Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

*κ-αλη χρονια σε ολες!!!!!!!! :D:D με υγεια πανω απ'ολα,ευτυχια,χαμογελα κ αγαπη!!!!!! :D

πως περασατε κοριτσια??!!εμεις πολυ ωραια!!καλα οικογενεια ημασταν!μεις κ οι παππουδες,αλλα ευχαριστηθηκαμε!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 440
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥς!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το ρεβεγιον πηγε πολυ καλα, η Μαρια επαθε σοκ με τον Αη Βασιλη :o:shock:

μολις τον ειδε πηγε στην αγκαλια του μπαμπα της ,αλλα μολις ειδε τα δωρα ...... :lol:

κοιμηθηκαν στην πεθερα κ εμεις στο ρεβεγιον μεχρι το πρωι 8-)

τωρα ολοι μερα παιζουμε κ τρωμε :lol:

εχω ενα σπιτι παιχνιδια ..

απο αυριο γενικο!

Μανουλα 3 εισαι μια κουκλα! ωραια φοτο! μην χαθεις παλι οκ?

κοριτσια ...σε ολες φιλακια !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλεκα μου καλη χρονια κ σε σας!!με υγεια πανω απ'ολα!!!!

σ'ευχαριστω για το κομπλιμεντο..εισαι πολυ γλυκια....κοκκινισα παλι!!χιχι!! :oops::oops:

κ η δικη μου η μαρια δεν πηγαινε κοντα στον αη βασιλη!!!μονο μαζι μου!!!κ οταν την αφησα στην αγκαλια του για να βγαλει φωτο,βγηκε θυμωμενη!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ,υγεια,αγαπη και ευτυχια ευχομαι σε ολες και στις οικογενειες σας

και εμεις ησυχα οικογενειακα και πολυ φαγητο αυτες τις μερες,και ακομα παιδευομαι να χασω αυτα τα κιλα,πονεμενη ιστορια

Ανδριανα θα συμφωνησω με την πατριδα εισαι πολυ γλυκια στην φωτο,και καλα βλεπω μονο 24 χρ εισαι ποτε προλαβες και τα εκανες και τα τρια,ποτε ειχες γενεθλια να σου ευχηθουμε ή ειναι πιο παλια η φωτο;;;

που εισται οι υπολοιπες,πολλες απουσιες βλεπω,

πολλα φιλια κουκλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ.

Οσο για μένα πρέπει να χάσω 5-6 κιλάκια από όλα όσα εφαγα. Α και μην ξεχάσω, χτες πήγε ο μικρούλης μου στο πρώτο του πάρτι που γινόταν σε ένα MC DONALDS, πολύ ωραία ήτανε, υπήρχε και κλόουν, κόψανε και τούρτα, μόνο που έβρεχε και ήταν λιγο μακρια. :D Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσααα!!να μαι παλιιιι!!!!

ΚΑ1 μου στις 24 δεκεμβριου ειχα γενεθλια!!χιχι!!ναι 24 ειμαι!!! :D

μολις εκανα το πρωτο πηρα φορα!!! :lol::lol:

στα 20 γεννησα τον νικολακη μου!!στα 21,5 γεννησα τη μαρια μου και στα κοντα στα 23 γεννησα κ τον θανασακη μου!!!!!

ε μεσα σε 3 χρονια κ τα τρια για να μην πολυλογω!!!ειναι ολα μικρουλικα κ τα χαιρομαι που παιζουν ολα μαζι τωρα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριανα μου να τα εκατοστισεις κοπελα μου,πουχρονη και ευτυχισμενη να εισαι,μικρομανα ε,μπορει να κουραστεις λιγο τωρα αλλα θα μεγαλωσουν ολα μαζι και θα ειναι καλυτερα και γιαυτα και για σενα,βλεπω τα μεγαλα μου,εχουν 27 μηνες διαφορα και ειναι συνεχεια κωλος και βρακι που λεμε

Γεωργια μου και εγω ακομα παιδευομαι μαυτα τα κιλα ασε.......

ξεστολισατε;εγω αυριο λεω να τα μαζεψω εχω κουραστει με τον μικρο συνεχεια να σκαλιζει,να τα μαζεψω να ησυχασουμε

αυτα κουκλες καλο βραδυ και πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κουκλα!!!!

τι κανεις ?

κοιμηθηκαν τα ζουζουνια σου?

η Μαρια εχει ξεφυγει παρα πολυ,ακομα ειναι ξυπνια ! :o

η μικρη κανονικα...αυτη χωρις εμενα δεν μπορει παω να την κοιμησω εγω!!!

