Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Χριστουγεννων 2009!!!Νο4!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΕΙΜΑΙ!ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ 5.30 ΓΙΑΤΙ ΤΡΩΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ!ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΒΡΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΙ!

ΑΥΡΙΟ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ 5 ΜΗΝΩΝ!ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΠΑΤΩΘΗΚΑ,ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΙΟΛΑΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΑΛΙΑ!ΤΡΟΜΑΞΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΠΝΙΓΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΥΤΗΞΑ ΤΗΝ ΓΥΡΙΣΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΗΡΕ ΑΝΑΣΑ!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΥΝΗΛΘΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΓΕ ΚΙΟΛΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πασχαλακι μου εμενα μου αρεσει πιο πολυ το δευτερο...ωραιο ειναι και το πρωτο αλλα πολυ ακριβο...και οχι τιποτα αλλο ολοι τα πετανε :angry:

ματινακι μου φανταζομαι τρομερα....οσο για την ωρα δεν υπαρχει προβλημα...αρκει μην το κανουμε και πιο αργα για να κατσουμε να τα πουμε και να εχουμε ωρα μπροστα μας :)

ολια...υπομονη σε λιγες μερες τελειωνει το βασανιστηριο :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mεσα ειμαι για την συναντηση κοριτσια.

Η μικρη ευτυχως δεν δειχνει να ενοχλειτε!!!

Οασχαλακι και τα 2 προσκλητηρια ειναι πολυ ωραια!!!

oliax73 υπομονη,σε λιγες μερες θα πατε στο καινουργιο σας σπιτακι και θα ειναι ολα τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολια μου σε καταλαβαινω...αλλα θα δεις με το που μπεις στο σπιτακι σου θα αλλαξει ολη σου η διαθεση :)

μαρακι τελεια!!!!!!!!!!!!! :woohoo: θα τα πουμε παλι απο κοντα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια!

Γιωτα και τα δυο ιδια τιμη εχουν...αλλα δε με νοιαζει πρωτον θα τους παζαρεψω και δευτερον θα φτιαξω λιγα.Εμενα μ'αρεσει πιο πολυ το πρωτο@!

Καλα τι θεμα και αυτο με τον Πατερα που εχει προβλημα!!!!Το διαβασατε;;;γιωτα εσυ ειδα πως ναι.Γεμισαμε fake χρηστες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε ρε πασχαλακι τα μισα θεματα σημερα με fake χρηστες.......τι να πεις...δυστυχως δεν εχουν να ασχοληθουν με τιποτα καλυτερο :angry:

αυτα που εχει το πρωτο ειναι ζαχαρωτα;;;; :dry::huh: αν ναι θελω και εγω ενα :blush::blush::blush::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΙΑ ΜΟΥ ΠΙΝΟΥΜΕ ΝΕΡΑΚΙ ΑΦΟΥ ΤΡΩΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΑ!ΓΙΩΤΑΚΙ ΟΧΙ ΠΙΟ ΑΡΓΑ.ΑΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙ!ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΜΠΡΑΒΟ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΩΤΟ!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα,πως ηταν η νυχτα σας;εμεις ξυπνησαμε τρεις φορες.πασχαλακι ωραια τα προσκλητηρια,εγω τα φτιαχνω μονη μου, ποτε θα βαφτισετε τα μπουμπουκα σας;εμεις στις 257 την τριτη θα παμε να δουμε τα βαφτιστικα. :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα,εμενα μπηκε σε σειρα μου φαινεται και πιστευω να κρατησει,εχει τωρα 4 βραδια που δεν ξυπναει καθολου το παει σερι απο τις 10 μεχρι τις 8 το πρωι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!

Πασχαλάκι το πρώτο το προσκλητήριο μου άρεσε πάρα πολύ και το δεύτερο όμορφο είναι αλλα το πρώτο μου μπήκε αμέσως στο μάτι!!!!!!!!!!!!!!!

Τι βλέπω τσούπρες πάλι ετοιμάζεστε για εξόρμηση????

Εγώ αν θα έχω τελειώσει από την δουλειά θα έρθω με την μικρή να σας βρω... αν με θέλετε κιόλας :laugh: να μην σας πω τίποτα .. αφού ξέρετε ότι στις εξόδους είμαι πρώτη...

