Μετάβαση σε περιεχόμενο

78 ενέσεις και απέτυχα χωρίς ούτε καν μια ευκαιρία


Recommended Posts

Καλή επιτυχια κοριτσακι μου!!!Βρε κανε εκει σεξ τωρα που μπορεις!!!γιατι εμεις το εχουμε ξεχασει χαχαχα!!

ηρεμια τωρα και σε 15 μερες θα εχει γινει το θαυμα!!!

θα σε σκεφτομαι και θα ευχομαι τα καλυτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Eko μου έχεις μαιλ.

Λολιπάκι μου, πίστεψε με δεν θα επιτρέψω στον εαυτό μου να έχει κανένα σύμπτωμα, το τρέμω το τρυπάκι των συμπτωμάτων,άσε που μόλις δω το καφέ ροζ θα ξέρω... :(

Νανίνα μου ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Όσο για το σεξ, ευχαριστώ δεν θα πάρω, αρκετό μου ήταν με τον καθετήρα,πονάω και μάλιστα ψιλοέντονα.

Θέλω να ρωτήσω μήπως ξέρετε.Τα utrogestan γιατί τα χορηγούν; Εμένα αυτά μου τα έδιναν όταν απέβαλλα μήπως και σώζαμε το έμβρυο, που δεν...και γιατί μου είπε κολπικά γιατί θα μου χαλασουν το γαστρεντερικό θα νιώθω χάλια; Μου έδωσε 3 τη μέρα άλλα καθόλου δεν θυμάμαι για πόσες μέρες,και για τις 14 της αναμονής;μήπως ξέρετε.Μου φαίνεται πως θα χρειαστεί να τον πάρω τηλ τη Δευτέρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore καλή επιτυχία κούκλα μου!!!!!!!!

τα utrogestan βοηθανε την εμφύτευση του εμβρύου και θα τα παίρνεις αρχικά μέχρι να κάνεις την χοριακή και μετά τα ευχάριστα θα τα συνεχίσεις!! εγώ τα παίρνω ακόμα και από το στόμα και κολπικά, δεν είναι τίποτα ούτε έχεις παρενέργειες, μην ανησυχείς! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα ουτροτζεσταν ειναι προγεστερονη η ορμονη που παραγεται μετα την συληψη απο τον οργανισμο και θρεφει ολη την κατασταση..Τα δινουν μετα απο εξωσωματικη, σπερματεγχυση για ενυσχηση κυριως, βοηθανε. εγω να δεις κουτια που ειχα παρει αστα..Εχεις δίκιο για τον καθετηρα αλλα βρε κοριτσακι τα αυγουλακια μας δεν ζουνε πολυ..μεχρι 24 ωρες γονιμοποιουνται..οσο πιο πολυ σπερμα τοσες περισσοτερες πιθανοτητες!!

εχω μια αισιοδοξια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω Ευακι θα σου πρότεινα να κάνετε αγαπούλες, εσύ χαλαρά όμως άσε τον αντρούλη σου να αναλάβει....σίγουρα θα βοηθήσει κακο δεν θα κάνει...έίπαμε όχι άγρια πράγματα, ωστόσο εσύ ξέρεις καλύτερα. Οσο για τα utrogestan ισχύει ότι σου είπαν τα κοριτσάκια κ τα παίρνεις μέχρι κ την χοριακή και ΕΥΧΟΜΑΙ να συνεχίσεις να τα παίρνεις... :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Eko μου έχεις μαιλ.

Λολιπάκι μου, πίστεψε με δεν θα επιτρέψω στον εαυτό μου να έχει κανένα σύμπτωμα, το τρέμω το τρυπάκι των συμπτωμάτων,άσε που μόλις δω το καφέ ροζ θα ξέρω... :(

Νανίνα μου ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Όσο για το σεξ, ευχαριστώ δεν θα πάρω, αρκετό μου ήταν με τον καθετήρα,πονάω και μάλιστα ψιλοέντονα.