να εχω το μωρο ανετο στον υπνο κ η μεγαλη να με παιδευει?????ασε !

εγω θα ξεστολισω την αλλη μερα του αη-γιαννιου γιορταζει ο αντρας μου κ το αφινουμε κ εκεινη την μερα,κ μενα η μικρη τωρα το εχει κανει το δεντρο λες κ το φαγανε οι κοτες αλλου οι μπαλες αλλου τα κλαδια ,εχει πολυ πλακα αμα το παρατηρησεις :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα μου τα δικα μου ,ξαπλωσαν 10 η ωρα τους εβαλα παιδικα να δουνε,και τα πηρε ο υπνος,ακομα λιγες μερες να αρχισουν τα σχολεια και θα τους πω στις εννια το πολυ τεζα,και εγω τον μικρο τον κουναω ακομα για να κοιμηθει,ασε και το δικο μου δεντρο χαλια εγινε γιαυτο θα τα μαζεψω βαρεθηκα να μαζευω μπαλες και πρασιναδες το εχει καταμαδησει το ζιζανιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα κοιμηθηκε η μεγαλη....θελει να ξαπλωνω μαζι της κ ετσι κοιματε ,

η μικρη παλι δεν θελει τιποτα γαλα φιλακι κουνια κ κοιματε μονη της ,αυτο δεν ειναι παιδι ειναι αγγελος ονομα κ πραγμα!

Η Μαρια ειναι πιο χαιδεμενο !!!!!το πρωτο!

ελα Κοζανη...δες ραδιο αρβυλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τοσο πολυ σε παιδευει η ζουζουνα σωπα ρε,ο δικος μου δεν εχει προβλημα,πλενουν δοντακια μαζι με τον μεγαλο και ξαπλωνουν μαζι και δεν με θελουν καν,τον μικρο κουναω μονο ακομα,και εγω αυτο εβλεπα θα αρχισουμε σε λιγο τις αποκριες αυτα τα νταβαντουρια θα εχουμε ειδες ΚΟΖΑΝΑΡΑ ολεεεεεε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες. Χθές γιόρταζε ο μικρός μου, ο μπαμπάς μου, ο γαμπρός μου και η βαφτιστήρα μου. Ξέχασα κανέναν; :roll: Να τους χαίρομαι να είναι πάντα καλά και ευτυχισμένοι. 8-) Έγινε χαμός στο σπίτι.Ήρθε η νονα του μικρού μου με τον γιο της που είναι ένα χρόνο μικρότερος από τον δικό μου και κοντέψανε να σκοτωθούνε και να τινάξουνε το σπίτι στον αέρα. Μόνο ο παιδότοπος μας σώζει αλλά που να βρούμε τα χρήματα να το κάνουμε. Οι εποχές είναι δύσκολες πια και πρέπει να περιοριστούμε στα απολύτως απαραίτητα. Ευτυχώς ο μεγάλος μου γιος με την βαφτιστήρα μου παίζανε πολύ ωραία και ούτε τσακωθήκανε καθόλου. Και του χρόνου λοιπόν :!::!::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργια μου να χαιρεσαι τον γιοκα σου πρωτα απο ολους να ειναι γερος και καλοτυχος,και να χαιρεσαι και ολους τους δικους σου που γιορταζαν πολυχρονοι ολοι τους

παλι απουσιες θα βαλω,τι κανετε;εμεις τα ιδια,σημερα η ΠΡΟΕΔΡΑΡΑ οπως με αποκαλεσε η αλλη αν θυμαστε, πηγα με τις αλλες δυο κοπελες και πλυναμε τα χαλια του νηπιαγωγειου,αλλα η αποφοιτος πανεπιστημιου που να πεσει στο επιπεδο μας να μαζεψει τα μανικια της και να ενδιαφερθει,απο λογια ομως ξερει να λεει,τελοςπαντων

αυτα,χρονια πολλα και σε οσες ειχαν δικους τους που γιορταζαν,φιλιααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχχχ ωχχχ πηρα απουσιες παλι ε????θα μεινω μεταξεταστεα γαμωτο!!

:lol::lol:

τι κανετε κοριτσια???

γιωργια μου να χαιρεσαι τον γιο σου για χτες!!!κ να χαιρεσαι κ ολους οσους ειχες που γιορταζαν!!!κ του χρονου με υγεια!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ια τα σπιτακια κ η τουρτιτσα!!μια φορα επιχειρησα να φτιαξω ενα τετοιο σπιτακι κ τα ακνα μανταρα!!! :lol: δεν εχω υπομονη!!χιχι!!!γει στα χερια σου κατερινακι!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριανα μου χαιρομαι που σου αρεσαν,ευχαριστω πολυ,παντως τα σπιτακια ειναι φτιαγμενα απο μπισκοτα πτι μπερ και ειναι πανευκολα,αν θες πες μου να σου παραθεσω την σελιδα που τα βρηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεεερααα!!τι κανετε???

