Μετάβαση σε περιεχόμενο

Childrensalon.com?????????


Recommended Posts

Καλησπερα μανουλιτσες!!!!!

Εχω δει καποια πολυ ωραια πραγματακια στον site childrensalon.

Θα ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα εχει κανει αγορα απ΄το εν λογω site. Δεν εχω κανει πολλες αγορες μεσω ιντερνετ.Βασικα θα ηθελα να μαθω αν ειναι αξιοπιστο γιατι εχω κολλησει με μερικα ρουχα. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!!

Τέλεια ρουχαλάκια ε?

Παράγγειλα πριν μερικούς μήνες κι εγώ κάτι πραγματάκια!

Μέσα στην παραγγελία είχα βάλει και κάτι παπουτσάκια!

Μια μέρα χτυπάει το σταθερό του σπιτιού μου και ήταν μια κυρία από το Childrensalon που με πληροφορούσε ότι δεν υπάρχουν τα παπουτσάκια που ήθελα και μου πρότεινε κάποιο άλλο παρόμοιο σχέδιο!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Μετά από μια εβδομάδα νομίζω,μου ρθε η ειδοποίηση από το ταχυδρομείο,πήγα τα πήρα....

Ηταν άψογα συσκευασμένα σε πολλές ζελατίνες για να μη βραχούν

ή λερωθούν και μου είχαν στείλει κι ένα σακουλάκι με ζαχαρωτά!!!!!

Τι γλυκούληδες,αν και Αγγλοι!!!! :blink::blink::blink:

Οσο για την ποιότητα των ρούχων,επειδή είναι επώνυμα,

είναι όπως ακριβώς τα ξέρουμε!!!!Και αυθεντικότατα φυσικά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mollaki μου σε ευχαριστω για τις πληροφοριες. Εχω παθει την πλακα μου!!!!!!Εχει καταπληκτικα πραγματα. Μιας και γνωριζει να σε πρηξω με 2-3 ερωτησεις ακομα? :blush:

Αρχικα, επελεξα χωρα:ελλαδα και νομισμα:ευρω.Παρολα αυτα οπου γραφει τιμες διπλα εχει ενα ρομβο με ενα ερωτηματικο μεσα. Οι τιμες δηλαδη ειναι αυτοματως σε ευρω η ειναι λιρες Αγγλιας? Μου φαινονται πολυ χαμηλες και παραξενευομαι.....

Δευτερον, εχω καποιες αποριες και θελω να στειλω ενα e-mail. Το στελνω στα Αγγλικα η υπαρχει τμημα του site στην Ελλαδα? Χαζη ερωτηση, το ξερω :silly:

Και τριτον, η χρεωση αποστολης ποια ειναι?

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,

αυτό που λες με το ρομβο εμένα δε μου το βγάζει,μου μετατρέπει αυτόματα τις λιρες σε ευρώ!

Φθηνο δε θα το λεγα γιατί οι τιμές του είναι σχεδόν όπως στην Ελλάδα,με μερικές εξαιρέσεις.....Μπορείς αν ψάξεις καλά να βρεις και πράγματα σε συμφέρουσες τιμές!

Το mail θα το στείλεις στα Αγγλικά φυσικά!Κι εμένα αυτή που με πήρε τη,αγγλικά μιλούσε!

Οταν τελειώσεις την παραγγελία σου,θα σου γράψει πόσα είναι τα έξοδα αποστολής!Εμένα ήταν γύρω στα 20 ευρώ αν θυμάμαι καλά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καποια ρουχαλακια της Burberry κοιταγα βασικα.

Με παραξενεψε που ηταν τοσο φθηνα και αλλαξα επιτηδες τη χωρα και μου εβγαλε τα ιδια ρουχα σε ποιο ακριβες τιμες. Σε ολες τις χωρες γραφει διπλα απο την τιμη το αντιστοιχο νομισμα. Παταω Ελλαδα και αυτοματως μου βγαζει αυτο με το ρομβο :dry:

Θα σκασω, ρε γμτ, ειναι τελεια τα ρουχα.

Να σε βαλω σε εναν κοπο? Μπαινεις να δεις και εσυ μην τυχον εχει φαει κολλημα ο δικος μου υπολογιστης και τζαμπα χαιρομαι?

Σου βαζω ενα παραδειγμα:http://www.childrensalon.com/product_info.php?manufacturers_id=104&products_id=20355 φορμακι για τριων μηνων στα 5,68(?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οσο ξερω κοριτσακια , το site ανηκει στην γυναικα του Νικολα (γιο του Κωσταντινου του πρωην βασιλια)

ειναι εγκυρο , αλλα χτες που εκανα ερευνα βρηκα Α8ηνα το ιδιο ακριβως παπουτσι (cavalli , ναι ειμαι ψωναρα...) 5 ευρω φ8ηνοτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

littlestar έγραψε:

Καποια ρουχαλακια της Burberry κοιταγα βασικα.

