Μετάβαση σε περιεχόμενο

78 ενέσεις και απέτυχα χωρίς ούτε καν μια ευκαιρία


Recommended Posts

Eyeore71 έγραψε:

Εκο μπορούμε μάζί τώρα; Πόσο θα ήθελα.Κολλητούλα φλέρταρες το τικεράκι μου βλέπω, μέχρι που το απέκτησες κ εσύ...Τέλειο....μου αρέσει πολύ που έχουμε το ίδιο.

Ζουζουνίτσα ...ε δεν το πιστεύω...τι θα γίνει με μας...το πιστευεις το glitteraki τυχαία το βρήκα, ήθελα να βάλω μια νεραιδούλα για καλή τύχη στο μήνυμά μου για σενα, και μετα διαπίστωσα ότι είναι το δικό σου....ε, πόσες πια συμπτώσεις....! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Eko μου δεν γίνονται τυχαία η άνθρωποι φίλοι....

Εγώ καταχάρηκα όταν το είδα και τώρα που μου λες ήταν η προθέση σου να βρείς νεραιδούλα για να πετύχει η ευχή σου για μένα, σε έχω ακόμη πιο φίλη μου (Τέλεια παιδική ατάκα!).

Μαριλού μη γελάσεις το σκέφτηκα ότι με βοήθησαν και οι άνθρωποι που προσεύχονται για μένα σε παρακαλώ μη με ξεχνάτε το έχω τόσο άναγκη.

Άνεμε σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.Σου έχω στείλει pm και εσένα marilou.

Zaxarenia μου, μη μου πληγώνεσαι αυτή είναι η τυχερή σου φορά...ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ευαισθητούλι μου! :blush:

Geozouli ευχαριστώ,θετικά λεω να σκέφτομαι, και να δώ μετα μόλις σπάσω τα μούτρα μου πως θα με μαζεύετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore μου ειδες που σου ειπα οτι θα γινει το θαυμα???πιστευω πραγματικα οτι τελικα θα γινεις μανουλα και μαλιστα πολυ πολυ συντομα!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kimon έγραψε:

Eyeore μου ειδες που σου ειπα οτι θα γινει το θαυμα???πιστευω πραγματικα οτι τελικα θα γινεις μανουλα και μαλιστα πολυ πολυ συντομα!!! :kiss:

Kimon μακάρι και σε ευχαριστώ, αλλά αντικειμένικα είναι μια σπερματέγχυση, με πολύ, πολύ, μικρά ποσοστά επιτυχίας, σε σχέση με μια εξωσωματική με εμβρυάκια, βλαστοκύστες και πολλά ωάρια.

Αν συμβεί θα είναι ένα θαύμα....όπως για το Μαράκι από την Κρήτη για παράδειγμα, γιατί είναι η μόνη κοπέλα που ξέρω να τα κατάφερε με σπερματέγχυση...και τις εύχομαι με το καλό το μωράκι της και με ένα πόνο....

Μακάρι, παρακαλώ το Θεό κάθε μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

και να δώ μετα μόλις σπάσω τα μούτρα μου πως θα με μαζεύετε!

απαπα..μην ακούω τέτοια λόγια...πιπέρι θα σε βάλω κόκκινο να κάψει..αμέ που σε λέω.. :kiss::kiss::kiss:

1510691b4ubf7xxgd.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eko έγραψε:

Eyeore71 έγραψε:

απαπα..μην ακούω τέτοια λόγια...πιπέρι θα σε βάλω κόκκινο να κάψει..αμέ που σε λέω.. :kiss::kiss::kiss:

1510691b4ubf7xxgd.gif[/quote:1z6sbiof]

Εκο πανέμορφο!!!Τι γλυκειά που είσαι.Γιατί έβγαλες την tinkerbell,ελπίζω όχι εξαιτίας μου, εμένα δεν με πείραζε είχε πλάκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nadiou έγραψε:

Eyeore, είδες πάμε καλύτερα και έτσι θα συνεχίσει :) Θετική σκέψη

Εσύ πως είσαι; Σε ευχαριστώ....λες να πάει έτσι μόλις έκανα την pregnyl.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

34 μέρες ενέσεων

Σύνολο 80

Αποτέλεσμα :Ωάρια 2 το ένα ζαβό!

Ελπίδες: Αμυδρές....

ΥΣ: Έχω μια πίκρα όμως...και ας την παλεύω...μα μια πίκρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σήμερα είμαι πολύ καλά!

έχει μια υπέροχη ζεστή μέρα, η θάλασσα απέναντι μου (έχω απιστευτη θέα απ'το παράθυρο στη δουλειά) είναι λάδι, πεντακάθαρη και οι βαρκούλες αρμενίζουν) όλα αυτά αν εξαιρέσεις την υστερική μου συνάδελφο που λες και κάνει ότι μπορεί για να σου χαλάσει την διάθεση- αλλά -όχι κυρία μου- ξυπνήσαμε πολύ καλά για να μας ρίξετε σήμερα!!!!χαχαχα

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι τώρα διάβασα τα νέα σου!!!Είδες τα αυγουλάκια σου??Δεν έχει σημασία η ποσότητα μην το σκέφτεσαι καθόλου.. Ένα αυγουλάκι και ένα σπερματοζωάριο θα σου φέρει το εμβρυάκι!!! Άντε πάρε τα πάνω σου και μην έχεις αρνητική ενέργεια...γιατι ο οργανισμός το καταλαβαίνει και αντιδρά ανάλογα...Κάνε γιογκα, διαλογισμό, σεξ (εμένα με χαλαρώνει πάντως χχαχαχα)...δεν ξέρω τι να είσαι χαλαρή και να πάς αύριο και να γίνει το θαύμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γαιδαράκο μου!!!

