Μετάβαση σε περιεχόμενο

78 ενέσεις και απέτυχα χωρίς ούτε καν μια ευκαιρία


Recommended Posts

eyeore ψυχραιμία και μην καταθέτεις ακόμη τα όπλα. Εγώ στη θέση σου, μετά από όλον αυτό τον αγώνα, δεν θα άφηνα το ένα και πολύτιμο ωαριάκι μου στην τύχη (η σπερματέγχυση κυμαίνεται στα ποσοστά της φυσικής σύλληψης), αλλά θα προχωρούσα σε ivf με μικρογονιμοποίηση. Αν το οικονομικό δεν είναι το πρόβλημα, δοκίμασέ τη, μπορεί να δώσει ένα ωραιότατο εμβρυάκι! Η απόφαση δική σου, καλή επιτυχία! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 131
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Κορίτσια ΣΥΓΝΩΜΗ!

Συγνώμη Μάρα gr και ΕΚΟ και σε όλες εσάς που βασανίζεστε και τρυπιέστε τόσο καιρό και πληγώνεστε και μαζεύετε τα κομμάτια σας και προσπαθείτε ξανά και ξανά....Συγνώμη που είχα το θράσος να γράψω πως έκανα 78 ενέσεις και κάποιος χέστηκε.Συγνώμη που σκέφτηκα μόνο εμένα και καθόλου τις τόσες φρίκες που έχετε περάσει όλες εσείς....

Συγνώμη.....που δεν σκέφτηκα πως προηγούνται και άλλοι....Σας νιώθω όμως αν αυτό έχει αξία και παρακαλώ για όλες και όλους γλυκέ μου φίλε άνεμε.

Μόνο που να με πήρε το παράπονο γιατί έχω περάσει δύσκολα με την υγεία μου,αρρώστησα πολύ κάποτε και πήρα πολύ ισχυρά φάρμακα και τώρα οι δόσεις μου σε ορμόνη δεν μπορούν να ξεπεράσουν ένα συγκεκριμένο αριθμό μονάδων μην τυχόν και μου πυροδοτήσουν αυτό που είχα πάθει και από ότι φαίνεται οι 125 και οι 175 μονάδες δεν με πιάνουν και άρα είναι λίγο αδιέξοδο (αυτό για σένα Νανα2 και για σένα nanina(σας παρακαλώ μην φοβηθείτε δεν είναι το ίδιο για άλλα κορίτσια,εσείς θα τα πάτε τέλεια!)....Για αυτό ευχόμουν τόσο μήπως και καταφέρω κάτι...

Άλλα δε πειράζει για όλους έρχεται πάντα από κάπου βοήθεια....Πότε δεν θα σταματήσω να πιστεύω,ακόμα και αν δεν μου στείλει ο Θεούλης ένα παιδάκι ποτέ...δεν θα χάσω την πίστη μου marilou μου,μου δίνεις κουράγιο να γίνω λίγο πιο μαχητική γιατί λίγο κατέθεσα τα όπλα.

Μανούλα3 με συγκινείς απίστευτα...όμως με έχεις υπερεκτιμήσει και ντρέπομαι...είμαι τόσο καλή και τόσο κακή όσο ο καθένας μας....Όμως τόσο εσένα όσο και τη Νικόλ καθώς και την ΕΚΟ ξέρει εκείνη, δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω, τα λόγια σας με άγγιξαν σαν χάδι....ευχαριστώ!

Αργυρώ μου, για μένα και την υγεία μου μια νάρκωση για ένα μόνο αυγουλάκι δεν αξίζει ίσως το ρίσκο, γιατί αυτό το ένα το μοναδικό μου,ίσως χαθεί εντελώς σε μια διαδικασία ωοληψίας - εμβρυομεταφοράς και από ότι μου εξήγησε ο γιατρός μου καταλήγουμε στις ολόιδιες πιθανότητες αν τα βάλουμε κάτω.Ασε που αν τύχει και γονιμοποιηθεί σε σπερματέγχυση έχω πολύ μεγαλύτερες πιθανότητες να μην το αποβάλει ο οργανισμός όπως συχνά συμβαίνει στις εξωσωματικές.Σε ευχαριστώ όμως που μου έγραψες.

