Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΝΟΣ +ΑΛΛΑΓΗ ΔΩΜΑΤΙΟΥ- ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ


Recommended Posts

η μικρουλα μου ειναι 5,5μηνων τωρα απο 3 μηνων ειναι στο δωματιο της χωρις προβληματα μονο πριν 1 μηνα ειχε κατι πονακια και ξυπναγε καθε 1 ωρα ειχαμε δραματα, μολις τη σηκωνα αγκαλιτσα κοιμοτανε και μολις την ακουμπαγα στη κουνια ξυπναγε με κλαματα...περασε μια δυο νυχτες και της εγινε συνηθεια ενω δεν εδειχνε να ποναει και την αφησα να κλαιει με το περιστρεφομενο να παιζει μουσικη και μετα απο 10 λεπτακια σπαρακτικο κλαμα κοιμοτανε και ξανα παλι σε μια ωρα το ιδιο...κοντευα να σκασω μια βδομαδα που την αφηνα ετσι να κλαιει σκοτωθηκα και με το μπαμπα που δεν μπορει να την ακουει ουτε λεπτο να κλαψει αλλα δεν τον αφησα να την σηκωσει και περασε ευτυχως τοσο γρηγορα.το ξερω ειναι σκληρο αλλα δεν θελω να μαθει κολλημενη πανω μας και μετα που θα καταλαβαινει πιο πολυ να το διωχνω θα ειναι πιο δυσκολο για ολους μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παλι πιστευω οτι καθε παιδι ειναι διαφορετικο

η μαργαριτα πχ απο την αρχη που γεννηθηκε κοιμοταν στο κρεβατι της, και γω για ενα μηνα περιπου σ ενα κρεβατι μεσα στο δωματιο της, και μετα ο καθενας στο δωματιο του και ηταν ολα μελι γαλα

τωρα ο μικρος δεν κοιμαται ουτε στο κρεβατι, ουτε στο πορτ μπεμπε, ουτε στο ρηλαξ! θελει αγκαλια :( οποτε απο το να κοιμαμε ορθια στον καναπε με τον κυριο αγκαλια, κοιμομαστε αγκαλιτσα στο κρεβατι και ο αντρας μου... εξορια!

τωρα που εγινε 1 μηνος σιγα σιγα φευγω απο το κρεβατι αφου αποκοιμηθει και ελπιζω στο τελος του αλλου του μηνα να καταφερω να κοιματε μονος του στο κρεβατι του

κοινως... συνταγη δεν υπαρχει! αναλογα με το παιδι πραττεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...