Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

Εμένα τώρα πρέπει να είναι πάνω από 6 κιλά.Δεν έχει βαρύνει πάρα πολύ...στον προηγούμενο μήνα είχα καταλάβει διαφορά.Ακόμα στις πάνες το νούμερο 2 φοράμε και μας κάνει πολύ άνετα.Θα δούμε την Τετάρτη που θα πάμε για εμβόλιο! ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμενα φοραει το 3. Της ειναι λιγο μεγαλο αλλα το διπλωνω γιατι το 2 της σφιγγει τα μπουτακια. Εχουμε και τα κιλακια μας αφου ηταν την τελευταια φορα 5750.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια....εντατικη προπονηση και τα κιλα θα φυγουν!

Ρε γαμωτο, κολλαει το ποντικι μου και ειναι και το ενσωματωμενο στο λαπτοπ. Μου εσπασε τα νευρααααα!!!

Μαρβελ...ρε τρελο...στο facebook με ψαχνεις?? Αφου με εχεις ηδη εκει περα....χαζεψες με το παπακι με φαινετε...χαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιζάκι!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: Την καινούργια Μαρία!!!!Όχι εσένα!Εσένα σε βρίσκω παντού!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία μου,σου έστειλα add!Θα πω στις κοπέλες να σε κάνουν add και στην ομάδα μας εκεί!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξύπνησε ο μικρούλης μου με κλάματα! Τελικά με έκλασε κι ησύχασε!! χιχιχι!!

Εμείς φοράμε το 3 γιατί με το 2 μου έκανε διαρροές. Αλλά πάλι μου κάνει διαρροές. Στα κακάκια του κυρίως. Ίσως επειδή πλέον κουνιέται περισσότερο, δεν ξέρω τί να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξαναμπήκα! Με πέταξε!!

Πώς γίνεται εμένα να είναι 5 κιλά και να του φοράω το 3 και σε σας να μην κάνει δεν έχω καταλάβει. Του έκανε και το 2, απλώς λερωνόταν και επειδή έτσι κατάλαβα και στο 1 νούμερο ότι δεν του κάνει του πήρα το μεγαλύτερο. Δεν έχω δοκιμάσει τα babylino το 3 γιατί πήρε ο μπαμπάς μας ένα τεράστιο πακέτο πάμπερς. Είχαμε κουπονάκια γι' αυτό τα πήραμε. Και πάλι όμως τα πιο ακριβά είναι. Και για μένα προσωπικά πεταμένα λεφτά τελικά. Δεν μας κάνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marvel1984 έγραψε:

Ξεκίνησε το μάμμυ! :angry::angry:

Του δοκίμασα το 3 αλλά του φεύγει...του είναι τεράστιο(Babylino)

Τώρα φοράμε pampers το 2 αλλά είναι ακριβά!!!!!!

Εμεις εδω και καιρο φοραμε το 3. Σας ειχα γραψει και στο Facebook οτι με την προσφορα που ειχαν στα Καρφουρ πηρα 3 πακετα παμπερς. Πριν φορουσαμε babylino και εμεις. Τελικα τα παμπερς αν και εχουν διπλασια τιμη απο τα αλλα, ειναι μαπα!! :angry: Καθε φορα που τα κανει, εχουμε διαρροες, ενω με τα babylino δεν μου ειχε συμβει ποτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεπίτα,πού βρήκατε κουπόνια?Εμένα δεν μου έστειλαν....αλλά είναι ακριβά!!!!!!! :blink::blink::blink::blink::blink:

Τα babylino το 2 του κάνει,το 3 είναι τεράστιο!Απλά έλεγα ότι αφού κοντεύει τα 6 κιλά,μπορεί και παραπάνω,να πάρω το 3!Και του είναι μεγάλααααα!!!!!!!Αν δοκίμαζες babylino το 2?

Ιζάκι,εγώ με τα babylino,είμαι ευχαριστημένη.Δεν κάνει διαρροές,αλλά ούτε με τα pampers κάνει.Μόνο με τα libero μου έκανε.Είναι η δεύτερη φορά που παίρνω pampers.Ένα ήταν από το βαλιτσάκι(δώρο)και τώρα που αγόρασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Ιζάκι, ακριβώς το ίδιο λέω κι εγώ! Τσάμπα λεφτά!

Βέβαια, απ' ό,τι κατάλαβα είναι στο παιδί. Αφού εσένα Μαρβέλ σε βόλεψαν!

Μου έστειλαν βαλιτσάκι τα pampers!!! Παρόλο που είχα γραφτεί μονο στο σάιτ και στο τηλέφωνο έλεγαν ότι τελείωσαν τα βαλιτσάκια μου ήρθε πριν 2-3 εβδομάδες! Και μέσα είχε και κουπόνια.

Και στα babylino δεν μου ήρθε ποτέ βαλιτσάκι, μόνο κουπόνια μια φορά και τέλος! Τί να πω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σου ξαναέρθουν από τα babylino,πρέπει να στείλεις ένα δελτίο(αν θυμάμαι καλά).Εμένα μου στέλνουν συνέχεια.Από τα pampers ήρθε το βαλιτσάκι(χωρίς κουπόνια!!!!!).Αλλά είχε πολλά πράγματα μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

goodmorning!!!

καλέ τι λετε πρωι-πρωί για κιλά.... με βαλατε στην πρίζα να

συνγχιστώ πρωινιατικα! :unsure:

κουβαλώ ακόμη τα 9 κιλά... όπως και η όλγα,πάμε με ρυθούς χελώνας!