κατερινα μου μπααα στο καλυτερα!!μπορει να εχουμε κ την ιδια συνταγη!!εγω την ειχα βρει στις συνταγες της παρεας με μπισκοτα πτι μπερ!!!ενταξει ωραια ηταν,αλλα ειχε πολυ λεπτομκερειες...ξερεις να τα κολλησεις,να τα διακοσμησεις...απαπαπα ειμαι νευρικη,τρεμουν τα χερια μου!!! :lol::lol:

εφτιαξα ενα μονο,εφαγαν πολυ λιγο τα παιδια!μαλλον δεν θα τρελαθηκαν κιολας...δεν ειμαι κ εξπερ στην κουζινα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμερα κορίτσια. Είμαι νέα στο φόρουμ.΄Έψαχνα συνεχώς για μάμαδες με μεγαλύτερα παιδάκια, όλο για μωράκια έβρισκα. Εχω ένα γιο 5 ετών και ένα 1 έτους.Όταν μια μανούλα έχει ένα μωράκι ενός έτους δεν καταλαβάινει ότι αυτή η ηλικια είναι η πιο χαλαρή. Εσείς, είμαι σίγουρη ότι θα ξέρετε πως τώρα αρχίζουν τα ζόρια. Με θέλετε στην παρέα σας??

:?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmadi βεβαιως και σε θελουμε στην παρεα μας,να μπαινεις να τα λεμε,εγω ειμαι η Κατερινα και εχω τρια αγορακια ο δευτερος μου ειναι σχεδον 4μιση,να χαιρεσαι τα παιδακια σου,θα συμφωνησω μαζι σου μικρα παιδια μικρα βασανα,μεγαλα παιδια μεγαλα βασανα που λενε,ειμαι και στις μανουλες Χριστουγεννων ειδα που εγραψες για την bourique,ο μεγαλος σου παει προνηπιο;

παλι απουσιες θα βαλω.....Ανδριανα εσυ δεν θα παρεις αυτη τη φορα σε βλεπω πρωινη πρωινη οι αλλες που εξαφανιστηκατε παλι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο μεγάλος πάει παιδικό ,λόγω πληρότητας νηπίων. Και μπορώ να πω καλύτερα γιατί δεν έιχε πάει παιδικό και τον έχει βοηθήσει αρκετά, αν και έχουμε ένα μικρό θεματάκι που το μωρό είναι στο σπίτι με την μαμά.

Στον Δεκέμβρη εγραψα περισσοτερο για την κοπέλα που μάλλον απέβαλε, και σε αυτά τα θέματα είμαι λίγο ευαίσθητη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mmadi καλως ηρθεεςςς!!!! :D να τα χαιρεσαι τα παιδακια σου!!

εγω ειμαι η αντριανα κ εχω 3 παιδακια!!!τον νικολα 4 χρονων κ παει προνηπιο!!την μαρια 2,5 χρονων κ τον θανασακη 1,5!!!

θα χαρω πολυ να τα λεμε!!! :)

δεν πηρα απουσια σημερααα!!??/!!!γιουυυπιιιιι!!!!ειναι που ξυπνησα νωρις γι'αυτο!!!αρχισαν τα σχολεια κ εγινα ανθρωπος!!!!στις γιορτες ξυπνουσα κατα τις 10 μαζι με τα παιδια κ ετρεχα πανικοβλητη να προλαβω τις δουλειες!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!

τι βλεπω κ αλλη μανουλα??? γεια σου κ απο μενα ,ειμαι η Αλεκα εχω δυο μικρες 4,5 κ 14μηνων!μενουμε Αλοννησο!

Κοριτσια τι καλα που αρχισαν τα σχολεια :D η Μαρια πηγε μες την τρελη χαρα σχολειο :lol: ολα ταμικρα ειχαν ενα χαμογελο αλλο πραγμα :D

με την γιορτη του αντρα μου ,να ετοιμασω μεζεδες ,ειχαμε κ κοσμο ωραια ηταν ομως

....την αλλη μερα τραβουσα τα μαλλια μου ....να ξεστολισω να καθαρισω,παει κ αυτο...την κυριακη ολοι μερα εξω ,απο τις 10 η ωρα κοιμηθηκα εχθες!

τωρα τυροπιτακια ...για να παιρνει η Μαρια σχολειο!

θα ειμαιεδω γιαλιγο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...