Πάω λίγο να μαγειρέψω και επανέρχομαι να σας πω κι άλλα.. :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες :)

λοιπον για την συναντηση να πουμε 5 και 30 στο mall...που ομως στο mall;;; :huh:

χρυσουλινι ειναι δυνατον να σε ξεχασουμε;;; :) αφου σε πηρα τηλεφωνο :P

κατερινακι εμεις βαπτιζουμε στις 19-09...εχουμε καιρο ακομα...αλλα εχω κλεισει απο τωρα το βαπτιστικο ρουχο ;)

καλα ψωνια για αυριο :)

μαρακι τι τελεια που κοιμαται :woohoo: εμενα ποτε θα επιστρεψει στις παλιες καλες μερες;;;; :dry:

φιλακια σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο εμένα!!

Χρόνια πολλά κ σήμερα να είμαστε όλοι καλα!!

Πασχαλίτσα μου κ μενα το 1ο μου αρεσε πιο πολυ.πανέμορφο,τι τιμη εχουν??

Γιώτα μου κουράγιο...δίκιο έχεις κ εγω σας το εχω ξαναπεί με το πρόγραμμα που έχει ο μικρός δεν ξεκουράζομαι καθόλου κ το τελευταίο πράγμα που θέλω είναι κόσμο στο σπίτι μου...γι'αυτό δεν έκανα κ γιορτή κιόλας :blush: αλλά δεν αντέχω ρε κορίτσια μου...

Πάω για φαγάκι τώρα που κοιμάται...μακαρονάκια με κιμά σήμερα μιαμ μιαμ!

Φιλάκια πολλά για την ώρα!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!!

Χαθηκαμε!!

Βλεπω ολες καλα αν και βλεπω πολλες απουσιες!!

Εμεις κλασικα δεν κοιμομαστε...

Και τωρα αποκτησαμε κι αλλο κουσουρι.

Παλια κοιμοταν στο βυζι και ξεμπερδευα,τωρα μονο με κουνημα πολυ!!

Ελεος!!!!!

Αν και το χω παρει αποφαση οτι ετσι θα ναι...

Εχω και τον Μιχαλη που θελει να κοιμαται μαζι μου!

Τελικα δεν εχουμε και αλλεργεια ελαφρια!

Ειχα κανει αποχη απο γαλακτοκομικα και τωρα δυο μερες που φαγα δεν ειχαμε καμια αλλαγη.

Παει κι αυτο!

Οποτε θα μπορουμε να σαβουριαζουμε παλι!!

Φιλακια σε ολες κοριτσια μου!

Τα λεμε αργοτερα!

Σοφια καλη ορεξη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!!!κοριτσια δεν σας ειπα τι θα κανω με τον υπνο του μικρου...

λοιπον διαβαζα καπου οτι αν θελουμε να κοψουμε τα βραδυνα γευματα τοτε πρεπει αν πχ. το μωρο ξυπανει στις 2 μετα στις 4 και μετα στις 6 να κανουμε το εξης...

οταν θα ξυπνησει στις 2 δεν θα του δωσουμε να φαει...βεβαια αυτο θα γκρινιαζει...λοιπον προσπαθουμε να το κοιμησουμε ωσπου να ερθει η ωρα για το επομενο γευμα δηλαδη στις 4...αυτο γινεται για καποιες μερες και ετσι το μωρο ξερει πως αν ξυπνησει στις 2 δεν θα φαει...και σταματαει να ξυπναει...και μετα ξεκιναμε με το γευμα των 4...κανουμε το ιδιο...προσφερουμε στηθος οταν εχει φτασει η ωρα για το επομενο γευμα....

το εκανα χθες το βραδυ...ξυπνησε στις 4 παρα και τον ταισα στις 5 και 30...ειναι πακετο αλλα ισως ετσι να κοιμηθει... :cheer:

χρυσα χαθηκες...πολυ χαρηκα με τα νεα σας για την αλλεργια... :)

σοφακι καλα εκανες...σιγα μην κατσεις να κανεις γιορτη με τοσα ξενυχτια.... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

λοιπον,αυριο 5:30 θα τα πουμε απο κοντα,ετσι?????αν αλλαξει κατι περιμενω τηλ.γιωτουυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!

χρυσαααααααα,μη χανεσαι γιατι θα σε σκουνταω συνεχεια!!!!!οπως το κανω κιολας δηλαδη!!!!! :laugh: :laugh: :P:P

σοφακι,πολυ καλα εκανες!!!!!!!!!! B)

να ερθεις κι εσυ χρυσουλινι μου!!!!!!!!!! ;)

ματινακι και βικακι,σας εχω στειλει πμ με το τηλ.μου!!!!!

εμεις κοιμομασταν απο τις 7 το απογευμα και η μικρη ξυπνησε στις 5 το πρωι,εφαγε και παλι νανι!!!!!!επιτελους κοιμηθηκαμε λιγο!!!!!!