Σας ευχαρίστω όλες τις κοπέλες πολύ.Το σίγουρο είναι ότι απέκτησα καινούργιες φίλες και φίλους(άνεμε) :)

Χάλια είμαι αλλά θα περάσει...μου δώσατε κουράγιο να το ξέρετε,ήμουν χειρότερα...κάποιοι άλλοι είναι πιο χάλια και δεν γκρινιάζουν....Συγνώμη :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γλυκια μου τι ζητας συγγνωμη? Οταν περναμε κατι νομιζουμε οτι εμεις ειμαστε οι πιο ατυχες. Απλα ηθελα να ξερεις οτι δεν εισαι μονη. Και οτι ολο αυτο θελει πολυ δυναμη.

Θα λεγα να ενημερωθεις καλα, αν κανεις φυσικο κυκλο (με το ενα ωαριακι καθε μηνα) δεν κανεις ουτε ναρκωσεις ουτε τιποτα. Ξυπνια τελειως εισαι, ενα πονακι νιωθεις, τιποτα ιδαιτερο και ετσι βλεπουν το ωοθυλακιο συ, ξερουν αν εχει ωαριακι μεσα, το γονιμοποιουν σε εργαστηριο και εχεις πολλες περισσοτερες πιθανοτητες.

Το μονο οτι μαλλον στοιχιζει παραπανω ολο αυτο. Αλλα ουτε φαρμακα ουτε τιποτα. Πας με το ωοθυλακιο που ουτως ή αλλιως θα παρηγαγες.

Ο,τι πληροφορια θες, ρωτα μας.

Μην αισθανεσαι ασχημα αν θες να κλαις και να νιωθεις απογνωση κλπ, εχεις ολα τα δικια του κοσμου, καμια μας δεν εχει δικαιωμα να σου μειωση την απογνωση. Αλλα απλα να ξερεις οτι ο επιμενων νικα, δεν υπαρχει καμια περιπτωση, στο λεω εγω που ημουν ετοιμη να τα παρατησω.

Καλη δυναμη κοπελα μου, θα μαστε εδω για σενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελάρα μου όμορφη

τι ζητάς συγνώμη, το θέμα είναι να ξεσπάς, καλά κάνεις και τα λες, και να τα λες, γιατι εμεις εδώ είμαστε να σε στηρίζουμε. να το νιώσεις το 'γαμώτο' σου και να φωνάξεις, ωστόσο να μην το βάλεις κάτω -το εννοώ.

σε νιώθω απόλυτα. αλλά να μην ξεχνάς ότι άυριο μια καινουρια μέρα θα αρχίσει και εσύ έχεις μπροστά σου ενα νεο στόχο.

πιστεψε σαυτόν σαν να είναι το σίγουρο.

ε..κοριτσάκι, μην στεναχωρεις την καρδούλα σου άλλο. όλα θα πάνε καλά. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore πόσο σε καταλαβαίνω....πόσο πονάει όλο αυτό όταν δεν έχει το επιθυμητό αποτέλεσμα,πόσο έχω κλάψει και πόσο πιο αγωνίστρια έχω γίνει μέσα απο αυτό. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία Κ έγραψε:

Eyeore πόσο σε καταλαβαίνω....πόσο πονάει όλο αυτό όταν δεν έχει το επιθυμητό αποτέλεσμα,πόσο έχω κλάψει και πόσο πιο αγωνίστρια έχω γίνει μέσα απο αυτό. :)

Είμαι σίγουρη πως με νιώθεις και εγώ θα το παλέψω...όπως μπορώ...Σε ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε καλο μουυυυυυυυυυ....τι καλο που εισαιιιιιιιιι???

Ρε συ μην ζητας συγνωμη!!!

Την πρωτη φορα που μπηκα πριν 9 μηνες (αι θινκ) εγραψα οτι ειμαι

χαλια γιατι επρεπε να παμε σε διαδικασια σπερματεγχυσης ή εξωσωματικής κλπ κλπ προβληματα που παρουσιαστηκαν, ας μην το κανουμε θεμα!!!

Ηταν η πρωτη φορα που μπηκα και ετσι αυθορμητα καθως μου

χε ερθει ο ουρανος στην κεφαλα...μπηκα και το εγραψα...και μετα χαζευα στα διαφροα ποστ και ενιωσα πιο χαααααλιααααααααα οταν διαβαζα ιστοριες των κοριτσιων, είτε απωλειας, είτε προσπαθειας χρονων!!!

μου πεσαν τα μουτρα κατω...καταχαμα που λεμε εδω!!! Η δικη μου συμπεριφορα τοτε ηταν για σφαλιαρες, ηταν πολυ εγωιστικη και ανωριμη...εσυ δεν εκανες κατι κακο για να

ζητας συγνωμη!!! Οποτε νο μορ σοριζ!!!

