Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΝΟ ΤΕΣΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

exeis kathisteri????kai an nai poso??thermokrasia to prwi metras???poso einai??egw exw apo xthes ana diastimata poli dunatous ponous periodou!!!niwthw kati travigmata opws les k su to stithos einai prismeno alla ponaw mon otan to piesw!!thermokrasia to prwi 36.9 treli orexi gia fai!!!!!apo ugra pws pas??kai pws einai??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι εχω καθυστερηση 1 μερα

θερμοκρασια το πρωι 36.9 τωρα 37.2

η μεση μου με ποναι ελαφρα ως και καθολου

στηθος μονο πρηξιμο,οχι πονος

υγρα διαφανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνουλα μου τι καλα νεα ειναι αυτα;;;;;αχ μακαρι κοριτσακι μου!!!δεν ξερεις ποσο χαρηκα ..........μην με ξεχασεις ε;;;επιδη θα λιεοω το απογευμα θα περιμενω μηνημα σου.........αλοιμονο σου εαν με ξεχασεις...εγω δεν περιμενω 26 καρδουλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τρελιαρα κελλυ τι κανεις;;;κοριτσακι μου θα φυγω τωρα εχει μαθημα η μικρη μου!!!!!κ το απογευμα θα παω να δοκιμασει η βαφτιστηρα μου τα παπουτσακι της βαφτισης...γινομαι νονα το αλλο σαββατο :) κ εχω τρεχαματα σημερα!!!!!το βραδυ θα μπω σιγουρα κ θα τα πουμε φιλεναδα.....κ χω 37 ειχα το πρωι κ πολυ πονο στην μεση μου εχω!!!!θα δειξει...νανα μου σορυ που καταχραστηκαμε λιγο το θεμα σου αλλα η κελλυ εχει πολυ τρελααααααααααααα,,,,,,,,,,καλη τρελλα βεβαια,,,εΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΗΝΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΕΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟς!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά2,σου ευχομαι να έχεις μια μεγαααααααλη χοριακη!!!!!!!!!!καλά αποτελεσματα και περιμενουμε να μας πεις τα ευχαριστα!!!!!!!!!!!μόνο ευχαριστα για ολες όσες περιμένετε!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε κριμα πολυ στεναχωρηθηκα :( νανα μου φανταζομαι πως εισαι τωρα αλλα σε λιγες μερες θα νιωθεις πολυ καλυτερα και ξανα βουρ στο ψητο ;) :laugh: εξαλου ειπαμε δεν το βαζουμε κατω εδω θα επιμενουμε εμεις μεχρι να μας τρυπωσει το σπορακι μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANA

Πολυ λυπηθηκα Νανα μου. Την επομενη φορα ελπιζω να ναι η σειρα σου!

Αν μου επιτρεπεις θα σου δινα μια συμβουλη. ΠΟΤΕ μην κανεις τοσο νωρις το τεστ ξανα οσο κι αν τρελαινεσαι. Αντε να το κανεις 1-2 μερες πριν την περιοδο. 4 μερες ειναι παρα πολυ νωρις.

Επισης εγω με το cle@r blue δεν εχω ποτε κανει λαθος. Μου χει βρει ακομα και βιοχημικη κυηση που ξεκινησε απο πολυ χαμηλη χοριακη (50) και την ειχα κανει 1 μερα πριν.

Προσπαθησε να σαι δυνατη και την επομενη φορα σου ευχομαι να ναι τοσο εντονη η γραμμουλα που να μην εχεις καμια αμφιβολια!

as1cF5v0g410030NTkxNTBifDAxNjM3N2J8dHdpbnM.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...