Μετάβαση σε περιεχόμενο

Είμαι χάλια! Δεν είμαι καθόλου καλά.


Recommended Posts

ΑνναΤ έγραψε:

Eyeore71 μην ανυσηχεις αυτη η κακη διαθεση ειναι περαστικη. Εγω στην τελευταια προσπαθεια που εκανα κατα τη διαρκεια των ενεσεων καταστολης εκλαιγα για ανεξηγητους λογους... σε αυτη τη φαση το μονο που χρειαζεσαι ειναι να στηριζει ο αντρουλης σου και οι δικοι σου ανθρωποι. Περναει ομως σε λιγες μερες, μολις σταματησεις τις ενεσεις καταστολης.

Προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα ;)

Καλη επιτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ έχω ακόμη σίγουρα 7 μέρες ενέσεις τέτοιες αυτό το χάλι θα έχω και τι γίνεται μετά όταν αρχίσουν οι ενέσεις διέγερσης μια από τα ίδια χάλια; Παρακαλώ πείτε μου να ξέρω τι με περιμένει, ευχαριστώ Άννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eeeee Eyoreeee

Ελα μη σε παιρνει απο κάτω!!!! Σε λίγες μέρες όλα θα επανέλθουν στο φυσιολογικό τους. Οταν θα κάνεις της ενέσεις για τη διέργεση και θα βλέπεις τα αυγουλάκια σου να μεγαλώνουν θα αλλάξουν όλα...

Μη χάνεις το κουράγιο σου και κάνε μόνο θετικές σκέψεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

ΑνναΤ έγραψε:

Εγώ έχω ακόμη σίγουρα 7 μέρες ενέσεις τέτοιες αυτό το χάλι θα έχω και τι γίνεται μετά όταν αρχίσουν οι ενέσεις διέγερσης μια από τα ίδια χάλια; Παρακαλώ πείτε μου να ξέρω τι με περιμένει, ευχαριστώ Άννα.[/quote:3poc0i62]

Eyeore 71 μολις τελειωσουν οι ενεσεις καταστολης η διαθεση θα φτιαξει αλλα θα αρχισεις να αγχωνεσαι για το ποσα αυγουλακια θα εχεις, μετα τον πρωτο υπερηχο θα αρχισεις να ενθουσιαζεσαι και η υπολοιπη διαδικασια μεχρι την ωοληψια θα περασει πολυ γρηγορα. Καλο ειναι και στο λεω απο πειρα ,να προσπαθεις οσο μπορεις να μην σκεφτεσαι την διαδικασια, αλλωστε , σε αυτη τη φαση εισαι στα χερια του γιατρου, με το να αγχωνεσαι δεν αλλαζει τιποτα, οποτε χαλαρωσε οσο μπορεις περισσοτερο. Για οτι χρειαστεις ειμαστε ολες εδω :):):)

Μην φοβασαι τιποτα, θαρος και δυναμη και τα καλυτερα ερχονται :woohoo: :woohoo: !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καλο κανε υπομονη και ολα καλα θα πανε!!!! εχει τοσο καλες μερες εξω....ντυσου ομορφα, βαψου, χτενισε τα μαλλακια σου παρε τον αντρουλη σου απο το χερι και πηγενετε μια βολτα και ας μην μιλατε απλα μια βολτα να σε χτυπησει το αερακι και να ηρεμησεις...κανει καλο!!!! οσο δυσκολο και αν φαινετε προσπαθησε να το κανεις...ακουσε με και θα δεις θα φτιαξει η διαθεση σου. λιγο προσπαθεια θελει και θα χαμογελας συντομα και παλι!!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tuxeroula έγραψε:

κοριτσακι μου καλο κανε υπομονη και ολα καλα θα πανε!!!! εχει τοσο καλες μερες εξω....ντυσου ομορφα, βαψου, χτενισε τα μαλλακια σου παρε τον αντρουλη σου απο το χερι και πηγενετε μια βολτα και ας μην μιλατε απλα μια βολτα να σε χτυπησει το αερακι και να ηρεμησεις...κανει καλο!!!! οσο δυσκολο και αν φαινετε προσπαθησε να το κανεις...ακουσε με και θα δεις θα φτιαξει η διαθεση σου. λιγο προσπαθεια θελει και θα χαμογελας συντομα και παλι!!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Κοριτσάκια ευχαριστώ πολύ....Τυχερούλα πως εισαι εσύ;

ΑνναΤ ευχαριστώ...μόνο που ανησυχώ φοβάμαι μήπως δεν κάνω καν αυγουλάκια....φαντάσου να πάθω τπτ περίεργο και να χρειαστεί να διακόψω την αγωγή, ξέρεις πόσες φορές το σκέφτομαι η να είναι κλούβια τα ωάρια;;; :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ.

