Μετάβαση σε περιεχόμενο

poies perimenoume didimakia? Νο3


lena

Recommended Posts

κοριτσια χτες το βραδυ ειδε καμια σας το ντοκιμαντερ στο σκαι για τα διδυμα;

το ειδα προς το τελος κ ελεγε πως μεγαλωνουν τα διδυμα μεσ στη μητρα!ηταν καταπληκτικο!την πεμπτη στις 10 το βραδυ εχει τη συνεχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 722
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

2002 έγραψε:

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΜΥΡΜΗΓΚΙΑ ΚΑΙ Η ΛΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΟΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ. ΜΕ ΕΝΑ ΒΑΜΒΑΚΑΚΙ ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΠΕΡΝΑΩ ΓΘΡΩ-ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΟΒΑΤΕΠΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΓΩΝΙΕΣ (ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ) ΑΦΗΝΩ ΤΑ ΒΑΜΒΑΚΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ. ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣΤΟΥΡΩΣΕΙΣ, ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΧΗΜΙΚΑ.

εβαλε κι εμενα η μανα μου 2 φορες και για λιγες μερες κανει δουλεια αλλα νομιζω πως και αυτο δεν ειναι καλο να το εισπνεουμε...

εχεις ρωτησει εσυ το γιατρο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι έγραψε:

κοριτσια χτες το βραδυ ειδε καμια σας το ντοκιμαντερ στο σκαι για τα διδυμα;

το ειδα προς το τελος κ ελεγε πως μεγαλωνουν τα διδυμα μεσ στη μητρα!ηταν καταπληκτικο!την πεμπτη στις 10 το βραδυ εχει τη συνεχεια.

ναι εγω το ειδα, αν και εντυπωση μου εκαναν τα τετραδυμα :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου. Εγώ αυριο πρωί πρωί παω ταξιδι για τον γιατρο.

Εκτος απο το ανχος για το βάρος ειμαι πολύ πεσμενη ψυχολογικά. Δεν ξέρω απλα εκτος απ αυτο που στενοχωριεμαι που θ αφησω την μικρή κ τον αντρα μου σκεφτομαι πως θα τα βγαλω πέρα μετα την γέννα με ολα τα μωρα μου για το αν θα μπορώ να ανταπεξέλθω κ για το αν θα μπορώ να τα αγαπαω ολα το ιδιο. Εχω τρελό κολλημα με την μικρή μου κ ευχομαι να νιωθω το ιδιο κ για τα διδυμακια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΕΥΗ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!

ΖΕΤΟΥΛΑ, ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ. ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΡΑ-ΜΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!!!

ζετουλα σε καταλαβαινω.τους ιδιους φοβους νομιζω εχουμε ολες.βεβαια εσυ εχεις κ αλλο παιδακι και δεν ξερω πως ειναι.περιμενουμε νεα σου.την κορη σου την εχεις προετοιμασει καθολου για τον ερχομο των μωρων;

πολυ ζεστη κ σημερα ρε παιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,

εχεις δικιο, σημερα εχει πιο πολυ ζεστη απο χθες!

τζαμπα χαρηκαμε χθες οτι θα πεσει η θερμοκρασια???

εγω χθες ετρεχα στο ελενα για nst..

τις τελευταιες μερες πετρωνε η κοιλια μου και πηρα ξανα χθες το γιατρο να του το πω γιατι λειπει διακοπες και μου ειπε να παω να κανω καρδιοτοκογραφο χθες και τη δευτερα και την τεταρτη!

χθες παντως δεν εδειξε συσπασεις αλλα μου ειπε να ξεκινησω utrogestan για προληπτικους λογους...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασιλικη ο καρδιοτοκογραφος πως ειναι;σε συνδεουν με τιποτα καλωδια;ποσην ωρα εκατσες;θα κανω κ εγω την τεταρτη κ δεν εχω ιδεα πως ειναι.μου ειπε πως θα παρει καμια ωρα η εξεταση αυτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα,

όλες πρωινές πρωινές, εδώ δρόσεισε και το έριξα στον ύπνο 10 σηκώθηκα, έκανε χθε μια μπόρα!!!

Από ότι διαβάζω όλες λίγο άγχος το έχουμε, Ζετούλα εσύ έχεις και εμπειρία θα τα πας τέλεια.

Εδώ και 2-3 μέρες η κοιλιά μου έχει κατέβει πολύ χαμηλά, όταν κάθομαι ακουμπάειστου μηρούς μου, άραγε είναι επειδή μεγαλώνει ή πρόκειται για το σχετικό χαμήλωμα της κοιλιά πριν την γέννα. Τι να πω?

