει να εχει αλλα γουστα! Εμενα ο Νικολας τα NUK δεν τα ηθελε καθουλου ουτε τα μπιμπερο ουτε τις πιπιλες και ετσι καταληξαμε στα κικο!

Βαλεντινα να στα πω και απο δω, να σου ζησει αγαπη μου να το δεις οπως επιθυμεις!

Χαρα μου και σε σενα κοπελα μου! Να σου ζησει να ναι γερο και καλοτυχο το μωρακι σου!

Αντε ποια εχει σειρα τωρα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Γέννησα κι εγώ την Παρασκευή το αγοράκι μου! Οι μανούλες που γεννησαν πρόσφατα πωσ τα πάτε με το θηλασμό? Έγω την κόρη μου δεν την είχα θηλάσει αλλά αυτή τη φορά ήελα να το δοκιμάσω. Ο μικρός δεν πιάνει καθόλου στήθος (οι θηλέσ μου είναι εισέχουσες) κι έτσι το βγάζω με θήλαστρο. Το πρόβλημα είναι όμωσ ότι δεν βγάζω πολύ γάλα, 50γρ και από τα δύο στήθη κάθε 4 ώρες. Λίγο δεν είναι? Έχω στεναχωρηθεί πολύ γιατί το ήθελα τοσο και απ'ότι φαίνεται δεν θα κρατήσει πολύ.

Όσο για τα κλλυντικά που λέτε κι εγώ Freziderm πήρα. Βέβαια στην κόρη μου είχα χρησιμοποήσει κια Προδερμ και Φισσαν και σ' αυτόν θα τα βάλω αλλά είπα να αρχίσω με κάτι "ποιοτικότερο" (ποιος ξέρει αλήθεια τι πραγματικά περιέχουν όλα αυτά?).

Κουράγιο σε όσες περιένετε, άντε πλησιάζει ο καιρός!

Να ζήσουν τα μωράκια στις νέες μανούλες!

Θα τα λέμε τώρα που θα είμαστε στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

Γέννησα κι εγώ την Παρασκευή το αγοράκι μου! Οι μανούλες που γεννησαν πρόσφατα πωσ τα πάτε με το θηλασμό? Έγω την κόρη μου δεν την είχα θηλάσει αλλά αυτή τη φορά ήελα να το δοκιμάσω. Ο μικρός δεν πιάνει καθόλου στήθος (οι θηλέσ μου είναι εισέχουσες) κι έτσι το βγάζω με θήλαστρο. Το πρόβλημα είναι όμωσ ότι δεν βγάζω πολύ γάλα, 50γρ και από τα δύο στήθη κάθε 4 ώρες. Λίγο δεν είναι? Έχω στεναχωρηθεί πολύ γιατί το ήθελα τοσο και απ'ότι φαίνεται δεν θα κρατήσει πολύ.

Όσο για τα κλλυντικά που λέτε κι εγώ Freziderm πήρα. Βέβαια στην κόρη μου είχα χρησιμοποήσει κια Προδερμ και Φισσαν και σ' αυτόν θα τα βάλω αλλά είπα να αρχίσω με κάτι "ποιοτικότερο" (ποιος ξέρει αλήθεια τι πραγματικά περιέχουν όλα αυτά?).

Κουράγιο σε όσες περιένετε, άντε πλησιάζει ο καιρός!

Να ζήσουν τα μωράκια στις νέες μανούλες!

Θα τα λέμε τώρα που θα είμαστε στο σπίτι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντον να σας ζησει ο μπεμπακος σας!!! :woohoo: καλη λοχεια να'χεις!!

εγω της ειπα οτι εχω αποστηρωτηρα κικο και μου εδωσε αυτα τα μπιμπερο..αληθεια αυτος ο αποστηρωτηρας μπορει να αποστηρωσει και αλλες μαρκες μπιμπερο?? :dry: μου εδωσε ενα μπιμπερο με ασπρη θηλη και ενα με καφε..και οποιο της αρεσει τωρα της μπουμπους θα δουμε..

γιωργια μου το θεμα ειναι οτι και σε μαγαζι με βρεφικα χρειαζεται αυτοκινητο για να παω και δεν θελω να τρεχω συνεχεια την πεθερα μου στενοχωριεμαι..ολο εκεινη τρεχει η καημενη :unsure: ο τακης ερχεται αργα και περα απ'το οτι δεν προλαβαινουμε ανοιχτα τα μαγαζια αλλα ειναι και πολυ κουρασμενος για να βγουμε για ψωνια :( αλλα απ'οτι καταλαβα θα πρεπει να παμε αλλου να βρουμε γιατι ειναι κριμα να χαλαω τσαμπα λεφτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντον να σας ζησει ο μπεμπακος σας!!! :woohoo: καλη λοχεια να'χεις!!