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nemi έγραψε:

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ ΚΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΟΛΑ.

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ

nemi σε ευχαριστώ πολύ αυτό προσπαθώ και αυτό εύχομαι γιατί φοβάμαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Eyeore71 κοριτσαρα μου, πως παει? Ολα καλα ε?

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Προσπαθώ πολύ...δεν τα καλοκαταφέρνω, κλαίω πολύ σε ανύποπτους χρόνους,σήμερα έκανα και μια τεράστια χαζομάρα..Μου έκανε η μητέρα μου την ηπαρίνη, βιαζόμουν δεν έτριψα το φάρμακο και έχω κάνει στην κοιλιά μια μελανιά μα τι μελανιά,αμίμητη! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyeore71 έγραψε:

Προσπαθώ πολύ...δεν τα καλοκαταφέρνω, κλαίω πολύ σε ανύποπτους χρόνους,σήμερα έκανα και μια τεράστια χαζομάρα..Μου έκανε η μητέρα μου την ηπαρίνη, βιαζόμουν δεν έτριψα το φάρμακο και έχω κάνει στην κοιλιά μια μελανιά μα τι μελανιά,αμίμητη! :S

:pinch::pinch::pinch: ωχ μελανιτσα :S:S:S:S

ασε κ εγω σημερα τα μπιγω χωρις λογω...σαν τον ψυχοπαθη!!!!Και οσο με αγκαλιαζει κ με παρηγορει ο αντρας μου τοσο κλαιω εγω.... :( Ασε που εχω ξεσκιστει στο φαι...και οσο τρωω τοσο νυσταζω :blink: δραμα σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Eyeore71 έγραψε:

:pinch::pinch::pinch: ωχ μελανιτσα :S:S:S:S

ασε κ εγω σημερα τα μπιγω χωρις λογω...σαν τον ψυχοπαθη!!!!Και οσο με αγκαλιαζει κ με παρηγορει ο αντρας μου τοσο κλαιω εγω.... :( Ασε που εχω ξεσκιστει στο φαι...και οσο τρωω τοσο νυσταζω :blink: δραμα σημερα![/quote:1kw43fgw]

καλά....άντε γειά!!!!τρώς και το σκασμό; εσύ είσαι απλά εγκυος και να μου το θυμάσαι,εγώ είμαι απλά ψυχοπαθής!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θες να τις βγαλουμε εξω να τις μετρησουμε :silly: :silly: :silly: τις ψυχοπαθειες μας εννοω ;)

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

μακαρι να ειμαι εγκυος γιατι ετσι κ δεν ειμαι κ μου μεινουν κ τα κιλα αμανατι..........εκει να δεις τρελλα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον κάλο ότι μου λένε να το παίρνω στραβά θα τον ξεπεράσωωωωωωωωωωω!

Τι με βρήκε την γυναίκα.....

Lollipop όπως βλέπεις η επιτυχία σύννεφο, εσύ η Elenalda και η tuxeroula είστε οι επόμενες....

Μην κάνεις καμιά βλακεία και κάνεις κανένα τεστ σπιτιού γιατί κάπου το πήρε το ματάκι μου...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα τα βλεπεις πια????? :P

Λες κι εσυ να μην κανω τεστακι πριν την χοριακη ε?? Ουφφφφφφφ δυσκολο πραγμα ρε γμτ...Απο τη μια θελω να κανω και απο την αλλη φοβαμαι κιολας!

Θα το παιξω αδιαφορη :whistle::whistle::whistle: και θα περιμενω να ερθει η Παρασκευη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Ολα τα βλεπεις πια????? :P

Λες κι εσυ να μην κανω τεστακι πριν την χοριακη ε?? Ουφφφφφφφ δυσκολο πραγμα ρε γμτ...Απο τη μια θελω να κανω και απο την αλλη φοβαμαι κιολας!

