Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΩΤΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ!!!!ΑΡΧΙΣΑΜΕ!!!!..................


Recommended Posts

tinkerbel25 έγραψε:

βρε συ θα σε μαλωσω....δεν γινεται να πονας συνεχεια. και η δοκτορ μας ειδες τι ειπε.δεν ποναγε αλλα ειχε το στηθος να της δειχνει οτι κατι εχει. να προσευχεσαι να ειναι ολα καλα και να ειναι υγιες και ας μην πονας...αντεεεε....που πηγε η θετικη σκεψη????τωρα που το πιασαμε το σπορακι ανησυχουμεεεε??????ελα κι απο σενα πηραμε ολες κουραγιο...

καλα ε?το ευακι μεντιουμ ουτε που να με φτυσει...δεν μου μιλαει... :laugh: :laugτο δωου να

εεεεε οσο να ναι ωσπου να το δω εχω μια ανυσηχια αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχω θετικη ενεργεια!!!!ειμαι μια χαρα αλλα αποτι καταλαβα οι ανυσηχιες της μανας αρχιζουν απο την πρωτη στιγμη που το μαθαινει!!

το ευακι μας δεν μπαινει συχνα το κοριτσακι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 85
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALLI5 έγραψε:

εξι μερες πριν την αναμενομενη εκανε το ρεβεκακι μας χοριακη!!!!!ειδες κονστανς η λιστα μας με τις μελλοντικες μανουλες του 2011 μεγαλωνει!!!σειρα μας τωρα ειναι!!!!!!

κουκλιτσα ομορφη τι κανεις?? Το ξερεις οτι εμεις οι δυο παμε μαζι????? 25 μαιου περιμενω περιοδο....καπου κ εσυ ε??? Αντε λες?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν περιμενω στις 26 κοριτσακι κ θα δεις οτι κ γω ειμαι εγκυουλα!εχω ενα πολυ θετικο προαισθημα μεσα μου εχω κ αυτα τα πονακια κ γω σαν της ρεβεκας κ εκανα κ ωορηξια 8ημερα περιοδου κουφο αλλα εγινε κ το καταλαβα κ του δωσαμε κ καταλαβε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebekka

μην ανησυχεις αν τα πονακια μειωνονται. Εγω ειχα κατι ...σουβλιες που και που. Οχι σταθερα. Το μονο που μου χε πει ο γιατρος ειναι αν ειχε πρηστει το στηθος μου, του πα οχι ιδιαιτερα αλλα λιγο και με ρωτησε αν τουλαχιστον εινα σταθερο ή μηπως "αδειασε" ξαφνικα. Εμενα ήταν ...ντεμι ολο τον καιρο, δεν φουσκωσε ουτε ξεφουσκωσε ιδιαιτερα.

Δεν υπαρχουν ξεκαθαρα συμπτωματα, ουτε απολυτα, αλλαζουν απο γυναικα σε γυναικα και απο κυηση σε κυηση. Να σαι χαλαρη, να σκεφτεσαι θετικα και ΟΛΑ θα ναι τελεια, θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ολες οι εγκυουλες τον πρωτο μηνα βγαζουν καφε υγρα κτλ;θα πρεπει να τα περιμενω να τα δω;σε 2 μερες κανονικα ειναι η μερα της περιοδου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka μου δεν ειναι απαραιτητο να εχεις καφε υγρα...εγω πχ δεν ειχα...οχι ομως κ αν εχεις οτι ειναι ανησυχητικο!πολλες φιλεσ ειχαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα, χαλάρωσε λέμε!!!!!!! ;) ;) :)

Εγώ δεν είχα καθόλου καφέ υγρά. Άλλες κοπέλες έχουν, άλλες όχι.

Μη σε απασχολούν αυτά τα πράγματα!!!! PLEASE!!!!! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα γιατρε μην με μαλωνεις χαχαχαχ!!!!!!

τοσο προτογνωρα ολα και τοσες ερωτησεις και ανυσηχιες δεν το περιμενα!!!!

το πρωι δεν πονουσα καθολου στην κοιλιτσα,πηγα περιπατο μπορω να πω οτι περπατησα αρκετα αλλα χαλαρα σαν χελωνα,η αναπνοη μου ομως ηταν σαν να ετρεχα τοσο κουραστηκα και αναρωτιεμε μονο εγω κουραζομαι ετσι απο τοσο νωρις;οι ολες;

μετα γυρισα σπιτι και με επιασε πονος περιοδου αλλα ξαπλωσα απο εκεινη την ωρα και τωρα ειμαι μια χαρα!!!!που και που μικρα πονακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα και κατι αλλο αυτη η βουλωμενη μυτη ελεος και δεν εχω τιποτα να φυσηξω ειναι απλα βουλωμενη!!!!οχι δεν εχω κρυωσει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, όσο περνάνε οι μέρες, τόσο περισσότερο μου θυμίζεις εμένα!!!