Εσείς όμως κορμάρες.... και μετά παραπονιέστε! :angry:

jona ο γαμπρος αστέρι!!!μη μας τον φάει καμία αλλη!

Marvell θα κάνω τραπεζι αλλά ακόμη δεν το εκλεισα γιατι σε δύο

ρώτησα θέλουνε 35 ευρω το τομο και πάνω!μή τρελλαθω κιόλλας! :blink:

Ούτε να παντρευόμουνα!!!Βρε εσυ πολλά ατομα έχεις!εγώ δεν θα καλέσω την

κάθε θείτσα και μπάρμπα!φαντάσου οτι και απο τα πρωτα ξαδερφια τα μισα θα καλέσω.αφου δεν εχω σχεση με τους αλλους,τι τους θέλω? B)

ΜΑΡΙΑ1202 βεβαίως και θα σου πω.Αθήνα μένεις?

Και εμείς το Νο3 φοράμε pampers.Bρε κορίτσια σας στέλνουν κουπόνια?

εμενα όχι! :S

αχ MARVELL να σε ρωτησω που εισαι του Δημοσιου,το πηρες το καλοκαιρινο επίδομα και τα χρήματα απο την γέννα? εγώ τίποτα ακόμη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΠΟΤΑ δεν πήρα!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(

Μετά θα σου στείλω mail με την μπομπονιέρα για τους μεγάλους! ;)

Τις παιδικές θα τις φτιάξω εγώ! :ohmy::ohmy:

Εμένα δεν μου στέλνουν..λέτε να πάρω τηλ να ρωτήσω?Θα το σκεφτώ! :unsure::unsure::unsure::unsure:

35 ευρω????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Παναγία μου!!!!!!Εγώ δεν έχω πολλά ξαδέρφια,ο άντρας μου όμως...πάνω από 20(πρώτα μόνο!!!!),παντρεμένα με παιδιά!!!!!Βάλε τη γειτονιά,φίλους....χαμός :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μπουνιτακι...σου εστειλα μεηλ το ειδες? Κουκλα η κορη!!!

Τα babylino μου ειχαν στειλει βαλιτσακι με πανες και κουπονακια , αφου πρωτα τους τηλεφωνησα και το ζητησα.

To βαλιτσακι των pampers μου το δωσαν στο μαιευτηριο την ημερα μια μερα πριν φυγω. Εκτοτε, ουτε φωνη ουτε ακροαση απο κανεναν τους.

Ρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι. Εχω χρειαστει 5 φορες μεχρι τωρα την παιδιατρο για διαφορες ερωτησεις απο το τηλ και τις τρεις το ειχε κλειστο , ενω τις αλλες 2 δεν απαντουσε. Χρειαστηκε να την παρω πολλες φορες μεχρι να την βρω. Σημερα παλι τα ιδια....θελω να κλεισω ραντεβου για το εμβολιο και να την ρωτησω παλι κατι για την διατροφη μου, οσον αφορα την αλλεργια της μικρης και το εχει κλειστο. Επισης δεν παιρνει ποτε πισω , αν ειναι απασχολημενη. Εσας οι παιδιατροι σας εχουν παντα ανοιχοτ το τηλ? Και οταν δεν μπορουν να απαντησουν , σας παιρνουν εκεινοι για να ρωτησουν τι τους θελατε?

Σκεφτομαι να αλλαξω παιδιατρο...θα συμβει κανενα πιο σοβαρο και θα την θελω και δεν θα την βρισκω.

Τι λετε να κανω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί είχε εσένα; Εμένα είχε δείγματα Νο 2, δείγματα από κρέμες και σαμπουάν και ένα dettol σαπούνι υγρό για τα χέρια! Αυτό μου άρεσε περισσότερο γιατί μας έιχε τελειώσει!! Και ένα βιβλιαράκι νομίζω που έλεγε για τις πάνες.

Τί δελτίο να στείλω; Θα ψάξω, μπορεί να είχα κάτι και να μην έστειλα, δεν θυμάμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιζάκι μου,εγώ την βρίσκω πάντα.Και μία φορά που την χρειάστηκα,την πήρα στο κινητό(δεν απάντησε) και μετά με πήρε μόνη της.Παιδίατρος με το τηλέφωνο κλειστό!! :S:S:S Τι να πω...είναι καλή?Πάρε και μια άλλη γνώμη! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα και σε αλλη μια και εκεινη δεν απανταει σημερα. Τι γινετε?? Απεργουν μηπως??? Αμαν πιαααα και θελω να κανω και το εμβολιο της μικρης.

Τι να κανω που ειστε οι περισσοτερες Αθηναιες....και αυτη η jona που χαθηκε σημερα?? να την ρωτησω για την δικια της γιατρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ Γεωργία, δίκιο είχες! Ακόμα εδώ το έχω το δελτίο! Τί πόντια! Όχι τίποτε άλλο αλλά θα μου στείλουν Νο 2 και δεν θα μας κάνει πια!!! χιχι!!! Θα τα δώσω στο ανιψάκι μου ή στην ανηψιά που θα έρθουν σε λίγο καιρό! Αν θυμάμαι καλά όμως είχα πάρει τηλ κι αφού γέννησα και τους έδωσα στοιχεία. Μπορεί όμως να μπέρδεψα τις εταιρείες, αφού είχα πάρει παντού!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ την δικιά μου την βρισκω.στο κιν. δεν την εχω παρει ομως

για να δω εαν απανταει.

μαρβελλ στειλε θα σου στειλω και εγω το προσκλητηριο

που εφτιαξα.

τα λόγια δηλαδη,μολις κανω και το δεσιμο θα το δειτε όλες! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...