Πάντως αυτά τα yutopar για τις συσπάσεις κάνουν θαύματα, μόλις το παίρνω ηρεμώ.

Πάω για πρωινό και να τα ξαναλέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιονταρακι έγραψε:

βασιλικη ο καρδιοτοκογραφος πως ειναι;σε συνδεουν με τιποτα καλωδια;ποσην ωρα εκατσες;θα κανω κ εγω την τεταρτη κ δεν εχω ιδεα πως ειναι.μου ειπε πως θα παρει καμια ωρα η εξεταση αυτη!

ξαπλωνεις και σου βαζουν δυο μετρητες, ενα στην κοιλια για συσπασεις και ενα στην καρδια του μωρου και πατας ενα κουμπι καθε φορα που κουνιεται το μωρο...

εμενα με κρατησαν 20 λεπτα σε καθε μωρο.

τα utrogestan δεν τα παιρνει καμμια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!

zetoyla πολυ γελιο με τα cd!

κοριτσια εγω τρεχω και δεν φτανω. η αληθεια ειναι πως τα διδυμα εχουν τρελη δουλεια. καλο ειναι να υπαρχει βοηθεια γιατι με τα ταισματα δεν βγαινει να το κανεις μονη.εγω για δυο βδομαδες το εκανα μονη μου και τρελλαθηκα.τωρα εχει ερθει η μαμα μου και καπως τα πραγματα εφτιαξαν.

εχουν αρχισει και τους κωλικους τωρα τα διδυμακια και ειναι η κατασταση ενα συνεχομενο κλαμα...αλλα ειναι ωραια γιατι οι ψυχουλες αυτες ειναι τα παιδακια μου!

καλο ειναι για τις δουλειες του σπιτιου τουλαχιστον να ερχεται καποιος να βοηθαει γιατι δεν υπαρχει χρονος για τα υπολοιπα οταν τρεχεις με δυο νεογεννητα.

ζετουλα εσυ δεν εχεις βοηθεια ε? και πας και στο μαγαζι?

κατι πρεπει να κοψεις...γιατι θα παθεις υπερκοπωση.

εγω utrogestan πηρα στην αρχη της εγκυμοσυνης.

μετα τον τεταρτο μηνα πηρα μεχρι και που γεννησα τα yotopar.

κοριτσια σας φιλω και παω για το μητρικο καθηκον!

υ.γ. η katekargi τι απεγινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηθελα πριν γεννησω να προσπαθησω για αποκλειστικο θηλασμο, ειδα ομως στη συνεχεια τι ειναι αδυνατο για δυο λογους

πρωτον επειδη μπηκαν θερμοκοιτιδα και επρεπε να παιρνουν αλλο γαλα υψηλης θερμιδικης αξιας το οποιο επρεπε να συνεχιστει και μετα την εξοδο απο το νοσοκομειο(και τωρα το πινουν)

και επειδη το δικο μου γαλα δεν τα φτανει -θηλαζουν και μετα γκρινιαζουν σαν ναμην εχουν φαει-αλλα και επειδη δεν εχω τον χρονο να θηλαζω συνεχεια. ο μπεμπης θελει μιση ωρα το λιγοτερο και η μπεμπα μια ωρα το λιγοτερο, βαλε οτι καθε τρεις ωρες τρωνε...αδυνατον...

για μενα τουλαχιστον...υπαρχουν αλλες που τα καταφερνουν (ισως)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιου μαμυ εσυ γενικα πως εισαι;απο ψυχολογια εννοω.σου φαινεται περιεργο με δυο μωρα;

εγω εχω αρχισει κ αγχωνομαι πραγματικα πολυ για το πως θα ειμαι εγω μετα τη γεννα.αν θα ανταπεξελθω κ τετοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λιονταρακι κι εγω την ιδια ανησυχια ειχα.

ειμαι αρκετα νεα μαμα και αναρωτιομουν σε ολη την εγκυμοσυνη μου αν θα μπορω να αντεπεξελθω, πως θα ειναι να ειναι να ειμαι μητερα, αν θα μου λειπει καθολου το να μπορω να κανω αυτο που θελω οταν το θελω, αν θα παθω καταθλιψη, κτλ.

εγω τιποτα απο αυτα δεν επαθα, ισα ισα που εχω ερωτευτει τα μωρα μου στο φουλ και χτες ελεγα στη μητερα μου οτι δεν ξερω τι ημουν πριν να γινω μητερα!