Βουλωμένη μύτη είχα κι εγώ! Κι έχω, όχι συνέχεια, αλλά ώρες ώρες..

Όσον αφορά το λαχάνιασμα, είναι φυσιολογικό. Ο οργανισμός σου δουλεύει τώρα πιο εντατικά, ανεβαίνουν λίγο και οι καρδιακοί παλμοί γιατί πρέπει η καρδιά να παράγει περισσότερο αίμα. Θα δεις ότι θα κουράζεσαι πολύ πιο εύκολα στο πρώτο τρίμηνο. Καλό είναι άμα περπατάς, να κάνεις ολιγόλεπτες στάσεις για ξεκούραση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ και ειμαι ειμαστε στην αρχη ακομα!!!!εγω περιμενω να δω το σακο το σπορι δεν ξερω τι!!!!24 του μηνα μου φενετε μακρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββέκα, οπλίσου με υπομονή!! Και προσπάθησε να μην πολυσκέφτεσαι...

Δεν παλεύεται αλλιώς αυτή η αναμονή...

Άσχετο: θέλει ένας προϊστάμενός μου να έρθει οικογενειακώς στην Πόλη. Υπάρχει κάποιο site απ' όπου μπορεί να βρει πιο εύκολα (και οικονομικά) ξενοδοχείο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Ρεββέκα, οπλίσου με υπομονή!! Και προσπάθησε να μην πολυσκέφτεσαι...

Δεν παλεύεται αλλιώς αυτή η αναμονή...

Άσχετο: θέλει ένας προϊστάμενός μου να έρθει οικογενειακώς στην Πόλη. Υπάρχει κάποιο site απ' όπου μπορεί να βρει πιο εύκολα (και οικονομικά) ξενοδοχείο;;

αχ οχι δεν ξερω σαιτ,μενω και στην ανατολικη μερια και σιγουρα θα ψαχνει ευρωπαικη μερια εε;οικονομικα θα ειναι σιγουρα πες του!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στις δυο αγαπημενες μου φιλεναδες....crazy και ρεμπεκουλινι....ΜΑΝΟΥΛΕΕΕΣΣΣΣΣ :woohoo: :woohoo:

α βρε ρουλα ολο τη μυτη θα μου πιανεις σε ολο τον καφε..χαχαχαχαχα

θα την πλυνω να ειναι καθαρη :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλε ρουλακι κλεινεις το πρωτο τριμηνο...ολα τελεια θα πανε..σταματηστε να ανυσηχειτε το καταλαβαινει το νινι.....σας τα λεω εγω τωρα αλλα να μου τα λετε κι εσεις οταν θα ειμαι... :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25 έγραψε:

καλημερα στις δυο αγαπημενες μου φιλεναδες....crazy και ρεμπεκουλινι....ΜΑΝΟΥΛΕΕΕΣΣΣΣΣ :woohoo: :woohoo:

α βρε ρουλα ολο τη μυτη θα μου πιανεις σε ολο τον καφε..χαχαχαχαχα

θα την πλυνω να ειναι καθαρη :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

καλε ρουλακι κλεινεις το πρωτο τριμηνο...ολα τελεια θα πανε..σταματηστε να ανυσηχειτε το καταλαβαινει το νινι.....σας τα λεω εγω τωρα αλλα να μου τα λετε κι εσεις οταν θα ειμαι... :laugh: :laugh: :laugh:

καλημερα γλυκο νεραιδακι!!!!εσυ κοριτσακι μου με τοση ενεργεια και χαρα που εχεις θα δεις για ποτε θα ρθει το νινι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rebbeka έγραψε:

tinkerbel25 έγραψε:

καλημερα γλυκο νεραιδακι!!!!εσυ κοριτσακι μου με τοση ενεργεια και χαρα που εχεις θα δεις για ποτε θα ρθει το νινι[/quote:1ikpuawf]

ναι ετσι λεω 7 μηνες τωρα αλλα το νινι μαλλον θα ωγει σαν εμενα πεισματαρα και μου βγαζει λιγο το λαδι :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

οπως βλεπεις ξερω οτι θα κανω κοριτσι ηδη... :laugh: :laugh: :laugh:

είμαι mentalist... :blink::blink::blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχαχαχαχα.... άντε να δω ποια μύτη θα πρωτοπιάσω!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Τinky, έχω μια καλύτερη ιδέα!!! Μέχρι να βρεθούμε για το καφεδάκι, θα'σαι ήδη εγκυούλα οπότε θα μοιραζόμαστε τα πιασίματα μύτης!!! ;) ;) :laugh: :woohoo:

Ρεββεκάκι μου.. είδα το άλλο θεματάκι... αλλά δε θα σε μαλώσω.. ακόμα!!! Γιατί είναι οι πρώτες μέρες και σε καταλαβαίνω απόλυτα! ;)

Απλά προσπάθησε να σκέφτεσαι το καλύτερο (κι όχι το χειρότερο).. έτσι κοριτσάκι μου;;; ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Χαχαχαχαχαχαχα.... άντε να δω ποια μύτη θα πρωτοπιάσω!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Τinky, έχω μια καλύτερη ιδέα!!! Μέχρι να βρεθούμε για το καφεδάκι, θα'σαι ήδη εγκυούλα οπότε θα μοιραζόμαστε τα πιασίματα μύτης!!! ;) ;) :laugh: :woohoo:

Ρεββεκάκι μου.. είδα το άλλο θεματάκι... αλλά δε θα σε μαλώσω.. ακόμα!!! Γιατί είναι οι πρώτες μέρες και σε καταλαβαίνω απόλυτα! ;)

Απλά προσπάθησε να σκέφτεσαι το καλύτερο (κι όχι το χειρότερο).. έτσι κοριτσάκι μου;;; ;):)

μπααα οταν θα βρεθουμε μολις θα εχουν περασει οι γονιμες οποτε δεν θα ξερπυμε ακομα αν ειμαι..οποτε θα πιανεις εσυ για να γινει η συλληψη...χαχαχα

ανοιξε η φιλεναδα κι αλλο θεμα???ααα παω κι εκει...ειπαμε οπου ανοιγει τσουπ κι εγω...ενοχλώ δεν ενοχλω??? :blink::blink::blink: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Crazy έγραψε:

Χαχαχαχαχαχαχα.... άντε να δω ποια μύτη θα πρωτοπιάσω!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Τinky, έχω μια καλύτερη ιδέα!!! Μέχρι να βρεθούμε για το καφεδάκι, θα'σαι ήδη εγκυούλα οπότε θα μοιραζόμαστε τα πιασίματα μύτης!!! ;) ;) :laugh: :woohoo:

Ρεββεκάκι μου.. είδα το άλλο θεματάκι... αλλά δε θα σε μαλώσω.. ακόμα!!! Γιατί είναι οι πρώτες μέρες και σε καταλαβαίνω απόλυτα! ;)

Απλά προσπάθησε να σκέφτεσαι το καλύτερο (κι όχι το χειρότερο).. έτσι κοριτσάκι μου;;; ;):)

ενταξη θα χαλαρωσω :blush::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tinkerbel25...παραπονιαρα μου εσυ!!!!!!!!!!!!!ωρα να συστηθουμε κοριτσακι μου ειμαι η ευα εσυ?κατσε να σε κανω φιλεναδα απο γνωστη...σε στελνω μηνυματακι...ευχομαι να τα λεμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYAKI1234 έγραψε:

tinkerbel25...παραπονιαρα μου εσυ!!!!!!!!!!!!!ωρα να συστηθουμε κοριτσακι μου ειμαι η ευα εσυ?κατσε να σε κανω φιλεναδα απο γνωστη...σε στελνω μηνυματακι...ευχομαι να τα λεμε!!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Λίτσα εδώ....νομίζω έχουμε μιλησει λιγο απο εδω και απο εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα!! Μιας κι ο μπόμπιρας θηλάζει αυτή τη στιγμή βρήκα την ευκαιρία να σου απαντήσω.. Το βράδυ κι εγώ δίνω ξένο συμπληρωματικά από τον θηλασμό, γιατί τον βάζω μόνο από το ένα να ηρεμήσει κ λίγο η άλλη θηλή!! Εμάς ήρθε κι ο παιδίατρος την Παρασκευή το βράδυ τον είδε, τον ζύγισε, αλλά δεν πήρε όλο το βάρος που έχασε από την κλινική κ τώρα μου προσθέτει κι ένα γεύμα ξένο το μεσημέρι!!  Στην αρχή τη σύριγγα τη ρουφούσε σαν γατάκι, αλλά τώρα που το δοκιμάσαμε ξανά για να μη μπερδεύεται με τις θηλές είναι πιο δύσκολο, γιατί έχει γίνει πιο ζωηρός κι έτσι αφήσαμε το μπιμπερό!!
    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...