Θέλω να ρωτήσω μήπως ξέρετε.Τα utrogestan γιατί τα χορηγούν; Εμένα αυτά μου τα έδιναν όταν απέβαλλα μήπως και σώζαμε το έμβρυο, που δεν...και γιατί μου είπε κολπικά γιατί θα μου χαλασουν το γαστρεντερικό θα νιώθω χάλια; Μου έδωσε 3 τη μέρα άλλα καθόλου δεν θυμάμαι για πόσες μέρες,και για τις 14 της αναμονής;μήπως ξέρετε.Μου φαίνεται πως θα χρειαστεί να τον πάρω τηλ τη Δευτέρα...

Κουκλακι μου τα καφε-ροζ δεν σημαινουν οπωσδηποτε αποτυχια ;) οποτε,αν δεις οποιαδηποτε αποχρωση μην τα βαψεις μαυρα.Οκ?

Οσο για τα ουτροτζεσταν (τα αγαπημενα μου :S ) συμφωνω με τα υπολοιπα κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geozouli να είσαι καλά και εσύ με το καλό...

Νικόλ μου καλή συνήλθες; τι τα θέλετε τα μπάνια με τον ψόφο; Εγώ αν δεν πιάσει Ιούνιος,ουτε με σφαίρες σαν τις κολόγριες!

Λολιπάκι μην ανησυχείς,καλά θα είμαι

Νανίνα ευχαριστώ,βέβαία geozouli εγώ δεν έχω έμβρυο για να εμφυτευτεί και πραγματικά πιστεύω ότι έκανα μια τρύπα στο νερό αλλά τέλος πάντων. Πρήζουν αυτοί οι διάολοι τα utrogestan εννοώ, γιατί θα φρικάρω αν το γλίτωσα από τις ενεσάρες και το πάθω με τα utrogestan!

Ax! Nanina μου την αισιοδοξία την έχεις εσύ και σε ευχαριστώ, θα συνέλθω δεν μπορεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται βέβαια ότι από τις ενέσεις δεν πρήστηκα γιατί πολύ απλά πέρασαν και δεν ακούμπησαν για αυτό που έπρεπε. Καλύτερα να είχα πρηστεί και να'χα κάνει και κανένα αυγό.Πέρασα από τη μάνα μου και έκλαψα με την ψυχή μου σας λεω....

Νιώθω ότι με κοροιδεύει η ζωή μου.....και μου ότι μου χρύσωσαν το χάπι με την σπερματέγχυση....

Χίλια συγνώμη για το πρήξιμο...Χίλια συγνώμη! :blink::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 καλη μου....η ζωη δεν σε κοροιδευει,απλα σε δοκιμαζει λιγο περισσοτερο απο καποιους αλλους!Ενταξει το καταλαβαινω οτι ειχες μπει σε τροχια εξωσωματικης κ τελικα εκανες σπερμ/ση αλλα εχει κ αυτη η μεθοδος τα ποσοστα της ;) Μην ξεχνας οτι το αβγουλακι σου ειναι 1 και τυχερο!!!!!!

Και κατι ακομα...δεν μας επρηξες εσυ,τα ουτροτζεσταν μας εχουν πρηξει ολες οσες τα χρησιμοποιουμε :woohoo: :woohoo: ! Ατιμα σκευασματα αλλα τοσο μα τοοοοσο χρησιμα!!!!

Τα φιλια μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε συ δεν είπαμε να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη?? αααα θα σε μαλώσω!!!!

και ποιος σου είπε ότι δεν έχεις εμβρυάκι? δηλαδή που το ξέρεις ότι το σπέρμα που σου έβαλε ο γιατρούλης δεν βρήκε το ωαριάκι σου και δεν γονιμοποιήθηκε? άλλες κοπέλες κάνουν σπερματέκχυση σε φυσικό κύκλο με το ένα ωαριάκι που έχουν και πετυχαίνουν!!!!

