Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οχι...εκεινες τελικα ειδανε καποια στιγμη την μαμα μου στο χωριο και της αφησαν τα δωρα εκει. Δεν τολμησαν να μου ξανακλεισουν ραντεβου...χαχαχα

Κατι φιλες τωρα με στησανε...το χει η μοιρα μου γμτ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω. Εκνευρίζομαι αφάνταστα όταν με στήνουν. Όχι τώρα με το μωρό αλλά και μόνη μου αν περίμενα και μου το ακύρωναν ΤΟΥΡΚΑ γινόμουνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα μου την δινει αφανταστα γιατι δεν εχω στησει ποτε κανεναν στην ζωη μου. ειμαι πολυ τυπικη στα ραντεβου μου και επισης πολυ αγγλιδα, οπως και ο αντρας μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

izaki έγραψε:

Εγω λεω...δεν κανουμε μια ομαδικη βαπτιση να μας βγει πιο φτηνα...χαχαχα

Μέσα! Αλλά εγώ είμαι Αθήνα!!!!

Ή να έρθω Θεσσαλονίκη να γλιτώσω και τα τραπεζώματα;;;;; χαχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως σκέφτομαι πολύ σοβαρά (σχεδόν το αποφάσισα) να μην κάνω τραπέζι στη βάφτιση. Έκανα στο γάμο. Πάλι; Λέω αν είναι να τραπεζώσω μόνο τους κουμπάρους, γονείς, αδέρφια και τους πιο κολλητούς φίλους.

Βασικά δεν θέλω να ξανατραπεζώσω το σόι! Είναι και τεράστιο! Ούτε στο γάμο τους ήθελα αλλά έκανα το χατήρι των γονιών μου. Στο κάτω-κάτω αυτοί τους πλήρωσαν. Τώρα όμως θα πληρώσω εγώ και θέλω μόνο τους καλούς μου φίλους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια ερωτηση ασχετη....πως κανεις ενα μελος του φορουμ φιλο? Εννοω στις επαφες μας, πως γινετε η εγκριση? Τοσο καιρο και ακομα να το μαθω αυτο. Μου ειχε κανει αιτηση και η μαρβελ προ αμνημονευτων χρονων αλλα δεν την ενεκρινα γιατι δεν ηξερα πως να το κανω...χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις δεν θα ακολουθησουμε την παραδοση και θα μας φανε το ξερω, αλλα το παιδι μου καλλιοπη δεν το λεω!!!

Θα την πουμε ΗΡΩ! Βεβαια αν δεν βγαλω της πεθερας , που ειπαμε δεν θα το βγαλω, θα θελει η μανα μου το δικο της, που το θελει δηλαδη και θα γινει της κακομοιρας!! Ηδη αρχισαν τα οργανα! Ε ρε γλεντια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οσο για το τραπεζι....θα πρεπει να τραπεζωσω οσους ερθουν απο μακρια γιατι θα ειναι γαιδουρια να τους φερω μονο για την εκκλησια και απο κει και περα θα ειναι και οι γονεις τα αδερφια και οι κουμπαροι με τους γονεις τους. Παλι πολλοι θα ειναι ρε γαμωτο...πολλοι για την τσεπη μας. Εδω στην ελλαδα μονο παραδοσεις και γλεντια ξερουμε να ακολουθουμε και να κανουμε και παρεξηγουμαστε αν δεν γινουν. Δεν κοιτανε να χαρουν που εχεις το παιδι σου και την υγεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό λέω κι εγώ. Τώρα όμως είναι και η κρίση και δεν νομίζω να παρεξηγηθεί κανείς. Κι αν παρεξηγηθούν ξυδάκι! Τί να κάνουμε;

Τη μαμά σου πώς τη λένε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η πλάκα είναι πως η μικρή που θα βαφτίσει ο άντρας μου είναι 2,5 χρονών! Και ταυτόχρονα θα βαφτιστεί η μικρή της αδερφή και θα γίνει και ο θρησκευτικός γάμος των γονιών της! Και λέγαμε να βαφτίζαμε και τον δικό μας να κάναμε ένα γλέντι;;;; Αλλά θα ξημερώσουμε! Πρέπει να κανονίσουμε ΣΚ για να προλάβουμε!!! χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ωραια θα ειναι πεπιτα....κανονιστε τοοοο!!!

Την μαμα μου την λενε Μαγδα...αλλα οταν εκανα μια κουβεντα με τον αντρα μου, τσινιξε...θελει της μαμας του γιατι αυτη ειναι η παραδοση και αν ειναι να δωσουμε ονομα γονιου, θελει της μανας του. Οποτε και για να μην μαλλωνουμε ειπαμε να βγαλουμε ενα ασχετο, αλλα εγω θα τα ακουσω παλι. Ειτε ετσι ειτε αλλιως η φασαρια θα γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σόρυ κοριτσάκια αλλά ο μικρός έχει μια γκρίνια...

Μόλις έρθει ο μπαμπάς μας θα κάνω ένα μπανάκι και θα μπω να τα πούμε με την ησυχία μας!Αν είναι καμιά εδώ..!

Καλέ πότε γράψατε 2 σελιδες????θα τις δω μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια,βγήκα γιατί έπρεπε να ταίσω το παπάκι! ;);)

Μπουνίτα και Jona,στείλτε και σε εμένα τα mail σας!οκ? ;);)

Φεύγω,γιατί περιμένω κόσμο!!!!!

Φιλάκια σε εσάς και στα μπεμπάκια σας! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναήρθα! πολύ ύπνο σήμερα η ζουζουνα μου! :)

βρε κοριτσια γιατι πόσο λετε να παει η βάφτιση?

προσκλητηρια,μπομπονιερες,γλυκα και τραπεζι αυτα δεν ειναι ή μου ξεφευγει κατι αλλο? και εμεις δεν θα καλεσουμε πολλα ατομα,

τους πιο κοντινους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...