Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΝΟ ΤΕΣΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Nανά θα κάνεις μπεμπε!!!!!!!!!!!! Σου εύχομαι τα καλύτερα γλυκό μου!!! Νομίζω ότι θα κάνω και εγώ τελικά τεστ.......Λέτε να είμαι τυχερή και εγώ????? Είμαι στην 13 μέρα μετά την Pregnyl......Ωχ τι θα κάνω αν είναι αρνητικό?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 74
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω ομως δεν ενθουσιαζομαι ακομα...

εχω φαει τρελες ηττες απο περυσι το απριλη που ξεκινησαμε(βεβαια ειχαμε κι ενα 3μηνο κενο)αλλα μεσα στο μυαλο μου ειναι πανω από 2 χρόνια.

θα κανω άλλο ενα αυριο κι ο θεός βοηθος!

ΜΥWISH,εσυ δεν εχεις προβλημα μπορεις να μπεις ανετα στο τρυπάκι των τεστ,εχουν περασει αρκετες μερες αν εχεις κανει των 5000

να σου ευχηθω μέσα από την καρδια μου να βγει ενα εντονο θετικο!με το καλο κορίτσι μου!

αυτο με τις επαφες και τη διαχειριση επαφων δε το εχω καταλαβει,γιατι μου εστειλες εγκριση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααααααααααα

κι αλλο μπεμπε βλεπω να ερχεται στο μαμμυ....

κοπελα μου καλη επιτυχια αυριο και περιμενουμε με αγωνια να μας πεις!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά, καταλαβαίνω ότι είναι νωρίς να ενθουσιάζεται, αλλά κάτι μου λέει....θα έχουμε γεννητούρια!!!!!!!!! Εύχομαι να πάνε όλα καλά...

Μόλις έκανα τεστ.....Καραμπάμ αρνητικό.......Πάω να πιώ κρασιά...

Ααα για την έγκριση...μάλλον δεν ξέρω τι μου γίνεται......χαχα...Είμαι νέο μέλος!!!!!!!! Μάλλον δεν κατάλαβα καλά τι έπρεπε να κάνω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ2,ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ,ΝΑΙ??????ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ.ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ...ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!

MYWISH,ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΝΩΡΙΣ?ΛΕΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΠΟΤΕ 'ΔΕΝ' ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nana τωρα ειδα το ποστ σου.μπραβο κοπελα μου πολυ χαιρομαι που εισαι εγκυουλα!ευχομαι η χοριακη σου να ειναι στα υψη και να σου πανε ολα καλα.ξερω ποσο πολυ το θελεις και ο Θεουλης στο εστειλε :)

να ρωτησω βρε κοριτσια τι ειναι αυτες οι ενεσεις που κανατε?τις κανεις ακομα και αν δεν ειναι καλο το σπερμα?συγνωμη που ρωταω αλλα δεν εχω ιδεα τι ειναι ολα αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαριτηρια και απο μενα κοπελαρα μου!!!!!!!

εχω κι εγω την ιδια απορια με την rose :blush::blush: τι ενεσουλες ειναι αυτες??? τι κανουν? σε ποιες περιπτωσεις τις προτινουν??σας ζαλισα?? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou oi sugkekrimenes eneseis ginonte gia na spasei to wothilakio kai na apeleutherwthei to wario!!!diladi gia na kaneis worixia!!kaneis tin enesoula kai meta apo 36 wres spaei...aekei omws to wothilakio na nai sto ikanopoitiko megethos wste na spasei!!!!!moo gia auto eina i enesoula...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηληαδη εσεις την κανατε επειδη δεν εχετε ωορρηξια?η απλα για να σιγουρευτειτε οτι ετσι θα σπασει και να εχετε πιο πολλες ελπιδες να μεινετε εγκυος?συγνωμη αν λεω κουφα αλλα δεν εχω καταλαβει.παντος καταλαβα οτι πρεπει να υπαρχει ενα καλο σπερμα για να γινει αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

emeis kaname therapia me ormones me xapia seprafar!!opou mas vgalane perisotera kai poio kaolis poiotitas waria kai me tin enesi egine sigoura owrixia!!auto exei na kanieme tin voithia gia tin gunaika an uparxei thema sto sperma den tha gieni tpt tzampa i therapia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω την εκανα την ενεση χωρις να παρω χαπακια..

εκανα απο μονη μου ωορηξια...

ο γιατρος μου την εκανε μονο και μονο για να μη χασουμε τις ωρες που ειναι ζωντανο το ωαριο...

μετα απο 36 ωρες μετα την ενεση κανεις ωορηξια και ο γιατρος σου λεει ποτε θα εχεις προγραμματισμενες επαφες

οντως αν υπαρχει προβλημα στο σπερμα,η θεραπεια δεν μπορει να βοηθησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου,μακαρι να ειμαι τυχερη

mywish,να περιμενεις λιγο ακομα.δε σημαινει κατι που βγηκε αρνητικο

ποιο τεστ πηρες;;μηπως πηρες καποιο που ειναι για μετα την καθυστερηση;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανά μου μπράβο!Εχω να γράψω καιρό στο μάμυ αλλά πάντα μπαίνω για να μαθαίνω τα νέα σας!Ξέρω ότι προσπαθήτε κι εσεις καιρό και χαίρομαι πολύ που τα καταφέρατε!!!!Εμεις μετά απο μια αποτυχυμένη εξωσωματική περιμένουμε να περάσει ο καιρός για να ξαναπροσπαθησουμε ξανά!Εύχομαι σε όλες όσες περιμένουν καλά αποτελέσματα!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα αθηνουλα μου!!!ευχομαι η βλαμενη να μην σε θυμηθει κ να σαι εγκυουλα επιτελους.......να μας ενημερωσεις κοριτσακι μου.φιλακια πολλα κ καλη σου μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα χοριακη σημερα

στις 7 θα ξερουμε

εχω τραβηγματα ποτε αριστερα κ ποτε δεξια

εχει πρηστει το στηθος μου αλλα δεν ποναει

χθες ειχα ναυτια,τοση που ξαπλωσα γιατι δεν αντεχα και μια μικρη αναγουλα το πρωι

ελπιζω να μην ειναι ψυχοσωματικα απο αγχος....ελπιζω.

εσυ;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...