Θα το παιξω αδιαφορη :whistle::whistle::whistle: και θα περιμενω να ερθει η Παρασκευη!

lolli μην κανεις τεστ την εκανα εγω την μ@@@@κια την προηγουμενη εβδομαδα αν και δεν στεναχωρεθηκα γατι ηξερα οτι ειναι νωρις και το εκανα και απογευμα να πω την αληθεια μου κακοφανηκε και οσο για την χοριακη ......λεω να περιμενω την περιοδο καλυτερα..... δεν ξερω γιατι μου εκατσε ετσι τωρα!!!!!

eyeore πως εισαι κοπελα μου????? ποσες ενεσεις εχεις ακομη???? αντε χαζουλα ολα καλα θα πανε!!!! θα δεις!!!! ξερω υποφερεις τωρα αλλα οταν θα ερθει θα τα ξεχασεις ολα......αντε κοπελα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου γλυκιά μου Tuxeroula τι κάνεις;Πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις;Σε σκεφτόμουν εχθές...Εύχομαι να μήν έρθει και να περιμένεις μωρό.Το lollipaki μεθαύριο θα κάνει χοριακή δεν έχει λόγο να κάνει το τεστ της το είπα και εγώ.

Κορίτσια μου συμβαίνει κάτι φοβερό.Είχα κάνει κάτι εξετάσεις για θρομβοφιλία.Είχαν βγεί οριακά θετικοί δύο δείκτες.Αυτό σήμαινε πως σε περίπτωση εγκυμοσύνης θα έπρεπε προοληπτικά να κάνω κάθε μέρα μια ένεση ηπαρίνης.Το λέω και θέλω να κλάψω....

Επειδή κάτι δεν μου πήγαινε καλά αποφάσισα να το ξαναψάξω...Εκλεισα λοιπον ρ/β με μια αιματολόγο στο γενικό κρατικό και επανέλαβα όλες τις εξετάσεις στις 5 Μαίου.

Σήμερα μίλησα μαζί της και έχουν βγεί τα 2/3 των αποτελεσμάτων.Είναι όλα αρνητικά και πουθενά οριακά. Μου είπε η γυναίκα ότι το αποτέλεσμα που έχει ως εδώ δεν την παραπέμπει σε θρομβοφιλία. Βέβαια θα περιμένει και τις τελευταίες αλλά το βρίσκει δύσκολο πια.

Το θέμα μου είναι ο γενετιστής μου,του οποίου κάποια στιγμη του είπα οτι θα με δεί αιματολόγος και ότι θα με παρακολουθήσει σε περίπτωση κύησης και θα μου ορίσει εκείνη τη δόση ηπαρίνης και ενοχλήθηκε και μου απάντησε δεν με ενδιαφέρει η γνώμη της αιματολόγου.

Έχει γούστο να μη δέχεται τα αποτελέσματα των εξετάσεων και να με φορτώσει ηπαρίνες....Τι θα κάνω; Στο μεταξύ της προηγούμενες εξετάσεις τις είχα κάνει σε ένα ιδιωτκό κέντρο,χωρίς καν να τις ζητήσει και του είχα δείξει τα αποτελέσματα...Τι θα κάνω;;

Τυχερούλα την Παρασκευή τελειώνω με τις ενέσεις καταστολής και αρχίζω τις ενέσεις διέγερσης.Θα δω το γιατρό την Παρασκευή και θα μου πει...

Κοριτσάκια εγώ βασανίζομαι....και τρέμω πως δεν θα πετύχει και τσάμπα τρώω το λούκι...και έχω περάσει και μια πολύ σοβαρή ασθένεια στη ζωή μου και αυτού του είδους τα φάρμακα δεν ξέρω τι μπορεί να πυροδοτήσουν! Τρέμω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γαιδουράκο μου σε παρακαλώ στείλε μου σε pm σε παρακαλώ το κέντρο που έκανες τις πρώτες εξετάσεις της θρομβοφιλίας...γιατί το ίδιο συμβαίνει κ σε μένα κ φοβάμαι μήπως πρέπει να τις επαναλάβω αλλού;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις διάβασα την ιστόρια σου και να δεις οτι όλα θα πάνε μια χαρά!Οι ορμόνες δεν είναι και ότι καλύτερο!Απλά να είσαι focus στον στόχο σου!Τώρα σε ότι έχει σχέση με τους παράγοντες θρομβοφιλίας (είμαι του επαγγέλματος) πολύ καλή αιματολόγος είναι αυτή του ΙΑΣΩ και πολύ κάλο κέντρο το Alpha Lab του μαιευτηρίου ΛΗΤΩ!Υπάρχει και η σύζυγος ενός πολύ γνωστού γιατρού που θα προσπαθήσω να μάθω το όνομα της και θα σε ενημερώσω!

Και γιατί μιλάς για 3 παράγοντες?Νομίζω ότι ο παράγοντας Leiden και MTHFR είναι αρκετοί!

Και αφού μιλάμε για εξετάσεις,όλες μας πρέπει να κάνουμε και την εξέταση για την κυστική ίνωση!Και το καλό είναι οτι στο Λαικό-με μεγάλη αναμονή όμως-είναι δωρεάν!