Τώρα διάβασα το θεματάκι σου και στεναχωρέθηκα πολύ... Δεν θέλω ρε να μου πέφτεις έτσι.. Ξέρεις πολύ καλά ότι η αρνητική διάθεση επηρεάζει τα πάντα. Ενα ένα δεν πειράζει που ξέρεις μπορεί να είναι το τυχερό σου και να σου φέρει το πολυπόθητο αποτέλεσμα!! Κάθε εμπόδιο για καλό που λένε? Εχω αρχίσει και το πιστεύω τρελά...

Σου στέλνω τα φιλιά μου, μια τεράααααστια αγκαλίτσα από τους 4 μας και όλη την θετική ενέργεια που μπορώ να βγάλω (γιατί αισθάνομαι και λίγο πτώμα αυτές τις μέρες χιχιχι)!!!!!

Πολύ και πάρα πολύ καλή επιτυχία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eko έγραψε:

σήμερα είμαι πολύ καλά!

έχει μια υπέροχη ζεστή μέρα, η θάλασσα απέναντι μου (έχω απιστευτη θέα απ'το παράθυρο στη δουλειά) είναι λάδι, πεντακάθαρη και οι βαρκούλες αρμενίζουν) όλα αυτά αν εξαιρέσεις την υστερική μου συνάδελφο που λες και κάνει ότι μπορεί για να σου χαλάσει την διάθεση- αλλά -όχι κυρία μου- ξυπνήσαμε πολύ καλά για να μας ρίξετε σήμερα!!!!χαχαχα

:laugh: :laugh:

ασε μας ρε κοπελια ααααα στον πονο μααααααααας....εγω βλεπω ενα φοβερο

γκρι τοιχο! Πως να δω μια ΑΣΠΡΗ μερα???????? :laugh: :silly:

:(:(:(:(:(

Λιγο ξυδακι στην κυρια που σου ζαλιζει τα ουμπαλα!!! :woohoo:

οσο για την αλλη κοπελια την Eyeore....ΜΗΗΗΗΗΗΗΗ το λες ΖΑΒΟΟΟΟΟΟ

ακουειιιιιιιιιιιιιι....και θα χουμε ααααλλα!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

[quote

ασε μας ρε κοπελια ααααα στον πονο μααααααααας....εγω βλεπω ενα φοβερο

γκρι τοιχο! Πως να δω μια ΑΣΠΡΗ μερα???????? :laugh: :silly:

:(:(:(:(:(

Λιγο ξυδακι στην κυρια που σου ζαλιζει τα ουμπαλα!!! :woohoo:

images-20100610.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευάκι μου πολύ χάρηκα, όλα πανε μια χαρά, κ μην ακούω για πιθανότητες γιατί είναι όλα ακυρα τελικά, 14 αυγουλάκια είχα 4 βλαστοκύστες μείνανε, οι 2 ΤΕΛΕΙΕΣ βλαστοκύστες που μου βάλανε μου δώσανε κουλούρα κ ας ήταν όλοι σίγουροι....οι άλλες 2 θα δούμε αν τα καταφέρουν τρομάρα μου.....όπου ακούς πολλά κεράσια κράτα μικρό καλάθι....Ενα θέλουμε και ΠΟΛΥ τύχη η οποία είναι εκτός πιθανοτήτων..... :kiss: σε φιλώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENALDA έγραψε:

Καλημέρα γαιδαράκο μου!!!

Τώρα διάβασα το θεματάκι σου και στεναχωρέθηκα πολύ... Δεν θέλω ρε να μου πέφτεις έτσι.. Ξέρεις πολύ καλά ότι η αρνητική διάθεση επηρεάζει τα πάντα. Ενα ένα δεν πειράζει που ξέρεις μπορεί να είναι το τυχερό σου και να σου φέρει το πολυπόθητο αποτέλεσμα!! Κάθε εμπόδιο για καλό που λένε? Εχω αρχίσει και το πιστεύω τρελά...

Σου στέλνω τα φιλιά μου, μια τεράααααστια αγκαλίτσα από τους 4 μας και όλη την θετική ενέργεια που μπορώ να βγάλω (γιατί αισθάνομαι και λίγο πτώμα αυτές τις μέρες χιχιχι)!!!!!

Πολύ και πάρα πολύ καλή επιτυχία!!!!

Elenalda twins? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Nadiou έγραψε:

Εσύ πως είσαι; Σε ευχαριστώ....λες να πάει έτσι μόλις έκανα την pregnyl.[/quote:1ms60f1v]

Δύο ωάρια αρκούν, ακόμα κι ένα μπορεί να κάνει δουλειά, για αυτό χαμογέλα και όλα θα πάνε καλά :)

Εγώ προσπαθώ να συνέλθω και ψάχνομαι για γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε ένα διαλειμματάκι κοριτσάκι μου…………….

Μήπως ο οργανισμός σου………… και η ψυχολογία σου……….. τα έχουνε παίξει??????????

Καλοκαίρι μπροστά μας…………… μπανάκια-βολτίτσες………………….

Κι από Σεπτέμβρη (πρώτα ο Θεός!!!!) το ξανακοιτάς…………….

Κάνε ένα "KIT-KAT"!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...