εντάξει δεν σου λέω να πετάς στα σύνεφα αλλά καλό σου κάνει να σκέφτεσαι θετικά και να ελπίζεις. στο λέω εγώ που στην πρώτη μου προσπάθεια ήμουν πολύ πολύ αγχωμένη και στην δεύτερη που ηρέμησα είδα αποτέλεσμα!!!!

και λίγο πρηξιματάκι δεν πειράζει.. εγώ είχα πρηστεί από τις ενέσεις και το πρήξιμο μου έχει μείνει και είμαι σαν 4μηνών έγγυος, παρόλο που είμαι ακόμα στον 2ο!!! μην τα σκέφτεσαι αυτά, η ουσία είναι το αποτέλεσμα, το οποίο δεν πρέπει να προδικάζουμε, αλλά να ελπίζουμε και τα καλύτερα θα έρθουν!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Eyeore71 καλη μου....η ζωη δεν σε κοροιδευει,απλα σε δοκιμαζει λιγο περισσοτερο απο καποιους αλλους!Ενταξει το καταλαβαινω οτι ειχες μπει σε τροχια εξωσωματικης κ τελικα εκανες σπερμ/ση αλλα εχει κ αυτη η μεθοδος τα ποσοστα της ;) Μην ξεχνας οτι το αβγουλακι σου ειναι 1 και τυχερο!!!!!!

Και κατι ακομα...δεν μας επρηξες εσυ,τα ουτροτζεσταν μας εχουν πρηξει ολες οσες τα χρησιμοποιουμε :woohoo: :woohoo: ! Ατιμα σκευασματα αλλα τοσο μα τοοοοσο χρησιμα!!!!

Τα φιλια μου!!!!!

Πόσο συμφωνώ!! και με την geozouli !! πόσο δίκιο έχουν τα κορίτσια!

λίιιιιγο πιό θετικά δες τα πράγματα βρε eyorini!!

:)

υπομονή κοριτσάκι μην πέφτεις pleeeeease?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευακι...με τετοια ψυχολογια αγαπη μου δεν πρεπει να ξεκινας. Αν τωρα ανχωνεσαι και στεναχωριεσαι μετα που θα μεινεις με το καλο εγκυος θα γινει επι 100. κανεις δεν παιζει με την ζωη μας και με την τυχη μας. εγω οταν κατι δεν παει καλα σκεφτομαι οτι υπαρχει καποιος λογος που εγιναν ετσι τα πραγματα και οντωσ υπαρχει παντα. ειναι στο χερι μας και στο μυαλο μας πως τα χειριζομαστε τα πραγματα. υπαρχει καποιος που σου εχει πει οτι δεν θα τα καταφερεις??και εγω μολις εμεινα εγκυος μετα απο την ταλαιπορια επεσα στο κρεβατι 1,5 μηνα με πιθανοτητα 30% να κρατησω το παιδακι μας. Μετα μολις επεστρεψα στη δουλεια κλεινει η εταιρεια και θα μεινω ανεργη...αλλα πρεπει να ειμαστε δυνατες και να σκεφτομαστε θετικα!!ετσι ειναι η ζωη γλυκια μου και πρεπει εμεις να γελαμε μαζι της και οχι αυτη..ολα καλα θα πανε!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Πέρασα από τη μάνα μου και έκλαψα με την ψυχή μου σας λεω....

Νιώθω ότι με κοροιδεύει η ζωή μου.....και μου ότι μου χρύσωσαν το χάπι με την σπερματέγχυση....

Χίλια συγνώμη για το πρήξιμο...Χίλια συγνώμη! :blink::blush:

Γιατί τόση απαισιοδοξία, βρε Ευάκι μου?? σήκωσε το κεφάλι και πες: Θα τα καταφέρω!! Ναι, αυτή η φορά θα είναι ΔΙΚΗ ΜΟΥ!!! με πείσμα, επιμονή, πίστη....

Μια χαρά νέα κοπέλα είσαι! Είναι δυνατόν να μην γίνεις μανούλα???