αααα,δε σας ειπα....εγω στη συναντηση θα φερω το μωρο δεμενο με το λουρακι του γκρουσι!!!!χαχαχα!!!!! :laugh: :laugh: :P:P:P βρε,τι βλαμμενα υπαρχουν στον κοσμο..... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ 5 ΜΗΝΕΣ!

ΑΠΟ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΦΑΙ ΦΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΤΙΑΣΤΕΙ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΤΟΝ ΟΡΟΦΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ BIZ ART!ΕΝΑΝ ΟΡΟΦΟ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΚΑΦΕΤΕΡΙΕΣ ΔΗΛ.

ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!

ΣΕ ΟΛΕΣ ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΠΕΤΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΙΛΑΚΟ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ!Κ ΠΙΟ ΜΕΤΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ.

ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ 5.30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ.ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΑΛΛΗ ΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΡΙΝ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΥ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ Κ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ Κ ΝΥΦΟΥΛΑ!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι,χρονια σας πολλα!!!!!!!!!!!!να ειστε παντα ευτυχισμενοι μαζι με το αγορακι σας!!!!!!!!!!!!!οτι επιθυμειτε σας ευχομαι!!!!!!!! ;)

δημητρουλα,να σας ζησει η ευαγγελια!!!!ειμαστε και συνονοματες!!!!!! :laugh:

ματινακι,χρονια πολλα στη μπουμπου!!!!!θα τη φερεις αυριο ε?????

κοριτσια,πως παμε απο την κηφισιας στο mall?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MATINAKI ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!

ΒΙΚΑΚΥ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΗ!!ΓΕΡΗ Κ ΔΥΝΑΤΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ!!!

ΛΕΝΑ Κ ΕΣΕΙΣ ΛΟΓΙΚΑ ΒΑΦΤΙΣΑΤΕ ΣΩΣΤΑ? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ...ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Κ ΕΣΑΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • @annie! @Katiana1987 @Xrisa95 @Elk @Antonia2 σας ευχαριστώ πολύ για τις όμορφες ευχές σας!!❤️ @Mpourmpoulo κορίτσι μου εύχομαι αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το θαύμα που τόσο λαχταράς❤️🙏
    • Ιωάννα μου καλημέρα!!! Κι εμένα βγήκε τέλεια η καμπύλη, παρ'ολο που το προηγούμενο βράδυ έφαγα κ δύο κομμάτια κέικ 🤣. Πάλι καλά!! Εγώ με το που έκλεισα το τρίμηνο μου έγραψε ασβέστιο μαζί με βιταμίνη D το calciform D3, σίδηρο πλέον διπλό το tardyferon γιατί έπεσε ο αιματοκρίτης κ τα αιμοπετάλια, φυλλικό το felicine και για μαγνήσιο το trofocard 3 φορές την ημέρα, γιατί ξεκίνησαν οι κράμπες κ το πρώτο που μου έδινε μου έκανε διάρροιες.. Όσο για το ασβέστιο που δεν ήξερε τι να σου γράψει θεωρώ πως θα έπρεπε να γνωρίζει εναλλακτικές, γιατί κάποιο από αυτά μπορεί να μην ανταποκρινόταν στον οργανισμό σου..  Το εμβόλιο τελικά θα το κάνω κι εγώ κ ο άντρας μου κ μετά τη γέννα θα κάνω κ της ερυθράς, γιατί δεν έχω αντισώματα κ σκάω που μου απαγορεύει ο γιατρός να μην έρχομαι σε επαφή με παιδάκια κ ειδικά που δε μπορώ να πάρω τη βαφτιστηρα αγκαλιά, γιατί πάει σε βρεφικό...
    • Καλημέρα κορίτσι μου!!! Τα αισθήματα είναι αμοιβαία να ξέρεις❤️ Ναι την Παρασκευή ακούσαμε την καρδούλα του, είχε 140 παλμούς το σποράκι. Όπως φαίνεται πάει πολύ καλά!!!!🙏
    • Προσωπικά να μην κάνεις άλλη χοριακη, να πας για υπέρηχο.  Αχ δεν μπορώ να θυμηθώ το ψευδώνυμο της φίλη μου να την έκανα ταγκ. Είναι στο θέμα εξωσωματικη 2022 Έκανε χοριακες είχε κάτι παρόμοιο με εσένα κραταει την κορούλα της στην αγκαλιά της. Και η μικρή μας είναι σχεδόν 2 Χρ     
    • Σοφία μ με το καλο το μωρακι σ! Ναι εγω κανω συσπάσεις απο 19 εβδ περίπου κ παίρνω μαγνήσιο. Ελα στην ομαδα που σ ειπε η @Tonakiv ειμαστε αρκετά κορίτσια εκει
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...