εγω της ειπα οτι εχω αποστηρωτηρα κικο και μου εδωσε αυτα τα μπιμπερο..αληθεια αυτος ο αποστηρωτηρας μπορει να αποστηρωσει και αλλες μαρκες μπιμπερο?? :dry: μου εδωσε ενα μπιμπερο με ασπρη θηλη και ενα με καφε..και οποιο της αρεσει τωρα της μπουμπους θα δουμε..

γιωργια μου το θεμα ειναι οτι και σε μαγαζι με βρεφικα χρειαζεται αυτοκινητο για να παω και δεν θελω να τρεχω συνεχεια την πεθερα μου στενοχωριεμαι..ολο εκεινη τρεχει η καημενη :unsure: ο τακης ερχεται αργα και περα απ'το οτι δεν προλαβαινουμε ανοιχτα τα μαγαζια αλλα ειναι και πολυ κουρασμενος για να βγουμε για ψωνια :( αλλα απ'οτι καταλαβα θα πρεπει να παμε αλλου να βρουμε γιατι ειναι κριμα να χαλαω τσαμπα λεφτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντον να σας ζησει ο μπεμπακος σας!!! :woohoo: καλη λοχεια να'χεις!!

εγω της ειπα οτι εχω αποστηρωτηρα κικο και μου εδωσε αυτα τα μπιμπερο..αληθεια αυτος ο αποστηρωτηρας μπορει να αποστηρωσει και αλλες μαρκες μπιμπερο?? :dry: μου εδωσε ενα μπιμπερο με ασπρη θηλη και ενα με καφε..και οποιο της αρεσει τωρα της μπουμπους θα δουμε..

γιωργια μου το θεμα ειναι οτι και σε μαγαζι με βρεφικα χρειαζεται αυτοκινητο για να παω και δεν θελω να τρεχω συνεχεια την πεθερα μου στενοχωριεμαι..ολο εκεινη τρεχει η καημενη :unsure: ο τακης ερχεται αργα και περα απ'το οτι δεν προλαβαινουμε ανοιχτα τα μαγαζια αλλα ειναι και πολυ κουρασμενος για να βγουμε για ψωνια :( αλλα απ'οτι καταλαβα θα πρεπει να παμε αλλου να βρουμε γιατι ειναι κριμα να χαλαω τσαμπα λεφτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anton na sou zhsei to mwraki sou!!!!na einai panta geros!!!!me ton 8hlasmo mhn agxwnesai..oso parei apo sena.an den exeis allo galataki kai to kseno kanei th douleia tou..den 8a agxw8eis gi'auto.to mwraki sou na pairnei kila.kalh loxeia na exeis!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα!!!λιγες ωριτσες δεν μπηκα και βλεπω 3 γεννητουρια και τρελενομαιιιιι :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΟΠΕΛΑΡΕΣ ΜΟΥ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!ΧΑΡΟΥΛΑ-ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΑΝΤΟΝ!!!ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ!!! :kiss::kiss::kiss:

Αθηνουλα τελειο το δωματιακι σας!!!εμεις πηραμε προδερμ τελικα γιατι για τα Frezyderm μου ειπε μια φιλη οτι ερεθισαν το νινι της και εβγαλε σπυρακια και επειδη για τα προδερμ ηταν τα μονα που δεν ακουσα κατι κακο γιαυτο και τα επελεξα!ελπιζω ναναι καλα!

ΕΓΩ απο συσπασεις λιγα πραγματα εχω σημερα.. :( οποτε περιμενουμεεεε...Την Πεμπτη θα παμε για καρδιοτοκογραφο και βλεπουμε τι θα γινει..Προσπαθω ναμαι κουλ αλλα δεν τα πολυκαταφερνω.εχω σκασει μεσα στο σπιτι,δεν οδηγω πια λογω κοιλιας και φοβου μου μην σταματησω αποτομα μιας και ειμαι νευρικη στην οδηγηση :unsure: οποτε ολη μερα πειζωωωω,κανω ενα φαγητο κι αυτο με ζορι,ειμαι συνεχεια εξαντλημενη διχως λογο,δεν εχω ορεξη για τιποτα και το μονο που θα μου εδινε χαρα ειναι να γεννησω και να δω τη νεραιδα μου!!!ο αντρουλης μου ολο με ρωταει τι εχω αλλα εγω δεν ξερω τι εχω...ολ α μου φταινε...θελω βολτα αλλα δεν αντεχω να περπατησω,ποτο δεν μπορω να βγω να πιω,καφε -βαριεμαι καθομαι και σπιτι μου και τον πινω,φαγητο τρωω ολη μερα σπιτι σαν βοδι-θαλασσα δεν εχει τοσο καλο καιρο ωστε να παμε ....οποτε μου την εχει βαρεσει κατακουτελα...