Είναι ξεκάθαρο ότι σύντομα το σποράκι θα έρθει και Θα μείνει στην αγκαλίτσα σου!!!... Και μετά θα αρχίσει το άγχος της εγκυμοσύνης... και μετά της γέννας.... της ανάπτυξης.....της ανατροφής... του σχολείου.... της εφηβείας.... Θες κι άλλα??

Ελα, κοριτσάκι, δεν θέλω να σε νιώθω στενοχωρημένη!! Εντάξει, υπήρξε μια δυσκολία αυτό το μήνα και σε παίδεψε, αλλιώς το περίμενες... αλλιώς ήρθε! Σε συμμερίζομαι απόλυτα (το έχω περάσει κι εγώ)!!

Ομως, κι αυτό τώρα, δες το σαν μία ακόμη ευκαιρία για το Θαύμα!!

ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ!!!!! :):):)

Η σκέψη μας είναι μαζί σου!!! Και δεν μας πρηζεις, μην το ξαναπείς, θα σε μαλώσω, εεεεε???????? :kiss::kiss:

Ααα!! Ξέχασα: Λοιπόν, μία γνωστή μου, κοντά σε μένα στην ηλικία (40), έχει δύο παιδάκια το ένα 8 ετών και το άλλο 5 μηνών, και μου είπε πρόσφατα ότι και στα δύο, έμεινε έγκυος με σπερματέγχυση!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre koritsaki mou min stenaxwriese!!!!!exe pisti!!!!!o theoulis na xereis tha se voithisei!!!!!ka na deis oti tha mineis egguoulaaa kai tha mas les tis empiries sou!!!!!!!exe pisti agapi mou opws lei kai i fili mas i christinne!!!!!!!!emeis eimaste dipla sou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nanina έγραψε:

Ευακι...με τετοια ψυχολογια αγαπη μου δεν πρεπει να ξεκινας. Αν τωρα ανχωνεσαι και στεναχωριεσαι μετα που θα μεινεις με το καλο εγκυος θα γινει επι 100. κανεις δεν παιζει με την ζωη μας και με την τυχη μας. εγω οταν κατι δεν παει καλα σκεφτομαι οτι υπαρχει καποιος λογος που εγιναν ετσι τα πραγματα και οντωσ υπαρχει παντα. ειναι στο χερι μας και στο μυαλο μας πως τα χειριζομαστε τα πραγματα. υπαρχει καποιος που σου εχει πει οτι δεν θα τα καταφερεις??και εγω μολις εμεινα εγκυος μετα απο την ταλαιπορια επεσα στο κρεβατι 1,5 μηνα με πιθανοτητα 30% να κρατησω το παιδακι μας. Μετα μολις επεστρεψα στη δουλεια κλεινει η εταιρεια και θα μεινω ανεργη...αλλα πρεπει να ειμαστε δυνατες και να σκεφτομαστε θετικα!!ετσι ειναι η ζωη γλυκια μου και πρεπει εμεις να γελαμε μαζι της και οχι αυτη..ολα καλα θα πανε!! :kiss::kiss::kiss:

Νανίνα πόσο χαίρομαι που τώρα όλα είναι καλά για το μωράκι σου...ευχαριστώ για την υποστήριξη.

Εκο ευχαριστώ πολύ και εσένα μα πάρα πολύ...

Κελλάκι μου πιστεύω και ελπίζω....αλλά ....

Λολιπάκι μακάρι,μακάρι και για σένα και για όλες!

Χριστινάκι μου σε ευχαριστώ...όλες σας ευχαριστώ για την συμπαράσταση είναι σπουδαίο αυτό για μένα...Εγώ θα προσπαθήσω λίγο να το ξεχάσω, να ξεφύγει το μυαλό μου, όπως και να έχει 25 Ιουνίου θα ξέρω...

Επίσης νομίζω πως θα αλλάξω και γιατρό,αυτός ο άνθρωπος καλά να είναι από την ψυχή μου,ειλικρινά με έκανε όμως τρελή και εγώ αυτό δεν το θέλω...θα πάω διακοπές και από Σεπτέμβρη βλέπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Eyoraki γιατι τόση απογοητευση κοριτσακι μου????? Σε παρακαλω μην το κανεις αυτο στον εαυτό σου!

