Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΕΡΑΣΕ Κ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕ


Recommended Posts

Καταρχήν δεν είσαι μόνη και δεν είσαι η μόνη...

Στο λέω εκ προσωπικής πείρας (τον Ιούλιο θα βάλω τα FETάκια μου, τα παγωτίνια μου, τα παγομωράκια μου, τα μπαρμπα Σταθάκια μου, όπως θες πές τα) και είμαι πιο συγκρατημένη γιατί έφαγα κ γω χλαπάτσα την 1η φορά, πιο συνειδητοποιημένη και πιο ΗΡΕΜΗ...

Στην 1η είσαι οδοστρωτήρας...σαν τον έφηβο που κάνει 1η φορά σεξ...παίρνει φόρα και γιούργια...όποιον πάρει ο Χάρος!!!!!

Οπως και να το κάνεις την 2η έχεις το know how βρε παιδί μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

bell έγραψε:

Ifigeneia έγραψε:

Bάζω τον πελαργό. Βάζεις τον πλοηγό;1479603ou32ggymb3.gif[/quote:1iey8w4n]

ΣΥΓΝΩΜΗ & ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΡΔΟΝ αυτος ο ΣΑΚΟΣ του πελαργου περιεχει

ΖΑΧΑΡΕΝΑΚΙ....που το πατεεεεεε??????????

Ιτσ φορ μιιιιιιιι καλεεεεεεεεεεεεεεε

:woohoo: :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

G :):) DMORNING

Σημερα με καλη διαθεση :):):) .Κλαψαμε,στεναχωρηθηκαμε,φωναξαμε,το συζητησαμε στο τελος πάραγγειλαμε πιτσες και χιλια δυο λιπαρα πραγματα και μας περασε!!! :woohoo: :woohoo:

KIMON το φιλακι του Κιμωνακου σου ηταν το φιλη της ζωης! ;)

MORAXELLA δεν πειραζει κοριτσακι μου,οπως ειπες κ εσυ δεν ηταν το τυχερο μας!

Irene1 σιγουρτα δεν ειμαι η μονη ;);) Εχεις δικαιο....ετσι ενιωθα κ εγω.Ειχα παρει φορα,φορα κατηφορα (τελικα) :laugh: .Καλη επιτυχια στα επομενα!

Eyeore71 μην φρικαρεις καθολου!Μεσα στο προγραμμα ειναι ολα.Κοιτα εσυ να μην εισαι αγχωμενη κ ολα θα σου πανε καλα.Μην αρχισεις να κανεις κακιες σκεψεις κοριτσαρα μου.Ετσι? ;)

Ifigeneia και Βell ευχαριστω για τον πλοηγο ρεφενε :laugh: :laugh: :laugh:

Σας ευχαριστω για ακομα μια φορα ΟΛΕΣ και ενα τεραστιο ευχαριστω κ ενα φιλι στον αντρα μου! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο lollipop!!!!

Γερή και δυνατή σε θέλω!!! :)

Βρε σεις... Μπας και όντως είναι η σειρά της ζαχαρένιας? :dry:

Αυτό το κιτρινιάρικο που κουβαλάει ο πελαργός όντως της μοιάζει! :cheer:

Μάλλον είναι απασχολημένος με την πάρτη της! :huh:

Ποιος ξέρει πόσο τον έπρηξε η κιτρινιάρα και είπε κάτσε να ξεμπερδεύω... :P

Τον άλλον μήνα γλειφιτζουράκι!!! Είναι η σειρά σου!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυφιτζουράκι μου λυπάμαι πολύ..

Μην στεναχωριέσαι μωρε την επόμενη σίγουρα θα παει καλά και θα έχουμε ευχάριστα νέα και μόνο!!!

Να είσαι χαλαρή και να μην σε δω να κατσουφιάζεις!!! :cheer:

Και που είσαι; Τα γεμιστά...(αν θυμάσαι) εγώ ακόμα τα προσφέρω, ε; Σε περιμένει το ταπεράκι...

Φιλιά γλυκό μου γλυφιτζουράκι και εύχομαι να είναι η τελευταία σου στεναχώρια, από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα να έχεις στη ζωή σου!

Καλή επιτυχία για την επόμενη φορά!!!!

