Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΑΣΕ Κ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ


Recommended Posts

Nadiou έγραψε:

Σε αυτή την κατηγορία ανήκω κι εγώ! Έκανα χοριακή το Σάββατο, 11η μέρα μετά την εμβυρομεταφορά και έδειξε 23, πήρα μια χαρά. Σήμερα, 13η μέρα ξαναέκανα και έδειξε 7,5!! κι έχω και αίμα. Τι απογοήτευση... :(

Αυτό που σκέφτομαι είναι ότι δεν πέτυχε η πρώτη, δεν πέτυχε η δεύτερη, γιατί να πετύχουν οι άλλες? Τι θα μπορούσε να αλλάξει? Είναι θέμα τύχης? Το σίγουρο είναι ότι θα αλλάξω γιατρό, αν και είμαι ευχαριστημένη γενικά, αλλά αφού δεν έχω αποτέλεσμα.

Κλαψ...

Nadiou λυπάμαι για την εξέλιξη,

φυσικά και είναι θέμα τύχης κατά ένα μεγάλο ποσοστό. καταρχήν αφου ηταν 23 και έπεσε στο 7,5 σημαίνει ότι κάτι πήγε να γίνει- απλά δεν έγινε! μια χαρά θα τα καταφέρεις την επόμενη φορά. μην απογοητεύεσαι. σκέψου πόσες γυναίκες επέμειναν μετά απο αλλεπάλληλες αποτυχίες, και τα κατάφεραν.

υπομονή και επιμονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eko, σε ευχαριστώ για την συμπαράσταση. Αυτή δεν ήταν καλή Δευτέρα, ούτε για μένα, ούτε για την Eyeore.

Αυτό που με ανησυχεί είναι οι μακροπρόθεσμες παρενέργειες των φαρμάκων κατά πρώτον, αλλά και ότι η οικονομική μας δυνατότητα φτάνει μόνο για άλλη μία, άντε μετά βίας δυο.

Ελπίζω και στο θαύμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nadiou :(:(:( κριμα :(:(:(

Συμφωνω με την Eko...αυτη τη φορα κατι πηγε να γινει...

Αυτα που σκεφτεσαι (οικονομικο,τυχη) ειναι λογικα γιατι ειναι προσφατο κοριτσακι μου!Να εισαι ψυχραιμη,να ηρεμησεις κ να ξεδωσεις!

:kiss::kiss::kiss:

Με την Eyeore τι εγινε? Δεν πηρε κατι το ματι μου! Δυσαρεστα....?Παω να ψαξω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nadiou έγραψε:

Σε αυτή την κατηγορία ανήκω κι εγώ! Έκανα χοριακή το Σάββατο, 11η μέρα μετά την εμβυρομεταφορά και έδειξε 23, πήρα μια χαρά. Σήμερα, 13η μέρα ξαναέκανα και έδειξε 7,5!! κι έχω και αίμα. Τι απογοήτευση... :(

Αυτό που σκέφτομαι είναι ότι δεν πέτυχε η πρώτη, δεν πέτυχε η δεύτερη, γιατί να πετύχουν οι άλλες? Τι θα μπορούσε να αλλάξει? Είναι θέμα τύχης? Το σίγουρο είναι ότι θα αλλάξω γιατρό, αν και είμαι ευχαριστημένη γενικά, αλλά αφού δεν έχω αποτέλεσμα.

Κλαψ...

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΦΤΑΙΞΕ?

ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ ΣΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΔΥΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ. ΚΑΙ ΓΙ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.

ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nadiou δεν πήγε να γίνει κάτι..έγινε.Έγινε εμφύτευση αλλά δεν είχε το έμβρυο τη δυναμική να συνεχίσει.Το σημαντικό είναι ότι αφού έγινε εμφύτευση..θα ξαναγίνει και θα μείνει :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τα λόγια συμπαράστασης και ελπίδας.

Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια που είναι τώρα στη διαδικασία να τα καταφέρουν και ελπίζω η επόμενη φορά να είναι η τυχερή για τις υπόλοιπες.

Τώρα προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου καθώς και τα κομμάτια του άνδρα μου, γιατί είναι κι αυτός χάλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...