Με παραξενεψε που ηταν τοσο φθηνα και αλλαξα επιτηδες τη χωρα και μου εβγαλε τα ιδια ρουχα σε ποιο ακριβες τιμες. Σε ολες τις χωρες γραφει διπλα απο την τιμη το αντιστοιχο νομισμα. Παταω Ελλαδα και αυτοματως μου βγαζει αυτο με το ρομβο :dry:

Θα σκασω, ρε γμτ, ειναι τελεια τα ρουχα.

Να σε βαλω σε εναν κοπο? Μπαινεις να δεις και εσυ μην τυχον εχει φαει κολλημα ο δικος μου υπολογιστης και τζαμπα χαιρομαι?

Σου βαζω ενα παραδειγμα:http://www.childrensalon.com/product_info.php?manufacturers_id=104&products_id=20355 φορμακι για τριων μηνων στα 5,68(?)

littlestar μαλλον δεν θα σου εμφανιζει ενα 7 που εχει μπροστα και γινεται 76,68 :cheer: χαχα :cheer::cheer::cheer::cheer: .Σιγα μην ηταν τοσο φτηνο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toing!!!!! :ohmy:

Ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις. Ειπα κι εγω οτι ειναι πααααρα πολυ φτηνα και υπεθεσα πως θα ηταν stock.Σιγουρα!!! :P

Εν τω μεταξυ δεν μου εβγαλε κανενα τσιμπιμενο ποσο, σε ολα 7 εχει μπροστα?!!! :lol:

Juliaxωστε ''βασιλικο'' site????xmm :blink: xaxaxaxxa!!!Εφοσον το βρηκες και φτηνοτερα,δεν μπαινω καν στη διαδικασια.

Γμτ ειχε φοβερα πραγματα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου έχω ψωνίσει κι εγώ για τη μικρή μου από εκεί...Έχει απίστευτα πράγματα, αυθεντικά και προσεγμένα..όπως ακριβώς τα λέει η Molly..Όσο για τις τιμές, εγώ τα βρίσκω πολύ πιο φθηνά από ότι στην Ελλάδα...Συν του ότι ανα διαστήματα έχουν εκπτώσεις 70%....

Είναι τέλειο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβαλα επιτηδες αλλες χωρες εν τω μεταξυ, και μου εβγαζε αρκετα πιο ψηλες τιμες. Και λεω η εξυπνη: λες να μας λυπηθηκαν που παιρναμε κριση, οεο??? :blink: :laugh: :laugh: :laugh:

Πολυ μας λυπηθηκαν, σκοτωθηκαν!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

littlestar έγραψε:

Καποια ρουχαλακια της Burberry κοιταγα βασικα.

Με παραξενεψε που ηταν τοσο φθηνα και αλλαξα επιτηδες τη χωρα και μου εβγαλε τα ιδια ρουχα σε ποιο ακριβες τιμες. Σε ολες τις χωρες γραφει διπλα απο την τιμη το αντιστοιχο νομισμα. Παταω Ελλαδα και αυτοματως μου βγαζει αυτο με το ρομβο :dry:

Θα σκασω, ρε γμτ, ειναι τελεια τα ρουχα.

Να σε βαλω σε εναν κοπο? Μπαινεις να δεις και εσυ μην τυχον εχει φαει κολλημα ο δικος μου υπολογιστης και τζαμπα χαιρομαι?

Σου βαζω ενα παραδειγμα:http://www.childrensalon.com/product_info.php?manufacturers_id=104&products_id=20355 φορμακι για τριων μηνων στα 5,68(?)

Αχ!Αυτό θέλω να το πάρω κι εγώ στον ανιψιό μου που θα γεννηθεί τον Ιούλιο!!!!!

Αλλά κάνει 75,68 ευρώ!!!!!!!!!!!ψν :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Μάλλον δε σου βγάζει τον πρώτο αριθμό,γι αυτό σου φαίνονται φθηνά!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

xixixi kai εγω απο ρουχα με αυτο ειχα κολλησει , 8α παω ομως επιτηδες κολωνακι και attika να συγκρινω τιμες !!!

Ναι και πες και σε μας!

Αν και μένω Χίο,θα αγγαρέψω τη μικρή μου αδελφή που σπουδάζει Αθήνα,

να μου το πάρει αν το βρεις πιο φθηνά!!!!

Κρίση σου λέει μετά................ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αι να χαθούμε όλες μας!Ψωνάρες!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...