και πιστεψε με ειμαι πααααρα πολυ δραστηριο ατομο για να πω κατι τετοιο!

αυτο που με χαλασε μονο ηταν το αγχος της θερμοκοιτιδας, αλλα ευτυχως παει αυτο περασε και το οτι τωρα καμια φορα αγχωνομαι για το ποσο καιρο θα πρεπει να εχω την μαμα μου η καποιο ατομο να με βοηθαει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου να μαι κ εγω. Μολις γυρισα απο το ταξίδι. Ταλαιπωρια φουλ δεν το συζητώ.

Λοιπον παμε για καισαρική με χιλια. Ο μπεμπης μαλλον θα ειναι απιστευτα ζωηρός. Αυτο το παιδι δεν παιζεται τον τελευταιο καιρο δεν ξερει τι θελει κ σε καθε επισκεψη την μια ειναι με το κεφαλι πανω κ την αλλη με το κεφαλι κατω. Ε σημερα ηταν παλι πανω κ ειπαμε οτι παμε για καισαρικη να τελειωνει. Σε δυο εβδομαδες ακριβως απο σημερα. Να μπουμε 36 κ να παρουμε κ 3-4 μερες. Ειναι 2,5 κιλα ο ενας κ 2200 ο αλλος. ΤΟν κινδυνο της θερμοκοιτιδας απ οτι μου εξηγησε ο γιατρος δεν τον ξεπερνας κ 4 κιλα να ειναι γιατι δεν ειναι λεει μονο θεμα βαρους αλλα κ θεμα αναπνευστικου αρα δεν ηρεμισα καθολου απο αυτο. Απλα το οτι πηραν σε μια εβδομάδα αρκετο βαρος ειναι θετικό. Απλα μου επισημανε οτι πρεπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να παρουμε αυτες τις δυο εβδομαδες. Κατα τ αλλα το υγρο κ αυτα ολα καλά. Ηθελε να φυγω αυριο αλλα τον καταφερα να φυγω τεταρτη πρωί το αργοτερο. Οπως καταλαβαινετε μολις μπηκα μες στο αυτοκινητο με πιασανε τα κλαμματα κ ο αντρας μου επαθε πλακα κ δεν μπορουσε να με συνεφερει κ ολα αυτα επειδη ερχεται η ωρα ν αφησω την μικρη.

Το επομενο Σαββατο θα παω στο μαιευτηριο να δω τα δωματια κ να γνωρισω το προσωπικό απ οτι μου ειπε κ μετα θα πηγαινω καθε 2 μερες περιπου για καρδιοτοκογραφο. Αυταααααααααααααα σας τρελανα μα πως τα καταφερνω καθε φορα????

New mammy ανχωθηκα με το θεμα του θηλασμου. Αν θελεουν τοσην ωρα να φανε δεν θα προλαβαινω να κανω τιποτα εκτος αν βγαζω οποτε μπορω κ με το θηλαστρο για να γλιτώνω απο τον εναν. Κλαψψψψψψψψψψ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

ζετουλα ευχομαι με το καλο να παρεις τα παιδακια σου στην αγκαλια σου!

ζετουλα εσυ εισαι και εμπειρη και ξερεις απο θηλασμο.

ισως εσυ να τα πας καλυτερα.ιμαι σιγουρη δηλαδη για σενα.

τα δικα μου επειδη γεννηθηκαν μικρουλια( 2 κιλα και 2.5) τα επαιρνε ο υπνος στο στηθος και δεν χορταιναν.

οταν αρχισαν να το "πιανουν"καλυτερα ειδα οτι τους παιρνει πολυ ωρα.

μην σε αγχωνω ομως εγω...εσυ εισαι εμπειρη μανουλα

εγω πρωτομανα και ψαρι!

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

new mammy κ εγω το βλεπω δυσκολο να θηλασω για τους λογους που ανεφερες.τα δικα μου ειναι ηδη ελλιποβαρη οχι τη θηλη δεν θα πιανουν αλλα θα θελουν και εξτρα ενισχυμενο γαλα.ποιο τους δινεις;το βραδυ κοιμουνται καθολου;

οσο για ις ανησυχιες που ελεγες οτι ειχες τα ιδια αρκιβως σκεφτομαι κ εγω. κ υο χειροτερο μου ειναι να ειναι συνεχεια καποιος μεσα στα ποδια μου.δεν ειναι πως ειμαι αντικοινωνικη κ στριμμενη αλλα το να εχω συνεχεια τη μανα μου μαζι μου μου τη σπαει ακομα κ σαν ιδεα.κ μονο που θα μου λεει το μακρυ της κ το κοντο της τα παιρνω.θελω να μεγαλωσω τα παιδια μου μονη μου με τον αντρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

τι ωραια που δροσισε σημερα!!!!