Ενταξει ανήκουμε όλες στο ποσοστό αυτό των γυναικών που δυσκολεύονται να κανουν παιδί και μόλις το καταλαβαμε φυσικά μας ήρθαν τα πανω κατω στη ζωή μας. Ομως ξέρεις τι σημαίνει αυτό? Οτι πρέπει να είμαστε δυνατές και να δωσουμε τον αγώνα μας για να αποκτησουμε αυτο που επιθυμουμε εμεις πιο πολύ από κάθε άλλον στον κόσμο! Και θα τα αποκτήσουμε!

Και εσύ λοιπόν έκανες μια ωραιότατη σπερματεγχυση και τώρα πρέπει με ελπίδα και αισιοδοξία να περιμένεις τα αποτελέσματα της! Και αν λέω αν δεν παει κάτι καλά τότε παλι με ελπίδα θα οργανώσεις την επομενη προσπάθεια σου! Μην απογοητεύεσαι επειδη δεν ολοκληρώθηκε η προσπάθεια της εξωσωματικής σου γιατί ο κάθε κύκλος μας δεν είναι ίδιος και σε διαφορετικούς μήνες με άλλο σχήμα φαρμακων η αυγουλοπαραγωγή μας είναι διαφορετική! Εγώ κοριτσάκι μου στην πρώτη προσπάθεια που έκανα το μακρύ πρωτόκολλο και έκανα όλες αυτές τις ενεσεις ξέρεις τι πήρα? Θα σου πώ αμέσως! Όλα φαινόντουσαν ιδανικά στους υπερήσους και στις εξετάσεις μου. Ολα. Και όταν ήρθε ημέρα της ωοληψίας με ενημέρωσαν δυστυχώς ότι μόνο 4 από όλα τα ωάρια μου θα μπορούσαν να προχωρήσουν τα οποία δεν είναι και τα καλύτερα! Ένα περισσότερο απο τα τρία μου που πήρα δηλαδή τελικα :) Όμως τα έμβρυα μετά ήταν τόσο χάλια που δεν μας έδωσαν καμία ελπίδα. Και δεν το έβαλα κατω. Αμέσως προγραμμάτισα την επόμενη προσπάθεια. Δεν μπορεσα να δεχτώ ότι εγώ και ο αντρούλης μου θα δίνουμε συνέχεια κακα εμβρυάκια εξαιτίας μου!!! Και αυτή τη φορά κατι καλύτερο φάνηκε. Αν και παλι μικρός ο αριθμός των γονιμοποιημένων ωαρίων είναι πολύ καλύτερης ποιότητας. Και αυτό με γέμισε ελπίδα. Οποιο και να είναι το αποτέλεσμα της εμβρυομεταφοράς δεν θα αφήσω κανέναν να μου πάρει πίσω την ελπίδα μου!

Μακαρι να ήταν ευκολο για όλες μας και καμία γυναικα να μην ήταν αναγκασμένη να το περάσει αυτό. Αλλά τι να κάνουμε? ¨Ετσι είναι η ζωή! Και όσο ζόυμε πάντα θα ελπίζουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα μου γλυκιά, θα τα καταφέρεις θα σου πω ότι μου λένε και εμένα τα κορίτσια ένα ωάριο χρειάζεται και ένα σπερματοζωάριο, δεν μπορεί θα δέσουν....και θα δέσουν και στην κοιλίτσα σου...

Σε ευχαριστώ τοοοοοοσο πολύ και εσένα και όλες για την υποστήριξη....