εσεις πως ειστε ρε κοριτσια?μονο εγω εχω σαλταρει? :silly: :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω μου..ειναι οι τελευταιες μερες και ειμαστε γκρινιαρουλες τωρα..τι να κανουμε, ολα μας φταινε...εγω δεν ειδες προχθες που ειχα νευριασει επειδη εβρεχε και δεν ειχε δροσια?? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: μην στενοχωριεσαι καλη μου..η νεραιδουλα σου σε λιγο θα ερθει και θα την εχεις αγκαλιτσα σου!!! απολαυσε τις τελευταιες μερουλες με την κοιλιτσα σου γιατι μετα....θα εχεις μια μπουμπου που θα σου παιρνει τα μυαλα οοοοολη μερα!!! χιχιχιχι :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα μου προσπαθωωωω...αλλα αποτυγχανωωω...

ειμαι συνεχεια σαν στενοχωρημενη!!!σκεφτομαι συνεχεια μονο την ημερα εκεινη που θα γεννησω και μονο ετσι λιγακι ηρεμω!εν τω μεταξυ τσατιζομαι που δεν ξερω και ποτε θα γεννησω..παντα ολα τα προγραμματιζω και αυτο τωρα θαναι ξαφνικο εντελως..εκπληξη ;) και ενω μαρεσουν οι εκπληξεις εγω ακομη κι ετσι τρελενομαιιιι :blink:

ειμαι σκα..α

αχ...τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συ κανεις κακο στη ζουζουνα σου ετσι που νιωθεις!!! ξερω οτι η επιθημια μεγαλωνει περισσοτερο τωρα που βλεπουμε οτι πολλες απο τις κοπελες μας εγιναν μανουλιτσες..δεν σου κρυβω οτι και εγω περιμενω πως και πω..αλλα οχι να παθεις και καμια καταθληψη στο τελος! :ohmy:

γιατι δεν πας να φτιαξεις λιγο το μαλλι σου..τα νυχακια σου να εισαι ετοιμη για τη μπουμπου σου!!! :P

παρεπιπτοντος το πρωτο πραγμα που εβαλα στην τσαντα μεσα για να μην ξεχασω ηταν η φωτογραφικη μηχανη!!! :silly: :P η πρωτες στιγμες δεν συγκρινονται με τιποτα..ασε που σκεφτομαι οτι απο την μερα που θα γεννηθει μεχρι να βγουμε απο το νοσοκομειο θα εχει αλλαξει τελειως το μωρο! (τουλαχιστον αυτη την εντυπωση εχω) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κι εγω ολα ετοιμα τα εχωωω!!!εβαλα και τη φωτογραφικη μηχανη και ημαστε ετοιμες!!καταθλιψη δεν παθαινω παντως...γιατι δεν ειναι του χαρακτηρα μου (δεν ειμαι ευαισθητη γενικα)...αλλα κατι νευρακια και μουτρα στο πατωμα τα εχω.χαχαχχαχαχχαχα

Οσο για την μπεμπα,μια χαρα ειναι αυτη!την εχει καταβρειιι!!ολο κλωτσαει η ψυχουλα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου θα μαλωσω! Τι λογια ειναι αυτα? Λοιπον θα σου μιλησω εκ πειρας! Πηγαινε σε καμια φιλη για καφε ή καλυτερα παρε μια φιλη και πηγαινε εξω για καφε! Καλλωπισου, φτιαξε μαλλια, νυχια και οτι αλλο μπορεις και γενικα κανε οτι σε ευχαριστει μεχρι να γεννησεις γιατι μετα ολα αυτα που τωρα σου φαινοντε χαζα και βαρετα θα σου λειψουν και να μου το θυμηθεις! Ετσι ημουν και γω στην πρωτη εγκυμοσυνη, δεν ηθεελα να πηγαινω πουθενα, ενοιωθα περιεργα και ηθελα μονο να γεννησω!!! Αυτην την φορα ομως τα πραγματα ειναι διαφορετικα γιατι ξερω μετα τι θα ακολουθησει!!! Την Κυριακη ειπα του αντρα μου οτι θελω βοοοοολτα γιατι ειναι η τελευταια ξεγνοιαστη Κυριακη και θα αργησει πολυ να ξαναρθει ξεγνοιαστη Κυριακη!!!