σημερα θα βαψει ο αντρας μου και το δωματιο των μωρων!!!!

σιγα σιγα τελειωνουν οι εκκρεμοτητες...

για μπανακι εισαστε ολες?????? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΒΑΡΟΣ. ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΠΟΥ ΟΤΙ Η ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΙΝΑΙ 37-38 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ 40. ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΤΗΝ 37η ΕΒΔΟΜΑΔΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ;;;; ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΑΥΤΟ....

ΤΕΣΠΑ, ΜΕ ΑΓΧΩΣΑΤΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΘΥΛΑΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΘΗΛΑΣΩ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΕΣΩΚΛΕΙΣΤΗ!!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΝΟΜΠΑΡΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΗΣ, ΙΣΑ-ΙΣΑ ΠΟΥ ΤΗ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥΤΙΜΗ, ΑΠΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΝΑ ΒΑΛΩ ΣΕΙΡΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ. Η ΠΟΡΕΙΑ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2002 ετσι μου ειπε ο γιατρος μου κ ο εμβρυολογος ταυτοχρονα να κλεισουμε 36η εβδομαδα κ μετα κ οσες μερες παρουμε δηλ 3-4 καλά θα ειναι αλλα οπωσδηποτε 36. Τα διδυμα πανε αντε μεχρι 37 οπως ειπες.

Οσο για τον θηλασμο εγω θα το παλεψω κ οταν δεν προλαβαινω θα βγαζω με το θηλαστρο κ τελικα τωρα που το σκεφτομαι θα τα καταφερω. Για βοηθεια εγω σας ειπα δεν εχω κανεναν απλα θα κανει κ ο αντρας μου λιγη υπομονη στην αρχη μεχρι να μπουμε σε ρυθμο γιατι δεν θα γινονται ολα μαζί

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

για θηλασμό ακόμη δεν σκέφτομαι, βλέποντας και κάνοντας. Και εγώ δε θέλω τη μαμά όλη μέρα στα πόδια μου, αλλά μου φαίνεται στην αρχή δε γίνεται αλλιώς, δε λέμε πάλι καλά που έχουμε και αυτές να μας βοηθήσουν.

Έχει 2-3 μέρες που αισθάνομαι την κοιλιά μου πάρα πολύ χαμηλά, λέτε οι τσούπρες να μου ετοιμάζουν καμία πρόωρη έκπληξη. Και μένα στόχος είναι οι 36 εβδομάδες, άντε να δούμε.

Αλήθεια από τα κορίτσια που γέννησαν, φαντάζομαι ότι θα έχουμε νέα γύρω στην Τρίτη, έτσι δεν είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια τι κανετε? Ναταλακι που εισαι καλέ ολα καλά?

Ζεστη παλι κ σημερα. Εγώ θα παω τωρα το πρωί για μπανάκι μιας κ μαλλον θα ειναι το τελευταιο πριν φύγω εκτος αν προλαβω κ αυριο αλλο ενα. Μετα πρεπει να κανω κ καμια δουλεια για να αφησω το σπιτι μου ετοιμο κ να φτιαξω κ βαλιτσα για τον αντρα μου οταν ειναι ωρα να ερθει κ για την μικρη μου που θα παει στην μαμα μου. Απο ψυχοπλακωμα καλά κρατώ. Αν ημουν σπιτι μου μεχρι την ωρα της γεννας δεν θα μ ενοιαζε τιποτα αλλα το οτι θα φυγω κ θα περιμενω μιαμιση εβδομαδα μες στην Πατρα κ μετα (Θεου θέλοντος) αλλες 5 μέρες μες στο μαιευτηριο αυτο μ εχει φάει. Ειναι το μονο που με στενοχωρει κ με ανχωνει κ τιποτα αλλο. Ολα τ αλλα θα γινουν.

Ευτυχως θα ερθει ο αδερφος μου μαζί μου για καμια δυο μέρες τώρα για να μην φυγω μονη μου ετσι οπως θα ναι η ψυχολογια μου κ να παμε κ μαζι για τα τελευταια ψωνια κ μετα θα μεινω μονη αλλα τουλαχιστον να χω καποιον μεχρι το σαββατοκυριακο. Μετα ετσι κ αλλιως πιστευω να ειμαι καλυτερα κ θα παω να δω κ το μαιευτηριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...