Μετάβαση σε περιεχόμενο

MPOREI KAPIA KOPELA NA ME VOITHISEI??


Recommended Posts

eui mou glukia!!!!!poso seuxaristwwww .....ma den se xerwww den exoume vrethei potee ki omoss niwthw oti egines sumantiki gia mena!!!!mesa apo tin kardia mou ta xilia kala na vreis mprosta sou!!!!kai oti xreiazese egw edw eimai!!!!!!o theos na mas voithisei!!!mesa stis proseuxes mou tha uparxeis.....koritsiaa sas euxaristoume poliiii gia tis euxes sas kai tin stirixi sas pragmatika to exoume anagki!!!!sas euxomai oles ta kalitera!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κελλακι μου!!!!!!εγω μπορω να σου πω οτι τωρα που εμεινα εγκυος εκεινη με βοηθησει.....ηταν ο πρωτος μηνας προσπαθειων ξανα με σερπαφαρ οπως ξερεις κ ειχα φαει κ το μηλαρακι της κ ναι ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ!!!!δεν το θεωρω τυχαιο καθολου......πιστεψε σε κεινην κ εκανε το θαυμα της......τωρα για να αρεις το μηλαρακι μπορεις να τηλεφωνισεις στο μοναστηρι κ να σου το στειλουν οι μοναχες απο κει ταχυδρομικως.....το χει κανει μια γνωστη μου,,,,,....οσο για το τηλεφωνω το βρηκε απο το 11880,,,ειπε οτι θελει το τηλ απο το μοναστηρι της αγιας ειρηνη χρυσοβαλαντου στην λυκοβρυση!!!!!παρε τηλ κ συ κ θα σου παντησουν σημερα...απλα οταν το φας να πιστευεις γιατι το τρως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24 έγραψε:

eui mou glukia!!!!!poso seuxaristwwww .....ma den se xerwww den exoume vrethei potee ki omoss niwthw oti egines sumantiki gia mena!!!!mesa apo tin kardia mou ta xilia kala na vreis mprosta sou!!!!kai oti xreiazese egw edw eimai!!!!!!o theos na mas voithisei!!!mesa stis proseuxes mou tha uparxeis.....koritsiaa sas euxaristoume poliiii gia tis euxes sas kai tin stirixi sas pragmatika to exoume anagki!!!!sas euxomai oles ta kalitera!!!!!

Κελλάκι μου, δεν έκανα τίποτα.Μπορούσα να σε βοηθήσω, ένιωθα το είχες πραγματική ανάγκη και πίστη και το έκανα για μένα, για την δική μου την ψυχή, και γιατί νιώθω ότι όταν μπορούμε πρέπει να βοηθάμε τους άλλους και ίσως κάποτε και εκείνοι εμάς.Γιατί είμαστε άνθρωποι και το ένα χέρι νίβει το άλλο. Δεν μου ήταν κόπος,μια βόλτα με το αυτοκίνητο ήταν και η χαρά του να κάνεις κάποιον χαρούμενο.Την προσευχή σου την έχω ανάγκη πολύ και σε ευχαριστώ, μόνο σε παρακαλώ όταν το λάβεις, πες μου να ξέρω ότι το πήρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ μου Άνεμε. Το μηλαράκι είναι το σύμβολο βοήθειας για γονιμότητα της Αγ. Ειρήνης της Χρυσοβαλάντου και είναι ένα μοναστήρι αφιερωμένο στη χάρη της, στην Λυκόβρυση Αττικής.Λέγεται πως βοηθάει όποια έχει πίστη και φάει το μηλαράκι ώστε να κυοφορήσει και να φέρει στον κόσμο ένα μωράκι. Γενικά η Αγ. Ειρήνη είναι θαυματουργή και πολλές γυναίκες έχει βοηθήσει η χάρη της. Αυτό είναι το μηλαράκι, το οποίο το προσφέρουν στο μοναστήρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλυυυυυυυυυ.........Χρόνια Πολλά!!!! :kiss::kiss::kiss: Με ένα μπεμπεδάκ! Σου έχω στείλει pm ήρθε το πακετάκ.....Χριστέ μου θα σαπίσει αυτό το μήλο.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΑΝΑΨΑ ΚΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΓΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΥΝ/ΓΟ ΜΟΥ.

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΜΑΣ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΤΟ 1975 ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΔΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΟΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΟΛΙΣΠΕΡΜΙΑ ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΥΟ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ....ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΗΘΕΛΕΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ.......ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΤΟΤΕ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΑΓΕ.....ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΝΑΧΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΟΝΑΧΗ ΑΥΤΗ ΚΑΝΕ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΝΕΚΤΑΡΙΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ Μ ΕΒΓΑΛΕ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ValentinaGiannis έγραψε:

ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΝΑ ΣΤΟ ΔΙΣΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ΤΟ 1975 ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΔΑ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑΝ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΟΤΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΟΛΙΣΠΕΡΜΙΑ ΟΠΟΤΕ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΔΥΟ ΝΕΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ 5 ΧΡΟΝΙΑ....ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΗΘΕΛΕΣ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ.......ΔΙΑΒΑΖΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΜΑΘΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΙΑ ΤΟΤΕ ΤΗΣ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΑΓΕ.....ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΝΑΧΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΟΝΑΧΗ ΑΥΤΗ ΚΑΝΕ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΝΕΚΤΑΡΙΟ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ Μ ΕΒΓΑΛΕ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΑ

Ειρήνη μου συγκινήθηκα πραγματικά με την ιστορία σου!

:):):):):)

Να είσαι καλά, και εύχομαι η Χάρη της να σου χαρίσει ό,τι επιθυμείς περισσότερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΑΝΑΨΑ ΚΕΡΑΚΙ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΓΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΥΝ/ΓΟ ΜΟΥ.

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΕΜΑΣ ΟΛΑ ΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ

Σε μένα το άναψες το κεράκι; Χίλια ευχαριστώ, πολυ συγκινητικό, αν πάλι όχι και πάλι να είσαι καλά!,που άναψες ένα κεράκι για κάποιον που δεν ξέρεις, πολύ σπουδαίο.

Βαλεντίνα πολύ συγκινητική η ιστορία σου....Να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ.

ΜΑΚΑΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ.

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΠΙΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

magykal έγραψε:

ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙ.

ΜΑΚΑΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ.

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΠΙΣΤΗ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΥΠΟΜΟΝΗ. :kiss:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ το ξέρω ότι μου είχες ξαναγράψει,δεν φαντάζεσαι πόση ανάγκη το έχω αυτό το κεράκι....να είσαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ :) ΒΡΗΚΑ ΤΙΝ ΔΙΕΥΘΗΝΣΗ ΑΠΟ 1ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΔΟΜΗΤΡΙΑ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΩ Κ ΓΩ ΣΥΝΔΟΜΗΤΡΙΑ ΕΙΝΑΙ 10ΕΥΡΩ ΕΤΗΣΙΩΣ.ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΟΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΛΥΚΟΒΡΥΣΕΩΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Τ.Θ.3603 Κ.Τ.Α.10210ΑΘΗΝΑ.ΓΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΟΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΡΣΕΝΙΑ ΜΟΝΑΧΗ Τ.Θ.3603 Κ.Τ.ΑΘΗΝΩΝ 10210 ΑΘΗΝΑ.ΣΤΗΛΕ 1 ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΙΝ ΗΓΟΥΜΕΝΗ Κ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.ΦΙΛΙΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...