ΑΝΝ που χαθηκες βρε εσυ?

Κικιτσα απο οτι καταλαβα πηρες μπιμπερο με σιλικονη και με καουτσουκ! Η καουτσουκ ειναι πιο μαλακη και ιδανικοτερη για βρεφη!

Αντον να σου ζησει κοπελα μου! Τι να σου πω για το θεμα του θηλασμου? Παλεψε το οσο μπορεις και οσο αντεχει η ψυχολογια σου σε αυτην την φαση! Στην αναγκη δωσε και ξενο! Και ναι θα σου πω το τετριμενο οσο κι αν καποιες διαφωνουν και χλευαζουν "ευτυχισμενο και ηρεμο μωρο ειναι αυτο που η μαμα του του δινει αγαπη και τρυφεροτητα"! Ευχομαι καλη λοχεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω μου και η δικια μου μ'εχει ξετρελλανει! :P

γιωργια μου ναι μια καουτσουκ μια συλικονη...η καουτσουκ ειναι η καφε ετσι?? :blush: οταν ανοιξα το μπιμπερο να την πιασει ηταν λες και την ειχαν βουτηξει μεσα στο λαδι..αλλα μετα διαβασα στις οδηγιες οτι ειναι ετσι για τη συντηρηση τους...

ρε κοριτσια κατι ακυρο...επειδη και εγω δεν εχω τιποτα να κανω :P ...εχω μπει στο tlife και κοιταζω προιοντα και τιμες και οι ανθρωποι εδω εχουν ξεφυγει!!! πουλανε μασκαρα 25ε :blink: που εγω στην αμερικη την αγοραζα με 10 δολλαρια...αυτα τα μανω τα diamond (καπως ετσι τα λενε τεσπα) εχει 10.90 και εγω τα αγοραζα 5 δολλαρια στην αμερικη! :ohmy::ohmy::blink: η κολωνια της vera wang εχει 94ε εδω και εγω το αγοραζα 70 (το πολυ) το μεγαλο μπουκαλι!! ειναι απιστευτα πιο ακριβα τα πραγματα εδω..τελειος απατεωνες!!! :angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

χαιρομαι που καθε φορα που ανοιγω διαβαζω ολο και περισσοτερα γεννητουρια!

valentina, χαρα, αντον, μπραβο! να σας ζησουν τα αγγελιουδια σας!

να ειναι καλοτυχα και παντα ευτυχησμενα!

αντε να δουμε ποια εχει σειρα!!!!!!!

εμεις θα παμε την δευτερα στο γιατρο να μας πει ποτε περιπου!

τελειωσαμε σημερα επειτελους το δωματιο του μπεμπη μας και περιμενουμε τα επιπλακια μεχρι τελος της εβδομαδας το αργοτερο μεχρι την δευτερα μου ειπαν σημερα που πηρα τηλ.

αν εχει χρονο ο αντρουλης μου θα σας βαλω φωτο να δειτε τα χρωματα! αλλιως θα σας το βαλω φωτο μαζι με τα επιπλακια!

athina τελειο το δωματιο σας ! μπραβο με το καλο να δεχθει το μωρο σας!!!!!!!!!!!!

γεωργια μπραβο για τις πληροφοριες για το fisan. δεν το ηξερα καλυτερα να το ξερουμε να το αποφυγουμε! :laugh: B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!!!!

Χαρα και Βαλεντίνα να σας ζήσουν τα αγγελούδια σας!!!Γερά και καλότυχα!!!Καλή λοχεία σας εύχομαι!!!!!!!!

Αργυρώ μου τα ίδια χάλια έχω και εγώ!!!!!Διάβαζα το ποστ σου και ήταν σαν να το έχω γράψει εγώ ;);) Σήμερα ειδικά είμαι πολύ κομμάτια,είχα πίεση 10 με 5!!!!όλη μέρα ξαπλώνω!!!!Είναι και ο καιρός έτσι χάλια μωρέ και εμείς νταούλια,τι να πω άντε λίγες μέρες μείνανε...

Φιλιά!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε κοριτσια λιγη υπομονη ακομη!!

κατερινα μου δεν στηβεις καμια πορτοκαλαδιτσα να πιεις?? ειναι χαμηλη η πιεση σου νομιζω :dry:

ανθη περιμενουμε φωτο απο το δωματιο του μπεμπηηηη!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...