Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

κοριτσια γεννησει η καρμεν (ζετουλα)!!!!!!

μου το ειπε η κουμπαρα μου που μενει κ αυτη στην ιθακη κ γνωριζονται κ εκει τα νεα ταξιδευουν γρηγορα!!!!

γι αυτο χαθηκε δυο μερες!!!

μπραβο κοριτσακι μου!!να σου ζησουν!!!γερα κ δυνατα τα αντρακια σου!!

περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΣΚ; ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΗΛΘΑ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΑΡΕΜΑΡΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΜΟΝΑΞΙΕΣ ΚΑΙ ΒΑΡΕΜΑΡΑ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ...

ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΗΣ ΖΕΤΟΥΛΑΣ!!! ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΕΝΝΝΗΣΕΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ Ή ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ; ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΤΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 μην αγχωνεσαι.σε λιγες μερες δεν θα εισαι ποτε ξανα μονη σου!!!

μου ειπε η φιλη μου οτι η ζετουλα επαθε γαστρεντεριτιδα κ ο γιατρος την κρατησε για να γεννησει.

σκεφτομαι να περασω αυριο να τη δω μιας κ το μαιευτηριο που γεννησε ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου!

θα σας πω νεα αυριο αν παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταράκι, τι νέα είναι αυτά που φέρνεις, με συγκλόνισες, δεν το περίμενα.

Να σου ζήσουν τα παλικάρια σου Ζετούλα, άντε το πες και το κάνες , δεν μπόρεσες πολλές μέρες μακριά από την κορούλα σου.

Λιονταράκι, αν πας να δεις τη Ζετούλα, σε παρακαλώ δώσε και τις δικές μου ευχές και τα φιλιά.

Λιονταράκι και 2002 μετά αυτό, άρχισα να συνειδητοποιώ ότι και εμείς δεν είμαστε πολύ μακριά. Μέχρι τώρα έλεγα θα γεννήσω, θα γεννήσω αλλά δε το είχα χωνέψει, μετά από αυτό μου φαίνεται πιο κοντά από ποτέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΗ ΖΕΤΟΥΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΗΣ!!!!

ΣΟΥΛΑ ΟΝΤΩΣ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΞΑΝΑΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ!!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002, σε καταλαβαίνω και εγώ το ίδιο αλλά μάλλον είναι καλύτερα να περιμένουμε λίγο.

Και εμένα ο άντρας λείπει όλη από το πρωί μέχρι τις 5 και μετά έχει να κάνει εξωτερικές δουλειές σχεδόν κάθε απόγευμα, αλλά και το Σαββάτο.

Ήρθε βέβαια να μείνει μαζί μου η μαμά μου, αλλά δεν ξέρω αν ακούγεται σκληρό ή αχάριστο, δεν είναι το ίδιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

φευγω για το γιατρο!σε λιγο θα ξερω ποτε θα κραταω τα κοριτσακια μου αγκαλια!

φιλια κ καλη βδομαδα σε ολες!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΙΕΣ. ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΣΟΥΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!! ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗ ΛΑΤΡΕΥΩ, ΑΛΛΑ ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΤΡΕΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΚΤΟΞΕΥΟΝΤΑΙ!!!! ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΣΩ ΣΤΑΝΤΑΡ ΘΑ ΠΕΡΑΣΩ ΤΑ 2Ο!!! ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ: ΑΥΤΟ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ; ΟΧΙ ΠΡΩΤΑ ΑΠ'ΟΛΑ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ, ΑΠΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΩΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΩΝ ΗΜΕΡΩΝ. ΟΣΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΤΟΣΟ ΓΚΡΙΝΙΑΡΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισα απο το γιατρο.

δεν θελουν ρε γμτ να παρουν βαρος με τιποτα αυτα τα κοριτσακια.ακομα δεν εχουν φτασει τα δυο κιλα.ειναι γυρω στα 1950θα μου πεις για 50 γρ;βεβαια μου ειπε οτι σιγουρα υπαρχουν αποκλισεις στις μετρησεις κ λογικα ειναι παραπανω.κατα τα αλλα ολα μια χαρα.καρδουλες,ντοπλερ,αμνιακο,ολα καλα!

κ στο ζουμι τωρα...........

κανονισαμε τη γεννα την επομενη δευτερα 5 Ιουλιου!!!!!ερχονται τα καρκινακια μου.μου λεει ο γιατρος θες παρασκευη ή δευτερα;;;;;;ε,του λεω καλυτερα δευτερα να προετοιμαστω καλυτερα!!!!!!

ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!!!!!! :laugh:

new mammy ολα καλα με τα μωρακια;;;;;

ναταλι,ευη που χαθηκατε;;;;;πηγατε διακοπες;;;;;; :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΒΑΡΟΣ, ΑΦΟΥ ΗΛΙΚΙΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!! ΑΝΤΕ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΕΙΡΑ. ΣΟΥΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΠΟΜΕΝΗ Ε;;; ΠΑΙΔΙΑ Η MARSOUPILAMI ΓΕΝΝΗΣΕ ΤΕΛΙΚΑ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιοναρακι μου ολα καλα αλλα το τρεξιμο ειναι ασταματητο!

με ο καλο να γενησεις κι εσυ και να ελευθερωθεις!

με το καλο να ερθουν τα θαυματακια σου σπιτι!

μην αγχωνεσαι ολα θα ειναι τελεια!

για την marsoupilami κι εγω ανησυχω...τι να εγινε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Τι κάνετε και πως περάσατε το ΣΚ?

Εμείς είμαστε μια χαρούλα,απολαυσαμε το νέο σπιτάκι μας!!!

Εφτιαξα λαζάνια με κυμά και μπεσαμέλ για σήμερα και ένα κέικ λεμονιού

με κρέμα λεμόνι.Είμαι του λεμονιού τι να κάνουμε...

Είχα και φρέσκα αράντηστα λεμονάκια.....

Κατα τα αλλα είμαστε μια χαρα,επιθυμω να πάμε για κανένα μπανάκι τώρα...

Εσείς τι μου κάνετε?

Μάρα,ελπίζω όλα να εξελιχθούν ομαλα και να αλλαξουν οι μετρήσεις!

2002.βολευτήκαμε στο νέο σπίτι,κάποιες μικροδιορθώσεις μένουνε....αντε υπομονή με τα μωρουδέλια,αν και φαντάζομαι πως θα νιώθεις πλέον...Να σκέφτεσαι οτι οσο μείνουν καλύτερα θα είναι και για αυτα αλλα και για σένα!

Soula,με το ΄καλό να τα υποδεχτείς!!!Και που ξέρεις,τόσα άτομα στο σπίτι,σίγουρα θα φανούν χρήσιμα στο τέλος!!!! ;)

Ζετούλαααααααα!!!Να σου ζήσουν τα αγγελούδια!!!!!!!

Αντε η μικρούλα σου έχει αδερφάκια τώρα!!!Τι ευτυχία!!!

Να είστε όλοι γεροί και όλα να πάνε καλα!!!Με το καλό να γυρίσετε σπιτάκι σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Φιλάκια σε όλες σας!!!Είμαι στη δουλειά εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Λιονταράκι, τέρμα οι καθυστερήσεις Δευτέρα 5 Ιουλίου, θα είσαι με 2 μωράκια αγκαλιά. Ξεκουράσου όσο μπορείς και όλα να πάνε καλά.

2002, τι να σου πω δεν ξέρω τι θα γίνει με τη δική μου γέννα. Ο γιατρός μου έκλεισε ραντεβού για 8 Ιουλίου, αλλά το άλλαξα με τη γραμματέα του για 6 Ιουλίου, αν δεν συμβεί τίποτα απρόοοπτο μέχρι τότε, τότε θα ορίσουμε ημερομηνία. Πολύ χαλαρός ο γαιτρός μου τι να σου πω, στην κοσμάρα του. Όσο για την ψυχολογία σου, λες και μιλάς για μένα, μια από τα ίδια.

Πραγματικά, η Marsoupilami άργησε να μας γράψει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε Εύη νοικοκυρά, τι λαζάνια με μπεσαμέλ και κεικ με κρέμα λεμόνι.

Μόνο εγώ είμαι ανοικοκύρευτη σε αυτό το forum, μόνο μέχρι μακαρόνια με κιμά έχω φτάσει και ένα απλό κέικ και αυτό 2 φορές το χρόνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΗ ΠΟΛΥ ΤΑ ΛΙΓΟΥΡΕΥΤΙΚΑ ΤΑ ΛΑΖΑΝΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΑΡΟΝΟΥ!!!!

ΣΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ 8/7 ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ. ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑ;ΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΑΤΕΛΕΙΕΣ!!!! ΚΑΝΩ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ, ΑΛΛΑ ΠΟΣΟ;;;;ΑΡΑ ΣΙΓΑ-ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΜΑΖΕΥΩ ΛΙΓΑΚΙ!!!