Ουφ στα είπα όλα ;-)

Κούραγιο κοριτσάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα :kiss::kiss:

παρε κ τα υπολοιπα αποτελεσματα απο τις αιματολογικες (που σιγουρα θα ειναι οκ) μαζεψε κ τα αποτελεσματα απο την 1η φορα που τις εκανες κ κλεισε ραντεβου με τον ντοκτορα!

Ο γενετιστης τι ζορι τραβαει???Με τον γυναικολογο δεν τα συζητας αυτα??(δεν ξερω κιολας :blush: )

Και τι θα πει δεν δεχεται την γνωμη της αιμοτολογου? :blink: Δεν λεει την γνωμη της...βαση των αποτελεσματων μιλαει!

Τι να πω..δεν ξερω τι να σε "συμβουλεψω".... :unsure:

Και τι ειναι αυτα που λες???????

"και τρέμω πως δεν θα πετύχει και τσάμπα τρώω το λούκι"

AAAAAAAAAAAAA δεν θελω τετοια!!!!!εμενα λες μετα! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moraxella έγραψε:

Μόλις διάβασα την ιστόρια σου και να δεις οτι όλα θα πάνε μια χαρά!Οι ορμόνες δεν είναι και ότι καλύτερο!Απλά να είσαι focus στον στόχο σου!Τώρα σε ότι έχει σχέση με τους παράγοντες θρομβοφιλίας (είμαι του επαγγέλματος) πολύ καλή αιματολόγος είναι αυτή του ΙΑΣΩ και πολύ κάλο κέντρο το Alpha Lab του μαιευτηρίου ΛΗΤΩ!Υπάρχει και η σύζυγος ενός πολύ γνωστού γιατρού που θα προσπαθήσω να μάθω το όνομα της και θα σε ενημερώσω!

Και γιατί μιλάς για 3 παράγοντες?Νομίζω ότι ο παράγοντας Leiden και MTHFR είναι αρκετοί!

Και αφού μιλάμε για εξετάσεις,όλες μας πρέπει να κάνουμε και την εξέταση για την κυστική ίνωση!Και το καλό είναι οτι στο Λαικό-με μεγάλη αναμονή όμως-είναι δωρεάν!

Ουφ στα είπα όλα ;-)

Κούραγιο κοριτσάκι!

ο δείκτης Leiden ήταν φυσιολογικός όμως τα δύο MTHFR γιατί έχουν και κάποιους αριμούς δίπλα ήταν Θετικά ετερόζυγα και ένα b-fibrinogen ήταν θετικό ομόζυγο...Τα άλλα δεν τα έχω στα χέρια μου έχω τηλ μιλήσει με τη γιατρό...ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

Καλημερα :kiss::kiss:

παρε κ τα υπολοιπα αποτελεσματα απο τις αιματολογικες (που σιγουρα θα ειναι οκ) μαζεψε κ τα αποτελεσματα απο την 1η φορα που τις εκανες κ κλεισε ραντεβου με τον ντοκτορα!

Ο γενετιστης τι ζορι τραβαει???Με τον γυναικολογο δεν τα συζητας αυτα??(δεν ξερω κιολας :blush: )

Και τι θα πει δεν δεχεται την γνωμη της αιμοτολογου? :blink: Δεν λεει την γνωμη της...βαση των αποτελεσματων μιλαει!

Τι να πω..δεν ξερω τι να σε "συμβουλεψω".... :unsure:

Και τι ειναι αυτα που λες???????

"και τρέμω πως δεν θα πετύχει και τσάμπα τρώω το λούκι"

AAAAAAAAAAAAA δεν θελω τετοια!!!!!εμενα λες μετα! :P:P:P:P

άσχετο δεν ήταν τελικά το μάθημα μου. Ο γενετιστής είναι ο γιατρός που με έχει αναλάβει για την εξωσωματική είναι γυναικολόγος γενετιστής ο γυναικολόγος μου με παρέπεμψε σε αυτόν και με αυτόν ακολουθώ την αγωγή τώρα....Περιμένω με ανυπομονησία τα νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eyore μου εγώ αυτές τις εξετάσεις τις έκανα στο ΙΑΣΩ. Η αλήθεια είναι ότι εκεί με έστειλε να τις κάνω κατευθείαν ο γυναικολόγος επειδή μόνο εκεί εμπιστευόταν τα αποτελέσματα. Ήταν λίγο ακριβούτσικες.

Πάντως μην αγχωνεσαι από τωρα για αυτό. Εσύ πρεπει να είσαι ήρεμη για να ολοκληρωθεί η διαδικασια με τα καλύτερα αποτελέσματα!!!!!