Ευχομαι πρωτα απ΄ολα ΥΓΕΙΑ και συντομα να πραγματοποιηθει

το ονειρο σου περι μητροτητας!!! :kiss:

(λιμπερτιιιιιιιιιιι...εγραψα μια φορα σοβαρα...ααααααααα μπες

να με καμαρωσειιιιιιιιιςςςςςςςςςςς)

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην χανεις τις ελπιδες σου

καποια στιγμη το ονειρο θα γινει και για σενα οπως εγινε για πολλα κοριτσια εδω στο μαμυ που περιμεναν τοοοσο πολυ.

πιστεψε το,απεβαλε το αγχος και σκεψου θετικα οσο παραξενο και αν σου ακουγεται αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑ θα θυμώσω :angry::angry: και δεν με εχετε δεί να θυμώνω :x

Εδω μέσα είμαστε για να ακούμε , να στηρίζουμε , να βοηθάμε οσο μπορούμε η μία την άλλη..

Είτε αυτό εχει να κάνει με απλούς πόνους περιόδου , είτε με εξετάσεις ή με οτιδήποτε βρε αδερφε...

με αυτή τη λογική θα πρέπει να βγούμε ολες οσες προσπαθουμε εδω και χρονια, πονάμε κανουμε εξωσωματικές κ.τλ. για να μην επιβαρυνουμε τις φρεσκομανούλες.

Επιλογη της κάθε μιάς είναι να μπει να δει , να αποφασίσει που θα απαντήσει και τι μπορει να αντέξει.

Το γεγονός οτι κάποια κοπέλα εχει ποιο σοβαρα προβλήματα απο εσενα , αυτο δεν σημαινει οτι και τα δικά σου δεν ειναι σημαντικά.

Και στη τελική τη βαρύτητα των προβλημάτων την ορίζουμε μόνοι μας.

Γι'αυτο δεν θελω να ξανακούσω στγνώμη και βλακείες απο καμία..

ΑΑΧΧΧ τα είπα και ξαλαφρωσα :P

Φρόντισε τωρα να εχεις θετικη σκέψη για τη σπερματέχυνση και εμεις ειμαστε εδω. Λενε οτι το καλό ερχεται απο εκει που δεν το περιμένεις.

Είσαι καλός ανθρωπος και ο Θεος (σε οποιον Θεο και αν πιστευεις), αυτα τα βλέπει και ανταμοίβει κατάλληλα :cheer:

Εδω είμαστε αν θέλησεις να τσιρίξεις απο χαρα ή λύπη

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyoraki μου συμφωνω απολυα με τις κοπελες!

Θα ξαναπροσπαθησεις όπως ξαναπροσπαθουμε όλες μας και σιγουρα δε θα εισαι μονη σου!

Καθε κοπελα έχει το δικό της πρόβλημα που για αυτην σιγουρα ειναι το σημαντικοτερο!

Αλλα ξερεις τελικα ποιο είναι το μεγαλυτερο απο ολα? Το να χανουμε το κουραγιο μας και την πίστη μας!

Για αυτό και εσύ πρέπει να συνελθεις γρήγορα, να ανασυνταξεις τις δυναμεις σου, να δεις τι έφταιξε και να προχωρησεις στο επομενο βήμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Κορίτσια ΣΥΓΝΩΜΗ!

Συγνώμη Μάρα gr και ΕΚΟ και σε όλες εσάς που βασανίζεστε και τρυπιέστε τόσο καιρό και πληγώνεστε και μαζεύετε τα κομμάτια σας και προσπαθείτε ξανά και ξανά....Συγνώμη που είχα το θράσος να γράψω πως έκανα 78 ενέσεις και κάποιος χέστηκε.Συγνώμη που σκέφτηκα μόνο εμένα και καθόλου τις τόσες φρίκες που έχετε περάσει όλες εσείς....

Συγνώμη.....που δεν σκέφτηκα πως προηγούνται και άλλοι....Σας νιώθω όμως αν αυτό έχει αξία και παρακαλώ για όλες και όλους γλυκέ μου φίλε άνεμε.