ΑΧ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΖΟΚΟΥΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν προλαβαίνω τις εξελίξεις, συνέχεια χάνω επεισόδια!!!

Ζετούλα ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ, ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!!!

Λιονταράκι με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα τα μωράκια σου!!!

Σούλα έχεις δίκιο, στην αρχή είναι καλύτερα να μην υπάρχει πολύς κόσμος στο σπίτι μέχρι να βρείτε τους ρυθμούς σας.

σε λίγο σχεδόν όλες θα έχουμε τα μωράκια μας!

με τη marsoupilami δεν καταλαβα τί έγινε, είχε κανονίσει καισαρική?

εμεις τα πάμε μια χαρά! έχω βέβαια σπίτι συνέχεια τη μαμά ή την πεθερά μου εναλλάξ αλλά σιγά σιγά θα προσπαθήσουμε μόνοι μας. πάντως καλά τα καταφέρνουμε, είναι ήσυχα τα μωράκια και ξυπνάνε σχεδον μόνο για να φάνε και μένουν αρκετές ώρες για ξεκούραση. υπάρχουν βέβαια και στιγμές που γίνεται πανικός αλλά γενικά όλα είναι υπό έλεγχο τώρα που είμαι κι εγω καλύτερα. τα μωράκια μεγαλώνουν μέρα με τη μέρα και είναι πανέμορφα, είμαι τελείως χαζομαμά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello!!!

με εχουν πεθανει τα τσουπακια μου!στριμωχνονται τα καημενα κ εχουν σφηνωθει παντου.αφου με δυσκολια καθομαι καθιστη.δεν πειραζει.λιγες μερες εμειναν.

ηθελα να παω σημερα στην ζετουλα αλλα εκανε τρελη ζεστη κ δεν κουνηθηκα.

να δω αυριο γιατι λογικα θα βγει κ αυτη αυτες τις μερες.

αλικη ετσι να μας δινεις θαρρος!!!απο υπνο πως πατε;;;τα ξυπνας τα μωρα το βραδυ;ανα ποσες ωρες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίκη, μπράβο από ότι φαίνεται άρχισες να μπαίνεις σε μια σειρά, χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα. Αυτό που δεν κατάλαβα είναι αν τα μωράκια σου θηλάζουν και από πότε εννοώ λόγω της νάρκωσης μήπως δε σε άφησαν να θηλάσεις αμέσως.

Η marsoupilami είχε κανονισμένη καισαρική για την Πέμπτη 17 Ιουνίου, αλλά δεν έγραψε από τότε. Ίσως τα μωράκια να πρέπει να μείνουν για καμιά βδομάδα στη θερμοκοιτίδα και να άργησε να μας γράψει.

Λογικά προς το τέλος της εμβομάδας πρέπει να έχουμε νέα και από τη Ζετούλα.

Η 2002 δεν έγραψε σήμερα, λέτε να μας ετοιμαζει καμία έκλπηξη!!!

Λιονταράκι εσύ σταθερή.

Τις τελευταίες μέρες είμαι καλύτερα λιγότερες συσπάσεις, μόνο που βάρυνα αρκετά. Καλά από φαι άλλο τίποτα. Τους πρώτους 7 μήνες έβαλα 10 κιλά και τον τελευταίο μόνο έβαλα άλλα 5.

Καληνύχτα από μένα

Τα λέμε αύριο μην ξεχαστείτε πάλι, γράψτε κανένα μυνηματάκι για να ξέρουμε ότι όλες είστε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!! ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ;;; ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!

ΑΛΙΚΗ ΓΙΑ ΠΕΣ ΚΑΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΣΤΗ ΣΥΧΝΟΟΥΡΙΑ!!! ΠΙΝΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΕΡΟ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΙΕΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ, ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ. ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληημερα διδυμομανουλες!!!!

αλικη μου μας δινεις θαρρος, ολα καλα με τα κουκλακια σου!!! τι ομορφα!!

αντε και οι αλλες μερες μετρατε!!!

τι καλα που κοντευετε να τα παρετε αγκαλιτσα!!

εγω εχω δρομο ακομη και με βλεπω να μενω σολο εδω.... αντε να ειμαστε 2-3....

απορω γιατι δεν προστεθηκαν νεες διδυμομανουλες!! φαινεται η εποχη των διδυμων ειναι ιουνιος-ιουλιος :P:P:P:P

τοτε γεννιουνται τα πολλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...