Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Απριλίου 2010 (Νο 2)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ολγάκι μου, κοριτσάκι μου, συλλυπητήρια.. :(

Είχαμε κι εμείς ενα δυσάρεστο αυτές τις μέρες..Σε καταλαβαίνω...

Μη στεναχωριέσαι..Κι όταν μπορέσεις να τα πούμε, εδώ θα είμαστε.

Φιλάκια πολλά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ Ιωάννα μου μέσα από την καρδιά μου!

Απλά, ξέρεις, με στεναχωρεί το τραγικό τέλος ενος ανθρώπου και κάθε ανθρώπου που είναι και ζει μόνος... Όπως και να΄χει, η ζωή συνεχίζεται...

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερη συναντηση...τι εγινε ρε συμπεθερα? πως και μπηκες εσυ στο μαμμυ???

Ολγακι...συλλυπητηρια....σου αφησα και στο μσν ενα μηνυμα. Τι εγινε ρε παιδια?? Πολλα δυσαρεστα...και εμεις ειχαμε!

Α και το αλλο....μαλλον στον αντρα μου δεν θα δωσουν την καλοκαιρινη αδεια και εχω φοβερα νευρα...γκρρρρρρ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou ti kanete?xathika k egw....OLGAKI sullipitiria kopela mou o thanatos ponaei alla exeis ton revuthouli kai o ponos pernaei...koritsia k egw xathika imoun athina 3 vdomades de mou arese katholou i athina liax liax....A sunantithika k me tin maria1982 perasame polu wraia k ta mpempakia mas itan polu usixa ta kamaria mas....o mpempoulis mou exei paxunei k megalwsame polu..

koritsia neraki dinete??

ante na vrethoume k oi salonikies...thee mou ti zesti poli...

i love thessaloniki!!!!!!

pantws mou leipsate polu sugnwmi pou ta lew ola mazemena alla exw polla akomi na pw k kovw xixixixi

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη εμενα μου αρεσει πολυ η Αθηνα...εχω πολλες φιλες εκει και πηγαινω καθε χρονο λιγες μερουλες....ΜΟΝΗ ΜΟΥ και περναω παντα ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!!

Εσενα μαλλον δεν σου αρεσει γιατι μενεις με την πεθερα σου...χαχαχα!!!

Να πιουμε καφεδακι στην θεσσαλονικη...το θελω και εγω πολυ, αλλα δεν ξερω πως θα τα καταφερω με την μικρη μου. Ενω θηλαζει πλεον ανα 2 ωρες, ειναι φορες που ζηταει νωριτερα μεμε...ισως γιατι λογω ζεστης διψαει.

Θα προσπαθησω ομως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ...νερο εγω δεν δινω....λογω θηλασμου δεν χρειαζεται....παιρνει απο μενα ολα τα υγρα της. Με το ξενο γαλα δεν ξερω αν ισχυει το ιδιο. Δεν ρωτας και τον παιδιατρο σας για σιγουρια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μενω Ευοσμο και το μερος που θα με βολευε περισσοτερο να συναντηθουμε , ειναι το κιτσεν μπαρ στο λιμανι, γιατι εχει παρκινγκ και ετσι δεν θα χασω πολυτιμο χρονο στο να ψαχνω να παρκαρω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me eipe na ton dinw g na min afudatwthei k vlepw pws exei dikio gti to thelei o mikros mou.....

ax na kanonisoume vre izaki na poume k to trelokoritsaki mou kai tin sumpethera mou kai tin dikia sou sumpethera(jonaki mou gia sena lew)k na pame gia kafedaki...kai opoia alli thelei an exoume alli salonikia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικα να πουμε και την jona...αλλα η jona δεν ειναι η συμπεθερα μου :laugh: :laugh:

Η DIMIT ειναι!!! Γεννησαμε μαζι!!! Τα μικρα μας , τα φερνανε στο ιδιο πυρεξακι...σαν ζευγαρακι ηταν τα πουλακια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα θελω κι εγω να ρθω...