;)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Glufitsouraki kalispera kai panta na thimase pos avrio arxizei mia kainouria mera,den mporw na sou pw pote alla kane ipomonh kai sigoura tha erthei kapote to mwraki sou..Egw prosopika den exw tetia empiria alla ta ezisa mazi me thn nyfh mou kai ton aderfo mou..12 fores klapsame alla thn 13:h petixe(an kai lene pos einai grousouzikos arithmos)..Twra h anepsoula mou einai 16 mhnon kai perimenei aderfaki ton Noemvrio...Afto pou thavmazw sthn nyfh mou einai to kouragio ths,den to evale kato oute mia stigmh kai sto telos vgike kerdizmenh... euxome se oles pou to epithimoun fetos na einai h xronia sas kai sintoma na exete ta sporakia sas kai na fouskonei h kilitsa. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΛΙΠΟΠ ΑΝΑΣΥΝΤΑΞΟΥ ΚΑΙ ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ,ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΖΑΜΠΟΥΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ , ΕΓΩ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ 4 ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ , ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕ ΤΟ ΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ.ΘΑ ΔΕΙΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι παρα πολυ γλυκια μου ..

μερικες φορες αργει λιγο παραπανω το ονειρο ..αλλα σιγουρα ερχεται ..

δεν μπορει θα ερθει και για σενα μια μερα ..και που ξερεις αυτη η μερα μπορει να μην ειναι τοσο μακρια ..

σου ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου την επομενη φορα να τα καταφερεις ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολιποπακι μου δεν ξερεις ποσο στεναχωριεμαι...χθες δεν μπηκα καθολου και ετσι ειδα τωρα τα νεα σου..κοριτσακι μου μπορει να μην τα καταφερες τωρα αλλα δεν εχει χαθει τιποτα...καθε δυσκολια και καθε εμποδια για καλο...για να μην εκατσε τωρα κατι θα σημαινει αυτο δεν ηταν η ωρα δεν ηταν η στιγμη...εσυ αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να συνεχισεις δυναμικα και με πεισμα να μην το βαλεις κατω και την επομενη φορα με δυναμη και τσαμπουκα μπαινεις στην επομενη προσπαθεια...κατσε να ηρεμισεις να ξεκουραστεις να περασεις ενα ομορφο και χαλαρο καλοκαιρι και μολις νοιωσεις ετοιμη αντε γρηγορα για το μωρουλινι σου...

μην στεναχωριεσαι ειμαστε ολες μαζι σου και το ξερεις...φιλιαααα πολλα ομορφιααααα :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!

Χτες ξεπατωθηκα στις δουλειες κ ξεχαστηκα,αλλα το βραδυ εζησα μεγαλες στιγμες!!!Εκει που καθομουν μονη μου κ ετοιμη να βαλω τα κλαματα,ανοιξε η πορτα κ μπηκε μεσα ο αντρας μου κ η κολλητη μου με τον αρραβωνιαστηκο της.Τωρα θα μου πειτε : "ε και???"

Δε μου μιλησανε καθολου...βαλανε το Thriller του M.jackson κ αρχισανε να το χορευουν (οπως στο video clip) :silly: :lol: :silly: :lol:με συνοδια την σκυλιτσα μου που γαβγιζε κ χοροπηδουσε.Δε μπορειτε να φανταστειτε τι γελιο εριξα!!!Να ναι καλα τα αγαπημενα μου νουμερα!!!!!

mariakrhth καιWENDY με το καλο τα ζουζουνια σας κ οπως εγραψα κ στην φρεσκοεγκυουλα Rebbeka:τι δουλεια εχετε εσεις σε στεναχωρες ανακοινωσεις??εεε??? :kiss:

Evi.D καταρχην συγχαριτηρια που εισαι κοντα στον αδελφο κ στην νυφη σου,γιατι η δικη μου κουνιαδα ουτε τηλ δε με πηρε!Να σου ζησει το ανηψακι κ με το καλο να ερθει κ το 2ο!

katherinaki82 περιοδος μου ηρθε,δεν επαθα αμνησια :silly: :lol: :silly: :laugh: σιγα μην ξεχνουσα τα γεμιστα!!! :kiss:

συννεφακι καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!Μακαρι να ειναι η τελευταια κ η τυχερη!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariakrhth καιWENDY με το καλο τα ζουζουνια σας κ οπως εγραψα κ στην φρεσκοεγκυουλα Rebbeka:τι δουλεια εχετε εσεις σε στεναχωρες ανακοινωσεις??εεε??? :kiss

ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΤΕΤΟΙΑ ΤΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΑΥΤΟ?ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΞΕΧΝΑΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΑΛΛΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ???ΕΕΕ ΟΧΙ ΚΟΠΕΛΙΑ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΘΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΤΕ ΕΕΕ ΟΧΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΑΦΟΥ ΕΜΕΙΝΕ Η ΜΑΡΙΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΤΤΟΠΑΘΕΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΤΗΣ ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den tha pw pos kserw akrivos ti pernas giati nai men egw prospathousa sxedon 3 xronia gia to deftero alla eixa kai thn koroula mou gia na me parigorei..Alla thn apogoitefsh pou eniotha kai thn apelpisia otan fevgame apo filika spitia pou molis eixan apoktisei to deftero paidaki tous kai h dikia mou me klamata mou elege "mono egw den exw aderfaki ola ta paidakia exoun" kai otan zitouse apo ton theoulh sthn prosefxh ths na valei ena sporaki sthn kilia mou,eklega me mavro dakri.Idika otan epitelous emina egkuos kai meta to exasa sthn 12:evdomada eixa katarakothei :(:( Ola afta sta grafw gia na deis pos "isos" na exw niosei ton pono sou kai thn tromerh apogoitefsei pou niotheis kai esu twra alla pios to perimene oti EGW me tosa xronia prospathia kai toses apogoitefseis tha emena egkuos akrivos ton epomeno mhna..kai to diko sou to mwraki perimenei thn katalilh stigmh gia na erthei kai afth mporei na einai polu konta...Edw tha eimaste mazi sou na to perimenoume oles mazi :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop

Λυπήθηκα πολύ με το αποτέλεσμα σου. Δεν μου αρέσει να επαναλαμβάνω τα λόγια άλλων αλλά πρέπει να έχεις στο νου σου ότι σπάνια η εξωσωματική πιάνει με την 1η προσπάθεια.

Για αυτό μη χάνεις το κουράγιο σου! Ανέκτησε δυνάμεις και βάλε πλώρη για την επόμενη προσπάθεια. Πίστεψε με, εμένα πλησιάζει ο καιρός για να ξεκινήσω τη δεύτερη προσπάθεια και μου φαίνεται σαν να μην έχει περάσει ούτε μια μέρα από την προηγούμενη.

Εξάλλου είσαι τόσο θετικός ανθρωπος που αποκλείεται να μην έρθει σύντομα το θετικό αποτέλεσμα και σε εσένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα σου ευχηθω με ολη μου την καρδια αυτο το περιστατικο να ειναι το τελευταιο ασχημο γεγονος που θα εχεις να διηγεισαι στα παιδακια σου. :)

Μην κοιτας πίσω.Κοιτα μπροστα και προς το ονειρο.

Δε θα αργησει να πραγματοποιηθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα καταφέρετε!!!!

Δεν υπάρχει ούτε μία περίπτωση να μη τα καταφέρετε!!!

Μερικοί άνθρωποι είναι για τα δύσκολα!

Στα εύκολα ξενερώνουν…

Τα δύσκολα όμως πάνε σε αυτούς που αντέχουν.

Και θα κάνουν υπομονή και μετά θα δικαιωθούν!

Και μετά θα είναι όλα καλά και κοιτάζοντας πίσω θα λέμε πως μπορεί να βασανιστήκαμε αλλά … άξιζε τον κόπο!!!!

Σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε τέλεια από εδώ και μπρος.

Μη κοιτάς πίσω … δεν έχει νόημα…

Κοιτά μπροστά αυτά που σε περιμένουν!!!

Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IreneValadia έγραψε:

Θα τα καταφέρετε!!!!

Δεν υπάρχει ούτε μία περίπτωση να μη τα καταφέρετε!!!

Μερικοί άνθρωποι είναι για τα δύσκολα!

Στα εύκολα ξενερώνουν…

Τα δύσκολα όμως πάνε σε αυτούς που αντέχουν.

Και θα κάνουν υπομονή και μετά θα δικαιωθούν!

Και μετά θα είναι όλα καλά και κοιτάζοντας πίσω θα λέμε πως μπορεί να βασανιστήκαμε αλλά … άξιζε τον κόπο!!!!

Σου εύχομαι ολόψυχα όλα να πάνε τέλεια από εδώ και μπρος.