Μόνο που να με πήρε το παράπονο γιατί έχω περάσει δύσκολα με την υγεία μου,αρρώστησα πολύ κάποτε και πήρα πολύ ισχυρά φάρμακα και τώρα οι δόσεις μου σε ορμόνη δεν μπορούν να ξεπεράσουν ένα συγκεκριμένο αριθμό μονάδων μην τυχόν και μου πυροδοτήσουν αυτό που είχα πάθει και από ότι φαίνεται οι 125 και οι 175 μονάδες δεν με πιάνουν και άρα είναι λίγο αδιέξοδο (αυτό για σένα Νανα2 και για σένα nanina(σας παρακαλώ μην φοβηθείτε δεν είναι το ίδιο για άλλα κορίτσια,εσείς θα τα πάτε τέλεια!)....Για αυτό ευχόμουν τόσο μήπως και καταφέρω κάτι...

Άλλα δε πειράζει για όλους έρχεται πάντα από κάπου βοήθεια....Πότε δεν θα σταματήσω να πιστεύω,ακόμα και αν δεν μου στείλει ο Θεούλης ένα παιδάκι ποτέ...δεν θα χάσω την πίστη μου marilou μου,μου δίνεις κουράγιο να γίνω λίγο πιο μαχητική γιατί λίγο κατέθεσα τα όπλα.

Μανούλα3 με συγκινείς απίστευτα...όμως με έχεις υπερεκτιμήσει και ντρέπομαι...είμαι τόσο καλή και τόσο κακή όσο ο καθένας μας....Όμως τόσο εσένα όσο και τη Νικόλ καθώς και την ΕΚΟ ξέρει εκείνη, δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω, τα λόγια σας με άγγιξαν σαν χάδι....ευχαριστώ!

Αργυρώ μου, για μένα και την υγεία μου μια νάρκωση για ένα μόνο αυγουλάκι δεν αξίζει ίσως το ρίσκο, γιατί αυτό το ένα το μοναδικό μου,ίσως χαθεί εντελώς σε μια διαδικασία ωοληψίας - εμβρυομεταφοράς και από ότι μου εξήγησε ο γιατρός μου καταλήγουμε στις ολόιδιες πιθανότητες αν τα βάλουμε κάτω.Ασε που αν τύχει και γονιμοποιηθεί σε σπερματέγχυση έχω πολύ μεγαλύτερες πιθανότητες να μην το αποβάλει ο οργανισμός όπως συχνά συμβαίνει στις εξωσωματικές.Σε ευχαριστώ όμως που μου έγραψες.

Σας ευχαρίστω όλες τις κοπέλες πολύ.Το σίγουρο είναι ότι απέκτησα καινούργιες φίλες και φίλους(άνεμε) :)

Χάλια είμαι αλλά θα περάσει...μου δώσατε κουράγιο να το ξέρετε,ήμουν χειρότερα...κάποιοι άλλοι είναι πιο χάλια και δεν γκρινιάζουν....Συγνώμη :blush:

Κοριτσάκι μου γλυκό!! Έχεις τόση καλοσύνη μέσα σου, έχεις πάντα ένα καλό λόγο για όλους, που ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να μην ανταμειφθείς!! Και το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό να ξεσπάς κάποιες φορές, κάτι που άλλωστε, έχει συμβεί σε όλες μας!! Και βέβαια, έχεις κάθε δίκιο, κάποιες στιγμές να νιώθεις απαισιόδοξα, να κλαις, να σκύβεις το κεφάλι...

Να μην μας ζητάς συγνώμη! Είμαστε εδώ, για να στηρίζουμε, να βοηθάμε η μία την άλλη, γιατί υπάρχει απόλυτη κατανόηση, κοινός στόχος, κοινή ελπίδα για το Θαύμα!!

Κοριτσάκι μου, μόνο, σήκωσε το κεφάλι σου, μάζεψε τα κομμάτια σου και προχώρα δυναμικά και με τσαμπουκά για την σπερματέγχυση, και θα δεις, όλα θα πάνε περίφημα!! Εδώ θα είμαστε, να το γιορτάσουμε!!!!!!!!!!!

Να είσαι καλά, και σε ό,τι χρειαστείς, να ξέρεις ότι όλες είμαστε εδώ, δίπλα σου!!!!

Πολλά πολλά φιλιά

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι σπανιο στις μερες μας να υπαρχουν ΑΝΘΡΩΠΟΙ σαν εσενα!!!

εισαι τοσο γλυκια που σου αξιζει με το παραπανω να γινεις μανουλα!!

κ θα δεις πως θα ερθει εκεινη η μερα κ ολο το παρελθον θα μοιαζει μακρινο,θα διαγραφουν ολα τα ασχημα συναισθηματα σου κ την θεση του θα παρει η χαρα κ ελπιδα για ενα ομορφο μελλον!!!