Αλλα δυσκολο γιατι κι εγω θυλαζω και ειναι λιγο μακρυα η πολη. Αν κανονισετε καφε προς Χαλκιδικη καποια στιγμη ερχομαι κι εγω! Αν χωραω φυσικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Μόλις βγαίνω εγώ μιλάτε;;; Ελενίτσα, σαν Αθηναία θα συμφωνήσω μαζί σου. ΧΑΑΑΑΑΛΙΑ Η ΑΘΗΝΑ!!! Αν σου άρεσε περισσότερο από τη Θεσσαλονίη θα ανησυχούσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω ολο κι ολο μια φορα κατεβηκα Αθηνα εκδρομη με το γυμνασιο. Φαγαμε ξυλο απο καποιους στη συγγρου (εκει ηταν το ξενοδοχειο) και φυγαμε αρον αρον με συνοδεια αστυνομιας! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως πισω απο το ξενοδοχειο ηταν ενα σχολειο. Κι οταν βγηκαμε στα παραθυρα αρχησαν οι δικοι μας να μιλανε με παιδια του σχολειου. Το ενα εφερε το αλλο ειμασταν κι απο βορρα οποτε καταλαβες τι εγινε. Φυσικα κι εμεις δεν ειμασταν αγγελουδια...αλλα οχι βρε παιδι μου και δακρυγονα!

Επισης μη ξεχνας πως ειμασταν απο επαρχια και δεν ειμασταν μαθημενοι σε τετοια!

Θα θελα παντως καποτε να κατεβω και να δω και τα καλα της Αθηνας!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά παλιά γινόντουσαν τέτοια. Εμείς κάθε χρόνο πλαξωνόμασταν στην πενταήμερη στη Ρόδο!!! Μέχρι που όταν έφτασε η χρονιά να πάει η τάξη μου δεν μας πήγαν πουθενά!!!

Έχει και καλά η Αθήνα;;;

Πλάκα κάνω αλλά πιστεύω πως η Θεσσαλονίκη έχει πολύ περισσότερα!! Μια φορά έχω έρθει αλλά είχα περάσει πάρα πολύ ωραία! Ήμουν και 18 χρονών τότε βέβαια αλλά πόσο να έχει αλλάξει; (Τώρα είμαι 33 άρα πέρασαν.....15 χρόνια!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eζησα Θεσ/νικη 10 χρονια. Σπουδασα εκει οποτε ειναι η αγαπημενη μου πολη! Δε θα την αλλαζα με καμια αλλη!

Αυτο που αλλαξε ειναι τα εργα του μετρο που εχουν κανει το κεντρο ενα χαος! Κατα τα αλλα εχει μεινει ιδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αχ κατάλαβα τι εχουμε να τραβήξουμε 🤣
    • Ναι δοκιμασε το να μας πεις την γνωμη σου εγω κύριος αυτό επαιρνα να σου πω την αλήθεια  αλλα κορίτσια όταν αρχίσαμε τις τροφες και λερωνόταν εεεε δεν καθαρίζουν με τίποτα τα ρούχα τους τι να πω έχω τρελαθεί.. αυτήν η μπανάνα και ντομάτα δεν βγαίνουν με ΤΙΠΟΤΑ 
    • Πήρα κι εγω πριν λιγο το  baby planet πριν λιγο που πηγα σούπερ να το δοκιμασω κι αυτο! Απο όσα μύρισα εκεί  μου αρεσε αυτο πιο πολύ! Θα δείξει!
    • Ααα πχ εμείς το ευρηκα το βρεφικό δεν το έχει στο σούπερ 
    • σε μαλακτικό έχω δοκιμάσει το proderm και Αρκάδι.. το Αρκάδι μου αρέσει πιο πολύ αλλά μου θυμίζει πιο πολύ σαπούνι εμένα η μυρωδιά  και απορρυπαντικό δοκιμασα Αρκάδι σκόνη αλλά δεν λιώνει πολύ καλά στους 30-40 βαθμούς και το υγρό το planet αυτά τα δυο έχω πάρει γενικα δεν έχει μεγάλη ποικιλία στο σούπερ  Η πεθερά μου είχε πάρει υγρό Αρκάδι ωραιο είναι και αυτό έχει πλύνει μερικά ρούχα της μικρης εγω δεν το έχω αγοράσει  γενικα μην περιμένεις να μυρίζουν και πολύ όμως.. μυρίζουν τόσο όσο δηλαδή .. και σκέψου βάζω και πιο πολύ από αυτά που λένε στην δοσολογία εκτός αν τα συνήθισα και δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...