Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • @Raf123κοριτσι μου συνηθως τ μικρα μωρακια αναπληρωνουν τ βάρος τους γρήγοροτερα. Οπότε μην ανησυχείς! Να βγειτε να πατε κ σπιτακι σας να ειστε ολοι μαζι!
    • Κορίτσι μου και εμένα με το κάνει με τον ύπνο αυτό χασμουριέται  αλλά δεν κοιμάται εύκολα μου ξυπνάει όταν την αφήνω εγώ την έχω αγκαλιά  πάνω κάτω μέσα στο δωμάτιο λευκό θόρυβο τέρμα σκοτάδι και αργεί να κοιμηθεί με ταλαιπωρεί το καλό είναι όταν τα καταφέρνω να την κοιμησω μετά από κόπο κοιμάται 4-5 ώρες σερί  το μεσημέρι δεν μπόρεσα να κοιμησω  γιατί μόλις την άφηνα τσουπ ξυπνούσε   εεε τελικά κοιμήθηκε από της 6 το απόγευμα έως 8 στο σαλόνι να φωνάζει να τσιρίζει η μεγάλη αυτήν κοιμόταν 🙄.. λέω το μεσημέρι που είχαμε ησυχία δεν μπορούσε να κοιμηθεί να ξαπλώσω και εγώ ; Τώρα δεν ξέρω τι ώρα θα καταφέρω να την κοιμησω για βράδυ 🤷‍♀️
    • @Kiddoσου γράφω κι εδώ, και εγώ έπαιρνα σαλοσπιρ, υψηλο κίνδυνο προεκλαμψίας, πίεση πάντα 11-8, σταδιακά ανέβηκε 13-14, μέχρι εκεί.. κι έφτασα σχεδόν 39 εβδομάδων με προγραμματισμενη καισαρική και ο κύριος μού έσπασε και τα νερά οκτώ ώρες πριν την καισαρική!!! Τέτοιο πρόγραμμα ο αιγόκερως😅😅😅😅 στις πρωτότοκες ανεβαίνει νομίζω ο κίνδυνος προεκλαμψίας. επίσης απωθημένο το έχω που δούλευα μέχρι επτά μηνών και μια θέση δεν μου προσέφεραν έξω( η κοιλιά φαινόταν) . Μα σε τι κράτος ζούμε???  
    • @Raf123 να σας ζήσει η μπουμπουκα! Θηρίο θα γίνει μέσα στο δίμηνο μείνε ήσυχη! Το πόσο τυχερή είσαι με αυτούς τους τοκετούς φτου φτου❤️🙏🏻🧿🧿🧿
    • Σ' ευχαριστώ πολύ!!  Το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να πάρεις το πιεσόμετρο που πήρατε και πήγαινε στο φαρμακοποιό σας να σας δείξει πως θα το χρησιμοποιείτε σωστά.. αλλιώς αν θέλεις στείλε μου ένα πμ με φωτογραφίες του να σε βοηθήσω..  Να μας πεις τα νέα και από το γιατρό με το καλό όταν πάς!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...