το εχω ξαναπει κ θα το λεω συνεχεια γιατι το πιστευω..

μεσα απο τις δυσκολιες που περναμε γινομαστε πανω απ'ολα δυνατες κ καλυτεροι ανθρωποι.η ανηφορα ειναι μεγαλη κ κουραστικη αλλα οταν θα φτασουμε στην κορυφη η θεα απο κει ψηλα θα μας αποζημιωσει!!!!

μαζεψε τα κομματια σου(γιατι εισαι δυνατος ανθρωπος κ μπορεις)κ κοιτα να μην προδικαζεις τις καταστασεις.

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!!

θα προσευχομαι για σενα καθως κ για ολες τις κοπελες που πασχιζουν να ζησουν αυτο το ονειρο.

φιλια

μαρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου με υπερεκτιμάς...Ξέρεις πόσες φορές είμαι ξυνή ου πολλές....

Σε ευχαριστώ όμως πολύ...Την έχω ανάγκη την προσευχή σου...

Χριστινάκι αύριο πάω πάλι στο γιατρό για να δούμε τι θα ακούσω πάλι!Πάντως θα το παλέψω μου δίνεις χάπι θάρρους!

Βασούλα αύριο όλα θα είναι τέλεια, είμαι σίγουρη.

Ζαχαρένια αν έκανα και σένα να σοβαρευτείς σκέψου το χάλι μου...λοιπόν εσένα σε διαβάζω πολύ καιρό και ξέρεις τι νιώθω πάντα οτι καλύπτεις την ευαισθησία σου και την αγωνία σου πίσω από το χαβαλέ να είσαι καλά, περιμένω με ανυπομονησία τη χοριακή σου, τη Θ Ε Τ Ι Κ Η.

Γιουλάκι μου ευχαριστώ για τη στήριξη και μη φοβάσαι όλα καλά θα πάνε...όσο για τις δουλειές δε χαίρεσαι που γλιτώνεις και καμιά, βάζε τον άντρα σου να τις κάνει....σκέτη απόλαυση είναι αυτό.... :P

Πάντως είμαι πολύ χάλια, αλλά προσπαθώ πολύ...αλλά τελικά καταλήγω να κλαίω...Τύφλα να'χει η Μάρθα Βούρτση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην κλαις κοριτσάκι μου!!Δυστυχώς σήμερα η μητρότητα δεν είναι εύκολο για όλες τις γυναίκες..Εγω να δεις κλάμα που έριξα όταν είχα την βιοχημική αλλά 2-3 μέρες κρατάει αυτό μετά παίρνεις δυνάμεις σαν απο μαγικό ραβδί και λες την επόμενη φορά. Σε όλες γίνεται αυτό είναι το πείσμα της μητρότητας. Κάνε τώρα την προσπάθεια σου έχε πίστη σε όποιο αποτέλεσμα και μετά αν η ψυχολογία σου είναι κακή σου προτείνω όσο πιο φιλικά μπορώ να κάτσεις λίγο να ηρεμήσεις. Δεν σε έχουν πάρει τα χρόνια κοριτσάκι μου!!μην ζορίσεις τον εαυτό σου..και βγάλε σπο το μυαλό σου τελείως οτι δεν θα κάνεις παιδιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου...

Γύρισα από το γιατρό πριν λιγο...Το ένα μονάδικό ωαριάκι μου από 16 χιλιοστά είναι 19 ολοστρόγγυλο και με εξαιρετική είκονα...

Το άλλο που από 13 είχα πάει στο 11 και που έδειχνε να πεθαίνει πήρε τα απάνω,του δεν έχει βέβαια ουτε το ωραίο σχήμα του άλλου, ούτε την ολοστρόγγυλη επιφάνεια του όμως δεν είναι ψόφιο, ανέβηκε περίπου στο 15.

Το βράδυ pregnyl.Παρασκευή σπερματέγχυση,αλλά εχω δύο ωάρια να χρησιμοποίησω....

Χριστέ μου, ας είχα λίγες πιθανότητες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχεις λιγες πιθανοτητες εχεις παραπολλες..ενα ωαριακι ειχα και εγω στα 20χιλ.ολοστρογγυλο σαν και εσενα και πανεμορφο...και υποψην εγω δεν ειχα και κανενα αλλο εσυ εχεις αλλο ενα που κατι μπορει να γινει...αρα λοιπον σηκωσε κεφαλι γιατι ολα ειναι σουπερ θα κανεις την σπερματεγχυση και σε 20 μερουλες θα χοροπηδαμε ολες εδω μεσα θα δεις.. :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εyore μου έχεις 1 πανέμορφο ωαριάκι!!!!τι ενα! 2 ωαριακια!

