Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Δε μου άρεσε καθόλου το χορευτικό....

Πολύ "ούγκα-ούγκα" βρε παιδί μου...

Το τραγουδάκι συμπαθητικό -για eurovision- και μ'αρέσει που είναι σε ελληνικό στίχο.

Δε βαριέσαι όμως...δεν είμαστε για να κερδίσουμε τώρα...πού να οργανώνουμε eurovision στην κατάστασή μας :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ ΣΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΑΛΚΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ!!!ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ..ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΗΓΑΜΕ!!!!ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ Η ΓΕΡΜΑΝΙΑ...??????????????ΕΕΕ...ΟΧΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθολου στημενο παντως!!!!μπραβο τους!!!οι περισσοτεροι να δωσουν τα 10αρια και τα 12αρια τους στην γερμανια?στη γερμανια????????που το κοριτσακι βγηκε με το μαυρο καλσον μεσα στο καλοκαιρι και το υπεροχο στησιμο της σαν να κατουριοτανε!!!!!ε οχι!!!!

μπραβο παντως στον αλκαιο!!!!ο,τι και να γινει τουλαχιστον η ελλαδα δεν ξεφευγει απο την δεκαδα!!!κατι ειναι κι αυτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα τραγουδακι ηταν κ της γερμανιας κ της τουρκιας...να λεμε

κ του στραβου το δικιο..ολες αυτες τις μερες ητανε κ τα δυο μαζι με το

αζερμπαιτζαν φαβορι..

μπραβο κ στον αλκαιο κ σε ολη την ελλ.αποστολη,καταπληκτικο τραγουδι....

κ μη λενε τωρα για στημενα γιατι παντα ελλαδα-κυπρος-αλβανια-αγγλια

12 ανταλλασοντε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν λεω πως ηταν χαλια της γερμανιας σε γενικες γραμμες αλλα οχι για να παρει απο οοοοοοοοοοοοολες τις χωρες βαθμους και μαλιστα τους πιο μεγαλους!!!!μην τρελαθουμε!!!τι ειναι αυτο που αρεσε τοσο πολυ δηλαδη και δεν το ειδα εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμενα μου αρεσε της γαλλιας!!!!λιγο ντιρινταχτα βρε παιδια!!!!ολα τα τραγουδια φετος για υπνο ηταν!!!!για την eurovision μιλαμε!οχι για το μεγαρο!ελαααααααααααααα!!!!!οοοοοοοοοοπααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki!!!! έγραψε:

μια χαρα τραγουδακι ηταν κ της γερμανιας κ της τουρκιας...να λεμε

κ του στραβου το δικιο..ολες αυτες τις μερες ητανε κ τα δυο μαζι με το

αζερμπαιτζαν φαβορι..

μπραβο κ στον αλκαιο κ σε ολη την ελλ.αποστολη,καταπληκτικο τραγουδι....

κ μη λενε τωρα για στημενα γιατι παντα ελλαδα-κυπρος-αλβανια-αγγλια

12 ανταλλασοντε..

mono emas mas erese ths germanias kai ths tourkias !!

kathe pou pernane bathmo xeromoun.

htan piokonta stagousta mou .h lena ths germanias exei mia idieterh kai polu orea fonh kai tragoudaei ena idos pou den sinithizete na akougete sthn ellada para mono apo merikous.oi tourkoi katharo rock komati pou to skiniko mou thimize ligo germanika sigrotimata .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα οριτσια .Λοιπον ειμαι φαν της eurovizion και μαλιστα γραφω ολες τις χρονιες σε βιντεο για να μπορω να το ξαναδω μου αρεσει .Οταν ενημερωθηκα πτι δηλωσε συμμετοχη ο Αλκαιος χαρηκα γιατι ηξερα οτι ειναι ελληναρας και αποκλειετε να πηγαινε με αγγλικο στοιχο , ετσι οταν το επελεξαν χαρηκα .Το τραγουδι σαν μελωδια ηταν ελληνικοτατη ηθελες να σηκωθεις να χορεψεις και ο λυραρης ηταν απαιχτος οπως και τα παιδια του χορευτικου ,ωρα το χορευτικο δνε ηθελαν να το κανουν παραοσιακο ηθελαν ενα εθνικ κομματι αλλα συχρονο και πιστευω οτι τα καταφεραν.Ετσι ειναι η Ελλαδα περναει ζορια αλλα σηκωνετε και ερχετε τα ΩΠΑ ΤΗΣ και ειδικα ο στοιχος :πληρωσα οτι χρωστουσ και τα δανεικα !νομιζω οτι ειναι ενα μυνημα για καποιες χωρες .

Η 8 θεση ειναι πολυ καλη μας ψηφισαν οι περισσοτερες απο τις 37 χωρες αλλα εκει που τα πηρα ηταν που ηΒουλγαρια μας εδωσε μονο 5 βαθμους που εκει εχουμε ους ελληνες φοιτητες αν η βολγαρια μας εδεινε 10 η 12 οπως αλλες χρονιες και η Τουρκια ενα 8 θα ειμασταν στη τριαδα .

Προσωπικα το κομματι της Γερμανιας το απεχθανομαι οντως η κοπελα ηταν ξενερωτη και ειχε εν ατουπε αστα να πανε ειχε λεει πολλες υποχεωσεις και δνε μιλησε στα ελληνικα καναλια λες και οι υπολοιποι συμμετεχοντες δνε ειχαν !Πηραμε το μυνημα οτι η Γερμανια αυτη τη στιγμη σερνει ολη την ευρωπη πολιτικοοικονομικα και επρεπε να την γλειψουν εμενα η τη κοπελα αυτη εβαζαν η τη μερκελ ενα και το αυτο μουφαινετε .Η eurovizion υποτιθετε οτι θελει σκηνικη παρουσια η κοπελ αβγηκε με ενα καλτονακι σαν κατουρημενο -συγκαμενο φωνητικα σνα μια γατα που νοιαουριζει αληθεια και οσ τοιχος παναγια μου τη νοημα ηταν αυτο !χαλια χαλια

Μου αρεσε τη; Γαλλιας αν και μας εδωσε μονο 4 βαθμους αν και εχουμε εκει ατομα με κυρος ΜΟυσχουρη και Αλιαγας εμεις δωσαμε 8 ηταν καλο κομματ και ολα τα μπαρακια εδω στην ελλαδα θα το παιξουν επισης η Ρουμανια με τα 2 πιανα αλλα και η Αρμενια με την κουκλαρα και η Τουρκια ειχε ισως το πιο συχρονο ηχο .επισης τα εχω παρει με τον ΑΛΦΑ που ολο γιατο γερμανικο κομματι λενε αμαν πια και η Ναταλια και ολοι στην ελλαδα ζουν αλλα βλεπετε οι Γερμανοι μιλανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...