Μη κοιτάς πίσω … δεν έχει νόημα…

Κοιτά μπροστά αυτά που σε περιμένουν!!!

Σε φιλώ!!!

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και αγναντεύοντας την επόμενη εκμεταλλεύσου το χρόνο με εξετάσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυφιτζουρακι λυπαμαι πολυ για τ αποτελεσματα :(

...ομως εισαι σε πολυ καλο δρομο και συνεχισε να εισαι ετσι μαχιμη και δυνατη!

τα καλυτερα ερχονται...εξαλλου στη πισω ακρη του μυαλου σου ειχες και την αποτυχια και αυτο μας βοηθα ωστε να προετοιμαστουμε για την επομενη μερα.

Η συμβουλη μου ειναι να παρεις το χρονο σου και ακομα και αν εχεις ετοιμα σπορακια καντο οταν νιωσεις καλα και οχι με βια .

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να σου πανε ολα καλα και συντομα να εχεις στην αγκαλια σου 1 2 ή και 3 σπορακια!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Θέλει υπομονή, επιμονή και πίστη!

Ποτέ να μη το βάλετε κάτω και θα τα καταφέρετε.

Απλά κάποιοι άνθρωποι είμαστε για τα δύσκολα!

Στα εύκολα απλά ξενερώνουμε…

Θετική σκέψη, αγάπη, υγεία και όλα θα γίνουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anemos78 έγραψε:

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΕΤΥΧΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗ 3Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕ ΣΠΕΡΜ/ΣΗ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕ .ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ .ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ???. :(:(

anemos σου στειλα και πμ ,δε θελω να μας παιρνει απο κατω, σηκωνομαστε και keep walking που λεει και η διαφημιση.Συνεχιζουμε ακαθεκτοι μεχρι να το τσακωσουμε το μπεμπε,και στα γραφω εγω που ειμαι μεσα στο χορο και χορευω ,που θα παει θα μας κατσει δε μπορει .ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ θα το κανω σλογκαν .

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Anemos......σου εγραψα και στο θεμα της εξωσωματικης....

Ξερει κατι;Πριν μπω στον χορο της υποβοηθουμενης αναπαραγωγης,θεωρουσα οτι σε μια αποτυχημενη προσπαθεια τα λογια βοηθουν...Ζωντας το ομως καταλαβα οτι η καλυτερη παρηγορια ειναι η βουβη.

Δεν θα σου πω "δεν πειραζει,μην σταναχωριεστε" κτλ.Σαφως και πειραζει και ειναι λογικο να στεναχωριεστε!Θα περασει κ αυτο!Οι δοκιμασιες μας κανουν πιο δυνατους κ στην τελικη λιγοτερο ευαισθητους στις επομενες προσπαθειες.

Αγκαλιασε το κοριτσακι σου χωρις πολλα λογια γιατι τετοιες στιγμες χρειαζονται 3 απλα πραγματα : μια αγκαλια,ενα φιλι και ενα βλεμμα.

Εχεις την αμεριστη στηριξη και κατανοηση μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anemos78 έγραψε:

tora iremia , xalarosi , kana taxidaki ton augousto , na xaroume ton erota mas kai pali xana dinatoi ston agonia apo Sepmtevri !!!!

Ετσι μπραβο...καντε ενα ευχαριστο διαλειμμα,παρτε τον χρονο σας,ξεσαλωστε,ξεχαστειτε,περαστε καλα και οταν νιωσετε ετοιμοι ξεκινηστε!!!!!!Ειναι η καλυτερη συνταγη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε αυτή την κατηγορία ανήκω κι εγώ! Έκανα χοριακή το Σάββατο, 11η μέρα μετά την εμβυρομεταφορά και έδειξε 23, πήρα μια χαρά. Σήμερα, 13η μέρα ξαναέκανα και έδειξε 7,5!! κι έχω και αίμα. Τι απογοήτευση... :(

Αυτό που σκέφτομαι είναι ότι δεν πέτυχε η πρώτη, δεν πέτυχε η δεύτερη, γιατί να πετύχουν οι άλλες? Τι θα μπορούσε να αλλάξει? Είναι θέμα τύχης? Το σίγουρο είναι ότι θα αλλάξω γιατρό, αν και είμαι ευχαριστημένη γενικά, αλλά αφού δεν έχω αποτέλεσμα.

Κλαψ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...