αντε, ήρθε η ώρα σου!! με το καλό την Παρασκευη όλα καλά να πάνε.

κοίτα να τρως υγειινά και ο άντρας σου επίσης και εύχομαι να γίνει το θαύμα!!!

ευχομαι! εύχομαι!! :kiss:

237480sbpovrx874.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Κοριτσάκια μου...

Γύρισα από το γιατρό πριν λιγο...Το ένα μονάδικό ωαριάκι μου από 16 χιλιοστά είναι 19 ολοστρόγγυλο και με εξαιρετική είκονα...

Το άλλο που από 13 είχα πάει στο 11 και που έδειχνε να πεθαίνει πήρε τα απάνω,του δεν έχει βέβαια ουτε το ωραίο σχήμα του άλλου, ούτε την ολοστρόγγυλη επιφάνεια του όμως δεν είναι ψόφιο, ανέβηκε περίπου στο 15.

Το βράδυ pregnyl.Παρασκευή σπερματέγχυση,αλλά εχω δύο ωάρια να χρησιμοποίησω....

Χριστέ μου, ας είχα λίγες πιθανότητες....

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Δεν έχεις λίγες, αλλά πολλές πιθανότητες!!! Εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου, καλή επιτυχία την Παρασκευή και να μας ανακοινώσεις σύντομα τα ευχάριστα νέα σου!!!!!!! Πολλά φιλιά :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth έγραψε:

δεν εχεις λιγες πιθανοτητες εχεις παραπολλες..ενα ωαριακι ειχα και εγω στα 20χιλ.ολοστρογγυλο σαν και εσενα και πανεμορφο...και υποψην εγω δεν ειχα και κανενα αλλο εσυ εχεις αλλο ενα που κατι μπορει να γινει...αρα λοιπον σηκωσε κεφαλι γιατι ολα ειναι σουπερ θα κανεις την σπερματεγχυση και σε 20 μερουλες θα χοροπηδαμε ολες εδω μεσα θα δεις.. :P:P:P:P

Μαράκι μου σε ευχαριστώ τόσο πολύ που μου έγραψες...Δεν έχουμε μιλήσει ποτέ και επειδή εχω διαβάσει τα δικα σου σε σκεφτόμουν πολύ.Λες να είμαι λίγο τυχερή; Μακάρι...

Χριστινάκι μου ευχαριστώ για τη στήριξη...

Εκο μπορούμε μάζί τώρα; Πόσο θα ήθελα.Κολλητούλα φλέρταρες το τικεράκι μου βλέπω, μέχρι που το απέκτησες κ εσύ...Τέλειο....μου αρέσει πολύ που έχουμε το ίδιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε μας μανταμμμμμμμμμ :laugh: ειδαμε και τα δικα μας

τα φανταστικα πολλάααααααα ωαρια...οοοοοοολος ο εσωτερικος μου κοσμος

ωραιοτατος...αποθηκευσαμε κιολας μπολικα, αισιοδοξος ο ντοκτορ και πηρα τον γκιων....από το Ξυλοκαστρο την πρωτη φορα και τωρα εβαλα τα τελευταια μου. :( ..γιατι τα αλλα τα μαυρα ψοφησανε στην αποψυξη!!!!!!!! :(

Μια χαρα να σκεφτεσαι οτι θα πανε...οοοοοοοοοολα!!!!

Με το καλο σου ευχομαι! ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο γλυκια μου!!! :):):)

οι προσευχες μας ακουστηκαν λοιπον!!!

τωρα θα προσευχομαστε σε 15 μερουλες περιπου να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

κοιτα να εισαι ηρεμη κ να πιστεψεις με ολο σου το ειναι αυτο που θα πας να κανεις!!!!

σε φιλω!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore τα νέα σου είναι πολλυ καλά!!!!!!!!!! ένα καλό εμβρυάκι είναι αρκετό για να γίνει το θαύμα!!!!!!! εγώ αυτό που θέλω να σου πω σαν συμβουλή είναι να είσαι ήρεμη όσο μπορείς και να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά.. έτσι απλά.. και να το πιστέψεις ότι θα γίνει!!!!

καλή επιτυχία!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...