Μετάβαση σε περιεχόμενο

78 ενέσεις και απέτυχα χωρίς ούτε καν μια ευκαιρία


Recommended Posts

Eyeore71 έγραψε:

Καλούτσικα είμαι μου προκαλούν ένα τρομερό αίσθημα κόπωσης κατι utrogestan που παίρνω, προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και πολύ...δεν το πολυπιστεύω κιόλας οπότε...

ΜΟυ αρεσει αυτη η κόπωση αν γίνει κ υπνηλία θα είναι ενα τέλειο δείγμα, ωστόσο μην σε φρικαρουμε με συμπτώματα, τα εχω δει όλα..τα utrogestan εμένα πάντως δεν με ενοχλουσαν... :kiss: μηπως δεν ειναι αυτα? μακαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Nikol. έγραψε:

Eyeore71 έγραψε:

ΜΟυ αρεσει αυτη η κόπωση αν γίνει κ υπνηλία θα είναι ενα τέλειο δείγμα, ωστόσο μην σε φρικαρουμε με συμπτώματα, τα εχω δει όλα..τα utrogestan εμένα πάντως δεν με ενοχλουσαν... :kiss: μηπως δεν ειναι αυτα? μακαρι...[/quote:4cojd356]

Λοιπόν επειδή εγώ στο τρυπάκι των συμπτωμάτων αρνούμαι να μπώ, θα σου πω ωστόσο ότι έχω τρελή υπνηλία, το μεσημέρι κοιμόμουν δύο ώρες εγώ που για να κοιμηθώ μεσημέρι πρέπει να είμαι τουλάχιστον βαριά άρρωστη...

Μη χαρείς...Να στη σπάσω τώρα, το utrogestan έχει σαν παρενέργεια και την υπνηλία και απ' ότι φαίνεται με πειράζει πολύ το ρημάδι.

Μακάρι Νικόλ μου, αλλά δεν νομίζω εγώ θα κάνω παρεούλα με την ζαχαρένια μου το Σεπτέμβρη και εσείς θα μας στηρίζεται.

Στενοχωρήθηκα πολύ για σένα...έχω υποφέρει πολύ στη ζωή μου από ουρολοιμώξεις,μέχρι διένεξη ουρήθρας είχα κάνει μήπως και παρακρατόνται ούρα και τίποτα...Περαστικά μωρέ Νικόλ μου, μήπως και ο πυρετός ήταν από αυτό....Πολύ σε σκέφτομαι.... όμως κάθε εμπόδιο για καλό, δεν παθαίνουν τπτ τα αυγουλάκια σωστά;

Φιλάκια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: ναι καλά τα χάπια φταίνε....θα δεις........ναι αλλα κόπωση δεν φέρνουν!!!!!!!!!!!!! Τα συμπτώματα αυτα τα είχε η minie, πριν κάτι βδομάδες κ τώρα έχει δίδυμα!!!!

Αλλα όχι ενταξει δεν θέλω να σε βάζω σε σκέψεις...αναμένω με πολύ αγάπη και θετική σκέψη.

Εγω μόλις γύρισα απο γιατρό , ξεκίνησα αντιβίωση το ενδομήτριο τέλειο!!! πω πω τι ειρωνία!! κ αν την Παρασκευή είμαι καλύτερα θα προχωρήσουμε Δευτέρα μεταφορά, αλλιώς πατατα... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nikol. έγραψε:

:laugh: ναι καλά τα χάπια φταίνε....θα δεις........ναι αλλα κόπωση δεν φέρνουν!!!!!!!!!!!!! Τα συμπτώματα αυτα τα είχε η minie, πριν κάτι βδομάδες κ τώρα έχει δίδυμα!!!!

Αλλα όχι ενταξει δεν θέλω να σε βάζω σε σκέψεις...αναμένω με πολύ αγάπη και θετική σκέψη.

Εγω μόλις γύρισα απο γιατρό , ξεκίνησα αντιβίωση το ενδομήτριο τέλειο!!! πω πω τι ειρωνία!! κ αν την Παρασκευή είμαι καλύτερα θα προχωρήσουμε Δευτέρα μεταφορά, αλλιώς πατατα... B)

Νικολ μου, μην απογοητεύεσαι! Μέχρι την Δευτέρα είναι αρκετές οι μέρες και, μπορεί να σου πει, ότι όλα είναι ΟΚ και να προχωρήσετε κανονικά στην μεταφορά!! Εκανες καλλιέργεια ούρων και βρήκε μικρόβιο? Τα Νοrocin σου έδωσε? Πάντως είναι πολύ ενοχλητική η ουρολοίμωξη, έχω πάθει κι εγώ 2-3 φορές. Υπομονή κοριτσάκι... Εύχομαι ότι είναι να γίνει, να γίνει για καλό σου και μόνο!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

christinne ευχαριστώ πολύ για τη στήριξη, ναι βρήκαμε πρόβλημα τελικά αν κ τα συμπτώματα δεν ήταν πολύ έντονα, τωρα 2 μέρες μετα νοιώθω τέλεια....θα δούμε λοιπόν. Ευχαριστώ κ πάλι κοριτσάκι μου. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...