Και αν ακόμα χρειαστεί να κάνεις αυτές τις ενέσεις ΄να ξέρεις πως παρα πολλές γυναικες τις κάνουν και αυτό πρέπει να σου δίνει κουράγιο.

Η αλήθεια είναι βέβαια πως σε παιρνει από κάτω και σκέφτεσαι "Ποσα ακόμα φάρμακα θα βάλω στον οργανισμό μου???". Αλλά για σκέψου μόνο οι ηπαρίνες είναι το πρόβλημα? Τα φάρμακα της εξωσωματικής είμαστε σίγουρες ότι μακροχρόνια δε θα μας δημιουργήσουν πρόβλημα?

Εγώ έχω επιλέξει να μη το σκέφτομαι όμως αυτό και πρέπει και εσύ να κάνεις το ίδιο. Να σκέφτεσαι ότι ότι και να γίνει σε λίγο καιρό θα κρατάς στην αγκαλία σου το (ή τα) μωράκι(α) σου και άσε αυό το γεγονός να σου σβήνει κάθε κακιά σκέψη και αγωνία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου γλυκό μην πανικοβάλεσαι!!!

Εγώ δεν έχω κάνει ποτέ εξετάσεις φρομβοφιλίας παρόλα αυτά έκανα ηπαρίνες από τον 2ο μήνα της εγκυμοσύνης μου μέχρι μια ημέρα πριν γεννήσω γιατί ξαφνικά παλλινδρόμησε το ένα μωρό μόυ από τα δύο.

Ο γιατρός μου μου έδωσε κατευθείαν να κάνω τις ενέσεις χωρις να μου πει να κάνω εξετάσεις! Και πίστεψε με τον εμπιστεύομαι απόλυτα, δεν νομίζω ότι βαρίοταν να μου δώσει να κάνω εξετάσεις, άσε που τις εξετάσεις αυτές τις κάνει η γυναίκα του, οπότε θα τον συνέφερε να μου τις γράψει να τις κάνω, έτσι??

Μην σε παίρνει απο κάτω και σκέφτεσαι τι μπορεί να πάθεις από τα φάρμακα κτλ... τίποτα δεν θα πάθεις!!! Άλλωστε να ξέρεις ότι οι ηπαρίνες βοηθάνε πολύ και τον πλακούντα και αυτό ειναι υπερ του μωρού σου!!

Άκουσε με... όταν θα μείνεις με το καλό έγκυος δεν θα σε νοιάζει τίποτα!! ούτε ενε΄σεις ούτε φάρμακα!!

Χαλάρωσε και μην ξεφεύγεις από τον στόχο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Eyeore71,χωρίς να θέλω να σε αγχώσω,αλλά η ειδικότητα γυναικολόγος γενετιστής ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!!!!Ότι θέλουν λένε και αυτοί!!!!!!

Βρες έναν καλό αιματολόγο ή γενετιστή (ο πιο καλός/γνωστός στην Ελλάδα είναι αυτός του 'στιγμιαίου λάθους', Πάγκαλο τον λένε) και η ταπεινή μου γνώμη είναι να ακολουθήσεις τις οδηγίες αυτης της ειδικότητας!

Απο την άλλη,κάτσε να έχεις μια σουπερ χοριακή και μέτα εδώ είμαστε όλες για να σε βοηθήσουμε με βάση τις εμπειρίες μας!!

Όλα θα πάνε μια χαρά!Προσπάθησε να έχεις όσο το δυνατό λιγότερο άγχος!Γιατί και το καθόλου το ξέρω ότι είναι αδύνατον! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Eyeore71,χωρίς να θέλω να σε αγχώσω,αλλά η ειδικότητα γυναικολόγος γενετιστής ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!!!!Ότι θέλουν λένε και αυτοί!!!!!!

Βρες έναν καλό αιματολόγο ή γενετιστή (ο πιο καλός/γνωστός στην Ελλάδα είναι αυτός του 'στιγμιαίου λάθους', Πάγκαλο τον λένε) και η ταπεινή μου γνώμη είναι να ακολουθήσεις τις οδηγίες αυτης της ειδικότητας!

Απο την άλλη,κάτσε να έχεις μια σουπερ χοριακή και μέτα εδώ είμαστε όλες για να σε βοηθήσουμε με βάση τις εμπειρίες μας!!

Όλα θα πάνε μια χαρά!Προσπάθησε να έχεις όσο το δυνατό λιγότερο άγχος!Γιατί και το καθόλου το ξέρω ότι είναι αδύνατον! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...