Πολλά φιλάκια και καλή επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyoraki moy Και εγώ σε ευχαριστώ παααααρα πολύ. Σε σκέφτομαι και παρακαλάω και εγώ για εσένα να σου πανε όλα καλά και να μην παιδευτείς άλλο!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Κελλάκι μου, τι κάνεις εσύ;Καλούτσικα είμαι μου προκαλούν ένα τρομερό αίσθημα κόπωσης κατι utrogestan που παίρνω, προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και πολύ...δεν το πολυπιστεύω κιόλας οπότε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια, μην απελπίζεστε! Να έχετε πίστη! Θαυματα υπάρχουνε και γίνονται καθημερινα! Κι εγω τα δικά μου θαυματακια με εξωσωματικη τα έκανα. Ειχα πίστη. Εχω πίστη.

Ειναι σκληρη η δοκιμασία, αλλά αξιζει τον κόπο. Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου, γρηγορα με πολλά μωράκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠίτερΠαν έγραψε:

Βρε κοριτσια, μην απελπίζεστε! Να έχετε πίστη! Θαυματα υπάρχουνε και γίνονται καθημερινα! Κι εγω τα δικά μου θαυματακια με εξωσωματικη τα έκανα. Ειχα πίστη. Εχω πίστη.

Ειναι σκληρη η δοκιμασία, αλλά αξιζει τον κόπο. Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου, γρηγορα με πολλά μωράκια! :)

Να σαι καλά peter pan...Ευχαριστούμε...Έχεις δίκιο.. :) Τα ακούς Κέλλυ,άκου τα που είσαι μικρό παιδάκι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για πες εμένα που θηλάζω και ακόμα δεν έχω σωθεί . Έχω δοκιμάσει τα ΠΑΝΤΑ μέχρι και μητρικό γάλα 
    • Είμαι για Πέμπτη αλλά από την Κυριακή μέχρι σήμερα κάνω τεστ και βγαίνουν αχνές γραμμές άρα θετικό. Μακάρι η χοριακή να μην τα διαψεύσει.
    • Κορίτσι μου εμένα ο άντρας μου δεν έχει ασφαλιστική ικανότητα οπότε ρώτησα στο κέντρο και μου είπαν ότι αν δεν έχει ο σύζυγός τότε μόνο η δική μου φτάνει!! Δεν ξέρω στην πράξη τι γίνεται αλλά εμένα έτσι μου είπαν από το κέντρο!! Αν ρωτήσεις θα σε κατατοπισουν σίγουρα στο κέντρο!!
    • Κοριτσια μου επισης να σας πω οτι πηρα τηλ σμρ στο νοσοκομειο Ελενα γτ μου προτεινε μια ξαδερφη μου οτι κανουν δωρεαν σεμιναρια θηλασμου και ηθελα να ρωτησω. μου ειπε οτι αξιζει τον κοπο και μας δειχνουν αρκετα χρησιμα πραγματα... εν τελει μου ειπαν να τους καλεσω γυρω στις 32 εβδομαδες αλλα δεδομενου οτι εχω διδυμα μου ειπαν και νωριτερα να παρω δεν υπαρχει προβλημα.. η κοπελα που σας λεω θηλασε και τα 2 παιδια της και θηλαζει ακομα αραια και που... οποια γνωριζει κτ επιπλεον ας δωσει καμια πληροφορια... ❤️
    • Αχ ναι κρισιμος μηνας κι αυτος!! λογω της β επιπεδου... Ευχαριστούμε Λευκή μου για τις ευχες!!! 🥰❤️ να ειμαστε ολοι καλα και με το καλο να ερθουν τα ζουζουνια μας!!! 🙏👶🤰 ωραια που θα κανετε και τα πρωτα ψωνια σας!!! ετσι να μπαινουμε σε mood σιγα σιγα!!! κι εγω αρχισα να χαζευω κανενα παιδικο δωματιο ετσι να παρω καμια ιδεα γτ πρεπει να το βαψουμε πριν ερθουν οι μικρες.. και ιδανικα πριν πεσει πολυ η θερμοκρασια για να στεγνωσει πιο αμεσα... ασε με την τουαλετα ενα δραμα... απορω τι θα γινει τους τελευταιους μηνες.. νομιζω οτι εκει θα τη βγαζω ολη την ωρα γτ πινω και αρκετο νερο μεσα στη μερα...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...